Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studenttt

jakie są objawy tasiemca?

Polecane posty

Gość gość
Na usg nie ma szans żeby wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, u Ozimka byłam dał 5 dni Zentel i nie pomogło. NIektórym pomaga, ale mnie to nie wiem, co pomoże....chyba operacja, brałam już tyle leków, nawet od weta....Ladyedi chyba juz się wyleczyła, bo na forum nie zagląda, a ona wie, jakie konkretnie leki i ich dawki dac na tasiemca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi mili, czy u Którego Was pojawiło się w stolcu coś podobnego? https://zapodaj.net/9a85b330308be.jpg.html Takie kawałki są żółtawe i mięsiste, było ich sporo. Pojawia się to u mnie co jakiś czas w towarzystwie jasnego papkowatego stolca. Często bardzo mnie boli po prawej stronie pod żebrem, mam wzdęcia, brzuch jest bardzo powiększony i boli przy dotyku. Odbija mi się po jedzeniu, jakby powietrzem mimo że posiłki staram się jeść bardzo powoli. W kale pasożytów nie wykryto, doradzicie lekarza? Dodam, ze mam 25 lat i jestem szczupła, waga od wielu lat jest niezmienna. Co mam robić? Do mojego rodzinnego nie warto iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierkaa1
Proszę to oddać do badania do kogoś, kto naprawdę się na tym zna. Jest jedna osoba, która ma pojęcie, ponieważ nie bada odczynnikami,tylko bierze pod mikroskop i ogląda. Ewentualnie Sanepid. Na przychodnie szkoda czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.10.13 wg mnie to są przywry. niestety też mam (gęstość żelków) i też odczuwam ucisk pod prawym żebrem. a czy Ty masz także skurcze jakby nerwowe prawego barku? podobno z wątrobą związany jest wzrok, ja tracę od roku. lekarze nie chcą wystawiać recept na leki odrobaczające. dostępny jest tylko Pyrantelum i po nim właśnie wiem co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś12345
Hej ludzie, Też coś mam, okazało sie jak najadłam się tamaryndowca indyjskiego (takie orzeszki do kupienia w sklepach z orientalną żywnością). Mieszkam w Holandii więc lekarze mają mój problem gdzieś, ale przynajmniej jest mebendazol i niklozamide do kupienia bez recepty. chciałam wysłać link ale moj post został uznany za spam... szukajcie na viata rozszerzenie .be powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierkaa1
Poszukuję leku Triclabendazole. Mój mail to:iskierkaa1@o2.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszystko Kamala albo wrotycz, piolun i gozdziki Haretski-medycyna ludowa Badania na cylm swiecie wykazuja ze 95 % ludzi ma robaki a jest ich 300 roznych rodzaji Czyli najpierw: -odrobaczenie -lewatywa - czyszczenie watroby - i znowu lewatywa Pomaga na 99% chorob. Stefan z Bawari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań wciskać ludziom kłamstwa że 95% ludzi ma pasożyty ! choć jedno badanie naukowe na poparcie tej tezy . Co za bzdury wierutne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierkaa1
A właśnie Kamala jest super, ale tasiemiec po niej nie wyszedł, za to inne paskudztwa. Czyści super ale trzeba być w domu.A może Stefan z Bawarii zna jakies sensowne użycie na tasiemca?Jak długo?albo ile tego na kg masy ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opticide Zentozide
Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazikwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormic Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie. Termin ważności 9.2018. Cena za tabletkę 3zł, włącza koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Oczywiście, mogę też wysłać opakowanie 100 tabletek, za 250zł. Będzie też znacznie dłuższa data przydatności. Lek jest ciężko dostępny na NFZ, trzeba czekać do 10 tygodni na sprowadzenie. Jan Krongboon massagewarsaw@gmail.com https://www.facebook.com/kurs.tajski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yomesan Niklozamid
Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Yomesan Niklozamid Niclosamide Devermin Radeverm Teniarene Trédémine Odstąpie tabletki Niclosamide 500mg na pasożyty, tasiemce. Lek jest w oryginalnym opakowaniu, zawierającym 100 tabletek. Termin ważności 9.2020. Cena za tabletkę 2.5zł plus 20zł koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii lub 4zł plus 25zł pobraniowej z Polski. Mogę wysłać opakowanie 100 tabletek za 200zł. Jan Krongboon massagewarsaw@gmail.com www.facebook.com/kurs.tajski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie nie wypowiada a szkoda. Czyzby wszyscy wyleczeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ,nie wyleczyli się, tylko szukają po internecie porad, bo na tym forum nikt już się nie wypowiada. Nie ma w tym kraju lekarza, który skutecznie poprowadzi leczenie.Stwierdzam z przykrością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w gogle bedziesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza, przejrzałam wszystkie fora i nic temat pasozytów padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadek
witam polecam Yomesan na tasiemca ,nie znam lepszego specyfiku tylko trzeba kuracje powtarzać co 4 tygodnie ,pijąc za pierwszym razem 4 tabletki, po 3/4 tygodniach następne 4 sztuki ,w sumie zaleca sie prowadzić kuracje od 3 do 6 opakowań po 4 sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ktoś by chciał zostało mi 5 opakowań po 4 sztuki, kupione w Niemczech w aptece za 12 euro za opakowanie oddam za 39 zł za opakowanie , przy zakupie 4 opakowań pisać na higertrop@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam
Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan Oferuje leki przeciw pasozytom: Vermox Mebendazol 100mg 1zł, ważny 03.2020, odliczany z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych po 25 tabletek – glistnica, włośnica, włosogłówczyca, tęgoryjec, owsiki. Podaje się 2x dziennie przez 3 dni lub dłużej. Yomesan Niklozamid 500mg 3zł, ważny 01.2022, listki po 4 tabletki w opakowaniu kartonowym – tasiemiec nieuzbrojony, tasiemiec uzbrojony, bruzdogłowiec szeroki, tasiemiec karłowaty. Podaje się jednorazowo w dawce 2 g. Prazykwantel 600mg 4zł, ważny 03.2022, opakowania szpitalne po 50 i po 100 tabletek, mniejsze ilości odliczam do torebek strunowych po 10 tabletek – przywry, tasiemce. Podaje się od jednorazowej tabletki na tasiemce, do 2 dziennie przez 3 dni na przywry. Iwermectyna 6mg 30zł, ważna 04.2019, listki po 6 tabletek, opakowanie 12 tabletek, ale mogę łatwo oddzielić z listków – glisty (ogólnie robaki obłe), nużeniec, świerzb, węgorczyca, filarioza, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy przyjmować jedzenia na 2 h przed podaniem leku i przez 2 h po jego podaniu. Zentel Albendazol 200mg 5zł – obleńce, niektóre płazińce. W przypadku zarażenia owsikiem, włosogłówką, glistą, tęgoryjcem dwunastnicy stosuje się jednorazową dawkę leku 400 mg. W zarażeniach węgorkiem jelitowym lub w tasiemczycach stosuje się tę dawkę trzykrotnie przez 3 kolejne dni. W przypadku braku efektu po 3 tygodniach można leczenie powtórzyć. W giardiozie typowo podaje się w jednorazowej dawce 400 mg/dobę przez 5 dni. Zen Plus – lek kombinowany składajaący się z Iwermektyny 6mg i Zentel Albendazol 400mg, ważny 04.2020, listki po 1 tabletce w pudełku kartonowym. Ten lek jest znacznie silniejszy dzięki synergicznemu działaniu obu leków składowych dobranych w tych proporcjach, od tych leków podanych osobno. Disulfiram tabletki 100mg 2zł, ważny 11.2020, listki po 10 tabletek i 500mg 3.5zł, ważny 04.2021, listki po 4 tabletki – Giardia Lamblia. Jan Krongboon massagewarsaw gmail com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszelkiego rodzaju robaki, robaczyce polecam krople Ojca Grzegorza Sroki dostępne w tym sklepie: https://zdrowydyskont.pl/sklep/krople-przeciwko-pasozytom-jelitowym-robaczycom-vernicadis-ojca-grzegorza-sroki/ Wszystkie krople Ojca Grzegorza Sroki można kupić u dystrybutora ma sklep internetowy https://zdrowydyskont.pl/ Oryginalne produkty, szybka dostawa, super kontakt także szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×