Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość mnbv100
do emanuella84 tak właśnie tak robie jak napisałaś primer, budujący i nabłyszczający, następnym razem jak bede robić pazurki muszę spróbować jednofazowym bo jeszcze nie robiłam, mam zamiar zamówić z tej samej firmy z emmi nail. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxx
Prosba do krwawej Mary, o to co wszystkie dziewczynki prosily,czyli instrukcja nakladania paznokci akrylowych, moj mail : nel2001@interia.pl dziekuje z gory,siedze juz w tym temacie dlugo ale taka prezentacja by mi sie przydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Hej ;) Ja dziś dostałam swój żel jednofazowy, zaraz przyjdzie moja Szwagierka i wypróbuję na Niej swoje zdolności ;) Jak wyjdzie ładnie to wstawię zdjęcia...Tylko powiedzcie mi jak je wstawić....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betichw.... mysle ze własnie za mało piłowałaś. Proponuje uzyc tip blendera aby lepiej piłowało sie róznice między tipsem a naturalna płytką. Naprawde jest o wiele lżej i skraca tym samym czas pracy. Musisz o 4 razy więcej pociągnąc pilnikiem i po nałozeniu zelu nie powinno byc znac tego przejscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emanuella... tutaj raczej nie da sie wstawic zdjęcia:)mozesz to zrobic na jakims forum:)Na wizazu np;:) lub jakims portalu gdzie zamieszcza sie zdjecia i podac nam tutaj linka:) a chętnie obejrzymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Betichw znalazłam taką instrukcję do frencha: 1- warstwa zelu,lampa,nie przemywamy 2-kolejna cienka warstwa zelu,lampa,przemywamy,wygładzamy 3-biały zel na koncówke,lampa,nie przemywamy 4-kolejna warstwa białego zelu,lampa,przemywamy,wygładzamy bloczkiem"przejscie" 5-gruba warstwa zelu ,lampa,przemywamy,piłujemy,nadajemy ostateczny kształt 6-cienka warstwa zelu,lampa,przemywamy .. zdarza sie przy uzywaniu jednego zelu iz na koniec paznokiec nie błyszczy sie jak nalezy(w przeciwienstwie do zeli 3-fazowych gdzie uzywamy na koniec zelu wykanczajacego który nadaje piekny połysk)wówczas mozna uzyc lakieru bezbarwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Sylfia wiem, że tu nie można wstawić ;) chodziło mi właśnie o to żeby wstawić tu link, ale nie wiem gdzie najpierw umieścić zdjęcie, poszukam, może coś znajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii2333
prosze pomozcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati tandetny :) co do stronki to ja wstawiam fotki tutaj :) ; www.photobucket.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) milo miec pomocna dlon :) emanuella84 kurcze ja mam zele z ibd samopoziomujace i ich nie rownalam ;/ a jak wy robicie w praktyce?? tez tak jak w instrukcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii2333
emanuella84 a jaki zestaw do tipsów kupiłaś jeśli moge wiedziec?prosze pomozcie mi dziewczyny wybrac firme skuteczną ale tez nie za droga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patii...najlepiej wybrac dwóch , trzech sprzedawców i u nich złozyc porządny zestaw.Własnie dzis tak pomogłam jednej dzieczynie bo po co ma wydawac pieniadze w błoto na byle co ?aby po miesiacy kupic cos prządnego:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Ja tą instrukcję znalazłąm chyba tu na forum. Właśnie tworzę tipsy ;) Teraz będę nakładać żel ;) Tylko Szwagierka pojechała po dziecko :) Pati ja zamówiłam zestaw z Emmi Nail, dużo osób pisało, że to dobra firma, a to jest link do tego zestawu: http://www.allegro.pl/item230469585_hit_zestaw_do_tipsow_tun_lampa_uv_2x_zel_uv_.html aukcja jest już zakończona, ale myślę, że jak napiszesz do Sprzedawcy, to mogłabyś go jeszcze kupić, albo poszukaj coś innego z tej firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii2333
hej hej bardzo dziekuje za info emanuella84 sylfiaaa a tobie dziekuje za wskazówki na gg,bo to własnie ja byłam tą dziewczyna ;-)dziękuje bardzo serdecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Uffff.... Dziewczyny, zrobiłam ;) Te moje pierwsze paznokcie żelowe zajęły mi duuużo czasu... Szwagierka była z dzieckiem i ciężko było ;) Na pierwszy rzut oka ma ładne paznokcie, jakby się bardziej przyjrzeć to wyszło krzywo, na pewno nie ma tam krzywej C ;) Starałam się nie zalać skórek, ale gdzieś tam troszkę jednak się zalało... :( Pazokcie nie są idealnie gładkie jak u prawdziwej kosmetyczki, jutro zrobię sobie, może wyjdzie troszkę lepiej ;) A to moje pierwsze paznokietki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d0a63b9ad182fb7.html http://emanuella84.fotosik.pl/ Zdjęcia trochę nie wyraźne, bo robione telefonem i już światło było nie takie ;) To niebieskie to serduszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMI 23 POLSKA
DZIEWCZYNY POMOŻCIE.MAM ŻELE FIRMY RENI NAIL. COS WIECIE O TEJ FIRMIE? MOZE SA LEPSZE DOSTEPNE NA ALLEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej emanuella, ogladałam te twoje zdjecia, za duzo tam nie widac, ale na pierwszy rzut ok sa ok, tylko troszke z boku zawsze podpiłuj, aby były prościejsze, bo wydaje sie tak jakby rozchodziły sie na boki, ale nie martw sie tak zawsze jest jak nałozy sie frencha, on poprostu poszerza paznokiec i trzeba to przy opracowaniu krzywej dopiłować. Aha i moze troszke za duzo ozdób przy tak maleńkiej płytce pamietaj o umiarze, bo im więcej dasz tym te paznokietki zrobia sie mniejsze. drobniejsze. Ale ogólnie jak na pierwsze to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
reni nail to badziew cofnij sie kilka stron dalej wszyscy odradzaja ta firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Natalcia Szwagierka tak chciała więc ozdobiłam tak jak mówiła ;) Trochę piłowałam boki, ale Ona tak strasznie się wierciła i marudziła, że boli, gorzej niż dziecko ;) A ja starałam się robić wszystko delikatnie i powoli, żeby czasem za dużo nie przypiłować. Postaram się zrobić wyraźniejsze zdjęcia. A dziaij zrobię pazurki sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
czesc dziwczyny ma ktos moze jakiegos linka do tipsow clear z krtotka kiesonka na allegro bede wdzieczna nie wiem gdzie moge je znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaaa
pati aaaaaaaaaaaaaaa to Ty :))) hihih nie ma za co;) jak bedzie problem to pytaj zreszta juz pisałam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaaa
emanuela... jak na pierwsze pazurki to jest ok:)wszystkie tak zaczynały :)Ja tez pamiętam swoje pierwsze;) pocwiczysz i będzie coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafixe
emanuela jakich tipsow uzywalas clear czy mlecznych i jakiej firmy zelu pazurki swietne i bardzo naturalne gratulacje mam pytanie jescze bo mam zamiar kupic sobie zeljednofazowy czy bedzie on nadawal sie rowniez na szablon i czy nie bedzie sie kruszyl i jakie polecacie szablony paprierowe czy te wielokrotnego uzytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Tipsy mleczne, żel jednofazowy firmy Emmi Nail, pazurki też. Moim koleżankom też się podobają moje pazurki, nie są idealne, ale będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka...
Hej dziewczyny🖐️ Ostatnio nie zagladałam ze wzgl.na brak czasu:O Ostatnio robiłam sobie tipsy i dawno się tak nie umęczyłam:(.Całą wine zwalam na tipsy, były koszmarne z małą kieszonką:O:O Zawsze kupowałam od Emmi nai i te były super w porównaniu do tych , które mam teraz, katastrofa:O. Muszę sobie znowu zamówić te od Emmi. Chyba , ze polecicie mi dobre paznokcie nie koniecznie z Allegro;0, będe wdzięczna:):) Jeszcze miałam dopisac, że kupiłam sobie żele jednofazowe z Sun Flower i mogę powiedzieć z czystym sumieniem , ze są dobre:), wypróbowałam je na sobie i wcale się nie zapowietrzają:):) Pozdrawiam wszystkie pazurko-maniaczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy podpowiecie mi jak robicie french?? ja wczoraj robilam znajomej i jakos mi sie to nie podobalo ... nie wiem jak uformowac to zeby byl ten usmiech i jaki pedzelek najlepiej do tego wykorzystac. no i jak nakladalam bbialy zel to bylo na nim widac kazde przesuneicie pedzelka... pozniej dalam na to brokacik, zeby ni e bylo widac tych jasniejszych i ciemniejszych sladow, ale jak utwardzilam juz ostatnia warste to pod tym brokatem wydawalo mi sie ze bylo to jednolite. no i na wukonczenie dalam zloty brokat zeby zatuszowac te krzywizny ;/ jeju czy ja sie tego naucze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×