Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość rozyczka303
Nie chodzi mi o jakies drogie wycieczki np. na Hawaje czy gzies poza nasz kraj.Chodzilo mi o to ze brak jest wolnych facetow(przystojnych) takich z marzen. Wczesniej mozna bylo takiego spotkac,a teraz wszyscy zajeci...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz wymagania widze - przystojny. wole nie wiedziec jaka lampucera jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka303
no mylisz sie.Nie jestem taka.Na PIERWSZYM miejscu charakter,wyglad uwzgledniony ale dopiero na drugim. Np.idac ulica wice kolesia ktory mi sie spodobal to przeciez logiczne ze z wygladu prawda... Wracajac do mnie nie jestem jakas barbi i nigdy nie szukam ksiecia z bajki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietna
Hej wolni i wspaniali jestescie!?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant dlaczego myslisz, ze bylabym niezadowolona?????????? Bishop witaj;) teraz sie zareklamuj jakos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
tutaj jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :P i bardzo szczęsliwa. Dlatego właściwie juz nie bywam na tym topiku, bo nikogo nie szukam :P znalazłam juz dawno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej :P mówi się, że człowiek jak kogoś poznaje to ma klapki na oczach, taki jest zakochany. A u mnie to było odwrotnie :P zdecydowanie odwrotnie. A teraz jestem 1000 razy bardziej zakochana niż na samym początku :D chociaż nie... to już nie jest zakochanie, tylko miłość ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze;) a kiedy w koncu przejrzalas na oczy i to sobie uiadomilas?) i kiedy powiedzials to \"tak\"\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam, kiedy to sobie uświadomiłam :P niedługo będzie nasza pólroczna rocznica :D i powiem, że jest mi tak lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżaczek
OJ Panienki ja mam ten sam problem ,gdzie się podziały te wspaniałe kobitki, dochodzę do wniosku ,że kobiet jest wolnych dużo tylko mój pułap chyba za wysoki. Ci fajni faceci do których tak tęsknicie moje kobietki siedzą samotnie w domu czekając właśnie na te fajne dziewczyny,ciężko pracują nie mając siły na lansowanie się po dyskotekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tarara
jak zycie małzenskie? a tak sie zarzekałaś że nigdy ślubu nie weżmiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodziutka:)
Czesc mam naimie sandra i jestem z Gniezna szukam faceta :) mam 19 lat to jest strona na której możecie zobaczyc moje fotki www.Sandrunia92.fotka.pl jak ktoś jest zainteresowany poznaniem sie bliżej piście na moj mail sandra1992.92@tlen.pl :* buziole dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodziutka:)
Piszcie na moje gg chłopcy :) 38015618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×