Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość dośa
Hejka Pytałam wczoraj o to w jaki spósób robi się kwiatki akrylowe, byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw XXXL CP2 Żele,Lampa UV prosto od SNC (numer 216119780) mozecie mi napisac czy ten zestaw bedzie ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
DO ANINKA3 : bardzo imponujący zestaw. Ja osobiście używam małego zestawu od snc i bardzo sobie chwalę, szczególnie żele. Ale ja jestem zielona w tym temacie, bo mam zestaw drugi tydzień i raz dopiero robiłam paznokcie. Instrukcja jedynie dla mnie była niejasna i dlatego trafiłam na to forum. Zestaw jest bardzo duży jak na te pieniądze. Powiem Ci jedynie, że ten Sprzedawca mi zaimponował uczciwością i błyskawicznym załatwianiem transakcji. No i można sobie u niego dokupić pojedynczo wszystko co potrzeba. pozdrawiam jakby co to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki berni32. pytalam o zestaw bo chcialabym wiedziec czego ewentualnie jeszcze szukac. zastanawiam sie nad sonda do wzorkow nie wiem moze cos podpowiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
do aninka nie wiem nawet co to sonda do wzorków :-( szukałam dla siebie prostego zestawu do zrobienia frencha na własnych paznokciach, bo od kiedy urodziłam nie mam na nic czasu, a paznokcie pożal sie Boże...i tak kupiłam ten od snc, bo inni mają żele tylko 5 ml w zestawach i niestety nie do frencha. A jak się rozkręcę, to mogę sobie dokupić co potrzeba i jak gościu się nie " popsuje " to będę to miała natychmiast :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc3
do przede wszystkim dziękuje za odpowiedź :) ja nawet nie dotykam pędzelkiem brokatu, tylko wkładam paznokcia do pedełeczka z brokatem i sam się przekleja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
DO DOŚA : ja nie wiem, ale na pierwszych stronach tego forum czytałam, że Krwawa Mary wysyłała dziewczynom instrukcje do akryli. Mary już nie ma, ale może napisz maila do którejś, może Ci wyślą. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Do WISIENECZKAXxx To ty masz wszystko to co ja w zestawie a ja zapłaciłam 219,-. Masz po prostu nowocześniejszy kształt lampy. To jak robisz pazurki bez żelu gruntującego ? Dokupiłaś czy 3 warstwy budującego ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimmmmooo
do marlena 887 - www.warsz-kob2.op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimmmmooo
do marlena887 to znaczy - warsz-kob2@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimmmmooo
do berni32 he he he :-) sprytna jesteś. W nocy robisz sobie paznokcie, wymyślasz jak na papierze toaletowym przedłużyć tipsa a w dzień zajmujesz sie dzieckiem. A Ty w ogóle śpisz? :-) he he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimmmmooo
do margolino mi odklejał się tak żel, a zwłaszcza biała końcówka jak miałam kiepską lampe. Żej jednej firmy wcale nie wysychał, myślałam że to wina tej firmy, że jest do kitu. Ale po zakupieniu nowej lampy wszystko było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Nie Dimmmmooo, nie śpię, czuwam...bo dzieckiem muszę zajmować się też w nocy :-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chcialam zapytac o szablony do robienia zelu lepsze sa metalowe czy zwykle naklejane formy papierowe???? ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do berni32 ja wiem ale ta firma jesz troszke lepsza....moja kolezanka kupila wlasnie ten zestaw od snc,pozniewaz juz chciala sama zajac sie robieniem paznokci ale tylko dal siebie....i widac roznice.... w tipsach,kleju,zelach,lampie ....swietlowki w lampie ''zjaraly sie jej po 3msc"mimo ze tipsy robila tylko sobie....doradzilam jej zeby kupila z firmy emmi i powiedziala ze roznica jest szokujaca :) wiec cos w tym jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy03
Hej wszystkim.Od niedawna postanowiłam na własną reke robić tipsy akrylowe,ale chche sprubowac również żelem.Tyko mam jeden probem,jak wtapia sie wzorki w żel??Czykotś naisze mi to od podstaw?Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy03
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy po zyschnięciu akrylu nakada sie jakąś warstwe przed przystapieniem do malowania??I czy tak samo jest przy żelu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->aninka3 nie wiem cz Twoje pytanie jeszcze jest aktualne ale co tam: sondy używa się do zdobienia paznokci różnymi dobiazgami typu jakieś hologramy itd. ; podobno świetnie robi się nią ładną \"linię usmiechu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) tipsy żelowe wykonuje od niedawna. Na kursie nie dowiedziałam się nic o tipsach frentch :( prosze powiedzcie jak nakłada się żele pokoleji :) i czy to prawda, że idealne spiłowanie krawędzi między tipsem a paznokciem zależy od szybkości piłowania? proszę o szybko odpowiedź :) jesteście moją ostatnią deską ratunku. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena użyłam tip blendera na swoim tipsie i jestem zadowolona :) nałożyłam dosłownie troszeczke przy samej lini łaczenia z pazurem i naprawde szybko udało mi się wypiłować różnicę i jakoś tipsa nie rozpuściło za mocno :) tak więc ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.A od kogo kupowałaś ten tip blender?Może faktycznie ja też sobie go kupie i wypróbuje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z firmy Nail cosmetics, kupiłam też u niej tipsy szklane i french do stóp i też wyglądają fajnie, ale nie wiem jak sie je klei haha nie mają przecież kieszonki :( a może Ty wiesz jak daleko je doklejać? na 2/3 paznokcia jak u rąk? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ;) zapomniałam Ci napisać że nie mazałam wszystkich tipsów na raz tylko pojedynczo, delikatnie pedzelkiem przy samej krawędzi tipsa i odrazu piłowałam pilnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy03
Dziewczyny to teraz powiedzcie mi co to sonda?? I tip blender??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.Ja nie używałam tipsów do stóp.Uważam,że żel na naturalnej stopie jest wystarczający.Po co dawać tipsa.I tak nikt nie chce mieć długich a dawanie tipsa dodaje tylko roboty bo trzeba to opiłować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do candy03.Top blender to preparat, który zmiękcza tipsa dajemy go w mijscu gdzie piłujemy granice z naturalnym paznokciem a sonda to cos takiego metalowego z taka kuleczka na końcu i służy do nakładania ozdób jak również rozprowadzania białego żelu na frenchową końcówkę.Wychodzi ładna i równa linia uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chcialaby zacząć robic paznokcie ale nie mam pojecia jaki zel jest najlepszy i skad go zamowic lepiej z allegro czy moze z jakiejs hurtowni??? mozecie pomoc????? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niina
dzieczyny specjalistki mam pytania: 1. ktory pedzel polecacie do zeli - 4 czy 6 ? 2. co sadzicie o zelach activ? 3. ktora lampe z allegro polecacie? 4. ktory zestaw startowy jest ok? ja planuje kupic produkty activ i za calosc wyjdzie mi ponad 400zl, czy waszym zdaniem to dobra decyzja? boje sie kupowa calego zestawu na allegro-duzo czytalam ze sa dosc lipne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×