Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość sephi
tak ale w tym zestawie jest zel rozowy ktory nie zawsze mozesz uzywac bo jak zalejesz ozdoby albo brokat rozowym to beda do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
acha jest jeszcze jednofazowy wiec ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
ale nie ma nablyszczacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_21
hej dziewczyny a ja ciagle glowie sie nad tymi zestawami ten co etraz ogladam wydaje mi sie ze tez jest oj tego allegrowicza co odradzalyscie ale powiedzcie m i czy te zele sa dobre?? i jeszcze jedno pytanie bo ja jak na razie sie az tak nie orienuje bo zawsze robilam akryle bo w tym zestawie jest taka mieszanka ze sa zele jedno i dwu i trzy fazowe czy to jest jakis klopot i czy powiinam miec np wszytskie jedno?? dziekuje wam bardzo calusy http://allegro.pl/item148494260_zestaw_x_xl_lampa_tipsy_klej_pedzelek_zele_i_zel.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tam ten grosshandel i naildesign, to ten sam gosc i troche szmaciaz, nie wysyla wszystkiego co sie zamowilo, i potem czeba sei dopraszac, choc ja nawet wiecej wywalczylam sprawdzila sie Lampa, ma dobra cene; emmi pilniki tez ok, fajne grube waciki, gilotyna - fakt niemiecka tez ok, pedzelek 4, mam wrażenie ze troche za \"lichy\" ale mam kilka wiec nie bede sie czepiac. =================== Z E L E======================== co do zeli :============== zel base mail byc rzadki jest masakrycznie gęsty, czy trzyma powiem za tydzin, a troche sie zapowietrza...wiec juz jest maly - ================ ZEL futur- nablyszczajacy- faktycznie swieci ladnie, zobaczymy jak trzyma bardzo fajny , lekko sie naklada to ======================rose klear i naprawde przepieknei sie trzyma paznokcia, mimo ze jest budujacy sprobowalam go bez podkladu- rewelacja, paznokiec wyglada jak naturalny, nie zapowietrza sie, i trzyma jak swiezo polozony juz 2 tygodnie. ========================super build= mial byc jednofazowy i prosty, jest beznadzielny, zapowietrza sie wcale nie trzyma sie paznokcia, jest gesty i byc może na konkretnym podkladzie przytrzyma zatopioną ozdobę. faktem jest ze specjalizuje sie zdobieniem extremalno - artystycznym i myslalam ze zdobienie zelami jest tez takei fajne, ale dla mnie zawsze taki paznokiec jest grubszy.... i jakos mnie to zniesmacza. swoja drogą wymienmy sie opiniami na temat zeli jaka firma i co ma dobre a co do kitu. I TAK NAPRAWDE mozna zniszczyc paznokcie, wiem bo znajomej (ja jeszcze nei robilam paznokcie) w salonie kobitka tak starła plytke ze paznokcie były miekkie jak papier, potrzeba bylo 7 tygodni aby odrosły naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELE MASAKRA: FUTUR I BASE ZESZŁY JAK WOSK PO ZABIEGU PARAFINOWYM , A SUPER BUILD ŁAPIE POWIETRZE ŻE SZOK, SPAKOWAŁAM DZIS WSZYSTKO I ODESŁAŁAM Z PROSBA HEH :(((( Z ŻADANIEM WYMIANY NA ROSE KLAR, TEN JEST JEDYNY I TYLKO TEN, ŁADNIE TRZYMA SIE NATURALNEJ PŁYTKI CO WAZNIEJSZE NIE ODCHODZI (NIE WCHODZI POD PAZNOKIEC POWIETRZE), JEST TRANSPARENTNY ZE MOŻNA ZATOPIĆ OZDOBY, LUB BIAŁY FRENCH ZROBIC,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_21
ja juz nie wiem kurde co tram wybiore to potem okazuje sie jakas kila wy wiecie lepiej bo ja to nie mam pojeciach o firmie a nie chche zeby mi sie zapowietrzaly a co mysliscie o tymhttp://allegro.pl/item149550982_najnizsza_cene_gold_zestaw_profi_tipsy_zele_zel_uv.html i jeszcze jedno co myslicie o firmie neo??prosze napiszcie cos szybko bo ja do siwat tego nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
kochana zobacz co to za firma to ta sama co 2 poprzednie nicki na allegro firma ABC international nie kupuj u nich maja pelno negatywow tutaj jeszcze nie bo dopiero zalozyli nowe konto to oszusci nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _koleś
i po co wam takie ochydne pazury? gr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola-zainwestuj w cos dobrego-nie szukaj żeli \"no name\" \"niemieckiej firmy\" bo jaka to firma to zawsze usłyszysz -\"niemiecka\"!! ja Ci podałam linka-robie na tym zestawie pazurki i jestem bardzo zadowolona-Ty zrobisz jak zechcesz. Ja mam żel jednofazowy, mam też różowy budujący i wykńczający oraz biały-french. To mi narazie wystarcza w zupełności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
zelka a jakiego uzywasz zelu budujacego gesty czy sredniogesty? i czy na naturalne stosujecie te same zele czy specjalne do naturalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
hej sluchajcie ile sie bierze za naprawienie 1 pazurka znacyz za zrobienie go od nowa ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Heh mam problem chcę kupić jeszcze przed świętami zestaw do tipsów żelowych + te all pierdoły:lampa UV, couter itd. nie wiem jaki wybrać a chcę kupić z allegro. Czy możecie mi polecić jakąś firmę z allegro? I na czym polega robienie paznokci na szablonie i jak wygląda ta metoda akrylowa? Czekam na jakieś rady :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zzapomniałabym jest taka firma reni-nail czy jest dobra? www.reni-nail.shop.pl Oglądałam też naildesign, NewYorkNails, GroshHandel czy jak mu tam ale teraz widzę, że u nich lepiej nie kupować. A takie firmy jak Sun Flower lub Spn beatica powinny być dobre nie?! Bynajmniej tak mi doradziła osoba, która na nim pracuje :) Jaką mam lampę wybrać: z 1, 2, 3, 4 czy 5 - ma świetlówkami? Czy ma to duże znaczenie ile ma świetlówek i jakiej firmy jest? Widziałam kombajn do robienia tipsów (lampa, pochłaniacz pyłu połączony z podkładką na dłoń, frezarka, i pojwmniczki w taj całej obudowie) ale cena mnie przeraziła ponad 2.400 A tak na sam początek to wolę coś w miarę taniego a jak się dorobię to sobie kupię ten kombajn :D Proszę o radę mam w sumie podobny problem jak jedna z koleżanek mój chłopak chce mi kupić taki zestawik w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;-) Mineły juz dwa tygodnie i wreszcie nic mi sie nie dzieje z pazurkami. Ciesze sie bo chcialabym zeby moje klientki byly zadowolone i polecaly mnie. Kobra 81 ja tez nie dawno mialam ten problem i dziewczynki mi bardzo pomogly.Przeczytalam wszystkie wypowiedzi i dzieki temu mialam jakies pojecie czego szukac.Ale trzeba na to czasu. Zobacz sobie zestawy tych sprzedawcow polecam kupuje od nich i jestem zadowolona http://www.allegro.pl/item147434309_profesjonalny_zestaw_do_tipsow_lampa_uv_4_x_zele.htmlhttp://www.allegro.pl/item149693603_profesionalny_zestaw_uv_lampa_uv_zele_polecam_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kumpele robia na sun flower i sa bardzo zadowolone to jest dobra firma, dobra tez jest activ czy crystal nails ktorej ja uzywam ja polecam skompletowac sobie samemu :D sama tak zrobilam i jestem bardzo zadowolona za zele co prawda zaplacilam wiecej ale za jakosc sie placi lampe tunelowa z firmy activ kupilam za 130 zl na allegro nazywaja sie vitara23 to sa producenci i dlatego mozna kupic taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziękuję kochane :D Sprawdzę to :) Anies a ten AZ coś tam z allegro jest oki lampa i żele się sprawdzają? Bo on ma negatywy :( Sephi spoko znalazłam wczoraj stronkę sun flower activ wcześniej ale nie wiem czy mają jeszcze lampy w tej cenie co Ty kupiłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zp-partner laski tu pisza ze jest ok ale fakt ma negatywy i lapma jest starszego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he sorki zp-partner :D on ma żele firmy reni-nail :D pewnie to ta sama osoba sprzedaje. Ciekawe jak się sprawdzają. Jej pomóżcie dziewczynki bo już wkrótce święta i w końcu mi tego nie wyślą :( A jak siorki przyjadą na święta to chce zrobić z nich moje króliczki doświadczalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz maila do activ czy maja w promocji lame nie poradze ci w zestawach bo jak juz pisalam mozesz to samo kupic osobno a bedzie to to co bedziesz chciala moze ktos inny cos podpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jednona na sam początek jakich potrzebuję żeli chodzi mi o rodzaj? Ja myślałam nad trzema nie więcej. I jaką lampę na 4 świetlówki? Pomóżta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj u tego grosshandel ma ponad 600 negatywow pomysl co on ci przysle o ile to zrobi lampe kup tylko i wylacznie na 4 zarowki, najlepiej kup ze sprawdzonej firmy bo wiele slyszalam o zarowkach uv sprzedawane na allegro ktore tak naprawde nimi nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
kobra nie kupuj o grosshandera on nie zawsze wysyla paczke albo wysyla nie to co am naprawde nie polecam a co do zp-partner to sama u niego kupuje takze polecam ten zestaw dla poczatkujacych jest w sam raz:) a ja andal na min pracue i ejstem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×