Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

cześć dziewczyny!!! ja tez mam termin na lutego...dokładnie to 19-22 luty! ale jeszcze nie planuje wozkow czy łozeczka bo nie chce nic zapeszyc, mój mąz uwaza ze to za wczesnie kupowac takie rzeczy...:( ale to nie znaczy ze w sklepach nie oglądam się za wozkami itp. wręcz przeciwnie nie moge się juz doczekać...ale taki zakupy bede planować w ostatnich miesiącach 8 czy 9mc moje maleństwo też od rana szaleje :):):):) nie ma cudowniejszego uczucia!!! :D a i też mam usg 16.10, w szpitalu bo tam mają lepszy sprzęt no i mam nadzieję że moze dzidziuś juz pokaze swoją płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nareszcie jakas wymiana zdań ;) :D czasem zaglądam do lutówek 2006, a tam wielka dyskusja za kazdym razem. nawiązały sie przyjaznie, wymieniają sie zdjęciami, a nawet czasami spotykają w realu. szkoda, że nas tak mało. co do wózków, to muszę jeszcze obczaić tego x-landera dokładniej, a szczególnie porównać wielkość gondoli. mam na oku emmeljunga, bo ma przekładaną rączkę, ale duza cena. podoba mi sie jeszcze bebecar stylo at ale rączka nieprzekładana i cena też duża. jak któraś z was będzie w ikei w najbliższym czasie to niech sprawdzi, czy łóżeczko mammut ma wyjmowane szczebelki? w lublinie nie ma ikei, w ogóle to miasto jest zacofane o conajmniej 10 lat za innymi miastami tej wielkosći, ale znajdującymi sie bardziej na zachód. tu nie ma porządnego sklepu czy kina! 100 tyś studentów i żeby kina z prawdziwego zdarzenia nie było, czy porzadnej galerii ?! handlowej? mi niezbedne do szczęści to nie jest, ale ułatwia zycie. tym bardziej, ze mieszkałam 5 lat w poznaniu i poł roku w warszawie. co do ciuszków ciążowych to jest sporo adresów w gazecie claudia ciaza (w ogóle fajna gazetka-dużo ciekawych rzeczy piszą). ładne fatałaszki sa w pępku świata w galerii mokotów(drogie), ale nie wiem czy w innych miastach jest ten sklep. zapomniałam wziać tą gazetkę do pracy. ale jutro napiszę adresy innych sklepów. jak piszecie, ze juz prawie wszystko macie, to mnie aż przeszywa bo ja mam dopiero wanienkę na stelażu...ale niedługo musze sie wybrać na porządne zakupy, tylko, że stale nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć siwek! to masz termin ten sam co ja! jak lezałam teraz w szpitalu, to były ze mną na sali dwie dziewczyny po poronieniach, obie pierwsza ciaża. jedna 20 druga 27 lat. ta starsza to jakas taka niedorozwinięta, prosta dziewczyna z 10cm włosami pod pachami. nikogo nie oceniam po wyglądzie, ale jak sie ledwo co obudziła to wołała papierosa i bredziła, że szkoda, ze to sie w niedziele nie stało, tylko w sobotę, bo jeszcze by sobie skoczyła na impreze... druga 20latka była tak dziecinna, że aż trudno było uwierzyć, ze prawe została matką...wazne były dla niej błache sprawy, a i wydawało sie, że poronieniem sie niebardzo przejeła (wrecz przeciwnie) bo to była wpadka i ślub miał być w grudniu, a ona z ulgą mówiła, że ślub w takim razie będzie w wakacje... oj przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahmajka
Witam i pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski, mam termin miedzy 7-13 luty ale znajac moj fart to pewnie przenosze o 2 tyg jak pierwsza ciaze. Juz mam coreczke Ole ma 3 latka a teraz czekam na drugiego brzdyla który znowu powywraca wszystko do góry nogami ale w pozytywnym znaczeniu.(choc doły tez bywały). Miałam zamówionego chłopczyka u męża ale prawdopodobnie będzie dziewczynka tak wiec bedzie babiniec w domu.Ale najważniejsze że zdrowe . pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Udało mi się na chwilę wejść. Kasiu ja mam rozłożone łóżeczko po synku.Do niedawna spał na nim.Zamierzam go schować do lutego żeby nie przechodził kurzem.Właśnie o to mi chodzi.Żeby nie przechodził kurzem. Jeśli chodzi o baldachim,to nie polecam w pierwszych dwóch/trzech miesięcy.Baldachim zbiera kurz.Ja swój kupiłam wcześnie ale dopiero jak dziecko skończyło 4 miechy to go założyłam. Czuję już ruchy.W pierwszej ciąży jeszcze ich w tym czasie nie czułam.Wydaje mi się że to maleństwo bedzie bardzo żywe bo już sie czesto wierci. Szyt a ty byłaś w szpitalu.Co się stało.Nie czytałam wstecz (obiecuje że w weekend nadrobie) Miałaś jakieś bóle ? Ja też mam i się niepokoję.Dopiero wczoraj zdecydowałam się wstać z łóżka. Dziś słonko świeci.Pewnie ostatnie ciepłe dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ból głowy i krwawienie z nosa dosć intensywne ale krótkotrwałe. ale puki co jest ok. nie mam nadciscienia. chcociaż moze i mam, bo zwykle mam bardzo niskie cisnienie ko 90/40 a teraz mam 120/70. no i od pewnego czasu (ale juz przed ciażą) mam temperature ciała 35,9-36 stopni... a jaką Wy macie na codzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Lutówki! Szyt-...nie pamiętam kiedy ostatni raz mierzyłam tempkę.... strasznie dawno. Może zmierzę, tak z ciekawości...:p Mi po długim chodzeniu puchną nogi.... i nie czuję się dobrze.... Dlatego postanowiłam powoli gromadzić wszytstko, aby pokupować rzeczy które naprawdę mi się podobają. Nie chcę tego robić w pośpiechu i być \"zmuszona\", bo czas goni i trzeba to mieć za sobą. Przeglądam spisy rzeczy, które powinno się kupić i jest tego naprawdę sporo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajqa
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU.....t.c 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice.......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania........Warszawa..........29.....styczeń/luty'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin............25...........21.02.2007...15 4. Mimi29...........Marzena......Tychy............29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.........23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska....28.........21.02.2007....15 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa.....25.........02. luty'07.....18 8.Efka25............Ewa.........Piekary Śląskie....25.........20.02.2007 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań..........27.........04.02.2007 10. fajna jestem...Gosia........Skierniewice......31....stycz/luty 2007 11.Kamilla7........Dominika........Kraków..........24.........16.02.2007 12. Inga 78........Agnieszka......Słupsk...........28.......21.02.2007 .15 13.mamusia_muminka..Katarzyna..Częstochowa..28...08.02.2007 14. Brednie........Monika.....Bydgoszcz..........25........12.02.2007 15.Kasia C.....Kasia...Poznan...30+vat ..............29.01.2007 16. ajqa.......Agnieszka.......Pszczyna..........28.........21.02.2007 Hej MAMUSIE :) Dopisałam się do listy "lutówek". Widzę, że termin 21.02.07. jest bardzo popularny :) U mnie jak na razie wszystko w porzadku - oby tak dalej... Cieszę się bardzo, że istnieje takie forum, gdzie MY przyszłe i już doswiadczone MAMY, możemy podzielić się wieloma różnymi uwagami dot.naszej ciąży. W miarę wolnego czasu będę do WAS zaglądała - od dziś czasu wolnego mam mniej, bo wczoraj skończyło się L4, ale damy radę. Pozdrawiam gorąco wszystkie MAMCIE (szczegolnie ciepło pozdrawiam Ślązaczki) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahmajka
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU.....t.c 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice.......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania........Warszawa..........29.....styczeń/luty'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin............25...........21.02.2007...15 4. Mimi29...........Marzena......Tychy............29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.........23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska....28.........21.02.2007....15 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa.....25.........02. luty'07.....18 8.Efka25............Ewa.........Piekary Śląskie....25.........20.02.2007 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań..........27.........04.02.2007 10. fajna jestem...Gosia........Skierniewice......31....stycz/luty 2007 11.Kamilla7........Dominika........Kraków..........24.........16.02.2007 12. Inga 78........Agnieszka......Słupsk...........28.......21.02.2007 .15 13.mamusia_muminka..Katarzyna..Częstochowa..28...08.02.2007 14. Brednie........Monika.....Bydgoszcz..........25........12.02.2007 15.Kasia C.....Kasia...Poznan...30+vat ..............29.01.2007 16. ajqa.......Agnieszka.......Pszczyna..........28.........21.02.2007 17.jahmajka......Ania........Gdynia........31.............7-13.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też.Teraz obiadek gotuję.Byłam u gina.Wszystko w porządku,malec się rozwija. Mam ochotę na coś pysznego.Chyba na galaretkę.A wy jakie macie smaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem gruba jak szafa. jak tak dalej pójdzie to będę ważyła 100kg i wcale nie mówię tego na wyrost... w pasie mam już ze 105 cm, a czytam, że dziewczyny przytyły przez całą ciąże 20 kg a w pasie miały 108 cm... no cóż, po ciąży przenoszę sie na forum diety. już raz schudłam tam 15 kg. trochce sie tą wagą dołuje. jak mnie pielegniarka spytała ile waze to mi ta liczba przez gardlo nie chciała przejsć... przytyłam 7 kg a powinnam 3, bo miałam sadło przed ciażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cie! co do smaka na coś to ja stale mam. raczej nie mija. wróciła chęć na słodycze, szczególnie wieczorem. do pracy zabrałam sobie mace razową, szynkę i sałate. ale zamówiłam sobie filet z kurczaka z ryzem i warzywami. staram sie zdrowo odżywiać, ale po powrocie do domu jest naprawdę ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30
czy macie grzybicę w ciązy?jak sobie z nią radzicie, jesli tabletki niepomagaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jogurt naturalny na tampon, może irygacja z tantum rossa. zmiana diety. mniej węglowodanów, czyli słodyczy, chleba, makaronów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irygacji nie zalecają w ciąży ale słyszałam o tym jogurcie naturalnym Ciekawa sprawa. Ja stosowałam Vaginal.Dostępny w aptece. Mnie ciągle na słodko bierze ale jak już pojem to mnie muli bleee. Teraz mam wielką ochotę na...nie wiem co :-D mam problem co nie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak irygacja zdecydowanie nie w ciaży (zamuliło mnie :P ), ale podmywanie chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU.....t.c 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice.......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania........Warszawa..........29.....styczeń/luty\'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin............25...........21.02.2007...15 4. Mimi29...........Marzena......Tychy............29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.........23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska....28.........21.02.2007....15 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa.....25.........02. luty\'07.....18 8.Efka25............Ewa.........Piekary Śląskie....25.........20.02.2007 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań..........27.........04.02.2007 10. fajna jestem...Gosia........Skierniewice......31....stycz/luty 2007 11.Kamilla7........Dominika........Kraków..........24.........16.02.2007 12. Inga 78........Agnieszka......Słupsk...........28.......21.02.2007 .15 13.mamusia_muminka..Katarzyna..Częstochowa..28...08.02.2007 14. Brednie........Monika.....Bydgoszcz..........25........12.02.2007 15.Kasia C.....Kasia...Poznan...30+vat ..............29.01.2007 16. ajqa.......Agnieszka.......Pszczyna..........28.........21.02.2007 17.jahmajka......Ania........Gdynia........31.............7-13.02.2007 18.Siwek.........Asia..........Płońsk........22.............19.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam 95cm w pasie(jesli liczy się na wysokosci pępka) jestem w 22 tc, to dużo czy mało, czy normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Siwek,pewnie masz tak jak byc powinno:) Ja i szyt to raczej pewne mutacje:P Prawda szyt? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dziewczyny macie jusz spore brzuszki przed sobą :) ja jeszcze jakieś 3 tyg temu miałam prawie niewidoczne brzusio, za to piersi urosły mi monstrualnie! az mam rozstępy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi Siwek! Mi tez z 75B zrobiło sie 80D :D Z kolei w pasie wyjsciowo było 64 cm,nalezałam do os w pasie,a tu prosze jaki balon nadmuchany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! U nas leci! :) Mój Mąż jutro wraca z delegacji....HURRAAAA!!! Nie mogę się doczekać!!!! A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mutant? wypraszam sobie :) ;) ja przed ciażą przytyłam 10 kg (od wagi maxymalnej, w której czulam sie dobrze) no i teraz jeszcze 7! w pasie w najlepszym moim okresie wagowym miałam 70cm, a tuż przed ciazą to sie nawet nie mierzyłam, bo po co sobie psuc humor. brzuch mam wiekszy z dnia na dzień! wczoraj na kolację zjadłam swiezej zupki pomidorowej bez makaronu, a ok 2 w nocy obudziłam sie w strasznym stanie! bolał i piekł mnie żoładek miałam skurcze całego brzucha i wymioty...coś okropnego, ale rzygnełam, napiłam sie herbaty i zasnełam. coś podupadam na zdrowiu ostatnio. od poniedzialku przyuczam pracownicę w hurtowni, bo lada moment mogę sie posypac zupełnie. do tego wszystkiego mam straszne bóle krzyża...starosć nie rodosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt- bidulko, a co to sie stało, że wymiotowłaś.... po tej zupie?? Współczuję :o Dobry pomysł z tą dziewczyną do hurtowni. Powinnaś odpoczywć. Co do wagi i tycia to przed ciążą miałam w planie przytyć minimalnie (tzn. minimum normy), ale mam taki apetyt, że raczej nie mam szans... Od niedawna obsrwuję ciemną kreseczkę na miom brzuzku ;) Wy też taką macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka kreska ciemna na brzuchu widoczna jest u szczupłych dziewczyn, wiec ja newet jej nie wypatruję :o mam natomiast wielkie, wyrazne żyły na bokach brzucha! ja tez planowałam minimalnie przytyć, ale nie jest mi to dane. z drugiej zaś strony znalazłam taką stronkę o tyciu w ciąży,a tam bylo napisane że: 1 trymestr to ok 2 kg a następne 2 trymestry po 6,7 kg, wiec chyba zmieszcze sie puki co w normie. a tak właściwie skoro ciąża trwa 40 tyg, czyli 10 miesięcy (miesiąc po 28 dni) to kiedy skończę 2 trymestr? w 27 tyg? no ak mi wychodzi na kalkulatorze, że trymestr to 13,3 tyg. Kamilla--co pichcisz na obiad? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze ciemnej kreski na brzuchu nie widze, ale te rozstępy na piersiach...blech:P znacie moze jakies dobre kreby na rozstępy??? u mnie na obiadek pomidoróweczka...długo za mną chodziła :) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×