Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

czesc krwawa_mary_ kupiłam sobie zestaw od tipsów i zbieram na ten temat informacje sposub zelowy juz troche opanowała interesuje mnie teraz sposób akrylowy przeczytałam ze wysyłasz go dziewczynom mogłabys i mi to muj adres kamila166@onet.eu mam jeszcze pytanie pierwszy raz tipsy robiła sobie i po opiłowaniu i nałozemiu zelu było widac ruznice miedzy natyralnym paznokciem a tipsem jesy jakis sposub piłownia zapobiegajacy temy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Kochane i ja mocno proszę o "instrukcję do panokietków żelowych" Piszcie proszę...od samego początku, co powinnam robić... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andypandy
co sądzicie o żelach excelent i tipsach od h- excelent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy03
Cześć dziewczyny,słuchajcie mam problem ...a mianowicie odpadają mi tipsy.Tzn.po ich zrobieniu ,zaczynają mi odpadać pomiędzy końcem mojego naturalnego paznokcia a poczatkiem sztucznego.Lamią się paznokcie po bokach,i odpadają;(Oraz mój następny problem to taki że ,moje żelowe paznokcie odpadają po kilku dniach...Dziewczyny pomóżccie mi prosze was bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do candy03 czesc sama ucze sie robic tipsy ale nigdy niemiałam yakiego problemu jak ty moze byc wiele powodow zle [przyklejone moze zamało kleju albo wina wadliwych tipsów z jakiej one sa firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do emanuella 84 napisze ci jak sie to robi a wiec: 1.zmycie ewentuALNEGO LAKIERU -uzywamy zawsze zmywacza bezacetonowego,zwlaszxza gdy mamy juz tipsy i zwłykłym zmywaczem mozemy je sobie zniszczyc 2 usuniecie skurek mozna to zrobic za pomoca specjalnego płynu dokładnie usun skurki i wszelkie błonki na płytce 3.delikatnie zmatowione płytki bloczkiem badz pilnikiem o gradacji ok.180 4.opiłowanie paznokcia z kazdej strony, paznokiec musi byc kruciutki 5.wybranie odpowiedniego tipsa nie moze byc nai za waski ani za szeroki 6. dokładne odtłuszczenie płytki cleanerem 7.naklejamy tipsa wypyczaja powietre, trzymamy kilka seund nakładamy duzo kleju wiec jesli wypłynie nadmiar zcieramy go wacikiem 8. skracamy tipsa opiłowujemy goipłowujemy przejscie miedzy naturalnym paznokcie a tipsem mozna pomuc sobie tip blenderem .9-usuwamy pyłki pedzelkiem,mozna znów przemyc cleanerem 10-uzywam zeli 3-fazowych wiec najpierw nakładamy zel podkładowy,nie zalewamy skrórek,zachwujemy odstep w kazdj strony ok 1-2 mm 11-w tym momencie mozna juz nakładac ozdoby,jesli tak to po nałozeniu ozdob wkałdamy reke do lampy potem nie przemywamy i nakładamy gruba warstwe zelu budujacego,rowniez uwazamy by nie zalac skórek i do lampy 12-przemywamy i piłujemy z kazdej strony,usuwamy pyłki 13-nakładamy zel wykanczajacy,do lampy na 2 razy dłuzej ,przemywamy i gotowe ja osobiscie po nałozeniu zelu podkładowego robie tak: nie przemywam go po wyjeciu z lampy tlko na niego nakładam zel budujacy -cienko,potem do lampy,przemywam,wygladzam bloczkiem a dopiero potem nakładam zel budujacy na który nakładam ozdoby i na to dopiero gruba warstwa zelu budujacego a potem wykanczajacy jezeli nakładamy ozdoby juz na poczatku, na zel podkładowy to robimy to gdy chcemy miec zdobienie trwale którego nie bedziemy spiłowywac przy uzupełnieniu... to chyba tyle mysle ze napisałam w miare jasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy03
Tipsy są z firmy kinetics,2 mam ze star nails-a,żele mam z la femme,a kleje z tasha oraz star nails-a.A możesz mi poradzić jakich firm mam używać żeby było wszystko dobrze.Dziękuje kama 20;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gel \'\' future \'\' podobno jest dobry ja kupiłam cały zestaw z RIO w angli tamten zel nie jest dla mnie dobry własnie mi sie skanczył i teraz czekam na paczke poprosilak kolezanke ktura tez sie tym zajmuje o kupno i dokładnie niewiem jeszcze jakie to beda firmy napewno sprawdzone angielskie akcesoria roznia sie do polskich bo obecnie jestem w angli jak tylko dostane to ci napisze poczytam jeszcze na ten temat w forum posprawdzam firmy i dam ci znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy03
Dziekuje kama20, czy mogla bys podac mi swego maila pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Kama20 dzięki wielkie!!! A ztymi łamiącymi paznokciami...nie znam się, ale czytałam na innym forum, że może się tak dziać jak źle jest zbudowana krzywa C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figurówka
Dziewczynki prosze poradzcie ktory zestaw na allegro do zelowych paznokci warto kupic? Emmi nails to dobre zestawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka172
czy lepiej kupić lampę w hurtowni firmy Sun Flower z 1 żarówka czy na Allegro z 4 żarówkami. chodzi mi oczywiście o cenę. czytajac wszystkie opinie wiem mniej niż myślałam. każda z Was chwali inne żele, inne firmy. opinie o sprzedajacym na Allegro produkty firmy Emmi wcale nie zachecaja , a tutaj wiele osób je chwali. kupowałyście na Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dosłownie na chwile gdyż korzystam z kompa koleżanki. Na warsztatach było super, miła atmosfera. Pokazy prowadziła mistrzyni Polski oraz 3 mistrzynie regionu. Zele i akryle ibd są po prostu super, żel jest gęsty, sam się pięknie poziomuje, a z akryli to tworzyły arcydzieła. Przy moim stoliku była dziewczyna która pracuje na tych żelach i naprawde polecała. Niestety nie kupujcie ich na allegro bo różnią się jakością :( trzeba je kupować tylko u dystrybutora lub sprowadzać z ameryki (jeśli ma ktoś znajomych). Podobno z jednego żelu można obsłużyć 20 klientek i przy cenie 70 zł za założenie tipsów wychodzi się z zyskiem :) to chyba narazie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY BARDZO PROSZE O POMOC!!!!!!!!!!!!!1 NIEDŁUGO MAM POWAŻNĄ KLIENTKĘ I NIE WIEM JAK ZROBIĆ BY CYRKONIE NAPEWNO NIE ODPADŁY.JAK SIĘ ROBI W PRZYPADKU METODY ZELOWEJ A JAK W AKRYLOWEJ.KIEDYŚ PRZYKLEILAM NA KLEJ I MI ODPADŁY SZYBKO A NAWET TROSZKĘ NA ŻEL I TO SAMO.KICHA.JAK TO SIĘ ROBI???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do morelka 19844 wszelakie ozdoby na zelowych paznokciach najlepiej wtopic w zel po nałozeniu drugiej warstwy zely ne wkładaj do lampy tylko nałyz ozdoby jak tam chcesz i dopiero do lampy a potem zatop trzeciom warstwom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyurtu
ten zel to nail product robie nim paznokcie od 6 miesiecy moim zdaniem jest dobry sama obie robie nim paznokcie i nic mi sie z nimi nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny nie kupujcie żeli naildesign bo naprawde nie warto. Są strasznej jakości. Polecem żele sun flower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO - Kama 20- bardzo serdecznie ci dziekuję za wypowiedz a raczej dobrą radę:) a możesz mi jeszcze napisać czy można zatapiać ozdoby tzn cyrkonie swarovski bo o to mi chodzi.a czy nie stracą uroku? fakt będą najbardziej bezpieczne ale czy to ładnie będzie wyglądać??? proszę jeszcze o wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JAKIE MACIE ZDANIE NA TEMAT ZELI RA NAILS I SUN FLOWER.KTÓRY WASZYM ZDANIEM JEST LEPSZY? BARDZO BYLAABYM WDZIĘCZNA ZA ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JAK TO JEST DOKLADNIE Z TYMI FORMAMI SILIKONOWYMI I CZY MACIE MOZE INSTRUKCJĘ JAK SIE ROBI JEDWABIEM? O TYM NA SZKOLENIU WOGOLE NIE MIAŁAM WIEC BARDZO PROSZE DAJCIE ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.Cześć!Szkoda,że ja nie wiedziałam o tych pokazach.A tam mozna było zakupić żele ibd?W ogóle to gdzie można je zakupić jak nie na allegro i w euro fashion?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do morelka 19844 zapewniam cie ze zadna z oddub nie traci swojego uroku pod zelem masz to jak w banku jeszcze lsni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Dziewczyny kochane zerknijcie na te dwa zestawy i napiszcie mi proszę czym się różnią i który lepszy. w jednym nie ma żelu do frencha, ale moge taki zamówić, tej samej firmy za 9.99, wszystko inne raczej to samo, prócz lampy. Nie chciałabym wyrzucać pieniędzy w błoto, dlatego poradźcie proszę, który lepszy. http://www.allegro.pl/item227795118_zestaw_do_tipsow_tun_lampa_uv_zel_uv_emmi_nail.html http://www.allegro.pl/item230472214_hit_starter_do_tipsow_tun_lampa_uv_zel_uv_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa_ mary_ a czy masz moze jakas instrukcje do tipsow zelowych??? jakies zdjecia itd? chodzi mi tez o wtapianie ozdob. czy jak zmatowie zel, to trzeba nalozyc warstwe zelu na caly paznokciec, pozniej zrobic french i zobienie i utwardzic po raz 2 i na calosc zel?? moj mail to betichw@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do betichw.Cześc Ja kupowałam i tipsy i primer od andrew35 i mogę polecić bo naprawdę są dobrej jakości i jest niska cena.Polecam ja do dzis u nich zamawiam te produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×