Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość karola_21
czesc dziewczyny mam pytanie zawsze mam biala koncowke teraz chcialabym zrobic sobie kolorowa ale nie z kolorowego zelu tylko np z brokatu czy dobbrze to wychodzi?i czy powinnam to robic na tipsach przezroczystych czy na naturalnych??bo kurde juz biel mi sie znudzila choc bardzo mi sie podoba chce sprubowac czegos innego powiedzcie co hest teraz na czasie bo na pewno wiecie wiecej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
Dziewczyny prosze pomóżcie mi wybrać jakiś żel!! Jestem początkująca i ciężko mi się zdecydować!! Teraz pracuje na emmi nail. Nie polecam!! Tragedia!! Kupiłam na allegro!! Napiszcie co macie sprawdzonego i dobrego!! Prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Hejka Jestem tutaj pierwszy raz ale bardzo spodobało mi sie to ze tak bardzo sobie nawzajem pomagacie:) Szukam dobrej lampy,najlepiej na allegro w cena przystępna. Czy ktoś z Was kupywał tam ?Prosze o nicka sprzedawcy lub stronke wielkie dziękii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Przepraszam :(Nie wiem czemu linki nie dzialaja :( Podam numer aukcji; 150154452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Nie moge znaleść czasu żeby pisac .Juz mam pazurki prawie trzy tygodnie i nic sie nie dzieje:-) Mogę sie pochwalic ostatnio robilam klientce w 2 godz. z zakladaniem tipsow ,french i ozdabialam.A na naturalnych 1.5 godz. niezle jak na poczatkjaca :-) Wiecie co ostatnio robilam french tak jak zwykle wszystko po koleji dobrze i po drugim razie jak dalam bialy żel i wyciaglam z lampki przemywalam cleanerem to na jednym paznokciu z boku ten bialy sie zmywal tak jakby blo tluste pod spodem.Sama nie wiem pierwszy raz tak mi sie robiło poprawialam tylko ten kawałeczek z dwa razy dopiero sie trzymalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zel schodzi po przy przemywaniu cleanerem to zostal za malo utwardzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuniak
droga krwawa mary twoje rady sa dla mnie bardzo cenne i bardzo czesto z nich korzystam.podejrzewam ze jesli nie znalazlabym tych wszystkich opisow to do dzisiaj borykalabym sie z moimi nie dociagnieciami a tak idzie mi nawet calkiem dobrze.mam tylko jeszcze jedna prosbe gdybys mogla mi napisac w miare szczegolowo jak robic ladna linie usmiechu bo tylko to jest jeszcze moja bolaczka,probowalam wiele raze odcinac zel patyczkiem ale itak nie wyglada to rewelacyjnie.mysle ze jesli napiszesz to nie jedna osoba bedzie ci wdzieczna i skorzysta z twojej podpowiedzi z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam.a oto moj adres.kasialubicz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiego uzywasz pedzelka do usmiechu? bo ja nie uzywam 4 czy 6 tylko mam specjalny bardzo cieniutki i wychodzi bardzo ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olazz
Witam Mam pytanko co do tipsów które są lepsze do metody żelowej clear czy mleczne i kiedy stosować mały rant? czy ogólnie lepiej stosować mały rant bo gdzieś usłyszałam że tips powinien zajmować 2/3 paznokcia a gdzie indziej 1/3 paznokcia już nie wiem jak ma być proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja mam podobne pytanie o tipsy ... konczą mi sie juz te co kiupiłam razem z zestawem i nie bardzo wiem jakie dokupić. Dziewczyny poradzcie proszę jakie konkretnie kupic?, u kogo ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Ja skompletowałam zestaw u zp-partner. Czekam na przesyłke.... lampe natomiast zamówiłam u andrew35 bo poleciła mi ją znajoma. Jak dostane i zrobie pazurki dam znac :) ^ anies- jakich żeli używasz ze tak ładnie trzymają Ci się pazurki:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwiki
Co do lini usmiechu radze robic tak malujesz bilala koncowke powyzej naturalnego paznokcia nie musi byc rowna , robisz tak na kazdym paznokciu nie wygladaja ladnie ale moczysz pedzelek w acetonie zeby byl czysty i lekko wilgotnym robisz usmiechy . Mozna probowac do skutku zmywac ,malowac, zmywac, malowac jesli sie podobaja wlozyc do lampy potem robi sie 2 warstwe i tak samo poprawia mokrym pedzelkiem robie to num 6 wyglada rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olazz - mleczny zel jest najlepszy do frencha, a jesli chcesz zatapiac ozdoby to tylko przezroczysty bo brokat lub ozdoby wyjda matowe i nie beda widoczne, a takim zelem tez mozna robic french i tez ladnie wyglada ja tak wlasnie robie co do tej lini usmiechu to moim zdaniem troche nieprofesjonalnie to wyglada jak przemywasz acetonem zeby wyszedl, w taki sposob mozna poprawic ale nie tak robic linie .. takie moje zdanie ja przeciagam od razu delikatna linie, cieniutkim paseczkiem naprawde wychodzi idealnie i nie trzeba nic poprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olazz
Ja Mam pytanko co do tipsów które są lepsze do metody żelowej clear czy mleczne i kiedy stosować mały rant? czy ogólnie lepiej stosować mały rant bo gdzieś usłyszałam że tips powinien zajmować 2/3 paznokcia a gdzie indziej 1/3 paznokcia już nie wiem jak ma być proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuniak
kochane dziewczyny zdradzcie mi jeszcze dlaczego kiedys kilka dni po zalozeniu tipsow zel odklejal mi sie od tipsa?czy powodem tego moglo byc to ze nie oczyscilam dokladnie tipsa po pilowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwiki
Co oznacza malo profesjonalnie robiona linia usmiechu??? zenadA Jestem stylista paznokci od roku po szkole i tak moja droga mnie uczono zeby ta linia wygladala idealnie.Zrobilam wiecej pazurkow od ciebie a ty mi wyskakujesz z profesonalizmem ech...widze ze niektore co kupily zestatwy startowe i maja je miesiac lub krocej bez kursow(ja za swoj zapl duzo kasy i klientki sa zachwycone) sa wiekszymi profesonalistami ;) GRATULUJE poczucia humorku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olazz
to moze wwwiki odpowiesz mi na moje pytanko zadanewczesniej na tej stronie bo własnie na ten temat słyszałam od profesjonalnych stylistek ale nie wiem juz która ma racje moze mi pomożesz Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linia usmiechu? ile szkół tyle porad..... każda musi opanować swoją technikę i każda jest dobra, jeśli jest efekt. takie moje zdanie. Ja robie tak ze normalnie nakładam biały zel, a gdzie jest nierównośc ewentulana poprawiam specjalnym dlutkiem, zakonczonym kuleczką.... ALEZ TU PUSTKI ,..... KOBITKI profesjonalistki roboty pewno huk macie co? kazda matka polka chce przed swietami wygladać pieknie...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwwiki nie wiem o co ci chodzi ja cie nie obrazam wiec moze ty mnie tez nie bedziesz dla mnie robienie lini usmiechu jako robienie byle jak i wycieranie acetonem jest malo profesjonalne moze cie tak uczyli twoja sprawa mnie uczyla babka robic pedelkiem i od razu wychodzi idealnie a moj zestaw tez byl drogi ale to chyba nie ma nic do robienia usmiechu nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie lubie byc oceniana jak nic o mnie nie wiesz wlasnie ze jestem po kursie i uczyla mnie mistrzyni polski dlatego robie tak jak robie a wy sobie robcie jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylfiaaa\" zaczynalam na żelu od zp-partnera nie byl zly a teraz kupilam od emmi i jest super .Jak bym nie miala czasu to życze wam wszystkim spokojnych,zdrowych i radosnych Świąt . Błogoslawienstwa Bożego i oczywiscie dużo,,dużo prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamsi
Witam jestem mezczyzba kupilem swojej dziewczynie zestaw i chce jej robic paznokcie zelem troche czytalem o tym ale jezeli ktos posiada jakis poradnik o tym to byl bym wdzieczny o przeslanie dziekuje z gory moj e-mail kamsi_whisky18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
anies...... emmi ? na allegro ?ale patrzyłam i ona nie ma nic w sprzedazy jakbys była podaj dokładnie nazwę uzytkownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldo
czy wy wszystkie wieszycie w krwawa mery bo ja tak my z dziewczynami już raz wywołałyśmy i nam się zaczeło coś robić to znaczy krosty i jakieś kreski. Byłyśmy tam 5 a 1 niemówiła krwawa mery 10razy i jej nic się niezrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co ci chodzi
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olazz
POMOCY!!!!! kiedy stosować mały rant w tipsie ? czy ogólnie lepiej stosować mały rant słyszałam że tips powinien zajmować 2/3 paznokcia od kogo innego żę\e 1/3 paznokcia już nie wiem jak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuk
Witam. Mam pytanko. Chcem zacząć robić tipsy akrylowe, ale nie mam zielonego pojęcia którą firmę wybrać. Czy możecie mi polecić jakąś dobrą firmę kosmetyczną? Zastanawiam się nad firmą Nail Design, czy któraś z was robi tipsy tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuk
DO KRWAWA MARY WYCZYTAŁAM NA FORUM ŻE MASZ INSTRUKCJE DO METODY AKRYKOWEJ. JA DOPIERO CHCĘ ZACZĄĆ ROBIENIE PAZURKÓW TĄ METODĄ I BYŁA BYM CI BARDZO WDZIĘCZNA ZA PRZESŁANIE POMOCNYCH MI INFORMACJI. Z GÓRY DZIĘKUJE. MÓJ ADRES: kabuk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×