Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gosmara sprawdź poczte, czy doszło wszystko. Lizuska ja wszystkie żele trzymam w lodówce (za poradą innych Pań na tym topiku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również trzymam w lodówce i jest duża róznica przy pracy z tymi żelami prosto z lodówki, normalnie przy tych temperaturach to rozjeżdżałyby sie we wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bohemotka
czy moglabys mi tez przeslac ta instrukcje?? bardzo prooosze !!! flipsik_gd@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosmara
DO "behemotka " NIESTETY NIC DO MNIE NIE DOSZŁO... CZY MOGŁABYM JESZCZE RAZ PROSIC CIE O FATYGE...BEDE BARDZO WDZIECZNA...Jestem juz "uzależniona"od przedluzania paznokci i pomyslałam sobie ze, skoro inni moga ja rowniez sprobuje sama je robic...stad moja prosba o jakiś "samouczek"...podobno akryle sa łatwiejsze na poczatek...zapału mi nie brakuje...jeszcze raz prosze o pomoc!!!! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzcie poczte, jeśli nic nie dojdzie to musicie poprosić Marlene bo od niej mam ten plik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bohemotki
dziekuje dostalam tylko amm problem:D zapisalam sobie to na pulpicie i pokaazal mi sie folder... nie moge go otworzyc moze jakas wskazowka do tego ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien się otworzyć bez problemu, najpierw główny folder , potem następny i w wordzie potem już plik :) możesz też spróbować nacisnąć prawym przyciekiem myszy i kliknąć na : wyodrębnij folder i potem już będziesz miała sam plik :) coś rozumiesz z tego? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) UWAGA!! Jak przystało na nową (czytaj \\\"zieloną\\\") tipsiarke, musze prosić o wybaczenie, bo będę zadawała z pozoru głupie pytania. Ale na początek prośba do Tych z Was, które posiadają owy kurs na żelki który przesyłacie sobie na maila ... Mogę prosić i ja?! :) Czytam Wasze wpisy, i troche już się orientuje, ... coś zaczynam rozumieć że są żele 1-fazowe i 3-fazowe (w których ważna jest kolejność), odtłuszczacze płytki paznokcia, inne potrzebne do obróki paznokcia. ... Wiem w jakiej odległości od skórki powinien sie znajdować żel żeby nie odstawał później, ale ... wszedzie gdzie miałam okazję czytać o żelkach jest podawane ze do frencha potrzebny jest biały żel, ok, ale jak s ie używa tego 1-fazowego, to czy po nałożeniu pierwszej warstwy można zaznaczyć białą końcówkę białym lakierem i na to kolejna warstwę? Z góry dziekuję za odpowiedź, i jeszcze raz prosze o przesłanie mi tego kursu o żelkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bohemotki
eheh zrozumialam wszystko tylko niestety u mnie jest tak ze jak klikam 2 razy na folder to zamiastsie otworzyc to pokazuje mi cos takiego : system windows nie moze znalezc pliku cos tam cos tam itd.. moze wyslalabys mi zawrtosc folderu meilem czyli to co mialbo byc w wordzie ?! bardzo prosze ;* z gory dzieki ;* ^^^ flipsik_gd@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widam dzwiewczynki często zagłądam na to forum i ciągle padają te same pytania o np instrukcje albo jak robis sie tipsy na kafeteri jest juz instrukcja Słuchajcie zalożyłam forum szukam moderatorów musimy zrobic porządek bo na tym topiku zrobił sie bałagan ogólnie na forum o pazurkach co wy na to zgłoszenia przyjmuje pod madlenforum@poczta.fm oraz prosze zgłaszac propozycje forum rusza 1 wrzesnia linka nie podaje bo narazie tam jest pusto :) wiec czekam na propozycje działy itd POZDRAWIAM GORĄCO DZIEWUSZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia do bohemotki hehe
heheh ja mysle ze to bardzo dobry pomysl :) zrobmy tam sobie oddzielne topiki na poszczegolne tematy ! to co o akrylach to o akrylach bez zadnych watkow zelowychi odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cekam na propozycje działów dodatkowych co jeszcze oprócz tego co tam umieściłam mozna umiescic chodzi mi o wątki drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* mam jewscze do was pytanie jakiej firmy najlepiej kupic tiposy mleczne i clean zeby byly dobrej jakosci????? prosze o jakies linki:) z gory dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Forum, oczywiście fajna sprawa, może faktycznie nie bedzie burdelu :P Tymczasem, ponawiam prośbę o przesłanie kursu na żelki. HEŁP MI !! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarasis polecam tipsy mleczne i clear od sprzedawcy na allegro - andrew35, super tipsy, nie pękają, nie odpadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:] Behemotko, gorące podziękowania. Dotarło, i otwiera się tak jak powinno, ale czy masz może coś o żelkach? Pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
Cześć Dziewczyny powiedzcie mi prosze czy po usunięciu akrylu mogę zaraz zażelować naturalny paznokieć czy raczej nie jest to wskazane i należy odczekać jakiś czas Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Hejjj maniaczki paznokciowe :-) Marlenka 887 ty pozdrów ode mnie Głębokie, masz niedaleko... a jak tam wasze pazurki ? Bo moje wyjątkowo za długie. Trzymają się jak zaraza :-)) Buziaczki także dla Wisieneczki ps. nie piszę bo chwilowo nie mam kłopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Acha...jeszcze jedno, albo u mnie działa coś a'la szczęście początkującego albo Wy macie pecha, albo za mocno kombinujecie. Ja jak dostałam instrukcje zrobienia żeli dostałam szału i wykombinowałam sobie sama, przetestowałam już ponad miesiąc i działa. Mam tylko pretensje do matki natury, że pazury mi szybko rosną, tak dla estetyki to trzebaby było co tydzień żel uzupełniać a przy Julku się nie da :-) bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
No i rzecz najważniejsza... harleyowcy mają swój zlot może manicurzystki też powinny... pomyślcie i dobranoc, bo zaraz znowu karmienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina559
Co zrobic jak robie paznokcie akrylowe na szablonie i strasznie sie szablony odklejaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shineeee
masz szablony do d...jak są dobrej jakości to się nie odklejają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zestaw do tipsów
Hej. Chciałabym kupić sobie zestaw do robienia tipsów, szukałam na allegro i znalazłam całe mnóstwo! Poradźcie proszę jaki zestaw najlepiej kupić? Tak żebym nie żałowała, że wydałam pieniądze a zestaw jest ich nie warty. Chciałabym go mieć tak dla siebie do użytku własnego ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juscia
krwawa_mary_ -czy mialabys chwilke czasu aby wyslac mi ta instrukcje dotyczaca akryli? troche juz potrafie bo zaczelam wlasnie od akryli poniewaz nie potrzebuja lampy ale taka instrukcja na pewno by mi pomogla. z gory wielkie dzieki :* to moj e-mail: muaaah@wp.pl ps. pozdrowienia dla was i zycze udanego robienia pazurkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juscia
behemotka chcialabym Ci bardzo podziekowac :* metoda ktora mi przeslalas naprawde jest bardzo fajna i na pewno mi sie przyda :) chcialabym jednak wiedziec czy nie ma ktos instrukcji nakladania akrylu na szablon lub robienia wzorkow (wtapianie w akryl itp) bo o to mi bardziej chodzilo :P ale dziekuje Ci jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Hej :-) Czy i ja mogę prosić o "instrukcję obsługi tipsów" ? Najlepiej by było gdyby Ktoś napisał mi jak się robi tipsy...od samego początku... Jestem początkująca, nie ukończyłam żadnego kursu, mam nadzieję, że mi pomożecie... mój mail: emanuella84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zapraszam na mojego blooga, jest dopiero od lipca ale coś tam już jest z moich prac: www.sylwia-o.bloog.pl mozna sie wpisywac, oceniac itd. aha chciałam sie jeszcze zapytac czy znacie moze parafiniarke jakąś fajna, chciałabym to odłaczyc do moich usług, ale szukam fajnego sprzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytabko, robiłam paznokcie jak zawsze, ost wartwe przemyłam wacikiem namoczonym ceanerem i o dziwo...paznokiec zrobil sie matowy. Ktoś wie co może byc przyczyną? Pierwszy raz mam takie cyrki :) P.S. Do Bohemotki :) czy ja też mogę prosić o te instrukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytabko, robiłam paznokcie jak zawsze, ost wartwe przemyłam wacikiem namoczonym ceanerem i o dziwo...paznokiec zrobil sie matowy. Ktoś wie co może byc przyczyną? Pierwszy raz mam takie cyrki :) P.S. Do Bohemotki :) czy ja też mogę prosić o te instrukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×