Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

seti placki to nie są tuczące :D :D :D a przecież Ty szczuplutka jesteś, więc możesz sobie pozwolić :P a ja jestem szalona i głupia - 3 godz byłam na rowerze! :D piekny zachód słońca, nogi mam jak z gumy, momentami wiało strasznie i myslałam już, że zaraz będzie oberwanie chmury, ale... nie:D mam parę zdjęć oczywiście chmur, nieba itd. :D tyle wsi okolicznych zaliczyłam, że dawno w tylu nie byłam naraz :) noo a zaraz będę deser robić z galaretki :D żeby za bardzo nie schudnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara i Ty tak sama 3godziny pedalowalas szkoda , ze ja nie lubie galaretki, dobry sposob na oszukanie glodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, ja czasem tak sama, czasem z mamą :D jak sama to zawsze mam muzykę w uszach i jest ok :D a kiedyś kilka lat jeździłam z moim wspomnieniem. Ciekawe jest to, ze teraz to zupełnie inne ścieżki lubię, bo tamte za bardzo mi się kojarzą :D ciekawe czy jakbym po niego zajechała, czy by ze mną się wybrał? :P tylko pytanie, po co? co do cholery można opowiedzieć komuś po tylu latach nie widzenia się? :O a piłaś galaretki? ja strrrasznie uwielbiam :D K. z Anglii mnie tym zaraziła :P a ten deser to z bitą śmietaną i rodzynkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pic tez nie pilam galaretki:d pilam kiedys kisiel ;) A dzwonila juz K z Londynu?;) Chyba pojde poczytac i poslucham sobie listy. Bede pozniej:D Smacznego deserku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słucham listy :D ona jest koło Oxfordu :D ma dzwonić dziś albo jutro... a chętnie bym się z Tobą podzieliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec czytania na dzis:D jeszcze 50str jutro i kuniec:P nawet nie wiem co bylo na pirwszym w liscie:o A widzialas moze ta helen na zdjeciu jakims? Ma taki slabiutki glosik i pewnie tak \'slabiutko\" wyglada;). Ciekawe czy na stronie trojki jest jej zdjecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero się zabieram za czytanie:) Helen nie widziałam... chyba nie widziałam... :) a na 1 miejscu Nelly Furtado :) nie wiem nawet jaki to tytuł, bynajmniej nie słucham na co dzień takiej muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ta Twoja kuzynka już poleciała? gadałyśmy i gadałyśmy... i najbardziej przykre jest to, że ona mówi, że nie wraca, bo niby jej cholernie dobrze... tam, z nim, z tym starszym panem, w tej pracy która jej się nie podoba... Niby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleciala w srode:) Nie wiem co u niej , bo sie do mnie jeszcze nie odezwala bo nie maja neta w domku:9 A Ty piszesz o swojej K. teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llydiass
no co wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llydias
zgubiłam hasło do nika i próbuje rozszyfrowac, bylo jakos tak podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lydiass
chyba ze kafeteria wszystko kasuje jesli sie długo nie korzystało jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lydiass
no????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naranja to pewnie tak jak ja nie rozumiem mojej kuzynki mowi co nnego a robi co innego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie. niby dobrze, ale niedobrze. niby z nim fajnie, ale coś tam nie do końca. niby fajnie tam, ale w Ł. lepiej. niby praca okropna i już nie może i mało zarabia, ale... niby dobrze. a tak w ogóle to jak słucham o tym, że tam sobie czegos nie kupi, tylko tutaj, bo za drogie itd. to... :O a poza tym coraz więcej ludzi kt znam wyjechało... i jak ich słucham to się zastanawiam tylko... ciekawe co robią, gdzie mieszkają, jak żyją? i czy im lepiej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara to ona ma meza? On jest polakiem? Wnioskuje , ze szczeliwa to Ona nie jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, ona nie ma męża... niby to związek, ale czy to jest związek jeśli kogoś przez rok widzisz tylko tydzień, a normalnie to tel, maile, smsy itd.?? pojechała, bo jeśli związek ma przetrwać, to... noo trzeba być razem... a poza tym nie znalazła pracy po studiach. Choć myślę, że spokojnie by znalazła... a on jest Anglikiem. do tego sporo starszy, rozwiedziony, inna religia, kelner itd itp - ja bym się nie skusiła :P nie wiem jak z tym szczęściem w koncu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wyjazd moze i bym sie skusila ale na taki zwiazek/uklad raczej nie:o. Znalam tez pare Anglik-Polka , wiek podobny ale jednak sie rozstali , a calkiem fajna pare tworzyli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wyjazd bym się też skusiła, ale na pewno nie do pracy typu kelner :O i nie kosztem tego, że mam tam po 12 godzin pracować :O a na taki związek też nie... nie wiem, czasem właśnie jej nie rozumiem... i w pewnym sensie znów rozumiem. Trudno to wytłumaczyć... ważne, ze jest jej NIBY :P dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Niby dobrze\" nie jest satysfakcjonujace:o , to jest jakas \"meka\" raczej bez sensu ja bym tak nie chaiala,zeby bylo NIBY:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstra :D a mój kolega \'cudowny\' do którego to mam się nie odzywać... o pokucie ma opisy :O nie wiem jak mam to rozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, ważne, że jakoś się dogadują, choć ja jakoś do rozmowy z nim się nie garnęłam :O ważne, że jej nie bije, nie krzyczy, że znosi jej jakieś dziwne pomysły no i się jej słucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara to calkiem \'cudowny\" wydaje sie ten jej Anglik:P hahaha \"pokuta\" i dobrze niech pokutuje za grzechy , za glupote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie seti, nie wpadnę :) chyba :P ale takie opisy... bez sensu. takie dwuznaczne i jeszcze po francusku - bo ja zrozumiem o co chodzi, a on przecież franc nie zna, noo chyba że się uczy :P powinnam nie zwracać uwagi, a zwracam :O dziwna pokuta skoro... sam mnie nie chciał... :O eeech :O dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×