Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Aha, dzis rozpoczynam 6-mc....wow, jak to zleciało... i nie ma się co oszukiwać----> doszedł kolejny kilogram :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....ojjj....ale zakręcona jestem...nie wpisałam płci do stopki..... Mam nadzieję, że już wszystko się zgadza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulecje Kamilla!!! Te same uczucia przezywałam 5 pazdziernika:) Jednak jak pamietasz intuicją nastawiona byłam na drugą córcie, przezyłam lekki szok i na dzisiaj nie wyobrazam sobie ,ze mógłby to nie byc NASZ sKUBAny urwisek Wiercipiętek:)Jeszcze raz gratuluje i ciesze sie wraz z Tobą:) Nie.zwykła , Ty przeciez wiesz ze choc wracamy do codziennosci,która jest naszym całym swiatem,to bedziemy pamietac o Tobie i modlic za Wasze szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C--ja tez chyba kupie bebe confort! jak model masz upatrzony? ja high tech (chyba, bo już mi sie wszysko pieprzy :P)w grę wchodzi jeszcze mutsy ze skrętną tylną osią i quinny speede sx (prowadzi sie go rewelacyjnie! można jednym palcem) ale macie fajnie, że znacie płeć, ja chyba sie nie doczekam :( acha, no i Kamilla gratuluje synalka! jest chyba 2 do 2 w płci. fajna jestem--jak po weselu? gdzie podróz poślubna była? u mnie przyucza sie dziewczyna w hurtowni, zebym ja mogła odpoczywać, ale coś mi w niej nie pasuje, a mianowicie...głupio mi o tym pisac...zapach z jej ust :o kurcze, niby nic ale przez to sie do niej nie odzywam :( jestem dość wyczulona na punkcie higieny osobistej a szczególnie jamy ustnej, a u niej to najwyraźniej kuleje. a przecież ona będzie miała kontakt z klientami, wiec troche nie halo. ale dziewczyna z biednej rodziny, ma jeszcze 5 sióstr, a ojciec zmarł 2 lata temu i szkoda mi jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla - gratuluję synka!!! A co do wagi to u mnie w 24 tygodniu +5kg:) Szyt - jak opisałaś tę \"historię higieniczną\" to mi sie przypomniało, jak moja siostra w liceum w klasie miała koleżankę, też z dosyć biednej rodziny, która ogólnie brzydko pachniała...okazało się, że nie mają w domu łazienki, kąpią sie raz w tygodniu w jakiejś misce-wszyscy w tej samej wodzie, no i równie rzadko piorą ciuchy, a o kosmetykach za bardzo nie maja pojecia...No i jak mieli gwiazdkę klasową i robili sobie prezenty, to postanowili, że osoba, która wylosuje tą dziewczynę, to kupi jej jakies fajne mydełko, balsam i dezodorant. Żeby to głupio nie wyglądało, to większość dziewczyn zrobiła sobie takie same prezenty-jakies mydełka, dezodoranty...Ta dziewczyna się badzo cieszyła, że w końcu będzie miała jakiś perfumik bo nigdy nie miała, ale ta radość była tak wielka, że szkoda jej było te podarowane kosmetyki uzywać i stały one gdzieś na półce w domu postawione...No i misja się raczej nie udała..........Twoja sytuacja jest trochę inna - głupio młodej dziewczynie zwracać uwagę, ale może rozwiązaniem jest kupić w jakimś markecie takie mietowe cukiereczki i wsypać do słoiczka, żeby się każdy mógł częstować i laska wtedy też się zachęci.....mycia ząbków to oczywiście nie zastąpi....... A ja odebrałam wyniki z laboratorium, no i żelazko pierwszy raz od początku ciąży poleciało...teraz czeka mnie podjadanie żelaza w tabletkch, no a poza tym gin zapisała pierwszy raz witaminki....Mam sobie wybrać dowolne, bo ona twierdzi, że te specyfiki to się głównie cena różnią, stąd moje pytanie - jakie witaminki Wy bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! my wczoraj byliśmy z męzem na usg i lekarz powiedział że na 70% będzie dziewczynka~! :) bo nie widać było siusiaka, ale to jeszcze nic pewnego... sylwia mi narazie lekarz nie kazał brac zadnych witamin, tylko folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Oj Sylwia,nie polecam Ci zadnego hemoferu ani nic z apteki,bedziesz sie strasznie czuła i na czarno....kupała:P Mnie z juz prawdziwej anemii w 6 tygodni do normy wycągnęły preparaty amerykanskie Calivita,po konsultacji z ginem i jego aprobacie przezłam te 6 tygodni spiewajaco.Biore jeszcze z tej firmy new life i omege 3.A żelaza juz nie potrzebuje,bo wróciło do normy:) Szyt:D Gondola Windoo(dumam czy granatowa czy błekit),stelaz błyszczacy ,chromowany air trophy 6 (pompowane kółeczka,niezbyt wielkie) ,do tego siedzisko spacerowe Opera i kuferek do kompletu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu C - dzięki za radę, muszę sie z tym przespać.....to czarne kupanie jeszcze bym przeżyła, ale przypomniało mi się, że może też się robić czarny nalot na zębach czego juz nie zniosłabym... Siwek - co do witamin, to mi gin powiedziała, że tak powli już zacząć brać. Folik skończyłam brać po 3 miesiącach, teraz były 3 miesiące przerwy, no i na ostatnie trzy np Centrum Materna (plus te nieszczęsne Fe:))) Cieszę się, że u ciebie i dzidzi ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor!!!!!!!!!! szyt------>>> Wesele bylo super, wszyscy super sie bawili a ja nie spalam 40godzin.... dawno nie mialam takiego maratonu/// wogole nie czulam zmeczenia.... w podroz poslubna pojechalismy do Karpacza, potem do Pragi.... tez bylo super. oczywiscie po gorach za bardzo chasac nie moglam (to juz nie kondycja kozicy) ale spacerki na swiezym powietrzu byly super.... mielismy leciec gdzies dalej ale jakos nie mialam odwagi w tym stanie leciec samolotem... nie wiem czy to bylo by bezpieczne...... odlozylismy wiec dalszy wyjazd na inny czas...... a jesli chodzi o moja ciaze to wszystko jest oki, poza malymi objawami..... kolka jak duzo chodze, bole w boku i delikatne w krzyzu, ostatnio znowu zaczynam miec zgage......no i takie tam... a jak samopoczucie u Was? pozdrawiam i wieczorne buziaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Dziewczyny, bardzo dziękuje za gratulację ❤️ :) Jeśli nic się nam z Mężem nie zmieni to nasz synek będzie miał na imię MATEUSZ DOMINIK :D Mam do was pytanko; czy wam też pojawiał się siara w piersiach? Ja osostanio zaobserwowałam coś takiego. Jak na razie chyba tylko z prawej ;) A jak to jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla mi tez czasami cieknie,zakupilam takie specjalne wkladki,choc jak na razie raczej zdarza sie to w nocy,bo budze sie z twardymi,zaschnietymi plamkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie muszę kupić sobie te wkładki.... chyba się przydadzą. U mnie po raz pierwszy zaobserwowałam coś takiego po przytulankach.....wtedy dość sporo kapało :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 07
Hej! U siebie też zaczęłam zauważać siarę - właściwie raz mi "kapnęło"(też z prawej!) , i kiedys po nocy miałam plamkę na koszulce. Poza tym (co do wcześniejszego pytania) od 4 m-ca biorę FEMINATAL. Jestem niestety przeziębiona (mąż mnie zaraził - ma zapalenie gardła) , na szczęście nie miałam wysokiej gorączki(37,2 najwyżej) no i kuruję się domowymi sposobami.Już mi przechodzi chyba (odpukać). Brałyście coś w ciąży na przeziębienia, a zwłaszcza na ból gardła? Jutro idę do ginekologa, już się boję o usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) O rany, kapie aż? u mnie na sutkach ( a w łaściwie w sutkach) pojawia sie od czasu do czasu biała zaschnięta wydzielina. ale ja mam takie kłopoty z dotknięciem piersi, ze az na samą myśl mnie przeszywa. usuwam to patyczkiem do uszu, żeby nie dotykać całego sutka, a myję piersi całą dłonią, bo nigdy przenigdy nie dotknełam sutka palcem! nie wiem jak to będzie przy karmieniu, chyba umrę! ale czego sie nie robi dla dziecka! fajna jestem--ja tez bałabym sie lecieć samolotem, mieliśmy w planach skoczyć jeszcze gdzies w te wakacje, bo mieliśmy wizję kolejnych przynajmniej 2 lat w domu, ale zrezygnowałam, wolałam nie ryzykować, tym bardziej, ze znajoma w 5 miesiacu poleciała do grecji, tam przejechała sie na kładzie i niestety poroniła...(z tym kładem to przegieła, ale ona jakaś niedorobiona jest). super, ze weselisko takie udane! co do wózka bebe confort to dobre w nim jest to, że gindolę, spacerówką i fotelik, można kupic osobno, a w dodatku gondola spełnia funkcję fotelika! dla bardzo małego dziecka to wazne szczególnie w dłuższe trasy. nie wiem, czy inne gondole tez mają takie funkcje. to wielki plus dla bebe confort, ale super też jest quinny speede sx (spacerówka i gondola), rewelacyj nie sie prowadzi. ale najbardziej podoba mi sie mutsy urban rider ze skrętną tylną osią. Kasia C---ja też brałabym gondole windoo i spacerówkę high trek albo trophy air. ale w moim katalogu nie ma stelaza tropy air 6, jest tylko 4 (i ma 4 koła). w grę wchodzi niebieski, granatowy lub pomarańczowy.jaki to jest ten 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka, ja jak byłam chora, to zadzwoniłam do ginki i pozwolila strepsilsy, propolki i inne dostępne do ssania (ja wybrałam propolki). w dodatku, w tym tyg. w tvn style w mamo juz jestem, pani doktor mówi co można na przeziębienie. co mnie zdziwiło, powiedział, że nie można kropli do nosa, a moja ginka powiedziała, ze wolno! ja stosowałam, ale takie łagodne. ta z telewizji, poleciła tylko homeopatyczne( w które ja nie wierze, bo nie działają, bo jak coś co praktycznie jest wodą, moze działać? ), albo wodę morską, ale ona tylko nawilża śluzuwkę, jak masz zapchany nos to nic raczej nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! aaaa tak tak siara juz sie pojawila...szczegolnie noca leci jak cycolki sa na wolnosci:) hehehe... dzis troszke lepiej sie czuje fizycznie to znowu mam jakiegos dolka... nie wiem co jest... zly humor jakos mnie dopadl nie mam na kim sie wyrzyc....wrrrrrrrrr..... probowalam w pracy ale nikt za bardzo nie chce sie ze mna sprzeczac w tym stanie.... hehehehe.... czy kupujecie lozeczka? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajna,pewnie ze kupujemy łózeczka i wozki,niektore juz maja,inne przegladaja. Co tu tak cienko do poczytania do śniadania? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! Kasia--obczaiłam stelaż 6. mi sie on nie widzi, bo ma małe kółka. ja wole duze. kupujesz od razu spacerówką, czy dopiero jak będzie potrzebna? wyobrazcie sobie, że dziś ta laska mi zadzwoniła, ze zrezygnowała z pracy u mnie...taka aż ze mnie hetera? :P pon. i wtorek to były miłe dni, kiedy ja jej wszystko tłumaczyłam, a ona notowała sobie, do tego miła pogawędka o życiu. we wtorek zadałam jej jedno pytanie, nie odpowiedziała, ja pozostawiłam je bez odpowiedzi, bo wystarczyło żeby zajrzała do notatek. wczoraj znów zadałam jej to samo pytanie, a ona nie znała odpowiedzi! wiec ja przemaglowałam równo! dziewczyna nie należała do najbystrzejszych, a do tego ta jej higiena...miała brudne paznokcie, które nigdy nie widziały pilniczka! troche sie wkurzyłam, bo zmarnowałam prawie tydzień, ale z drugiej strony sie cieszę, bo to byla guła i bałabym sie zostawić mój mały interesik w jej rękach ;) brzuszek mam już super ciążowy! uwielbiam go i kiedy tylko mogę to staję przed lustrem i go oglądam. Dziewczyny, jakie nosicie kurtki albo płaszcze? ja juz \"wyrosłam\"ze wszyskiego,w czym do tej pory chodziałam, a przyznam, ze nie wiedziałam w ofercie internetowych sklepów ciążowych takiego asortymentu. chyba pójdę do tesco, czy innego takiego sklepu i kupię sobie dużą, tanią kurtkę, lub płaszcz, bo w sumie szkoda dużo kasy wydawac na cos na raz. tym bardziej, że po balach nie będę w tym okresie chodziła. troche sie chyba znów przeziębiłam. jestem taka niewyraźna ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę się doczekać kupna łóżeczka i wózka :) W listopadzie chciałabym podjąć decyzję co do łóżeczka... Pościel już mam i wkład do pościeli też :D My już po śniadanku, a traz pijemy ogrrromny kubek kako :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt- czyli problem sam się rozwiązał....Napewno znajdzie się ktoś odpowiedni na to miejsce i bedziesz zadowolona ze współpracy! Co do ciuchów to ja jeszcze mieszczę się w to co mam (choć brzuszek spory), ale zaczynam się martwić, ze lada chwila w nic nie wejdę!....Często myślę co wykombinować. Zaczęłam przeglądac szafę mojej siostry i mamy....może tam się cosik znajdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie! moze mamie cos podkradne! Kamilla :) a co do kupowania ciuszków,łózeczka i wózka, to ja już bym to wszystko chciała miec, ale nie za bardzo moge sie zdecydować. wiem napewno, ze posciel i śpiworek oraz kila gadzetów i ciuszków kupię z serii bebe confort, tylko nie wiem z której wersi kolorystycznej, bo wszyskie są słodkie! ciekaw jakie mają ceny? pewnie duze, ale babcia ma chęć obkupić pierwsze wnuczątko :) (moja mama), mojemu mężowi sie to nie podoba i toczył ze mną wojnę o wózek, bo on chciał tani np. x-landera, a ja droższy, bo moi rodzice chcą nam go kupić, albo ewentualnie dołożyć, jak juz sie bardzo uprzemy. on krzyczał, ze nie, ale ja wtedy powiedziałam, że dobra sami kupimy, ale jak jego rodzice beda chcieli coś kupic dla wnusia lub wnusi, to ja tez sie nie zgodzę! no i to był argument!!! wiadomo, ze mama chce dla swojego dziecka najślczniejsze ciuszki, posciele, łózeczka i wózeczki, ale wiadomo też, ze te śliczne slono kosztują. jednak, nie oszukujmy sie, te droższe rzeczy (na ogól) są dużo lepszej jakosci. ja nigdy nie umiałam oszczędzać i chyba sie juz nie nauczę, no napewno nie teraz :) łóżęczka za to w ogóle mi sie nie podobają :( ale pewnie kupimy jakieś z drewexu. ostatnio kupiłam kaftanik, body i 3 pary skarpetek i zapłaciłam 51 zł...a wcale nie były to jakieś markowe ciuszki. nieźle trzeba będzie sie wykosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tak do końca nie jesteśmy zdecydowani na wózek, moim faworytem jest x-lander ponieważ bardzo łatwo sie go prowadzi (skrętne przednie koła) i jest bardzo zgrabny! Wg mnie cena ok. 1500 za ten właśnie wózek to nie tak mało.... (to moja opinia oczywiście). Zresztą to juz nawet nie o to chodzi..... nie mam za bardzo innej alternatywy, bo inne mi się poprostu nie podobają :o Albo sa sztywne albo wyglądaja jak kolumbryny.... i ja z moją posturą wyglądałabym bez sensu, a i prowadzić taki wózek niewygodnie i ciążko....Moim rodzicom podobał się jakis wózek Peg-Perego (koszt ok 2000zł), ale taka właśnie kolumbryna...bezsensu. Mój Mąż chce jeszcze pooglądać wózki, a mnie się ten x-lander podoba.... bardzo zgrabny choć kółeczka pompowane (na których mi zależało). Nie wiem na czy w końcu stanie, ale bardzo chciałbym już coś wybrać!!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana szyt,ee tam gadasz ze małe kółka,mąż juz napompował i stelaz jest super:) Własnie,bo na razie mamy sam stelaz,torbe i taki wsad dla noworodka.Bo gondola w kolorze BB blue,czyli granat z taka błękitną krateczka dostaniemy w srode.Jedna para kółek(ta przy rączce to srdnica 25 cm, a te podwójne,skretne to 21 cm srednicy.zara Wam strzele fote:):D Jest słodki,mieciutki i błyszczacy.Jak odbierzemy reszte,to wam sie pochwale.:) http://img175.imageshack.us/my.php?image=imgp2459wk9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄZONA
CZEŚC MAMUSIE !! JESTEM NA L4 I NIESTETY NIE MAM DOJŚCIA DO KOMPA !! POZDRAWIAM WAS CIEPŁO!! :-) NIE ZDĄZYŁAM NAWET NIC POCZYTAC!! BRZUCHY DUŻE , JA MAM W "TALI" 100 CM !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 07
Hej! Dziewczyny nie wyobrażacie sobie jaka jestem szczęśliwa!!! Byłam wczoraj u gin. i okazało sie że wszystko z dzidzią dobrze. Widać było teraz ten żołądek, a więc widmo operacji zginęło.Ten ostatni miesiąc był dla mnie okropny, nie wyobrażałam sobie operacji takiego małego brzuszka... Wiem , że takie zabiegi są przeprowadzane, ale same rozumiecie.W nocy przed badaniem miałam koszmary. DZiękuję Wam bardzo za to , że wspierałyście mnie na duchu przez ten miesiąc i same tez próbowałyście sie czegos dowiedzieć. Naprawdę jestem teraz najszczęśliwszą osoba na świecie! Poza tym dzidzia tak naprawdę zlekceważyła to badanie , była odwrócona( nie mógł podpatrzeć płci) i spała, raz mlasnęła i ziewnęła tylko, ale super.Waży juz ok.850 g więc jest dość spora. Nie wydrukował mi dokładnych pomiarów, tylko napisał w karcie:HC-23 cm, AC -20 cm, FL -40 mm, CRL 23 cm. Termin przesunął mi się na ok.04.02. Gardło mnie dalej boli, ale stwierdził , że na szceście nie angina i przepisał TAntum Verde i Gargarin do płukania. MAm nadzieje , że w końcu mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu C - stelaż prezentuje się okazale:) Rzeczywiście kółeczka zgrabne, chyba mnie podkusiłaś tym modelem:) Zastanawiałam się ostatnio nad kolorem wózeczka i w sumie to mi się tez najbardziej niebieskie podobają, ale nie chcę, żeby wszyscy mysleli, że tam chłopczyka wożę:) Ale może przesadzam - jednak różowy wózek na pewno odpada,może jakis granat albo fajna zieleń? Amelka - no to się bardzo cieszę, że z żołądkiem ok i dzidzia zdrowa. A co do płci to musisz czekać nastepny miesiączek na jej poznanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiu,no my wlasnie wybralismy granat z niewielkim dodatkiem błękitnej pepitki.Mowie Ci czad:) Amelko!!!! Cudowne wiesci!!Gratulacje!!!Takie wiesci az miło poczytac.Wczoraj byłam u dentysty i krew sie lała:) Dosłownie.....z dziąseł:P Miałam jedna malenka dziureczke i na dzien dzisiejszy mam wsje zabki bez zastrzezen,mam za rok sie zgłosic na przeglad.Dzisiaj ide do fryzjera(chodze do Piotra na Piekary-to info dla jedynej tu poza mna poznanianki-Sylwii_pl) :) Musze odswiezyc balajaz,potem ostatni raz przed porodem.Wrrrrr....ale to brzmi......Bo potem to nie wiadomo kiedy Kuba pozwoli sie wyrwac na 3 godzinki........................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×