Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość sephi
sory ale ktos tu sie pode mnie podszyl ta druga odp nie jest moja ktos jest bardzo zabawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchmn
coz to tu taka cisza???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
mam pytanko do tych co wiedza na pewno - co moze byc powodem odpadniecia tipsa? czy jezeli ktos zachaczy przez przypadek tipsem o byle co drzwi i on sie oderwie czesciowo to czy to normalne czy cos jest nie tak z tym tipsem? np malo zel czy zle przyklejony? wiem ze moje pytanie moze wydawac sie glupie ale cos ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina21
Krwawa_Mery jestem CI BARDZO BARDZO WDZIĘCZNA teraz po 2 miesięcznym treningu i TWOIM CENNYM PORADOM stwierdzam, że pazurki wykonane przeze mnie wyglądają tak jak powinny wyglądać przedłużane paznokietki metodą żelową. Chciałabym żebyś na nie spojrzała fachowym OCZKIEM ale niestety nie mam swojego bloga. Da radę wysłać ci moje foty na Twojego maila?? gwiazdeczka9692@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarunia-uczennica
witam wszystkich od dwoch dni czytam lekturk tzn wasze posty i jestem zachwycona ze tak sobie nawzajem pomagacie naprawde szukałam wielle razy roznego rodzaju informacji i teraz juz moge powiedziiec ze tutaj mozna sie wiele dowiedziec naprawde !!! bardzo chciała bym wiedziec jak krok po kroku zrobic tipsy żelowe (wraz z ozdobami ) czytałam wiele postow i wiem ze wysyłacie sobie na meile własnie takie infarmacje bardzo prosze o pomoc chciała bym tez tak jak wy zrobic sobie fajne pazurki ale chce tez wiedziec jak prosze o pomoc a to moj meil sandra_w@op.pl bede czekac i z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
wiem ze jeszcze nikt mi na tamto nie odpisal ale mam juz nasteppne pytanie hehe jak ktos ma chec niech odpowie :) czy ktoras z was ktora robi tipsy juz dlugo kupuje je na allegro? bo ja kupilam w sklepie za 25 zl komplet i na allegro za 10 i stwierdzam ze poza minimalna roznica w ksztalcie nie ma roznicy no chyba ze pozniej? jak to jest czy ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pare stron może wam pomoga:) http://activeshop.pl/sklep/info_pages2.php?pages_id=16 , http://www.nailcabana.com/videos061405.html , http://www.stylizacjapaznokci.pl/_opisy.html#mzns , http://www.swiatkosmetyki.mojeforum.net/index.php?sid=4bfd5fb5f937d94948107ba1c5c4cb0a tyle a co to tych panzokci sephi to nie powinny panzokcie sie łamac przy lekkim uderzeniu czy tam troche mocniejszym :) zawsze najwiecej zeliku trzeba kłaśc na lini miedzy tipsem a naturalna płytka co zapobiega łamaniu sie tipsów tips trzyma sie lepiej :) mam nadzieje ze choć troszke pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sephi:) Powodów odpadania tipsow moze byc wiele-fatalny klej, nie odtłuszczone paznokcie lub zbyt słabo odtłuszczone, moczenie łapek przed przyklejeniem tipsa, robienie manicuru z uzyciem zmiekczacza do skórek przed nałozeniem tipsa, nie zmatowiona płytka paznokcia przed nałożeniem tipsa badz za słabo zmatowiona, nie usunięcie pyłu zpłytki badz słabe usuniecie...zapowietrzenie tipsa...zbyt długi tips-który nie \"wyrabia\" napiecia kleju-tzn nie dostosowany do trybu zycia, dłoni i pracy klientki. Ja nosze tipsy, sama sobie robie, pracuje w sklepie spozywczym i jestem stale narażona na urazy mechaniczne paznokcia-póki co trzymaja się:) Tylko znowu nie piszcie, że się wymądrzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko** To prawda-linia stresu to najbardziej wrazliwe na uderzenia miejsce na trzonie paznokcia, mniej więcej na wysokości 2/3 trzonu-w tym miejscu zelik jest najgrubszy a potem już \"cienieje\":) na wolnym brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
dzieki nie uwazam ze sie wymadrzasz :) tzn tak nie robie zadnej z tych rzeczy - nie mocze rak, nie uzywam zmiekszacza do skorek ani innych rzeczy bo wiem ze to moze zatluscic plytke raczej wszystko bylo ok a moja mama sobie przytrzasnela lodowka i jej sie ulamal, zrobilam jej krotkie bo rowniez pracuje w sklepie spozywczym wiec nie wiem czyja to wina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sephi zapewne czas pokaże, musimy sie uczyc na własnych błędach-wiesz, jak sie pierdaknie tak fest w paznokietek to siłą rzeczy moze sie złamać lub odpasc-obserwuj mamę, zobaczysz o co chodzi...Twoja wiedza z biegiem czasu nie bedzie oparta juz tylko na kursie i \"wyczytaniu\" porad ale na zwykłym, codziennym uzytkowaniu pazurków-sama dojdziesz do pewnych wniosków i bedziesz wiedziała gdzie tkwi błąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
wiem wiem zelka :) ale fajnie by tak bylo wiedziec juz wszystko zeby bylo ok :) ja niestety nie wiem jak robic kwiatki z akrylu bo nie robie nic z akrylem chociaz ostatnio mnie namawiaja bo teraz podobno sa plyny ktore nie smierdza az tak bardzo czy ktos ich uzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarunia_uczennica
zna ktos jakies ciekawy stronki o tipsach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie-potrzebuje pilnie instrukcji na fiberglass-krok po kroku. Bedę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
bedziesz sie uczyc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_21
dziewczyny prosze doradzcie czy ten zestwa jest wrat klupienia bo nie znam sie na firmach a nie chce kupic jakiegos szajsu zeby m i sie pecherze nie robily dzieki wam wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola-absolutnie odradzam kupno tego zestawu i czegokolwiek innego od tego pana bo sie zawiedziesz!!!jakość zerowa.beznadziejne produkty-porażka najwyższej klasy. sephi-tak, chcialam sie nauczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_21
to dzieki bo mialam juz go zamawiac tylko nie wiem co mam robic.musze jakis wybrac bo chlopak chce mi kupiuc zetswa na prezent na swieta a on raczej sam tego nie zrobi jak byscie mialy czas to prosze doradzcie jakis zestwa bo dla mnie to wszytsko tak samo wyglada dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
o rany nie kupuj od niego zawsze sprawdzaj komentarze - on ma bardzo duzo negatywnych, poza tym ma 2 nicki na allegro i wszedzie negatywy ... ja nie kupowalam na allegro poza ozdobami i tym podobnymi pierdolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola, ja wolałabym miec 3-4 żele ale po 15 ml-jedofazowy (uniwersalny stanowiacy faze podkladowa, budujacą i wykańczającą), wykończeniowy, budujący i biały (french) :) dla mnie 5 ml to za mało i traktuje to jako\" próbki\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×