Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

a moge wiedziec 9ile kosztuja te zele, bo wchodze na stronke i nie widze tam cen. moglabys mi jeszcze powiedziec, czy sa one dobrej jakosci i czy nie odpryskuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno [ytanko: znalazlam na allegro zele firmy Gabrielle Professional i zastanawiam sie nad ich kupnem. mozecie mi cos o nich powiedziec? sa dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie boje doradzać aby znowu nie być posądzoną o wymądrzanie się :P małe 15 ml opakowanie kosztuje 70 zł, a czy są dobre to jeszcze nie wiem bo robiłam kilka dni temu nim pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Do Wisieneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Do Dimmmooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Dziękuję Wisieneczka i Dimmmooo. Zrobiłam french na swoich i wyszło mi cudeńko. Nie wiem nic o linii uśmiechu ale jestem po szkole plastycznej także machanie pędzelkiem jakoś mi idzie. A DLACZEGO WY CIĄGLE O TYCH ŻELACH ??? zrobiłam 1 raz w życiu sobie sama paznokcie i powinny już dawno zeskubać się te żele a jakoś sie trzymają. Przecież ja robie i pranie i ciągle myję ręce do dziecka i zmywam itp itd a mojego żelu nic nie rusza...w razie czego nie zapeszam. One nawet mimo upału są tak gęste, że trzymanie ich w lodówce mija się z celem. Może to nie kwestia żelu ? A może popatrzcie sobie na aukcje od SNC, może inni naciągają ? Na marginesie nie widze różnicy pomiędzy żelem bezbarwnym a rosa. Wydają mi się takie same na paznokciu. Pozdrawiam Dimmmooo, paznokieć mi sie złamał jak składałam kojec małemu, zwyczajnie w poprzek. Ale żelem się trzyma jak nowy :-)) zawsze to uniknięcie naklejania tipsa jak szybko się sklei żelem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
Ewelina6- ja ci odpowiem. Ja mam ten zel i jestem z niego zadowolona. Nie zapowietrza sie i trzyma sie dobrze, nie splywa na skorki. Jesli chodzi o mnie to polecam. Jesli chodzi o ten drugi zel- to nie znam go, nie uzywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
Zapomnialam napisac ze mowa jest o zelu Gabrielle, ale z Activ tez sa dobre zele, wiec wybor nalezy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimmmmooo
DO BERNI32 zdolniacha z Ciebie. Pytałam jak Ci się złamał bo jak pęknie wzdłóż to żel póżniej odchodzi, ale nie ważne. Najważniejsze że wyszło fajnie. Pewnie malujesz ciekawe wzorki :-) plastyczko :-). gratulacje i pozdrawiam. Jak będziesz miała pytania to pisz, paznokcie robię od 5 lat także co nieco wiem. Nie mówię że robię je pięknie bo każdy ma swój gust, ale słóże radą. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
Hej! Chyba padnę, znajomej odpadł tips i zalozylam jej calego od zera. Po dwoch dniach odwarstwila jej sie biala koncowka i po prostu zdarla ja jak papier. Teraz caly czas mysle co moglam zrobic zle??Mam zel 1-fazowy sun flower z bonderem, a french z gabrielle. Jak myslicie co moze byc przyczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
Dodam, ze siostrze robilam tymi samymi zelami i nic takiego sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do berni32 nie wiem jak Ci wytlumaczyc ta lini usmiechu hehe jak znjade jakas stronke gdzie bedziesz mogla zobaczyc jak to sie robi to napewno Ci ja wysle he ok a tak pozatym to mojej kolezance odpadla ostatnio jeden tips i przykleila go na super glue hehe jak narazie sie trzyma i nie widac duzej roznicy...takze wiesz...hehe :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do margolino wydaje mi sie ze to wina tego ze masz zel jednofazowy z sun flower a french z gabrielle moze ''gryzą''sie jakos ze soba tym bardziej ze obydwa te zele nie maja takich samych skladnikow wiec moze powinnas zmnienic zel french ale chyba nie ma z sun flower do frencha?! a moze to wina tego ze zel z sun flower jest z bonderem....musialabys jeszcze popytac bo naprawde nie qwiem czy dobrze Ci doradzilam :) pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
Tylko, ze siostrze robilam juz dwa razy taka kombinacja zeli i nic takiego sie nie wydarzyło. Teraz jestem zestresowana, bo mam na jutro 2 dzxiewczyny i boje sie wpadki. Zamowilam sobie z emmi zel jednofazowy, bialy i mleczny roz, ale nie wiem kiedy dojda , mam nafzieje, ze z zelami emmi nie bedzie takich sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
Teraz tak mysle, czy moglo tak sie stac, ze w pospiechu polozylam bialy zel na tipsa, nie podkladajac cienkiej warstwy jednofazowki>?? I dlatego odszedł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
Mam jeszcze pytanie w sprawie lakieru uv-nabłyszczacz utwardzacz z gabrielle. Czy kladziemy to na przemyty zel, i czy uv tez przemywamy? Bo ja polozylam na nie przemyty, prosto z lamy, utwardzilam i przemylam i caly mi zszedl, ciagnal sie jak guma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do margolino z zelami z emmi napewno nie bedziesz miala zadnych wpadek hehe ja mam french nablyszczajacy i budujacy bo takie dostalam w zestawie i sa naprawde super:) napewno nie bedziesz zalowala ze je kupilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Do MARLENY 887 : to są niemieckie żele od SNC - Super Nail Center nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. Mogę pod wieczór wkleić linka na aukcję. Do DIMMMOOO : eeee tam z wzorkami, ale powiem Ci jaki nr zrobiłam wczoraj w nocy hehehe. Ten pęknięty paznokieć chciałam uzupełnić ( sprawdzić czy w ogóle umiem ) i przy piłowaniu trochę się ukruszył. Odbudowałam go na tekturce od papieru toaletowego !!! Nieźła artycha, nie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośa
Witam was dziewczynki :) Mam do was pytanko może któraś mi pomoże, widziałam na paznokciach kwiatuszki akrylowe i bardzo ciekawi mnie jak się je robi. Proszę pomóżcie mi, bo chciałabym sobie zrobić takie na swoje wesele, a nie znalazłam nigdzie instrukcji :( Pozdrwionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
A czy te kwiatki mozna tylko zrobic akrylem?czy zelem tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc3
witam prosze o porade,co zrobić aby po nałożeniu brokatu na koncówke paznokcia i utrwaleniu jej w lampie, ponownie nałożyć kolejną warstwę żelu tak aby nie rozmazać wszystkiego na paznokciu? narazie robią mi się smugi brokatu na całym paznokciu i dodatkowo brokat wpada do słoiczka z żelem przy nabieraniu żelu na pędzelek :( czy przemywacie paznokcia po wyjęciu z lampy? próbowałam tak robić ale brokat jest szorstki i kawałki wacika zostawały na tym brokacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomoc3 spróbuj nakładać na końcówke troche wiecej żelu (tak zeby brokat lepiej sie przykleił) i NIE dociskaj pedzelka przy nakładaniu żelu na brokat, staraj sie to robić najdelikatniej jak sie da :) jest jeszcze jeden sposób - możesz wymieszać troche żelu z brokatem (w osobnym naczynku) i dopiero wtedy nakładać na paznokieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×