Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

seti ❤️ a odwiedzaj :D Czas staram się mieć na wszystko :P mało tego, chciałam jeszcze dzieci pouczyć :P miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ladne zdjecia:) Kurcze nie wiem jak ja dzis wytrzymam bez snu:o Ide sie pouczyc chbya:o Taka ladna pogoda dzis...echh:) Trzymaj sie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęć już nie ma... ;) Tak, pogoda piękna. Czasem mam już dosyć i czasem żałuję, że się urodziłam. Wiem, grzeszę, że tak mówię:O :O:O:O powinnam walnąć się w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara oj powinnas sie walnac w leb!1i to porzadnie, najlepiej jakims mlotkiem, ba! mlotem!!!!;) Kurcze no nic mi sie nie chce:D Nic nie zrobilam dzis:o cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ❤️mia;lam problemy z polaczeniem:( Wszystkiego najlepszego z okazji minionych urodzin!!!!!!!Przede wszystkim tego CWWM:) A Ty sie nie zmieniauj!🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️❤️ 😘🌼😘🌼😘 Dziękuję za życzenia! A już się obawiałam, że coś Ci się stało. Jak dobrze, że nie... 😘 Seti, nawet nie wiem co mogłabym opowiadać... Od czego zacząć? Nie umiem po czasie opowiadać. Zawsze przychodzi mi to z trudem. Wszystko na blogu jest :) Może czytasz, a może nie. Nie wiem. Przyjechałam na chwile do domu. Dosłownie teraz wieczorem i jutro już rano jadę do ł. Nie lubię tak. Wieczorem idę na wieczorek panieński. Koleżanki :) A poza tym różnie. kwadratowo i podłużnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ja tez sie ciesze, ze juz mam dostep do topiczku:) Ja bylam tylko na jednym wieczorze panienskim , mojej sis;) i bylo ok:D. Na pewno fajnie sie pobawisz jutro:) To ja zmykam poczytac bloga:D Troszke sobie posiedze ale mnie za dlugo , bo jutro mecz o 7mej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy do Łodzi zawitasz? :) A może już byłaś w tej biblio - nie-mojej BULE (bo ja nie UŁ skończyłam:P )?:) bez sensu tak, coraz mniej pisania, mniej o Tobie wiem co i jak... Jak nigdy :( dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff wygralismy wiec jutro o zloto gramy:classic_cool: A do Ł jade w pon:P z rana;) Malo pisze o sobie bo praktycznie nic sie nie dzieje:o Jedyna wieksza zmiana , to to , ze rezygnuje z tej roboty;) Z Twojego lodzka tez za duzo sie nie dowiedzialam:> ale zawsze to cos:) To udanej zabawy dzisiaj!:) A ja nie wiem co bede robila, wole nic nie pisac, bo nic nie wyjdzie z planow dnia;) 🖐️kwiat]do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie praca i jakiś teatr albo kino :) I siłownia albo jakies wypady ze znajomymi... A tydzień temu na wieczorku panieńskim to bawiłam się świetnie :P A następnego dnia to czułam się jak na statku :D Spoko. Wiesz, nigdzie nie można pisać wszystkiego :D Jakaś odrobina tajemniczości tez być musi. A dziś byłam na ślubie tej koleżanki. Dziwnie. Ja chyba jednak naprawdę nie chcę ślubu takiego mieć - jakaś pani Zdzisia odczyta Ci słowa przysięgi w urzędzie, Ty je powtórzysz, Twój partner też, pół godziny łącznie z życzeniami i koniec. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararap🖐️❤️dobrze, ze jestes!!!juz zaczynalam sie martwic! A tu widze ,ze calkiem dobrze u Ciebie:0 Caly czas widze cos sie dzieje, gdzies wychodzisz:)po prostu korzystasz z zycia! Az nie amsz czasu na kafe:P) i dobrze oczywiscie!;) To teraz zajrze na bloga , moze jeszcze czegos wiecerj sie dowiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara❤️zyjesz????jak przygotowania do swiat?? U mnie jeszcze ich nie widac:p Ja leniwa, wszystko na ostatnia chwile odkladam;) Ale prezenty uwielbiam..... , wiec juz sa kupione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ❤️ żyję, jestem, postaram się zaglądać tutaj częściej niż ostatnio! Zresztą zawsze możemy być na telefon, prawda? :P U mnie trochę się działo w pracy, miałam trochę roboty, mniej czasu na cokolwiek. Szukałam też nowego mieszkania, ale nie udało się... Nie rozumiem np. jak ludzimogą komuś zaoferować mieszkanie, w którym nie ma nic? Nic, czyli ani wanny ani zlewu, żadnych mebli itd.? I to jeszcze za całkiem spore pieniądze... :O Potem R. był chory, bardzo, a ja okazałam się dobrym lekarzem :), pobiegłam do apteki i kupiłam mu rożne leki i jest już zdrowszy. Przy okazji ja trochę się zaziębiłam, ale tez jeszcze się leczę, ale już też mam się lepiej. Tak to jest jak wypisują lekarze leki, których np. brać nie możesz, bo jesteś na nie uczulony... Biegałam też do kina, bo kino to kocham bardzo :D Albo u siebie oglądałam różne filmy, bardzo polecam film pod tyt. Kopia Mistrza, The Notebook, Step up :) No i czytam sobie. Dziś jakieś ciacho może zrobię w domu, jakąs sałatkę mamie pomoge robić. I to w sumie tyle u mnie... Aaa, no i to prawko... Niestety :( Instruktor powiedział mi, żebym pisała odwołanie, bo to co zrobiłam zrobiłam dobrze, że niby tak można, a mi potraktowali to jako błąd... :( A ja nie wiem, czy warto tak. Jeszcze sie na mnie zemszczą i za 7 razem nie zdam 😭 Jestem dobrej myśli. Jakoś to będzie. Ale załamało mnie to, przyznaję. Straszne przeżycie psychiczne :O Seti, a na te święta życzę Ci, aby były one miłe, ciepłe, pogodne, rodzinne, bez zmartwień, z mnóstwem prezentów:) A w Nowym Roku samych dobrych, szczęśliwych chwil 😘 ❤️ I napisz co u Ciebie... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara czyli zyjesz b.intensywnie:D Ale w swieta chbya troche przystopujesz , co?;) U mnie troche mniej sie dzieje, bo do kina nie latam[biedna studentka jestem:P], nie pracuje, nie choruje,od czasu do czasu gdzies wyskocze i tak mi czas mija;) Ja dzis jeszcze porzadki robie:p U mnie zawsze wszystko na ostatnia chwile :D Ja tez salatke bede robila ale to jutro:D Dzis zrobie tylko farsz do pierozkow:classic_cool: Jutro rybke po grecku i sledziki w smietanie i oczywiscie dokoncze pierozki;) Ja Tobie rowniez zycze spokojnych rodzinnych , cieplutkich swiat:) z przewaga refleksji nad konspumpcja:D trzymaj sie dzielnie❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam przygotowania na święta?:) Ja trochę sprzątałam, zrobiłam ciacho i już mi się nie chce nic robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala87
no wlasnie gdziie oni sa.nawet jak sa w autobusach na przystankach,to jest trudnos ieodezwac do nieznajomego bo mzoemy dostac kosza.ale powiem szczerze ze facetom te znie ejst latwo tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ja jutro jeszcze pierogi dokoncze i sledzie i salatke:D bo jednak rybke po grecku dzis postanowilam zrobic;) jakos mi sie spac w ogole nie chce:P chbya juutro do 10tej sobie pospie:D a jakie ciacho zrobilas?;) Ale fajny anioleczek:) dzieki:)❤️ Slucham trojeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia seti! I wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, a w te święta pogody ducha, uśmiechu, zdrowia, miłych Świąt spędzonych z rodziną, a pod choinką góry prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdn
powiedziała, że cudny i wspaniały a mimo to zostawiła... :/ zmarnowała faceta i teraz macie jednego mniej do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti, byłam na pasterce jak co roku :) Fajnie. I na wieczorze kolęd także. Wróciłam to spac mi się nie chciało i czytałam ksiązkę do 3 :D:D Miłego dnia zyczę! I co tam dostałaś fajnego wczoraj? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ja tez mialam isc na pasterke ale tak jakos wyszlo , ze nie poszlam:( wiec chbya dzis pojde na 17mnasta do kosciola posluchac jak pieknie nasz chor spiewa;) A co teraz ciekawego czytasz?Ja ostatnio nic nie czytam:o Pod choinke tez zadnej ksiazki nie dostalam:( Musze sobie chbya cos sama zakupic;) Nie zartuj , ze to juz 7em miesiecy a mnie sie wydaje jakby to bylo wczoraj:D no moze jakby to miesiac naszej znajomosci byl dopiero;0 To strasznie szybko ten czas leci, za szybko!! No ale takie jest zycie:D P.S. po swietach na diete przechodze:o:D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ❤️ ksiązki mam 3 od R. A czytam teraz kochanków róży wiatrów - polecam :) Taka kobieca, życiowa, przyjemna lektura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyobraź sobie, że... jutro idę do pracy i wstać muszę o 6, bo jutro dopiero jadę do Ł. Masakra! 😭 ALe i tak dobrze, że będzie luz. Słucham sobie trójeczki i czytam. Oglądałam rózne rzeczy dziś w tv i byłam na spacerze... A poza tym to... 🌼 I tak to jest jak się z kimś pisze tutaj i raz na jakis czas - wtedy ma się uczucie, że tę osobę się zna b. krótko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm... Ja jestem obecnie wolny bo dziewczyna mnie zostawila. Wszyscy mówią, że byłem dla niej za dobry i znudziłem się jej :( Może pasuję do waszego opisu \"cudownego wspaniałego wolnego faceta\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×