Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

A zapomniaam jeszcze dodac, ze zaczep mozna także wykorzysytwac jeśli ktos ma króciutkie paznokcie a chce sobie zrobic przedłuzenie na szablonie, tylko zamiast tipsa podkładamy pod ten zaczep szablon i pracujemy tak jak przy przedłużaniu na szablonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie powinno jej odpaść mimo ze były zrobione bez zaczepu, ale moze ja to troszke bolec, ja zawsze mówię, ze to tak boli jakby pod tipsem robiła sie jakaś odleżyna. Moze to bolec do momentu aż jej naturalny panokieć troszke podrosnie pod tipsem, ale kazdy reaguje inaczej na tipsy tak więc na razie sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
uprzedzilam ja ze moze to bolec, bo sila rzeczy kieszonka nie przylegala do paznokcia i klej dostal sie na opuszek, to tez moglo troche "ciągnąć", a poza tym jak paznokiec bedzie odrastal, ponad poduszke to tez moze byc to troche bolesne. nie chce byc zlosliwa, ale moze to oduczy ja obgyzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no prosze wszyscy z lubuskiego :) Ja mieszkam 60 km od Zielonej Góry koło miejscowości Lubsko :) Marlena koło samej Nowej Soli mam rodzinke :) i dość często tam jeżdze :) aha i dzięki Marlena za kurs :) potem sobie go pomału poczytam :) dostałam dziś pożyczke z biura pracy :) hurra moge kupić porządne wyposażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
ja mieszkam w Nowej Soli no prosze prosze jak miloooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
marlenka a gdzie dokladnie bardzo blisko mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
Cześć Dziewczyny powiedzcie mi prosze jak usuwa się akryl , wiem ze moczymy paznokcie w acetonie ale czy staracie się moczyć tylko paznokcie czy razem z opuszkami aha no i gdzie zaopatrujecie sie w aceton Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lizuska ja mieszkam w Nowym Miasteczku to jest 15 km od Nowej Soli. do behemotka.wiem gdzie jest Lubsko.A gdzie dokładnie do rodzinki przyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
oo to rzut beretem mam tam kolezanki ze sredniej szkoly nawet nie wiedzialam ze tak blisko wszyscy mieszkaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie za ten kurs marlena:) ja mam w Nowym Miasteczku babcie i nie tylko..,.:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena w Otyniu i Bobrownikach :) no to chyba możemy kiedyś zrobić spotkanko w Nowej Soli w kawiarni albo u Marleny w salonie :) ;) szkoda że bliżej mnie nie mieszkacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
no pewnie ze mozemy sie spotkac kiedys a powiedzcie mi ze kupujecie rozne rzeczy do pazurkow na allegro??? bo ja tak gdzie u nas jest najblizsza hurtownia jakas kosmetyczna w zielonej gorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
samo lubuskie tutaj jest???:)super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Zielonej jest kilka hurtowni, jest Wamp, Sun Flower i Perfekt :) byłam tylko w Wampie ale ceny dość wysokie mają a żele nie wiem czy są dobre bo nie znalazłam w necie nic na ten temat :( pozostałe hurtownie mam zamiar odwiedzić w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
dzieki dobrze wiedziec jak bede w Z.G to zajrze napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
Widze że tematyka na forum się zmieniła szkoda że nie można już uzyskać porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
czes dziołszki jakiego zeliku uzywacie do frencha ja mam obecnie z emmi nail ale chciaalby sprobowac czegos innego jesli macie jakies linki albo porady to czekam na odp papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mobla topik nadal ma ten sam temat, nie odpisywałam na Twój post gdyż nie wiem jak usuwa się akryl bo pracuje tylko na żelach :( Wisieneczka ja mam też biały z emmi, a wcześniej próbowałam z gabriela i też byl dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mobla. nie mocz nigdy palca w acetonie gdyż ma on bardzo zgubne dzialanie na wlasna płytke !! zamocz w acetonie wacik owiń nim paznokcia i owiń go razem z tym wacikiem folią aluminiowa zeby aceton nie wyparował i jakos moze tasmą oklej zeby sie folia trzymala i nie odchodziła tak trzymaj ok 15- 20 minut potem akryl tylko poodsuwaj patyczkiem male pozostałości mozesz delikatnie spiłować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ja nie mam salonu.Robie pazurki w domku u siebie i jak bedzieci w pobliżu to zapraszam na kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filcia
witam! Paznokcie robie od wrzesnia a internet mam od dziś i bardzo sie ciesze, że na was trafiłam. Może to zabrzmi głupio, ale te akrylowe kwiatuszki to się robi czy kupuje? Może ktoś wie jak się robi lub gdzie kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
dzięki wielkie aania1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filcia te kwiatki się robi samej, ale trudno wytłumaczyć tak na sucho :) gdzieś był link do stronki jak się je robi, poszukam i jak znajde to wkleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
Do ANNIA1 powiedz mi jesczcze prosze czy używasz czystego acetonu czy musi on być jakoś rozcieńczony Pytam bo ma przyjść do mnie pani na usunięcie akrylu a ja jak do tej pory robie tylko żele ,a nie chce jej zrobić krzywdy z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobla
Przepraszam za przejęzyczenie oczywiście AANIA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×