Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

dobry wieczór i dobranoc :) ja miałam cięzki dzień i padam już:O dziś widziałam w empiku olbrzymi tomik wierszy Poświatowskiej, którą uwielbiam! Gdyby nie ta cena, masakrycznie wielka [zły, to już by stał u mnie na półce :P I pewnie dlatego wpadła mi do głowy jej ksiązka \'Opowieść dla przyjaciela\', którą czytałam kilka lat temu. Czytałaś? Jest piękna i cholernie smutna... Już ją sobie zamówiłam :D Chcę ją mieć i ochotę mam na nią jeszcze raz;) ❤️ śpij dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara🖐️❤️ja tylk na chwile:( Cjora jestem ,tzn juz 100% lepiej niz bylo w pt:o Trzymaj sie i nie choruj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracaj do zdrowia!!! ❤️ mam nadzieję, że to tylko przeziębienie... że nic poważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ❤️juz zwalczylam grypsko!Ale naprawde myslalam , ze sie udusze w piatek:o A Ty jak sie czujesz??? Te pogody ostatnio sa okropne:odzis troche zmoklam wrrrrr Aaaa jutro mam wolne , a bylam przekonana , ze mam zajecia:D No to sem przyjechalam:) Co tam u Ciebie? Mialas juz ten egz??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti❤️ a już myślałam, że zapomniałaś o mnie... Kiedy mam egz.? Dowiem się jutro... A ogólnie to... różnie, lepiej, gorzej, powiedziałabym, że poniżej średniej w tym tygodniu, deprecha mnie bierze i coś ciężko mi idzie, żeby się jej nie dać... A dorosłe życie jest bee nic dodać, nic ująć... Fajnie, że masz wolne i że jesteś zdrowa ;) Ja dziś w pracy skończyłam ten projekt, który się ciągnął od połowy września, a który okazał się bardzo sensowny. To był robiony lek na raka;) Dziś robiłam pełną analizę i bałam się jak cholera, żeby nie pomylić nic... I prawdopodobnie w poniedz/wt będzie wysłany na dalsze badania do USA. Fajnie, że nam to wyszło. ] Zapisałam się dziś do nowej biblio i mam spory zapasik, ale nie idzie mi coś czytanie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara to wszystko przez ta pogode!Ja w ogole jakas spiaca szybko sie robie i juz nie moge siedziec do 2giej:D To moze wynalezliscie lek , ktory calkowicie zwalcza to zhorobstwo okropne:) Moze nobla dostaniecie:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie seti, Nobla to ja nie dostanę. Raczej Jobla ;) A na tę chorobę to raczej jeszcze niz 100% nie ma :( Kiedy przyjedziesz do Ł.?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, o moich problemach na blogu pisałam...:O jak sobie pomyślę to... 😭 coś płaczliwa jestem ostatnio Gdzie ten mój upór sie podział i silna osobowość?? Czas to zmienić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkich i kolorowych i miłego dnia, oby był leniwy ;) powiedz jeszcze jak tam cały tydzień Ci minął? :) i do pracki w weekend? Pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara moze ten lek jednak okaze sie rewelacyjny!!! Do Ł w koncu bede musiala sie wybrac, do waszej biblioteki:D To sobie jutro zajrz na bloga:) Jakas spiaca jestem, jakby mi sie w glowie normalnie kolowalo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara to ja juz dzis nie bede sie rozpisywala , bo naprawde cos slabo sie czuje:D Jutro opowiem:) Spij spokojnie i udanej imprezy:classic_cool::) 🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie imprezowo ostatnio wczoraj balanga :D pisałam na blogu:D dziś balanga. jutro. i pojutrze też:D wpadnę w nałóg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta Twoja stopka to na czasie:P w związku z jutrem:P no i miałaś opowiedzieć coś wczoraj i nic. Cisza :O dobrej nocki! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara❤️wybacz ale ja mam pracowite weekendy:o polowege weekendu pracuje praktycznie:( przychodze zmeczona i nie wytrzymalam do tej godziny co Ty wczoraj:o Ciesze sie ze w koncu masz imprezowo:) Bylas na wyborach?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara❤️🌻 i co , zyjesz po tym imprezowym łikendzie?:) Ja juz swoj łikend odespalam:classic_cool: jutro kurna jade ale tak mi sie nie chce:o ech odezwij sie:>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ odzywam się. Wiem, że pracujesz. Domyślałam się. Tak, żyję, ja mam dobrą głowę:) i nie takie rzeczy piłam:P Jutro też idziemy :D A ostatnio imprez w preacy co niemiara. I fajnie. Widze, że na takich imprezach można poznać ludzi :D bardziej niż się ich zna. I ostatnio dochodze do wniosku coraz bardziej, że gdyby nie ci ludzie niektórzy w pracy, to nie chciałoby mi się wstać z łóżka, żeby tam iść... Ostatnio jest tak sobie :O Robię naleśniki. Nic to, że Ciebie nie ma. Zostawię Ci jednego ;) 3maj się 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Za granicá

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara❤️🌻 sie stesknilam!:D A nalesnik pycha!:) Ja w czw robilam racuszki, jednego dla ciebie przywiozlam:):D No to superasnie , ze masz tyle imprez, spotkan, wyjsc! Bardzo dobrze, za caly czas w domu siedziec , to jest niezdrowo! Ja bylam wczoraj potanczyc, troche za duzo piwa chbya wypilam , bo za bardzo rozrabialam:D I teraz jestem niewyspana:o dzis chbya pojde spac b.wczesnie;) I co tam u Ciebie?;) Sie odzywaj szybciutko[up tup]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce] też się stęskniłam! ;) U mnie siłowo, bo na siłownię chodzę:P naukowo, własnie jeszcze musiałam z pracy jakieś głupoty zabrać, papiery itd. i temat doktorski mam dostać lada dzień :) nie wiem, czy jest sens, ale nic to:P imprezowo u mnie też, bo ostatnio jak poszliśmy w kilka osób to 4 wielkie dzbany wypiliśmy :P Nie wiem jak wróciłam do domu, tzn. wiem:P ale, nooo wypiłam sobie... jak wszyscy. hihi :D A swoją drogą, fajnych mam ludzi w pracy :P Fajnie było. Za tydzień stawiam szampana i torta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara to masz czas jeszcze na silownie?;) A jak tam twoje sprawy ❤️?;) Chyba bede musiala odwiedzic Twojego b... wtedy bede lepiej zorientowana, bo mi tylko po krotce opowiedzialas:P Tyle mi nie wystarcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×