Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość mnbv100
nie każdy zestaw jest lipny ja kupiłam w piątek zestawa z emmi nail na alegro przyszedł w poniedziałek a dzisiaj zrobiłam sobie pazurki wyszły baaardzo ładnie a robiłam to pierwszy raz. Ale mam pytanie do doświadczonych dziewczyn dlaczego żel mi spłyną na niektórych paznokciach na boki, możecie mi powiedzieć dlaczego tak sie stało co zrobiłam źle, bo żel był gęstej konsystencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niina
a moglabys podac linka ktory zestaw kupilas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska331
cześć ja tesz mam pytanko robilam paznokcie zelowe i tesz mi sie po bokach zlewaly czytalam ze trzeba go tszymac w loduwce i ze na upalach tak sie dzieje nakladalam tipsy na kciuki i widze granice a wydaje mi sie ze duzo zelu tam dalam reszte paznokci tylko zel nalozylam bo mialam na nich topsy robione w salonie i tesz jest zlane i widze granice staralam sie bardzo i marnie mi to poszlo wszyscy mowa ze ladne ale ja niejestem zadowolona robila samym zelem mezowi paznokcie jest mim krulikem doswiadczalnym kupilam zestaw na allegro i wnim jest utwardzacz pod rzel tylko niewiem czy naswietlac ten utwardzacz czy nie jest w fornie lakieru do paznokci wodnisty moj broszurka nic mi nie objasnia w tej kwestji prpsze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska331
a i moj zestaw jest firmy nail design za 299 niewiem czy dobryczy nie kleje mnie nie zachwycily bo nie sa z pedzelkiem i zle sie dozuje i rosprowadza a primera niewiem jak uzywac wyczytalam jeszcze ze jest jakis zmiekczac by linie poloczenia rozpuscic czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska........... a więc tak ; ) primera używa się pod naturalna płytkę paznokcia czyli jesli przykleisz tipsa nakładasz primer w tym miejscu gdzie widzisz swojego naturalnego pazurka tylko tak aby nie dostał sie pod tipsa. Co do widocznej granicy na kciuku...... musiała byc nie do konca ona zniwelowana podczas piłowania , wystarczy kilka pociągnieć wiecej pilnikiem aby to zniwelowac wiec nastepnym razem pociagnij pilnikiem tak aby jej nie było widac : ) aby zmiekczyc w tym miejscu tipsa mozna zakupić TIP BLENDER i nałozyc go w miejscu łaczenia tiposa z pazurkiem nigdzie indziej bo rozpusci Ci tipsa ; ) dzieki niemu bedzie Ci łatwiej zatracic tą różnice : )i jeszcze cos : )Jesli chodzi o rozlewanie sie zelu po bokach.....ja tez nie jestem profesjonalistka ale opracowałam własny sposób nakładania żelu :)Mam zel Sun flower polecam bardzo bardzo. Tez nie należy do najgęstszych ale nie rozlewa sie na boki....poniewaz nakładam zel na jednego pazurka...wkładam odrazu do lampy i zaczynam prace na kolejnym pazurku wtedy nie ma prawa sie nic rozląc ! Jesli masz jakies pytania pytaj : ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Do WisieneczkaXxx Nie kombinuj kochana tylko przyznaj się, że jesteś przedstawicielką firmy emmi :-) Jakoś nie mając pojęcia o robieniu żelków moje z żelami od snc trzymają się już 2 tygodnie a właśnie wróciłam z ogródka :-)) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa
Mam pytanie.... zrobiłam sobie zelowe paznokietki... zastanawiam się jak......moga odpascz jakiej przyczyny...a jak mi sie znudza to co zrobić zeby odpadły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa
Mam pytanko.... co trzeba zrobić żeby paznokie zelowe odpadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka21
witam mam małe pytanko czy ktos mi moze napisac jak sie dopelnia tipsy żelowe mam sprzet ale niestety nie umiem jeszcze ich dopełniac bardzo prosze o dokładne napisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaoże sie że to dystrybutorki konkurencyjnych firm :O perfect lady jest naprawde baardzo dobra - przecieź te produkty są uzywane na mistrzostwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka21..... poprostu spiłuj pilnikiem troszke żelu, jeśli chcesz zmienić wzorek to piłuj dotąd aż się go pozbędziesz. Ja robie tak ; piłuje różnice między odrostem a starym żelem , później przemywam daje na naturalną płytke czyli odrost primer i nakładam żel na całego pazurka :)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do berni32 jaka przedstawicielka hehehheeheeh pierwsze słysze..... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sally Hansen Żel akrylowy
Sally Hansen Żel akrylowy co o tym sadziie? działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Do Sylfiaaa : a konieczny ten primer, mam, ale nie używam ? Do Wisieneczka Xxx :-)) żartowałam przecież... No właśnie jak poprawnie uzupełnia się żelki, bo ja robie tak : 1. usuwam skórki 2. piłuję żel na całości a najbardziej na bokach i przy skórkach 3. przemywam 4. nakładam cienką warstwę żelu 5. lampa 2min 6. 2 grubsza warstwa żelu i do lampy 2 min. 7. przemywam 8. :-)) oczywiście french końcówka x 2 do lampy 9. końcowa warstwa żelu, lampa + przemywam i na 2 tyg spokój :-) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam primera na naturalną część paznokcia....to daje lepszą przyczepność żelu. Na tipsa sie go nie kładzie. Jesli nie chcesz aby odchodził na naturalnej części nakładaj go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 321
witam was dziewczyny i prosze o rade ostatnio kupiłam zestaw do tipsow 1 raz to robiłam sama nawet wyszło fajnie mam juz 2 tygodnie ale w 2 pazurkach z boku troszke odeszło jak to podkleic i jak usunacstare tipsy i zel z nich z gury serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarasis....ja żadnego nie próbowałam z tych które podałaś......ale proponuje Sun Flower. Lepszego żelu nie miałam od niego a jest nawet nie drogi. 30 g 60 złotych a na allegro mozna czasem kupic taniej wiec poszukaj:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do katarsis... nie polecam Ci zadnego z tych żeli :) jesli chcesz kupic to najlepiej z sun flower lub firmy emmi pozdrawiam i dziewczyny mam pytanko mozna łaczyc zel jednofazowy z sun flower z żelem nabłyszczającym z emmi.... czekam na wasza odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
czesc dziewczyny mam pytananie jeśli któraś z was uzywała zely od emmi mam pytanko jaki on jest wydajny chodzi mi o jedno fazowy przezroczysty bo mam teraz gabriellle i na 10 rak spokojnie mi wystarczyl (15ml) a teraz pytanie z innej beczki jak sie zatapia koronke jak ja dociąć do kształtu pazurka z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lizuska.Cześć! Mi emmi jednofazowy tez starcza na około 10 rąk, ale to też zależy co się zatapia bo niektóre ozdoby są grubsze i trzeba dać więcej żelu.myślę, że na 8 rąk to spokojnie wystarczy tak z zapasem.Jeśli chodzi o zatapianie koronki to albo wycinam jeden kawałek odpowiedni oczywiście do tipsa i w palcach zwijam koronke by nie była taka sztywna albo wycinam małe kawałeczki i jedno przy drugim układam, ale wole jeden kawałęk.Mam nadzieję,że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
no dzieki wielkie a jak jest z zapowietrzaniem tego zelu wytrzymuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymuje :) ja zamówilam już następny słiczek tego żelu dzięki Marlenie :) za tą cenę jest świetny. do tej pory chwaliłam gabriella a teraz zmieniam zdanie na korzyść emmi. Marlena pytałam emmi czy ten żel nadaje się do naturalnych paznokci i powiedziała że tak, ale oczywiscie chce się upewnić u Ciebie jeszcze :) czy nakładałaś go na naturalne paznokcie? co do koronki to się zraziłam, bo przy pokrywaniu jej żelem jakieś niteczki zatopiły się w żelu :( tak jakby sie postrzępiły końcówki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc3
nie polecam, mialam te żele, są nie dobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
behemotka ja mialam tylko zel gabrielle i teraz chcem wyprobowac emmi wiec nie wiem czy sie nadaje do naturalnych aha i wielkie dzieki za odpowiedz na moje pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
dziewczyny odpowiedzcie mi na moje pytanko wczesniejsze hehe pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×