Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Hej. Mam pytabko, robiłam paznokcie jak zawsze, ost wartwe przemyłam wacikiem namoczonym ceanerem i o dziwo...paznokiec zrobil sie matowy. Ktoś wie co może byc przyczyną? Pierwszy raz mam takie cyrki :) P.S. Do Bohemotki :) czy ja też mogę prosić o te instrukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytabko, robiłam paznokcie jak zawsze, ost wartwe przemyłam wacikiem namoczonym ceanerem i o dziwo...paznokiec zrobil sie matowy. Ktoś wie co może byc przyczyną? Pierwszy raz mam takie cyrki :) P.S. Do Bohemotki :) czy ja też mogę prosić o te instrukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytabko, robiłam paznokcie jak zawsze, ost wartwe przemyłam wacikiem namoczonym ceanerem i o dziwo...paznokiec zrobil sie matowy. Ktoś wie co może byc przyczyną? Pierwszy raz mam takie cyrki :) P.S. Do Bohemotki :) czy ja też mogę prosić o te instrukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona Góra na kursie Pani mówiła że ostatnią warstwę powinno się przemywać płynem do przemywania masy a nie cleanerem bo on powoduje czasem że paznokieć robi się matowy. to prawda, ale na codzień robie tak że albo przemywam płynem do masy albo daje nabłyszczacz na ostatnią warstwę i wtedy przemywam cleanerem :) kursy posłałam :) mam je od Marleny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Kochane dostałam "instrukcję obsługi do akryli" ale nie mogę jej otworzyć :( Zapisuje, a potem jak chcę otworzyć pisze, że nastąpił jakiś błąd i nie można odczytać :-( Mogę prosić raz jeszcze? I mam jeszcze pytanie... Ktoś tu już pytał o zestaw do tipsów, ale nie było odpowiedzi. Chcę kupić właśnie taki starter do robienia tipsów, ale nie wiem co powinnam wybrać? Jakiej firmy? I jakiej mocy powinna być lampa? Bo widziałąm takie 15W i 50W, która będzie lepsza...? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej behemotka, ostatnia warstwe mozesz smiało przemywać cleanerem, tu chodzi tylko o to aby zmyc warstwe dyspersyjna z zelu, a jesli został matowy to moze byc wina tego, ze za krótko utwardzałas ten zel w lampce, moze powinien byc utwardzany 3 lub 4 min, albo twoje żarówki w lampie sa juz nie bardzo i dlatego żelik został matowy. A jesli chciałabyć sobie pomóc i nie wycierac warstwy dyspersyjnej po nałożeniu ostatniej warstwy to kup sobie żelik wykańczający gloss i ten żel z reguły utwardza sie 4 min ale już nie ma warstwy dyspersyjnej i slicznie błyszczy sie paznokiec. Ja caly czas go uzywam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrabinka
behemotka mogę prosic tez o ten kurs malina19z@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh ten sam problem d
no wiec ja tez mam ten problem z otworzeniem instrukcji :d jakis blad formatu czy cos tam ;/ moze jakos inaczej przeslac? baaradzo prosze Cie bohemotko :*:* flipsik_gd@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiunia_***
witam ja jestem tu po raz pierwszy i chcialaby uzyskac kilka wskazowek dotyczacych techniki zelowej duzo o tym czytalam w internecie ale chcialbym sie dowiedzic czegos od was!!!jak byscie mialy jakies kursy na kompie dotyczace metody zelowej to prosze o przeslanie moj e-mail Adrianek24@buziaczek.pl pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaddddd
Witam, bardzo fajne forum :))) dużo przydatnych porad :)) ja jestem osobą początkująca czekam na zestaw z allegro czy mogę prosić o przesłanie instrukcji do żeli i akryli będę bardzo wdzięczna pozdrawiam wszystki miłe duszyczki :):) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaddddd
aha mój email brzmi: sylwia182@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emanuella84
Sylwiadddd możesz podać link do zestawu z allegro? Tego, który wybrałaś? Ja właśnie się dowiedziałam na innym forum, że na allegro nie ma zbyt dobrych zestawów.... Ukończyłaś jakiś kurs, szkołe? Czy to jest tylko tak, dla zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emanuella84
Sylwia a czy ktoś Ci polecił ten zestaw, czy sama go wybrałaś? Ja też chcę spróbować, pobawić się w przedłużanie paznokci ;) Zawsze lubiłam coś przy nich majstrować ;) Chyba też zamówię ten zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiunia_***
hej myslicie że te zestawy na allegro są dobre bo słyszałam dużo negatywnych opini na ten temat!!!! Doradzcie cos plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Kasiunia ja też właśnie słysząłm, że to nie najlepszy pomysł kupować taki zestaw z allegro... Ale jeśli nie z allegro to skąd??? Mi odpowiada taki zestaw, bo jest nie drogi i jak dla mnie początkującej ok ;) Ale z drugiej strony, jeśli zamówię a nic się nie da z tym zrobić....? Wiecie może gdzie jeszcze można zamówić taki zestaw? A może są osoby, które mają taki zestaw z allegro i są z niego zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzicek
hmm... mam pytanko :) jakiej firmy jest najlepszy żel podkładowy? jakich Wy uzywacie? co robic aby żel nie odpadał przy końcu pazurka? POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzicek
POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shineee
Dziewczyny nie kupujcie na allegro!Takie zestawy mozna kupic w hurtowniach kosmetycznych i jezeli nawet nie ma ich w waszym miescie to mają one swoją stronę internetową gdzie robi sie wirtualne zakupy,można kupić firmowe rzeczy i są one super jakościowo a nie takie podróby na allegro,podam tu kilka stron internetowych może komuś będą przydatne: www.sunflower.istore.pl www.udanezakupy.com www.kosmetikon.pl www.sabell.pl Naprawde warto zaiwestować w coś lepszego,z allegro nie będziecie zadowolone.Polecam IBD, EzFlow,Sun Flower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiunia_***
hej dzieki shineee tez znalazlam kilka hurtowni internetowych i wcale nie jest tak drogo a zele firmowe a te na allegro naprawde nie wygladaja dobrze nawet na obrazku;-( dzieki laski a jesli chodzi o lampe to gdzie kupic bo w tych hurtowniach to wydatek ok400zł troche duzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
A mi napisała pewna Dziewczyna, że ten zestaw co ja zaproponowałam na początek może być...to zestaw z allegro... Shineee jeśli zamawiałabym ze sklepu internetowego to mogłabyś mi napisać co dokładnie powinnam zamówić? Nie chciałabym wydawać za dużo pieniędzy, bo jeśli z paznokcietkami mi nie wyjdzie, to zestaw do niczego sie już nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiunia_***
ja słyszałam że najlepsze na poczatek sa zele jednofazowe takie ktorymi te trzy warstwy nakladasz jednym zelem no i musisz miec to wszystko co potrzebne cleaner, primer, pilniki, bloki polerskie,waciki,tipsy oczywiscie albo szablony ale na nich trudniej sie robi gilotyne,pedzelek to chyba wszystko tak wyczytalam ale najlepiej niech ktos doradzi co naprawde sie na ty zna i ma z tym doczynienia!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *flips*
hej a ja mam pytanie :d tak tylko dla upewnienia :d chodzi mi o wtapianie ozdobek w AKRYL! naklada sie naprzezroczysty akryl i na jeszcze mokry szybko wtopic ozdobki a potem przykryc druga warstwa przezrozystego akrylu tak? czy się myle ? jjezeli cos robie nie tak pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Od jakiegoś czasu czytam to forum :)W końcu i ja mam prosbe.Prosze mi przesłać instrukcje do akrylu.I jeszcze jedno: czy zele la femme sa najlepsze czy porównywalne do zeli kupowanych na allegro firmy gabrielle?Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki:)aaaaaaaa...zele sun flower sa do d....y:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiunia_***
jakiej firmy zel najlepiej kupic bo juz calkie zglupialam tyle tego zanlazlam i kompletnie nie wiem co wybrac;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka...
Hej dziewczyny🖐️ Zajmuję się paznokciami od pół roku,jestem oczywiście samoukiem, strasznie mnie to kręci i paznokcie bardzo ładnie wychodzą:) Czytam Was od dawna i cieszę, się żę istnieje taki temat. To tyle na początek...acha..robię tylko paznokcie żelowe:) Wobec tego mam pytanie.... Robiłam paznokcie mojej znajomej , ale jej naturalna płytka paznokcia była z bruzdami (mam nadzieję, że wiecie o co chodzi) i kurcze wszystko byłoby super gdyby nie to , ze jej te paznokcie po 2 dniach zaczęły odłazić:O, łącznie z żelem:(.Myślałam , że to moja wina,ale raczej to niemożliwe, bo dziewczyny chodzą po 5 tygodni z moimi paznokciami. Napiszcie proszę co robić z taką płytką,czy należy ją bardziej spaiłować?? No zgłupiałam...czy też może na takiej płytce tips się nie utrzyma??:O Ja używam żeli od Emmi Nail, polecam bo są dobre:), mam też Ibd, również są super, ale ostatnio zastanawiałam się nad Perfect Lady...dziewczyny może któraś z Was pracuje na tym żelu...byłabym wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam wszystkie,postaram się też częściej pisać, a nie tylko czytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Lenka a te żele z emmi nail gdzie kupowałaś? Ukończyłaś jakis kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×