Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Hej. Czytam Was od dawna, przyszedł czas na przywitanie :) Więc witam wszystkich (szczególnie cieplutko Lubuszanki). Co do Wapma....ceny bardzo wysokie, Allegro jest bezkonkurencyjne, zwłaszcza jeśli chodzi o ozdoby. Z Wampa miałam żel...Free Style (czerwony słoiczek) koszy 50zł, a żadna rewelacja i do tego dość matowy. Tyle ode mnie na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Zielonogórzanko miło że się wpisałaś :) a możesz mi powiedzieć gdzie w zielonej najlepiej doszkalają? zastanawiam się nad firmą sun flower ale nie wiem czy warto wywalać znowu kase i dalej nie umieć zrobić idealnego kształtu paznokcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkam79
Cześć dziewczyny :) Czy moge się do was przylączyć :) jestem kosmetyczka z zawodu, pracowalam w różnych miejscach i firmach, ale teraz przymierzam się do otwarcia wlasnego salonu. Do tej pory robilam tipsy fiberglass, ale teraz chce zacząć pracować w żelu i być może tez akrylu. Chcialabym się dowiedzieć, jakiej firmy żele na pewno byście polecily, a jaką zdecydowanie odradzacie? I jeszcze jedno - wszym zdaniem - co jest lepsze, żel czy akryl :) chodzi mi o czas trzymania się na paznokciach klientek i trwalość. Wiadomo, każda metoda ma swoje zalety i wady, ale ja jakoś bardziej do żelu sie przymierzam, w akrylu podoba mi się to, że można tworzyć fajne kwiatuszki i morylki ozdobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w kursach się nie orientuję, bo jestem samoukiem :) Kiedyś zrobiła mi paznokcie dziewczyna, która przeszła dwa kurzy w ZG i paznokcie (zelowe) trzymał sie...hmmm...3-4 dni. Normalnie koszmar...wartwy żelu schodziły, podhodziły powietrzem albo pękały wzdłuż...od tamtej pory robię sobie sama i wszystko jest jak trzeba. Mam tylko problem z krzywą C :( Co do róznicy między żelami a akrylami...wg mnie akryle są trwalsze, ale i bardziej inwazyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manhattanperfect
dziewczynki jesli macie bardzo prosze o przeslanie mi kursu zakladania paznokci akrylowych, zamowilam zestaw w piatek i na dniach powinnam dostac, co prawda kosmetyczka zakladala mi pare razy ale nie pamietam dokladnie co i jak :) moj mail to atrowka@o2.pl z gory slicznie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
sprawdz poczte nie wiem czy poszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluchna
Witam :) Od dawna lubie malować paznocie, ozdabiać je i upiekszac. Chcialabym wiec nauczyc sie metody przedluzania paznokci zelem lub akrylem, i kompletnie nie wiem co dalej z tym zrobic. Może wiecie gdzie sie odbywaja kursy kosmetyczne, ile kosztują, gdzie szukac informacji o nich,czy mozna je robić będąc niepełnoletnim ? Mam jeszcze jedno pytanie: Jeśli chciałabym robić paznokcie żelowe w domu, co powinno sie znaleźć w mojej kosmetyczce? Słyszałam ze lampa, oczywiście żele.. ale co jeszcze? Jakieś obcinaczki do tipsów i płyny, ozdoby.. jak to się wszystko nazywa? Ile kosztuje dobry komplet takich przyżądów? Gdzie można go kupić? Może znacie jakies zaufane sklepy internetowe? Z góry dziękuję za odpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich chcialabym sie dowiedziec cos metodzie nakladania samego zelu na paznokcie dopiero zaczynam wiec jestem w tej materi zielona jakiego zelu powinnam uzyc ? moj adres to angelika2004@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo oto odpowiedz
Karoluchna kilka stron wstecz jest kilka propozycji zestawów do tipsów żelowych, np z emmi nail, gabriele, sun flower. będziesz wiedziala co potrzebne bo wszystko jest w zestawie. angelika musisz kupić żel nadający sie do paznokci naturalnych. a metoda jest ta sama, tylko nie przyklejasz tipsów i nie piłujesz ich :) żel jednofazowy z emmi nail nadaje się do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flipsik_gd_ona
czy ja tez moglabym poporsic o ten kurs metoda akrylowa :D z góry dziekuje bardzo ;** moj meil : flipsik_gd@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żel napewno dobry, sama używam już 3 słoiczek :) a cleaner nie wiem, bo mam też od emmi nail, a poprzednio miałam od andrew35 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketka
Czesc dziewczyny!!! Bylabym bardzo wdieczna gdyby ktoras przeslala mi jakies informacje na temat robienia tipsow akrylowych....bede bardzo ale to bardzo wdzieczna...licze na was...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica_666
Krwawa_Mery_ proszę prześlij mi na e-mail czarownica_666@o2.pl kurs jak zrobić akryle-zdjęcia i opisy o którym wspominałaś na forum,byłabym Ci bardzo wdzięczna.Kupiłam sobie zestaw do akrylu i chciałabym wiedzieć co i jak.Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
mam pytanko czym sie rozn bonder od wytrawiacza(primera)????? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłowanie
witam,czy macie może dziewczyny fotki prawidlowo przygotowanego tipsa do nalozenia zelu/akrylu mam na mysli to jak pilujecie granice itp,jesli tak to prosze na maila krzyc@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokesek_ona
mam pytanko do dziewczyn zajmujacych sie akrylem ^^ wiem jak uzupelnia sie akryl na tipsie ale zastanaiwam sie jak uzupelnia sie akryl na formie ??? prosze o zrozumiala odpowiedz, z gory Dzieki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
JAKA JEST ROZNICA MIEDZY BONDEREM A PRIMEREM PROSZE O ODPOWIEDZ W MIARE SZYBKA JESLI MOZNA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lizuska.Bonder a primer to to samo tylko bonder daje sie na całośc a primer tylko na naturalna płytkę.Jednak jak producent zaleca bonder to lepiej dać bonder a jak primer to primer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
WIELKIEEEEEEEEEEE DZIEKI MARLENKA SERIO BUZKA MYSLAM ZE JUZ NIKT NIE ODPOWIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatinnkapoczatkujacaP
Jeeezu Dziewczyny jestescie poprostu Boskieee!!! Dziekuje za wszyyystkie porady przeczytalam wszystko od dechy do dechy:P i jestem baardzo wdzieczna:D Ciesze sie ze wkoncu znalazlam to czego szukalam.. Pozdro!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matinnka-poczatkujaca
Wlasnie przeczytalam ze jestescie tu tak mile ze nawet wysylacie kurs:) Jesli moglybyscie mi przeslac co nie co o akrylach bylabym wdzieczna:D moj mail niunia533@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudiaaaa
dziewczyny zeby poz zelem nei bylo babelkow trzeba trzymac perzelek caly czas dluzsza strona i nie odlaczac kontaktu zelu i peczelka(tzn.pedzelek caly czas ma dotykac zelu) tipsy sie lamia bo sa widocznie slabej jakosci zeby tipsy byly dobre trzeba kupic tipsy dobrej firmy ja goraco polecam wszytkie produkty z magnetica od dawna na nich robie i jestem strasznie zadowolona mimo ze widze ze nie jest to zbyt popularna firma wczesniej robilam na ibd i nie bylam tak zadowolona. Produkty magnetica sa dosc drogie ale oszczedne !! wszytko maja swietne!! pilniczki naprawde starczaja na dlugooo!!! podaje wam adres stronki polskiej www.magnetic.fr.pl a jesli ma ktos ochote na ytipsy u mnie to prosze psac na maila i umawiac sie :D ja robie tipsy w salonie w mszani dolnej zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
behemotka mam pytanie do ciebie gdzie przechowujesz swoj zelik od emmi zeby byl swiezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaaaa
dziewczyny czy mogłybyście napisac mi jak ladnie spilowac tipsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosmara
Witajcie drogie Panie! Ogromnie proszę Was o pomoc...mianowicie szukam instrukcji, pomocy,( krok po kroku), jak robic paznokcie metodą akrylową..bede wdzieczna za kazdą pomoc!!!! oto moj e-mali : gosmara@tlen.pl pozdrawiam sedrecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×