Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Kasia C - może i prowadzisz w rankingu na największa ilość kilogramków dodanych, ale zapewne będziesz też prowadzić w rankingu na ich najszybsze zrzucenie:) a z ta wagą 800g to mi sie też wydaje, że to dużo - moja dzidzia w 21 tygodniu miała cos ponad 400, ale może taki jest skokowy przyrost? miłego dzionka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Kasia C. - nie mów tak o sobie!!!!! Nie wolno Ci , nie możesz!!! Ładan mi samokrytyka.....no wiesz co! Jestem oburzona! Żadana kobieta w ciązy nie jest ani wielobybem, ani...juz nawet nie chcę pisać to co ty powymyślałaś.....Niedobra!!! Amelka- co do wagi dzidzi to nam komp wyliczył, że waży ok 650 g...Aż tak bardzo nie sugeruję się tymi wyliczeniami, bo są one orintacyjne. Chociaż jeśli tyle waży nasz synuś to ok ;) Ja zawsze dostawałam zdjęcie i opis. Mutte-racja, ja jestem bardzo szczęśliwa, że końcówka ciązy przypada na zimę....Pozdrowienia dla Ciebie i córeczek! Miłego dnia!!!! buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 07
Hej! KASIU C - na pewno wyglądasz pięknie!To po prostu takie naturalne -taka babska obsesja na punkcie wagi. Zrzucimy to szybko - na pewno! Moja znajoma przytyła ponad 25 kilo, a była wcześniej drobniutka i malutka - teraz 5 miesiący po urodzeniu dzidzi znów waży mniej niż 50 kg.NAsze dzieciaczki wszystko z nas wyciągną. Co do tej wagi to sama już nie wiem - może moja Hania jest po prostu wielkoludem i już . Zobaczymy za m-c. A zdjęc mi lekarz nie daje od 3 wizyt...(zawsze mam usg) Może oszczędza na sprzęcie. NAstępnym razem wezmę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak miło, tyle do poczytania po weekendzie! Ja mam juz nową dziewczynę w hurtowni i puki co jestem z niej zadowolona! :) Kasia---no to dlaczego sie nie pochwaliłaś z tym butikiem, dla dzieciaczków?! skandal! ale masz super! twoje dziecko będzie w takim razie obciuchane :) napisz mi na maila: hurtownia.optyczna@wp.pl gdzie ten butik. jak będę w Poznaniu to napewno tam wpadnę :) i zostawie u Ciebie pare groszy :D czy masz ciuszki bebe confort? ja też sie czuję jak potwór. jem jak potwór i wyglądam jak potwór...nic na to nie poradzę! przytyłam 8 kg. dzisiaj idę do ginki i az sie wstydze powiedzieć ile wazę. zapytam sie dziś szczegółowo o szkołę rodzenia, bo moja ginka przyjmuje mnie w szpitalu. co do wielkość gondoli, to ja zwracam na to uwagę, dlatego zrezygnowałam m.in. z x-landera, bo ma dość małą gondolkę. dziś coś mój ludzik jakiś spokojniejszy jest, ale potrafi mnie też skopać porządnie. lubię wtedy patrzec jak brzuch podskakuje :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale laseczka z naszej szyt!!! Super śliczna i przesympatyczny uśmiech ma:D No juz czytajac posty od Ciebie bede miec ten usmiech przed oczami:D A propo;-) Za 10 lat kochana mnie w osiągnięciach dogonisz,albo i przegonisz,masz czas:) Super!Fajno było sie poznac:)Razem z mężem tworzycie super czad pare!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyno, nie przesadzaj moja droga ;) zawstydziłam sie ciutkę :P na tych zdjeciach byłam znacznie szczuplejsza niż teraz. A jaka z Ciebie blond sexbomba, to juz wszyskie widziały . a Twoja córcia jest ślicznotką! po mamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... moja waga jak narazie 9kg do przodu:(.... jak tak dalej pojdzie to jeszcze by bylo ok, ale slyszalam ze w 8-mym i 9-tym miesiacu tyje sie najwiecej wiec jak nic 2dychy przekrocze..... ale co tam aby malenstwo bylo zdrowe a potem sie nadrobi straty (od rana bieznia) i forma wroci..... pisac bo jakos to forum zamiera.... jesienne aury tak wplywaj>?? czy duze brzuszki zasłaniaja klawiature.... hehehehe milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna jestem - mój brzuszek póki co chowa się pod biureczko, na którym stoi klawiatura:) A ta jesienna aura to na mnie wpływa sennie....Wczoraj połozyłam się w ciągu dnia tak na chwilkę i obudziłam się po dwóch godzinach....A bez słońca to kiepsko, u nas dzisiaj pochmurnie, niebo całe pokryte chmurami i jakoś tak się nic nie chce.... Ostatnio zaczęłam się interesowac wózkami dla dzidzi, przeglądam w necie jakie w ogóle te wózki są..Sama nie wiem czy lepiej zainwestowac w taki wózek, który później stanie sie spacerówką, czy kupić głęboki, a jak dzidzia wyrosnie to jakas lekka spacerówka...Dużo osób w necie podkresla, że dla maluchów urodzonych zimą ważna jest duża gondola, ale jak my rodzimy w lutym, to chyba już będzie powoli końcówka brzydkiej pogody a i tak z naszymi dzidziami od razu nie wyskoczymy na spacerki...No i nie wiem, bo te wózki z większymi gondolami są cięższe...... podoba mi się np taki: http://www.alewozki.pl/index.php/cName/wozki-wielofunkcyjne-roan-marita w kolorze 926 oraz: http://www.healthchecksystems.com/inglesina_classic_baby_carriage.htm ale ze względu na cenę ten ostatni raczej odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny! Wiecie co?W nocy obudził mnie mój własny krzyk z bólu!!!!Mięsień w okolicach nad kolanem z 10 cm jakby mi płonął,jakby go wyrywali,kurcze,mąż sie przeraził i zaraz masował i przeszło,ale strachu sie najadłam.Jutro mam wizyte to spytam gina jak to siema do ciąży,o kurczach łydek słyszałam,ale UD ??? Dziekuje kochanym dziewczynom za pocieszenie iż moja waga to nie masakra.......... (Masakra-i tak to wiem;-) szyt,he he, sexbomba?? Dobre,dobre, w połowie, bo bomba została,a sex uciekł do lasu:D:D:D:D:D fajna ja przytyłam 2x tyle co Ty.....:( Sylwia_pl ,ale chociaz mamy dzisiaj w Poznaniu 15 stopni ciepełka:D POZDRAWIAM WAS I LECE ......JEŚĆ!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Byłam wczoraj u ginki jak usłyszała, że od ostatniej wizyty 6 tyg temu przytyłam 5 kg to sie przeraziła! ja wiedziałam, że to dużo, ale az takiej reakcji sie nie spodziewałam :o coś jej sie musiało pomylić ;) :P wczoraj strasznie spuchły mi nogi! tak, że jak uklęknełam to myślałam, ze mi eksplodują! ginka powiedział, ze to bardzo niedobrze jak na 24 tydz. i że mam pić wywar z pietruszki, unikać soli, cukru i tłuszczu :( to co ja mam jeść, suchary? zakazała też cytrusów. No ja wiem, że w 7,8 i 9 miechu tyje sie na potęgę. ja też dobiję do 2 dych na bank. stale jeczę mężowi, że tyle wazę, a on mówi, że mam sie nie stresować, przecież jestem w ciaży, ale to nie chodzi tylko o kwestie wyglądu, ale o zdrowie! o ciśnienie, o opuchlizny itp. Kasia--co jesz? ja mam na koncie małego gołąbka i drozdżówkę z serem.zaczełam pałaszowanie o 7 rano :o w przyszłym tyg ide łyknąć glukozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za sobą dwa jajka na miekko,dwie skibki chleba z szynką i herbate z.................3 łyzeczkami cukru:D W pracy zjem dzisiaj tylko jogurt owocowy,na obiad gire od kurczaka w potrawce z ryżem+marchewka,a potem wg nastroju:P:D A tera jade do pracy,choc czuje ze to moje ostatnie dni jezdzenia....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nie cierpię gołąbków.....brrrrr ale póki co to szykuję sie na mały spacerek po drożdżóweczkę:) u mnie glukoza chyba będzie koło 7 listopada, tylko jeszcze nie wiem czy muszę ją sobie sama kupić w aptece i donieść czy mają ją na miejscu...a powiedzcie mi moje drogie czy ta glukoza oznacza, że dwa razy w ciągu dnia krew z żyły pobierają??? bo myslałam, że może za drugim razem tylko paluszek nakłują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, bo nie miałam usg. słuchałysmy tylko zachrzaniające serduszko. kazała iść na usg przed 30 tyg, to moze wtedy sie dowiemy. puki co zostaje ludzikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia---musisz wpaść na gołąbki do mnie :) to polubisz. co do glukozy, to tam gdzie ja robię to dają. krew pobierają dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahmajka
czesc dziewczyny czytam o waszych wagach i na prawde sie nie przejmujcie ja w 1 ciazy przytylam 23 kg i pod koniec ciazy lekarz juz patrzyl w sufit i mowil ze na odzial mnie wczesniej przyjmie bo tam jedzenie nie dobre to schudne.Zgubilam wszystko do 5-6 m/ca po urodzeniu. Po urodzeniu w szpitalu juz ucieklo 9 kg(ola wazyla 3920 kg) a pozniejsze wstawanie w nocy no i uwazam karmienie cycuszkami bardzo duzo daje, no i spacery to tez dobre z wozkami tylko nie wiem jak zimno bedzie w lutym czy mozliwe bedzie dlugie spacerowanie. A kolejna sprawa to jak chcecie karmic piersia to przeciez bedziecie na diecie zeby malenstwa nie mialy kolek, czyli na poczatku koniec ze smazonym, tlustym i czekoladowym i waga sama leci. A aktualnie tez lece na ok 20 kg i mam to w nosie pozdrowienia z deszczowego trojmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 07
Hej! SzYt - ale ja uwielbiam Twoje "puki"!!!Tak w ogóle chyba lubisz to słówko! Dziewuszki ciężaruszki mam dzis urodzinki!28 lat i wcale nie czuję się staro, choc trzydziecha zbliża się nieubłaganie. W związku z urodzinami (i nie tylko ,każdy wtorek z reguły teraz tak wygląda - mąż wraca późno)siedzę sama w domu do 18 (ale extra no nie) ale za to potem jedziemy na urodziny mojej bratnicy, która również ma dziś swoje święto ( 6 lat).BArdzo mnie cieszy perspektywa wieczoru z rodzinką. Wczoraj kupowałam jeszcze dla niej prezent i oglądałm maleńkie ciuszki - ale super , jeszcze nic wprawdzie nie mam , za to w listopadzie na pewno zacznę szaleć po sklepach. DZiewczyny, chcę WAs ( i siebie też)pocieszyć - czytałam w jednej z mądrych ksiąg, że w 9 m-cu juz się tak nie przybiera na wadze. U mojej przyjaciółki rzeczywiście tak było( nieważne że przez całą ciążę przytyła tyle co ja do tej pory - zawsze to jakiś promyczek nadziei, że się to tycie skończy wcześniej!). Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🌻 Kasia C. ❤️ rzadko zaglądam do netu, poza tym jestem w trakcie przeprowadzki. Nie mniej melduje sie równiez w 26tc z wagą większą o 6-7 kg. Kubuś w zeszły czwartek ważył 740 gram, a długość stópki :D wynosiła 4,7cm. Pozdrawiam Was wszystkie choć nie miałyśmy okazji poznać się bliżej 🌻 Kasia C. ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle mi nie pasuje to ó! :D :P czyli jednak zwracasz uwagę na moje byki! jahmajka--no mam nadzieję, że z tym chudnięciem będzie tak jak piszesz! wiecej ruchu przy dziecku, zero czekolady, czy smażonego i moze sie dojdzie do siebie. niedługo sie przekonamy. a co do spacerów z dzieckiem, to napewno w lutym (przynajmniej ja, bo mam termin na drugą połowę miesiąca) nie pospaceruję z dzieckiem. po 1 tak szybko sie nie wychodzi z dzidzia po porodzie, a po 2 mrozy. w głebokim powozimy do lipca/sierpnia,a potem już w spacerówce. bo nasze dzieci bedą ciekawe swiata i niewyleżą w gondoli :) o jejku... jakie będą te nasze kochane dzieciaki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiscie życzenia dla NASZEJ POLONISTKI! :) :D dla Ciebie 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amelko wszystkiego naj naj i uwierz mi ze międzyrzydziestka a czterdziestka tez jest czad, jesli kochasz zycie.Ja mam nadzieje ,bo blizej mi juz do 40,ze i po 40 bedzie git:D Nadziejko kochana nareszcie sie odezwałas:D A czy Ty wiesz ze ja tez urodze Kubusia!!!?!!!! A wiecie co? Tesciowa mi sie wczoraj pyta przez tlena (mieszka w Niemczech):Kasiu le wazysz? Ja: 89.....:P Tesciowa: Ojej, a jeszcze tyle czasu, jak ty to zniesiesz? ja: Nie zniose! Urodze! Kura niech se znosi:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 07
Hej! Dzięki za życzenia! Wlaśnie pałaszuję jeszcze resztki tortu (zamiast jogurtu). Zrobiłam mały bilans i wyszło mi , że od paru dni jednak codziennie wsuwam coś słodkiego!Pięknie.No i wczoraj naobżerałam sie okropnie różniastych smakołyków. Poza tym deszczowo troszke i zimnawo... Podziwiam te z Was, które jeszcze pracują. Ja nie dałabym rady, jestem przeczulona na punkcie mojego brzuszka. Poza tym właśnie w czerwcu prosto z pracy musiał mnie mój mąż zawieźć do szpitala , bo miałam silne plamienie(krwiak). No ale wszystko skończyło się wtedy dobrze (leżałam tydzień w szpitalu).Teraz wieczorami muszę więcej leżeć , bo gdy chodzę mam napięty, twardy brzuch. Może to oznaczać skurcze. Mija , gdy sie kładę, dlatego nie biorę żadnych leków rozkurczowych.Jeszcze tylko 3 miesiące... Miłego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zdecydowałam sie chyba na ten wózek http://www.baby.com.pl/szczegoly.php?przedm=4983938&grupa_p=1&sess_id=3766874010 ale różnie to jeszcze moze być. PÓKI :) co, wygrywa bebe confort i mutsy Kaśka---Ty w ogóle nie wyglądasz na swoje lata (czyli bliżej do 40 niż 30)! Ja bym Ci dała 28-30! jedynie Twój wiek zdradza dorodna córa :) ja też waze bardzooo dużo, pewnie spokojnie dobiję do 100 kg! Ile Ty masz wzrostu Kaska? po ciąży zaczynamy sie razem odchudzać. mój ludek kopie mnie tak mocno, ze az mnie boli :o :D najgorzej jak daje po bebechach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! ja tez ciągle czuje mocne kopniaki, ale nie bolesne bo mój dzidzius jest raczej nisko w podbrzuszu, więc obrywa mi sie najczesciej w pecherz:) no ale te nocne wstawanie na siusiu mne zamęczy, dzis wstawałam 3 razy...to co będzie pozniej??? pewnie nocki bede przesypiac w kibelku:D nie martw sie szczyt ja sie ciągle objadam słodyczami! coraz bardziej upewnia mnie ze bedzie dziewczynka! własnie zajadam się deserem bakomy-sonata czekoladowy...mmm pychota!!! no i mam jeszcze cała torebke paluszków ptysiowych i dwa banany...na jakąs godzinkę moze starczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeny to miało byc do Ciebie Szyt, nie wiem skad mi sie ten szczyt wynalazł :D:D:D sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×