Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Kasia C - normalnie jakbyś czytała w moich myslach z tym fryzjerem:) wprawdzie byłam ostatnio u jednej laski, ale tak mnie beznadziejenie obcięła, że znalazłam sobie fryzurkę, którą mam zamiar się uratować:) Chodziłam wczesniej na Półwiejską do Krzysztofa, ale mnie irytował bo jakis taki olewający artysta jest i postanowiłam go zmienić:) Słyszałam, że fajna męska ekipa tnie na Dolnej Wildzie, tylko nie jest tam najtaniej, ale dla dobrej fryzury warto:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia---ale Ci zazdroszę, ze juz masz wózek! muszę sie sprężyć i wybrac na konkretne zakupy. Ile zapłaciłąś za ten wózeczek? kupowałaś w sklepie, czy przez neta? Ja też jestem Poznanianką!przynajmniej z meldunku. mam mieszkanie na międzychodzkiej, ale nikt w nim nie mieszka od 2 lat. musze byc jednak tam zameldowana jeszcze przez rok, bo mieszkanie było darowizną od rodziców, a takie jest prawo, ze trzeba byc w nim zameldowanym przez 5 lat, tak wiec jestem Poznanianką :) super fryzjer jet na Dożynkowej koło akademików. to taki mateusz, który pracował w kenzo, ale otworzył własny zakład. polecam! :) Amelki---ja po prostu wiedziałam, że będzie dobrze! :D Kasia, ale rozciągnełaś stronę, nieładnie ;) teraz musisz dużo pisac, żeby szybko skończyc stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he,sorry,te kropki tak mnie wciągnęły w melancholie,ze nie pomyslałam ze takiego burdlu tu narobie:DSorki. Sylwia! Do Krzysztofa Polowczyka?? To były mąż mojej kolezanki:P Jesli o niego chodzi.Ich corka to Kaja,wiec zakład tez tak sie nazywa. Szyt kupowałam normalnie,chciałam wozek dotknac i zobaczyc na zywo,akurat tego \"sprzetu\" przez neta nie chciałam.Na dzisiaj to stelaz kosztował nas tysia , kuferek 200.Gondolka tez cos kole tysia:( A siedzisko spacerowe kupimy se pozniej:D Zrobie krpoki w dół,to moze ta strona szybciej sie skonczy:D . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo gondolka jeszcze nie zapłacona,dlatego nie znam dokładnej ceny,płatne przy odbiorze:DZrobie jeszcze kropek . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wolę widzieć wózek na żywo, ale mozna obczaić w sklepie a zamówic w necie. strona kończy sie jak jest 30 wpisów, nie wazne jak długich :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz lece do pracy i do frycka:) Wieczorkiem doprowadze strone do porzadku,chyba ze mnie kochane uprzedzicie:D Cmokaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 07
Hej! DZiewczyny - super , że cieszycie sie razem ze mną!!! Co do płci to ja juz dowiedziałam sie ostatnio , ze to moja niunia (Hania prawdopodobnie). No chyba że zrobi nam psikusa... Przytyłam już 12 kilo, a tu dopiero 25 tydzień się zaczął. Normalnie przeistaczam się w regularna słonicę. poza tym lekarz pytał czy chcę chodzic do szkoły rodzenia , no i chcę ale powiedział też że pogadamy o tym za m-c. A czy Wy tez o tym myslicie , jeśli tak to od kiedy i jak często? No i w ogóle ile to kosztuje - ma byc w szpitalu na na pewno trzeba płacić extra za wszystko. Za każdą wizytę płacę 150, więc też nieźle. Ale nie wyobrażam sobie chodzic państwowo. Pozdrawiam już weekendowo wszystkie brzuchate czytelniczki i inych Krewnych-i Znajomych Królika tu zaglądających!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka---no to ładnie bulisz za lekarza! co to jakiś profesorek, czy jak? u mnie 23 tydzień i +7kg. Twoja dzidzia waży ponad 800gram? rany, moja zaledwie 450...jak to możliwe!? to dlatego tyle przytyłaś, bo masz dużego dzidziusia. utyłaś całościowo, czy tylko brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki kupiłam leżaczek dla ludzika http://www.allegro.pl/item133712894_133712894.html juz stoi poskładany w pokoju i sie na niego patrzymy, tylko brakuje nam \"wkładu\" hihi wczoraj byli u nas znajomi z 4 latkiem i ten mały pokazał palcem na leżaczek i pyta: a gdzie jest ten mały chłopak? :D może usg nam nie być potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6miespo
Amelka ja chodzilam do szkoly rodzenia od 27 tygodnia, byl to bydynek przy szpitalu i naprawde polecam szkole rodzenia! dowiedzialam sie tam bardzo wiele istotnych rzeczy !!!! cwiczenia o dzowo u nas trwaly 10 min max, pozniej gadanie-jak z kolezankami :) i oprowadzanie po szpitalu poza tym poznalam tam wszystkie polozne i jak rodzilam to czulam sie wsrod swoich :) -one wiedzialy o moich problemach, dacie porodu,-nic nie placilam zajecia odbywaly sie co tydzien - w pon od godz 17 do 19 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6miespo
chcialam dodac ze u nas zajecia z partnerem, nikt nie byl sam ja takze mam pare rzeczy z fishera i jestem b zadowolona, szczegolnie z maty,z ktorej palak mozna wlozyc do lozeczka i tam gra i karuzeli swiecacej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Kasia -jak wrócisz od fryza to pochwal się nową fryzurką :) Amelka- ja też byłam pewna na 10000% wszystko będzie dobrze, ale ważne że ty jestes uspokojona i uradowana :D Szyt- ten leżaczek jest Suuuper!!!Bardzo mi się podoba!!!! pozdówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahmajka
Witajcie Do amelki 07 jezeli boli cie jeszcze gardlo ja wyleczylam sie homeopatycznie Angin-Heel biezesz jak napisano na ulotce. Dziewczyny ciesze sie ze juz wybieracie wozki ale blagam zwroccie uwage na wielkosc gondol. Nasze szkraby uradza sie w lutym czyli pewnie zima bedzie i zimno. Ludziki beda mialy ok 57 cm dlugosci + kombinezon+koc+jakies dodatki.Rosna w zabujczym tepie bynajmniej tak bylo z moja Olą, zeby Wam ta gondola wystarczyla na okres lezenia bąbli czyli jak radzą ortopedzi do ok 5-6 m/ca gdy bedzie umiało siedziec. Pisze o tym bo spotkałam sie z tym problemem u moich kolezanek ktore mialy za małe gondole. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahmajka
zapomnialam wiec dopisuje o szkole rodzenia, ja polecam jak najbardziej choc mi sie do konca nie przydalo bo po 17 godz stwierdzili cesarka. Polecam szkoly rodzenia przy szpitalu w którym planujecie rodzic poznacie pielegniarki, zwyczaje i dowiecie sie kto jest dobry, kto moze ulatwic i pomoc w porodzie. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! co tu tak cicho ostatnio? ja ostatnio ci.ęzko pracuje, pomagam mężowi więc mało tu zaglądam... jest juz mnie więcej o 4kg, a w pasie 97cm,dzidzia kopie coraz mocniej a ja bym chciała zeby juz był luty...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 07
Hej! SZYT - mój lekarz nawet nie jest profesorem, po prostu narzucił takie stawki i tyle. MA dobra opinie więc mimo wszystko nie brakuje mu pacjentek. Tak w ogóle wiele rzeczy i usług w moim mieście(Kołobrzegu) kosztuje tyle co w jaichs metropoliach, mimo tego ,że ludzie wcale nie zarabiają tak jak np. w Warszawie czy Poznaniu. Napędzaja to oczywiście turyści, mnóstwo Niemców przyjeżdża tu się leczyć ( zwłaszcza zęby i okulary), no a potem niektóre stawki zostaja zawyżone niestety. Co do mojej wagi no to chyba przytyłam najwiecej z nas wszystkich!(12 - gwoli przypomnienia). To trochę przerażające bo to dopiero 25 tydzień. Wcale sie nie obżeram nagminnie(a może to tylko moje subiektywne zdanie?!) nie jem słodyczy( chociaż mój mąż mi przemyca coś czasem - wbrew mojej woli - dzis tez musiał kupić Princesse, chyba celowo tak mnie pasie...). JAHMAJKA - dzięki za cynk na lekarstwo, mój ginek. kazał mi płukać Tantum Verde i Gargarin (JUz przechodzi - odpukać). DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 07
Aha , wydaje mi sie że utyłam głównie od brzuszka w dół, no i piersi większe też( chociaz jeśli o to chodzi to mogłyby takie zostać). W ogóle moje ciało jest biedne - 1,5 roku temu wróciłam wychudzona z pracy w Anglii ( okropne jedzenie i dużo ruchu - praca fizyczna), potem przez rok przytyłam ok.6 kilo no a teraz od tej wagi znowu az tyle. Ale co tam mam nadzieje że zrzuce potem (zawsze byłam typem chuderlaka, no ale zobaczymy). Co do wagi dzidzi zaczynam sie zastanawiąc czy lekarz czegoś nie pokrecił , powiedział ok. 800 tak na oko , nie dał mi zdjęcia i wydruku z Usg - czy Wy to zawsze dostajecie? Teraz juz naprawdę ide spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mutter
hej dziewczyny.ja tylko krótko,z cieplym słowem.moja córcia urodziła się w lutym...8 lat temu,a druga skończyła właśnie 3 miesiące.wygrałyście juz tym,ze nie przypadnie wam końcówka ciąży tak jak mi,na upały.a przypomnijcie sobie jak bylo na początku lipca... trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka ja miałam robione 4 razy usg i za kazdym razem dostałam zdjęcie mojego maleństwa, raz tylko lekarz zostawił sobie zdjecie do papierów ale kaał mi przyjsc za dwa tyg do nas do szpitala bo powiedział ze tam jest lepszy sprzęt i bedzie ładniejsze zdjęcie moja dzidzia ma ok 345g jak wynikało z ost usg robionego tydz. temu, więc troche dziwne jak porównac 800g to ponad dwa razy więcej!!! chyba lekarz musiał sie cos pomylic albo się przesłyszałas, tak mi sie zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelko zapomniałas o mnie, niestety to ja prowadze w rankingu na foke lutego....przytyłam juz 16 kg. Szyt mam butik z ciuszkami dla dzieci(na maila podam Ci który,bo jest dosc znany;-)) lub na gadu gadu. Nie pisałam wczesniej ze jestem akurat tak bardzo \"z branży\" jesli chodzi o nasza sytuację,bo po co? :D Pozdrawiam Was i stwierdzam,ze jestem gruba jak krowa, jak wieloryb,jestem oblesna i odpycha mnie mój widok w lustrze.Przynajmniej jestem samokrytyczna. O!Widze ze juz po północy,czyli witam sie w 26 tygodniu ciążyt,25 minął przed dwiema minutami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×