Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Tarara mam nadzieje , ze dasz linka do tego bloga:) Ja osobiscie nigdy nie mialam;) Cholercia mam problemy z gg :o Do jutra! Uwazaj na siebie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś dam linka :P uważam na siebie, uważam, a zimno jak diabli! pierwszy raz od tylu miesięcy miałam dziś czapkę na głowie:P ekstra! :P dobrej nocki!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara oooooo,a mialas byc jutro dopiero:D Ja mam kaptur :o ale czape tez mam tyle , ze od zimy jej nie nosilam;) Spij spokojnie:) Ja chyba tez pojde , bo cos sie nie wyspalam;) 🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
today.blog.onet.pl tylko ciiii ;) cwaniak z Ciebie, noo ale na studiach to tak mozna sobie pozwolić - nie iść, potem już tam nie ma:P więc korzystaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zerkne na ....:) aleja wlasciwie mam wolne w tym tyg , wszystko legalnie i wszystko odrobimy:) a ujutro musze isc na 7ma do roboty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, jutro do roboty? uu to nie zazdroszczę :D ja dziś od 8 do 16:30 byłam! a potem pozałatwiać różne rzeczy i przed 19 na dworcu! myślałam, że nie zdążę, ale uff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, wyśpij się ładnie! no i udanej pracki jutro! ❤️ ja sobie poczytam, a jutro od rana za prackę intelektualną się biorę! kolorowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara 🖐️ po kiego tak wczesnie wstalas??:o:D Mialam sie tu wpisac po 6tej :) Jak minal Tobie dzien?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak minął Tobie? jak było w pracy? opowiadaj! :) dlaczego tak wcześnie? bo myślałam, że mój młodszy brat idzie do szkoły na 8 i wstałam... a jak poszłam do niego do pok, to się okazało, że idzie na 9:P byłam u babci i na cmentarzu... a ranek to na lenistwie mi zleciał... więcej mi się nie chciało niż chciało... zaraz zrobimy ciacho marchewkowe! i tak sobie myślę, że nie umiem ładnie pisać :O chyba ;) ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara a w pracy, to straszny zapie..:o Ale mozna wytrzymac;) umiesz ladnie pisac@uwierz mi:) Ja dzis mniej przed monitorem siedze, wiecej z rodzinka;) jak wyszlo ciacho? Kurcze jeszcze go nie robilam;) A ja mam ptasie mleczko:) W ogole ,to znowu zaczynam jesc wiecej slodyczy:Pale to przez to , ze w domu jestem , bo jak jestem w P.T. , to nic slodkiehgo sobie nie kupuje;) Ide ogladac M jak M:P Do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszne ptasie mleczko :) a Ty się częstuj moim ciachem :D niech Ci wyjdzie na zdrowie. Eee taka drobinka z Ciebie, możesz sobie pozwolić na słodkości:D wyobrażam sobie, że łatwo nie było... a płaca chociaż konkretna?:) miłego oglądania!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara mniam mniam , to ciacho:classic_cool:.Teraz zimno sie robi , wiec i jesc wiecej trzeba zeby nie zamarznac:D Place sa do dupy ale dla mnie kazda kasa sie liczy;). Za te dwa dni juz mi zaplaca w tym tyg:classic_cool: i jeszcze pwnie stypendium z fundacji naszej teraz juz wyplaca , wiec bedzie na laptiego:) kurcze spiaca juz jestem:o Chyba tradycyjnie do 2giej nie posiedze :D A Ty juz spisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już jestem zmęczona :O ale jeszcze z godzinkę posiedzę. mam nadzieję, że uzbierasz na laptopik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie wieje. pioruńsko zimno :O Warto kupić sobie jakiś lepszy :) Taki, żeby miał dużo pamięci, dużo RAMu, dobrą kartę graficzną itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara wiem ale na taki b. superasny nie bedzie mnie stac:] Pamiec zawsze mozna dokupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararam ja spalam do 11nastej:classic_cool: odesp[alam troche , nabralam sil , dzis sobie pochodze troche:) Milego dnia Taobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, miłego także Tobie:) pogoda taka, że nie chce mi się wychodzić! dziś od rana rozmyslałam sobie o tych wszystkich których kochałam, znałam, a którzy odeszli... dziadkowie, pradziadkowie, kolega z klasy, inni znajomi mniej więcej w moim wieku z osiedla, miasta, sąsiedzi... napiszę w piątek czekam na maila;) nie zapominaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjesteśmy
w waszej wyobrażni udajemy rrzniemy ośmieszamy was i wasze ideały rozwalamy wasze małżeństwa i poniżamy wasze dzieci pod pozorem miłości do was uwodzimy waszą córkę ..... robimy z was kupe guwna ..... robimy błędy ort. ale wy i tak nas kochacie.... a nas nie ma to mit i kobiet prawdziwych nie ma to mit metroseksualizm haaaaaaaa rrznij kłam kożystaj ile się da to idea dzisiejszego świata i w 99 przypadkach na 100 każdy kto mówi że chce tobie pomóc tak naprawde wykożystuje ciebie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara obviecuje , zenapisze Ci tego @;) Tytlko poki conie mam co pisac , chbya ze chcesz moich refleksji nad zyciem posluchac:D ale to tez musze miec wene;) Tez sciskam goraco bo ziab za okienem;) aaaaaa jak mnie sie nie chce przed 6ta wstawac:D Ja jutro sie tu odezwe:)🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×