Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość wisieneczka__Xxx
hehe wczoraj robilam kolezankce tipsy i chciala z duza iloscia ozdob na kazdym paznokciu....zrobienie ich zajelo mi 3godz...wczesniej przewaznie robilam z frenchem i jakas mala ozdobka ale powoli trzeba sie przyzwyczajac do takiego czasu... w sumie bardzo duzo zalezy tez od jakosci produktow na jakich sie pracuje....zauwazylam ze tipsy z emmi nail piluja sie znacznie szybciej i lepiej niz tipsy reni nail....pewnie nie jedna z was to zauwazyła.... aha mam jeszcze jedno pytanie do was,mianowicie chodzi mi o to czy ktoras z was piluje tipsy pilnikiem szklanym???teraz piluje pinikiem 100/180 i taka metoda wydaje mi sie najlepsza ale slyszalam tez inne opinie np.moja kolezanka od 4lat robi tipsy,caly czas uzywala pilnika 100/180...nagle przezucial sie na pilnik szklany mowi ze to o wiele lepsza i szybasza metoda ale nie wiem ile jest w tym prawdy...jesli ktoras z was wie cos wieej na ten temat to piszcie :) hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do behometka: jesli chcialabys kupic zel french z naildesign...to odradzam Ci zakupu moja kolezanka go zamowila i jest do bani...wyglada jakby byl zmieszany z klejem,nie jest sniezno bialy ale bialo-przezroczysty...zaplacila 30zl za 15ml cena przystepna ale jakosc dop du... wedlug mnie zel french z emmi nail jest super...i nie zolknie...pierwsze tipsy zrobilam kolezance wlasnie z frenchem 2,5 tyg temu..jak narazie sie trzymaja a french jet tak samo bielutki jak byl...ja robie tak ze nakladam jedna warstwe frenchu do lampki na dwie minutki i drugo warstwe frenchu....i znowu do lampki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiska
Mam, żel Gabriell jednofazowy, który nie wymaga primera, ale odchodzi mi na naturalnym paznokciu. Czy uzycie primera może temu zapobiec?Poradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka_Xxx
do domiska-wydaje mi sie ze powinnas bardzo dokladnie spilowac swojego paznokcia blokiem...i bardzo dobrze go odtluscic...a jesli to nie pomoze to powinnas uzyc primera...ja mam z emmi nail i jest bardzo fajny.....pozdrawiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mobla nie ma sprawy, jak tylko dostane żel odrazu powiem Ci jakie są :) narazie miałam żel rzadki i gęsty, na początku ciężko było mi sie przestawić na gabriela i jego gęstość ale teraz uważam że jest lepszy bo nie spływa szybko na skórki i lepiej się nim buduje paznokcia niż tymi rzadkimi które spływają na boki zanim zdązysz je utwardzić w lampie :) Wisieneczka dzieki za ostrzeżenie, ale z tej firmy napewno nie zamówie żadnego zelu bo koleżanka ma akryl i żel bezbarwny i są niezbyt dobre :( żel za rzadki jak dla mnie :( mam french z gabriela (jeszcze go nie próbowałam nakładać) a teraz zamowilam zestaw żeli z emmi. zobaczymy co to będzie, oby tylko klientek nie zabrakło haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
Dziewczyny a co myślicie o żelach ACTIV ,kurde nie moge się zdecydować a nie chce znów wtopić DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.Ja z żeli emmi nail jestem zadowolona.Robie paznokcie już rok i moje klientki są zadowolone.Nosza paznokcie po miesiac i nic nie odpryskuje.Cena żelu jest niska i jak na ta cene to jakość rewelacyjna.Żel french jest śnieżnobiały.Nakładam biała końcówkę dłutkiem.Polecam rewelacyjna rzecz.Idealna linia uśmiechu.Mi zele emii nail odpowiadaja a robiłam juz sporo paznokci i sie nie zawiodłam.Za pierwszym razem jak robilam pazurki w ogole moje pierwsze tipsy to zapomnialam dac primera a mimo tego 2 tygodnie kuzynka nosiła.Byłam w szoku.Potem kupilam sun flower i niestety zawiodłam sie mimo iż inne chwala.Byc moze trafilam na jakis przeterminowany choc na sloiczku data waznosci byla dobra i juz wiecej nie kupuje bo cena wyzsza a zadna rewelacja dla mnie.Jednak opinie sa rozne.Jak ktos jest zalogowany w \"swiat kosmetyki\" to tam megii pracuje na zelach emii.Sami zobaczcie efekty i ilosc zadowolonych klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena mam dłutko ale nie umiem nim zrobić lini uśmiechu :( jakoś mi to nie idzie, a kosmetyczka robiła to tak szybko i prosto :) jak to robisz? nakładasz żel pędzelkiem i potem rysujesz tym dłutkiem? haha wiem ze ciezko to wytłumaczyć, ale moze jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja proponuje zakupic tipsy z pięknym białym frenczem,zawsze śnieznobiałe,na żel się nie wydaje nie żółkną świetnie się piłuja.Sama je teraz mam i jedno powiem - nigdy tak ładnie frencz nie wyglądał, więc jesli moge pomóc, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) żele emmi nail kupuje przeważnie na allegro ale można zamówić ze strony internetowej emmi nail, dla zainteresowanych podaje adres: www.em-nail.design.com :) do Adzi T, tipsy french sa super, bialutkie i bajecznie latwe w obróbce, z tym że bardzo skracaja płytke paznkocia, na moich wyglądaja fatalnie, widac sam biały pas frecha a płytki b.mało:( nie podoba mi się to ale na niektórych pazurkach wygladaja dobrze, szkoda z enei na moich :) ja zamawiam je na allegro u andrew35. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jakie teraz u zywacie ozdoby, jakie są popularne w waszych miastach?? u mnei dziewczyny w dalszym ciągu chętnie brokaty i mase kolorowych cyrkoni noszą na pazurkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do marlena887-ja takze uzywam zeli z emmi nail ale po dwoch tyg moim klientka zaczynaja sie zapowietrzac....pewnie to moja wina,moze zle spilowalam paznokcia,albo zle nalozylam zel....nie wiem dokladnie jaki jest tego powod....jesli mozesz mi pomodz w jakis sposob to bede Ci bardzo wdzieczna :) aha i ja dostalam w zestawie zel budujacy,nablyszczajacy no i french najpierw nakladam trzy warstwy zelu budujacego i ostatnia nablyszczajaca (nie mowiac o frenchu albo ozdobach hehe) wiec nie wiem w czym tkwi problem jesli mozesz mi pomodz to bede Ci dluzna :) hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
jeszcze jedno pytanko... co sadzicie o zelach ladys nails bo cena jest dostepna...ale ciekawa jaka jest jakosc tych zeli...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wisieneczka.Na temat ladys-nails tez probuje sie cos dowiedziec bo planowalam zakupic te zele a le cos mi nikt nie napisac nic.Jeśli chodzi o zele emmi to mi odpowiadaja.Nie wiem co żle robisz.Może za malo zmatowiona płytka albo zalewasz skorki?to głowne przyczyny.Ja jak jest cieplo to naprzemiennie daje paznokcia do lampki na 15 sekund i zel zastyga i nic nie zalewa.Pracochlonne ale skuteczne.Ja caly czas uzywam tylko jednofazowki.Moze pod zel budujacy jest konieczny tez zel podkladowy z emii skoro to 3 fazowka. Do behemotka.Ja kupilam dłutko i jestem zadowolona.Ostatnio robilam pazurki ślubne i wyszły ślicznie.Klientka była zadowolona i nawet dala mi 10 zł więcej.Ucieszyło mnie to.Ja nakładam żel dłutkiem.Ta kuleczka rozprowadza go rowniutko.Moze musisz potrenowac.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
czesc babeczki ile warstw zelu nakladacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
chodzi mi oczywiscie o jedno fazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena dzięki :) chyba poćwicze i będzie dobrze, bardzo podoba mi sie nakładanie dłutkiem tak profesjonalnie to wygląda haha Lizuska ja daje 3 lub 4 warstwy, zależy jakie ozdoby zalewam bo niektóre potrzebują więcej warstw lub jednej grubszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
dzieki marlena887 teraz wydaje mi sie ze to przez to ze zalewam skorki bo jak paznokcie odrastaja to widac nadamiar zelu...zaraz zaczynam robic swoje paznokcie i sprobuje zrobic to bardzo dolkadnie hehe dzieki wileki pozdrawaim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak napisała behemotka zależy co sie zatapia.Np hologramy sa cieniutkie i szybko sie zatapiaja natomiast kółka cd sa grubsze i 4 warstwy trzeba dac.Ja nawet daje 5 jak trzeba.Sa rozne ozdoby jedne cienkie drugie grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy redsik
Hej babeczki. Dopiero zaczynam swoja przygode z zelkami, ale bardzo lubie to robic. Powiedzcie mi jak szukac klientek, bo na razie chce robic w domu albo z dojazdem. Moze dacie jakies rady??? Byłabym bardzo wdzieczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy redsik
Ja mam od andrew35 skompletowany zestaw z gabielle i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka 24__
dzieki wielkie marlenka :) wole zainwestowac w cos lepszego a przecie zele i lampa sa najwazniejsze dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
dziewczyny polećcie mi jakis dobry nabłyszczacz bo po zrobieniu zelkow jednofazowka po kilku dniach juz sie tak nie swieca teraz pomalowalam bezbarwnym wydaje mi sie ze przydal by sie nabłyszczacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiska
Hej dziewczyny!!Jest jakiś sposób na zbyt gesty zel??Kupiłam sun flower jednofazowy z bonderem i strasznie sie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprota
nie wiem co jest lepsze do akrylowych szablony czy tipsy?!!!! prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprota
jak wogole tak w skrocie robi sie akryle na szablonach? plis pomorzcie mi dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedodzwiedz
witam serdecznie! mam pytanie, kupilam na allegro tipsy clear i podczas piłowania progu , kiedy juz sie zatraca granica, zaczynaja sie "drzec" jak papier, najczesciej po bokach. Wydaje mi sie, ze robie wszystko jak nalezy i czy to jest winna kiepskiej jakosci tipsów? Poza tym pracuje na zelach la femme i nie moge powiedziec, ze sa rewelacyjne...Na plus jest to, ze przezroczysty jest srednio gesty, nie spływa na skorki, nie zapowietrza sie, szybko sie utrwardza, wiem jednak, ze teraz kupie sobie zele sun flower lub activ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×