Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

KAsiu- obejrzałam galerię Kuby :) MAły cudny bez dwóch zdań, ale Ty!!!!!!!Jak laska!!!!!!!!!!!Kiedy Ty tak schudłaś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsten - nie, dziś na szczęście nie muli :D :P U nas jeszcze jedna bieda :( Pleśniawki!!!!!!!! MAły sobie ciagle wkładał łapki do buzi i szorował po dnie jamy ustnej ( że się tak uczenie wyrażę) Myślałam, że to dwójki na dole idą... I dziś postanowiłam przyjrzeć się uważniej problemowi... I jakie było moje zdziwienie, gdy zamiast ślicznych perełek zobaczyłam ogniska zakażone cholernym candida :O 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuuurcze utyje przez moje lubego caly tydzien glodna chodzilam:P:P:P a dzis pizza na kolacje domowa mniami:D:P:D i teraz otwiera bombonierke, o no przeciez nie moze jej sam zjesc musze mu pomoc:P:P:P:D:D:D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za zaproszenia:), trochę wkurza mnie ta nasza klasa, wieczorem to już się nie można swobodnie poruszać, ciągle serwery przeciążone. Kirsten , ja też jestem na maxa objedzona, niedawno wróciłam z imprezy urodzinowej i zjadłam min. , dwa kawałki torta:P, także nie jesteś sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bez imprezy potrafię się objeśc ;) Witaj PAtti :) Mnie też wkurza że nk wolno chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge tak sie rozpisalam i wpisalam zle haslo i mi strona web wygasla:O:O:O jeeeeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, szczerze mówiąc to dużo jest tych rzeczy o których marzy Amelia, jak jej włącze mini mini, to chce mieć zabawkę z każdej reklamy:). Ale do rzeczy, kupiłam jej , taki teatrzyk z pacynkami, są tam 4 pacynki nakładane na rękę i taka zasłonka do ustawienia. Domki do składania polly pocket, takie małe laleczki. Zestw do robienia sztuczek magicznych, to chyba będzie dla niej hit, wprawdzie jest od lat 8, ale tata zobowiązał się że będzie z nią tym się bawił:). To tyle jeśli chodzi o konkrety, po za tym jakieś książeczki, w stylu zagadki do rozwiązywania przeznaczone dla określonego wieku. Ona uwiebia konie, kucyki i wszystko co jest z tym związane, ale takich zabawek ma już mnóstwo. Zestw małego artysty, czyli jakieś tam malowanki, wycinanki, naklejki, itp. Widziałam jeszcze takie zestawy, do styllizacji i malowania paznokci, jakieś koraliki, warkoczyki do wczepiania we włosy, to też by jej się podobało. Generalnie nie miałam problemu z wyborem, a raczej z nadmiarem możliwości wyboru:) Aha no i są też wszelki lalki typu barbie i ich domki, samochody, pokoje, stroje,itp., wszystko to ślicznie wygląda, ale cena powala, np. lalka na grzbiecie słonia, 129zł, albo wróżka dzwoneczek wyłaniąjąca się z kwiatka taka sama cena, to chyba przesada, aczkolwiek robi wrażenie, ładnie wykonane, zapakowane i zareklamowane w TV:) Koniec elaboratu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka, cześć:) no pewnie że się objadaj, czemu miałbyś mieć lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie zniknełyście, idę zaliczyć łazienkę jeszcze tu zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wtopiłam na allegro ;) Ale idę spać zaraz ;) Musze korzystać, póki ten mały wrzaskliwy stworek śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti kochana jestes,dzieki za dłuugasny rozpisek:) Wybieram teatrzyk :) Dzieki:) Jonko dzieki, no wiesz co jakos tak idzie to odchudzanko tera za ciosem,tzn samo:) bo nic nie robie,tylko mniej jem słodyczy od czasu kiedy zrobiłam pół ( hi hi hi) diety kopenhaskiej:D Teraz lece juz do wyrka,bo mielismy dzis gosci (mojego Jasia imieniny) i przegiełam z sernikiem i padam,musze to szybko przespac;-) Całusy )*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Chyba muszę częściej wyprowadzać z chaty tatunia i córeczkę ;) Janek wczoraj po południu spał 2.15! jak nigdy chyba jeszcze od wyjścia ze szpitala (położniczego) A w nocy.... :D:D:D:D JAk zasnął o 20.10 tak wstał o 6.13! bez budzenia na kaszelek, jedzonko, przytulanko... Mam cudowne dziecko :D Miłego dnia!!!!!!!!!!! :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety Jonko SZOK :) SUPER!!! To Ty jestes dzis ale rześka!!Na spacerek energii pewno jednak nie wykorzystasz,bo nie wiem jak u Ciebie,ale w Poznaniu pogoda masakryczna:( Miłej niedzieli wszystkim kochanym laseczkom życze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeee babeczki i dziateczki!!!! moje OLiśko właśnie śpi:):):):) umęczone wrażeniami, przed chwilą wyszli od nas znajomi:):):) zmalą córeczką i starszym synkiem, nagadaliśmy sie i pojedliśmy, zaś przedobrzyłam z kaloriami, trzeba bedzie sie pouśmiechać do męża o spalenie kalorii:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D Kasia co się bede rozpisywać ogladałam fotki Kubusia śliczny chłopczyk caluśny i te zębule, po mamusi, świetnie wyglądasz mam nadzieje że nie umęczyłaś się za bardzo dążąc do takiej super kondycji:):):):) widać ze Kubuś Ci sluży:):):):)a po nim że mamusia zadowolona:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie napisze, bo padam od tygodniaa na twarz... Nina budzi sie w nocy ok 25 razy!!!!!!!!!!!!!!!np położę ją o 21:30, siebie o 22, a do 22:30 muszę juz wstawać 6 razy!!! od dwóch dni przynajmniej nie wybudza sie tak zupełanie, ale 3 noce z rzędu miała 1 lub 1.5 godzinne przerwy na rozmowy, srenie i zabawy :o dziewczyny, pomocy bo ja już naprawe nie daję rady! jak już laskawie przyśnie, tzn. nie rusza sie, to nie mogę przełknąć sliny, podrapać sie po nosie, położyć sie do łóżka, nie mówiac juz o nakryciu sie kołdrą i spię tak z nieprzełkniętą śliną, swędzącym nosem i zmarznieta bo odkryta :( żeby tylko choc chwilke odpocząć. MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! łajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Szyt współczuję ci.....:O ale wiem co to znaczy....jak mała ostatnio miała katar a teraz zresztą tez ma... to non stop się wybudzała i miałam bardzo podobnie :O tragedia :( moze to ząbki czy cuś??? moja też marudna i przeziębiona.... o sobie wole nie wspominać bo się doprawiłam na imprezie i dziś poprostu umieram....zatoki zawalone nie moge oddychać, gardło boli ze sliny nie da sie przełknąć no i męczący kaszel :O ale impreza była udana wybalowałam się za was wszystkie :) jak bede miała jakies fotki to dam znać ;) narazie zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuuuu umieram.....:( tragicznie się czuje, bez lekarza się chyba nie obędzie....a ze karmię to pewnie nic skutecznego nie dostanę....:O dziewczyny a wy się chyba gdzies wszystkie zaszyłyscie....jak ja jestem to nikogo nie ma ostatnio:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka nie mogę sie napatrzeć na twoje zdjęcia ślubne :) ślicznie wyglądałaś ;) wogóle to miło na was popatrzeć, szpieguje was na nk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzę teraz dobrze ze Ninka to mała kopia mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Siwku, ale fajnie miałaś że się wybawiłaś, wracaj szybko do zdrowia🌻 Szyt, wysłałam Ci maila, z e-bookami, między innymi jest tam \"uśnij wreszcie\", może Ci się przyda, metoda trochę może drastyczna jeśli chodzi o naukę zasypiania, ale skuteczna, czytałm na innym topiku, że skutkowała. Dzieci nauczyły się same zasypiać, a potem w nocy też się znacznie mniej budziły, aż w końcu wcale. A te pozostałe były w pakiecie;). A u nas zimno, mokro i wogóle do ..., mój nastrój też taki jest. Ah zapomniałabym, Lena ma pierwszego zęba ! przebił się dziś w nocy, zniosła to w miarę dobrze. Pozdrawiam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wytańcowałam się....ale gdybym była zdrowa i nie karmiła piersią to bym sie napewno lepiej wybalowała :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i gratulacje dla Lenki z okazji pierwszego ząbka ;) 🌻 Nati wyszedł czwarty :) ale kiepsko to znosi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien boberek:):):!!! SIWEK kuruj sie syropek z cebuli i plukanko z soli a na zatoki sa tez jakies zilowe tabletki bynajmniej u nas na razie skutkuja chociaz ja je mam caly rok na czuciu i juz dawno ozenilam sie z chusteczkami, i duuuuuzo wody mineraalnej hektolitry naprawde:):):):) SZYTKA co Ci tak Ninke wzielo, moze cos jej przeszkadza Olis też czasem ma takie noce ze non stop wedruje a gdy juz braknie mu miescja w lóżeczku to przebudza sie i płacze bo się przygniótł, a dziś nie obudził mamusi tylko postawnowił sam zejsć z łóżka naszego, bo rano gdy maż wychodził do pracy to mi go przełożyl(od dzis sie skonczy) co skończylo sie twardym lądowaniem i odartym noskiem o wykładzine, popędziłam do piediatry obejrzał go powiedział że wsio w porzadku i gdyby wymiotował to mam zasuwać zpowrotem , na razie to na tylko chandrusie i juz spi dziś drugi raz jak już dawno nie pamiętam, ale ta pogodaa też zmienna więc co sie dziwić dziecku:):):):) a wczoraj z dzwoniłyśmy się z Zuzanka per Ewelina:):):):):):) ma przemily głos :):) i nie mogłyśmy sie nagadać tematow cała rzeka, nie mogę się doczekać naszego spotkania:):):):) żałujcie:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti gratki dla Lenki z okazji zębula🌼 a u nas zapowiada się góra bo dziąsełka tak duuuuże i rozpulchnione ze pediatra powiedział coooo za iloooość!!! aż sie boję tej ilośći:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!:)u nas bardzo pracowity weekend i pełen gosci :)Jak czasami przez 3 tyg nie zajrzy nikt, tak czasami wszyscy na raz przypomna sobie o nas;)ale bylo extra wiec nie narzekam,mimo ze troszke snu mi brakuje;) Dla Lenki🌼 Dla Nati🌼 Dla OLiego🌼naszego topikowego kaskaderka:) Oj Kirsten to sie najadłas troche strachu bidulo. No tak telefony,wzbudzanie zazdrosci,potajemne spotkania-to sie nazywa kolezenstwo;) Ja tez chce!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×