Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Olazz
JA TEŻ BYŁABYM ZAINTRESOWANA BO NA AKRYLU JESZCZE NIC NIE PRÓBOWAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
zrobiłam swoje pierwsze pazurki zelowe :) sa sliczne :)Brokacik wrzosowy i srebrny i wrzosowa cyrkonia mniaaam mniaaam :))) anies ...tak własnie myslalam :)Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larifka
witam powiedzie mi prosze jak zatapiac ozdoby? robi sie jedna warstwe cienka i potem kladzie ozdoby i potem druga warstwa grubsza tak? a jak z brokatem? jak sie utwardzi to co robic dalej? odpylac go ? jak dlugo utwardzac? bede wdzieczna za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
larifka jezeli chcesz zatapiac ozdoby to robisz 1 warstwe cienka pod lampe potem 2 gryba pod lampe przemywasz cleanerem delikatnie matowisz nakladasz 3 warstwe w nia wtapiasz ozdoby pod lampe potem 4 warstwa i cleanerem i koniec ja tak robie i sie tryzma i wtedy jest ladnie a jezeli chcesz an stale to wtedy wtapiasz w 2 warstwe zelu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larifka
dzieki :) a wie ktos co z brokatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
brokatu to jeszcze nie wtapialam ale to jest jzu opisane na forum to poprostu bys sie musiala cofnac pare postow i poczytac bo krwawa merry to jzu opisywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Hejka. Gdzie kupujecie tipsy ?Chodzi mi o jakiegos sprzedawce z allegro u którego kupie tipsy clear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! Ja dopiero co zaczynam moja przygodę z akrylem (na początek :) ) i czytając waszego posta zauważyłam, że macie jakąś instrukcję nakładania akrylu. Będę bardzo wdzięczna jeżeli mogłaby mi ją któraś z was przesłać. Adresik : iskierka83@wp.pl PROSZĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatoo*
chcialabym sie rowniez dowiedziec u kogo na allegro mozna kupic dobre tipys? i czy tipsy za 10 zl sa dobre? bo troche szkoda mi zawsze wydawac tyle kasy skoro moze za 10 zl sa ok? mi chodzi bardziej o naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuniak
do krwawa mary.jesli mozesz to bardzo bym prosila o przeslanie mini kursiku na akryl z gory wielkie dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpary
Witam serdecznie wszystkie koleżanki :-) Pozwalam sobie tak, do Was pisać, bo to pierwsze forum, na którym można się wiele dowiedzieć. Byłam na jakimś forum wizażu.......... jejciu ile tam zawiści, wymądrzania się i odsyłania na profesionalne kursy. Obiecuję, że będę do Was zaglądała w miarę regularnie. Pozdrowionka i buziaczki.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-orian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-i-s-i-a
czesc:) juz dawno tu nie bylam na tym forum ale kiedys opisalam moja historie.... tzn bardzo chcialam by kosmetyczka ale wszyscy mi odradzali ze to oklepane i ze pelno jest kosmetyczek... ale ja kupilam sobie zestaw.... ale poszlam do studia za fizykoterapeltke.... kupilam na allegro zetaw w piatek rano dotarel, a po poludniu pojechalam na pierwsze zajecia... no i cio sie okazalo ??? ze my nie mozemy w zawodzie fizykoerapeltki miec dlugich paznokci a tym bardziej tipsow....:) moj zestaw urzylam tylko raz.... jeden jedyny raz.... na lampe jest gwarancja na dwa lata. jakby ktos byl zainteresowany piszcie... ja sama niestety przez najblizsze 3 lata nie uzyje tego zestawu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiik
i uzywanych masz az 30kompletow??? podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladyssss
dobre zela sa z magnetic - a no i do pedikiru jet swietny zestaw z alg morskich polecam naprawde ja do ibd nie jestem przekonanan mam z niem zle doswiadczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-i-s-i-a
ej laska... KTOKSIIK jakie 30? to nie jest moja aukcja na allegro, ja nie mam zadnej aukcji na allegro, ja tam kupilam sweoj zestaw i poprostu pokazuje jak on wyglada, bo mam identyczny, ale raz używany!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziewczyny i moze Chłopaków zagladających tu cichaczem również witam ;) Dziewczyny nie wiem, czy moje pytanie również nie odbije się echem, jak kilka podobnych dotyczących zakupu tipsów,... (jak pojawi się Krwawa Mary to odpowiedzi się posypią) .....chodzi mi o tipsy z frenczem, czy ktoś z was widział jak one prezentuja się na ręce, czy jest w miarę podobnie do robionego francuza żelem, czy brzydko, bo wydaje mi się, że takie tipsy to o wiele mniej roboty ... tylko zalewam żelem, ozdoby i gotowe... no i prośba... podajcie jakieś linki do dobrych sprzedawców tipsów, francuza, czy zwykłych. pozdrawiam ... i SAMYCH POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU ............DOTRZYMANIA NOWOROCZNYCH POSTANOWIEŃ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpary
misia ile chcesz za ten zestawik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniut - ja widzialam tipsy z frenchem i chce sobie kupic bo wygladaja slicznie nawet ladniej niz french polozony zelem przyklejasz tego tipsa w linie usmiechu tam gdzie chcesz i jak dobrze zrobisz nie trzeba nic poprawiac potem juz tylko budujacy zel wygladaja slicznie nie trzeba pilowac i wogole bobma chce wlasnie je kupic :) a co do tych pytan to wlasnie widze ze albo nikt nie zaglada albo niekomu si enie chce odpowiadac trzeba czekac na krwawa mery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
hmmm albo jestem ciemna albo poprostu jeszcze nie doczytałam do konca wszystkiego. Powiedzcie mi...... tips french jest cały biały?!! to jak z niego robi sie koncówke french tylko:/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sephi, dziękuje bardzo za szybką odpowiedź... skoro mówisz, że widziałaś i nawet fajnie wyglada to i ja się skuszę na takie ... tylko powiedz czy to są takiego typu http://www.allegro.pl/item152528238_super_tipsy_french_100_w_pudelku_jedyne_cudne_roz_.html czy, jak znalazłam równiez na allegro całe białe (tez sa sprzedawane pod nazwą french)... http://www.allegro.pl/item152334645_500x_tipsy_french_300x_hologramy_dla_zel_i_zele.html wydaje mi się, że te pierwsze sa lepsze na frencha pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxMARLENAxX
WITAM mam do was pytanko na ile paznokcia naklejacie tipsa na 2/3 czy 1/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... wydaje mi się, że to trudno tak określić (1/3 czy 2/3), chyba zależy to od tego jak długą ktoś ma swoją płytkę. Ja nakładam na swoje tyle ile jest kieszonki (nie skracam) i jest to prawie 1/2 paznokcia. Nigdy mi nie odpadł, nie odłamał się i klientkom też się nigdy nic podobnego nie zdażylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylfiaaa tak tego sie juz nie piluje po prostu naklejasz i juz masz frencha :) to jest bardzo dobre gdy przychodzi klietka a ma malo czasu aniut - to sa dokladnie takie ale nie kupuj u tego drugiego kolesia bo mabardzo duzo negatywow tutaj laski juz o nim pisaly nie raz to naciagacz co ma kilka nickow na allegro co do kieszonek to ja lubie jak najmniejsze ale to do rownych paznokci, a to zadko sie zdaza czesto jest przeciez tak ze klientka ma krzywe pazokcie wiec ja uzywam normalnych z duaz kieszonka ale obcinam i u mnie tips zajmuje 1/3 paznokcia u mnie wyglada to tak I\\/I wycinam takie V w tipsie, zeby po bokach wszystko gralo a w srodku zeby bylo malo wtedy nie dochodzi powietrze i jest o wiele lepiej mnie w szkole uczyli ze na poczatku lepiej duze kieszonki a to jest gowno prawda o wiele latwie jest z mniejsza kieszonka przynajmniej dla mnie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parisss
co sadzicie tych z małym rantem, i jakie lepsze mleczne czy clear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxMARLENAxX
dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×