Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Do Alexandra21. Cześć!Ja podobnie jak koleżanka wyżej nie używałam żeli firmy la famme, ale słyszałam wiele opinii,że są złe a cena wcale nie jest niska.Jeśli mogę poradzić to polecam żele sun flower a akryl nsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Hej, Dziewczyny jakiej firmy tispow clear uzywacie ? Ja mialam od slaydis ale pękaly pomimo ze mleczne i french są swietne. Poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sylfiaaa. Polecam Ci tipsy clear od Andrewa35.Są łatwe w obróbce i nie pękają i cena też nie jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka1111
ja kupuje od nailproduct i sa dobre,nawet przy mocniejszym pilowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o porade ponieważ dopiero zaczynam z żelami mam pare pytan . jakie ozdoby sie zatapia w zelu a jakie nie a jak sie nie zatapia to kiedy sie je nakłada . ostatnio cwiczyłam zakładanie paznokci na mojej kolezance i ona miała strasznie plaska plytke paznokciową ze te tipsy nie przyklejały sie na brzegach tylko srodek trzymał co w takim wypadku mam zrobić czy sa jakieś inne tipsy do płaskiej płytki paznokciowej. I czy lepiej robić przedłużanie na tipsie czy na szablonie.Prosze o podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Etoja222. Cześć! No różne klientki mają różne płytki. Jeśli płytka jest płaska i tips nie trzyma się przy brzegu należy wzdłuż brzegu dać więcej kleju (polecam klej emmi nail) gdyż dobrze trzyma i szybko zasycha. Innym rozwiązaniem na płaską płytkę jest zastosowanie szablonu, ponieważ nie musisz się martwić czy jest za mały czy za duży.Tylko musisz dobrze umocować szablon. I w miejscu linii stresu daj więcej żelu żeby paznokieć był mocny i trwalszy. Możesz dać taka kluskę żelu i rozprowadzić albo pociągnąć od połowy paznokcia takie 2 zygzaki z dużą ilością żelu. Mam nadzieję,że coś zrozumiałaś z mojej wypowiedzi? Jak masz wątpliwości to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Witam serdecznie !!! Mam pytanko.Czy jest sens robienia kursu jezeli juz wstepnie wiem jak robic np akryle gdyz naogladalam sie juz u mojej znajomej chyba z 200 razy?rzecz w tym ze nie wiem dokladnie z czego powinien sie skladac caly zestaw do akrylu.Prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
I jeszcze jedno.Czy zamiast zelu lepiej jest nakładac na tips akryl???? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Asiatek76.Jeśli chcesz robić tipsy akrylowe tylko w swoim domku i nie chcesz zakładać swojej działalności to nie ma sensu iść na kurs i płacić pieniądze. Takie bynajmniej jest moje zdanie. Ja też nie mam kursu bo narazie nie jest mi potrzebny. Jeśli chodzi o akryl to on bardziej niszczy płytkę paznokcia i liquid śmierdzi natomiast żel jest bezwonny i łatwiej się go nakłada. Jeśli chcesz robić pazurki to ja polecam metodę żelową, ale decuzja należy do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah zapomniałam. Do akryli jest potrzebny liquid,primer i proszek akrylowy i oczywiście pędzelek, waciki,pilniki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
MARLENA887 dziekuje Ci bardzo za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do asiatek86.Jeśli chcesz to podaj mi maila i wyślę Ci instrukcję do akryli do żeli niestety nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
do marlena887 oki :) Z GÓRY DZIEKUJE ŚLICZNIE!!!!!aw2554@O2.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej poradźcie mi jakies fajny zestaw na allegro do tipsów, chce juz kupic konkretny z fajna lampa i akcesoriami, a moze podacie chociaz firme która produkuje w miare fajne akcesoria. Pomózcie, please. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz mieć firmowy znany zestaw to polecam activ ale ja osobiście mam emmi nail i jestem zadowolona i sprzedawca jest sprawdzony co poświadczają komentarze. A przesyłka jest u nich ekspresowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do marlena887 .Dzieki bardzo az odpowiedz zrozumiałam o co chodzi ale myslałam że sa moze jakieś inne tipsy do płaskiej płytki bo jeszcze nie za bardzo kumam o co chodzi z tymi tipsami że są z wieksza lub z mniejszą kieszonką z tego co czytałam ale nie umiem pojąć które do czego służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno pytanko odnosnie zatapiania ozdób których się nie zatapia w żelu np. cyrkonie zatapia sie czy nie.prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, ale tam sa w różnych cenach i nie weim który najlepszy. Weszłam tez na stronke tej firmy i tam jest jeszcze wiekszy wybór, dajcie znac który warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do etoja. Cyrkonie można zatopić,ale raczej nikt tego nie robi bo pazurki byłyby baaaardzo grube.Aby jednak trzymały się dobrze to wokól cyrkini cienkim pędzelkiem kładziemy żel i jeszcze na całego pazurka dajemy cienką warstwę aby dobrze się trzymał i nie odpadł.Jeśli chodzi o tipsy to też zdania są podzielone. Jedni mówią,że krótka kieszonka jest lepsza inni zaś,że długa.Moje zdanie jest takie,że powinna być dłuższa,gdyż jest lepsza przyczepność, jednak gdy ktoś ma krótką naturalną płytkę paznokcia ( Ci co obgryzają) to zawsze kieszonkę można spiłować.Tipsy french maja krótką kieszonkę aby była odpowiednia linia uśmieczu ( polecam tipsy french od slaydi z allegro a cler od Andrew35) i delikatnie wtedy zatracamy linię między tipsem a naturalną płytką aby tej linii uśmiechu nie zniekształcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do etoja222. Ja też nie jestem ekspertem jeśli chodzi o tipsy, ale coś tam wiem. Wiem,że jak ktoś ma krótką naturalną płytkę to tipsów french nie stosuje się bo brzydko to wygląda.Jeśli zatapiasz ozdoby to najlepsze tipsy cler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natalcia04. Ja na Twoim miejscu zakupiłabym sobie ten zestaw activ za 299 złotych.Podałam wcześniej link tej aukcji.Tam masz dużo rzeczu i aż 3 żele a jest to bardzo dobra firma i nikt Ci nie zarzuci,że masz byle jaki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja polecam zestawy emmi nail:), sa przyzwoite cenowo, a żele są tez dobre, pracuje na nich często i bardzo mi odpowiadają. tipsy clear sa najlepsze moim zdaniem tez do wtapiania ozdób, mam eraz piekne czarno-biale grochy na tipsach clear-świetnie wygladaja, choc na mlecznych niektore ozdoby tez ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogus
co do mlecznych tipsików to musze wam powiedzieć że bardzo je polubiłam ostatnio i super wygląda french brokatowy a jak jest mala plytka a klientka sie upiera na french to na naturalnym biłym żelem też super wchodzi i zawsze linie uśmiechu mamy taką jaką chcemy a nie jaka musimy mieć bo taki jest tips :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja całkiem z innej beczki
Chciałabym zatapiać w żelu jakieś zygzaczki i kwiatki, ozdabiając w ten skopsób koraliki do wyrobu biżuterii. Mam lampę ultrafioletową do "opalania" jaszczurki i chciałabym spróbować, czy zadziała. Mogłybyście mi polecić jakiś malusieńki i tani pojemnik żelu na próbę, (najlepiej z Wrocławia, choć niekoniecznie). Proszę też o napisanie, co oprócz żelu bym potrzebowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzko mi jest wyobrazić sobie lampke do opalania jaszcurki:) nie wiem czy taka jest dobra, możesz wybrac 15ml żel emmi nail jednofazowy, koszt ok 35zł dostaniesz go na allegro:) pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja całkiem z innej beczki
35zł to i tak strasznie dużo, jak na wypróbowanie, czy ta lampa zadziała... ale dzięki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzieki za odpowiedzi, tylko mam dylemat bo wybralam jednak z emmi zestaw tylko nie wiem który lepszy, bo jest za 299 taki konkretniejszy i za ponad 400 zł i sama nie wiem, który byłby lepszy. Moze doradzicie jeszcze. Aha, jeszcze mam pytanie co do tipsów jakie sa fajne i od kogo warto je kupic z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do A ja z całkiem innej beczki. Jeżeli chcesz na próbę to kup sobie żel 5 ml z emmi nail jest dostępny na allegro a koszt to około 13 zł. Ale nie tylko to będzie Ci potrzebne bo do tego musisz mieć primer,pędzelek,cleaner (ale jego można zastąpić spirytysem salicynowym z apteki koszt około 3 zł.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×