Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość dzajdzien
hej dziewczyny:)juz od dluzszego czasu czytam wasze forum i strasznie sie ciesze ze wreszcie znalazlam gdzie mozna sie wymienic doswiadczeniami. Ja dopiero zaczynam robic pazurki zelowe i chyba jeszcze dluga droga przede mna heeh...zaczelam od kursu bo jakos sie balam sama cwiczyc, ale i tam dopiero w praktyce wyjdzie czego sie nauczylam. Robilam paznokcie kolezance pierwszy raz no i niestety w zelu budujacym pojawilo mi sie kilka pecherzykow powietrza. niewielkich, ale sa:(mam nadzieje, ze jej za szybko nie odpadna, no ale trzeba uczyc sie na bledach. Jakby ktos mogl mi poradzic jak uniknac tych wrednych babelkow to bylabym wdzieczna. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia****
dzajdzien jak nakladasz zel budujacy staraj sie nakladac dosc grubo i zygzakiem pojedynczymi ruchami od walu paznokcia do wolnego brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia****
aha i jak ci sie robia te babelki to postaraj sie je pedzelkiem sciagnac z pazurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati69
krwawa mery prosze cei o przesłanie instrukcji akryli. Dzieki. pozdrawiam motorextreme69@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośa512
dziewczynki mam ważne pytanko proszę pomóżcie. Co można użyć zamiast cleaner?? Bo skończył mi się, a muszę zrobić paznokcie i nie wiem co teraz zrobić. Czy mogę np użyć zwykłego zmywacza do paznokci?? Błagam pomóźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia****
zmywacza raczej nie ale mozesz uzyc spirytusu jesli masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośa512
Matrunia dzięki Ci bardzo, dzisiaj to wypróbuję, bo będę robić paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shineeee
Dziewczyny pokażę Wam moje zdobienia akrylowe,dodam że zdobię od kilku dni i nie skończyłam żadnego kusu,proszę o kulturalnie komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Shineee sliczne te Twoje akrylowe zdobienia :-) Możesz mi napisać jak to się po kolei robi?? I jak robisz, że te kwatki są kolorowe...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny co mi jest
potrzebne do robienia akrylków??? Wypiszcie mi wszystkie niezbedne rzeczy...Proszę Was......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shineeee
do emanuella: napisz mi na maila Twój nr gg to pogadamy na gadu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzajdzien
Martunia, dzieki za rade:)zrobilam sobie pazurki i jak narazie babelkow nie widac (tfu tfu...odpukac) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzz niedlugoooo
Martusia dziekuje za rade. Jak to wszystko dostane to bede cwiczyla.Najbardziej podoba mi sie to holo,tak sie ladnie siweci a jednoczensie jednolite,bo ja nie lubie takich napackanych paznokci. Shine..sloiczne kwiatuszki,ale ja mam male dziecko,jestem mama w domu wiec pewnie non stop bym o cos haczyla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shineeee
one nie zahaczają:D są wypukłe ale nie bardzo ostre,zresztą zawsze można zrobić badziej płaskie które zupełnie da się pokryć żelem/akrylem i wtedy wogóle nie wystają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shineeee
do dziewczyny co mi jest: :) Do wykonania paznokci akrylowych potrzeba: *Proszek Akrylowy (wybrany przez Ciebie kolor) *Liquid - przy użyciu pędzelka łączy się go z proszkiem akrylowym *Primer - wytrawiacz (zwiększa przyczepność masy akrylowej) *Pędzelek - najlepiej owalny z elastycznego włosia *Blok polerski, pilnik (nie metalowy!) *Tipsy i klej aby je umocować ewentualnie szablony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzajdzien
shineee...sliczne te kwiatuszki zrobilas. Ja narazie bawie sie tylko zelami, ale myslalam zeby zaczac tez robic cos akrylem, a Twoje kwiatuszki tylko do tego zachecaja:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Shineee ja baaardzo rzadko bywam na gg... może lepiej "pogadamy" przez maila ;) ? emanuella84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny !!! Prosze doradzicie jaki mam sobie kupić zestaw startowy do żelu ? Znalazłam dwie aukcje które mnie zainteresowały , czy uważacie że to są dobre produkty? http://www.allegro.pl/item243447088_mega_zestaw_lampa_uv_zele_tipsy_gratisy_hit.html http://www.allegro.pl/item243007252_emmi_p5ws_zestaw_do_tipsow_lampa_uv_zele_tipsy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia****
do Dorka013 ja wlasnie mam ten sam problem z wyborem zestawu. co do tych Twoich to ja bym wybrala ten drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia****
i sama chyba tez go wezme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia ten drugi zestaw też mi się podoba i chyba też sie na niego zdecyduję , ale chciałabym usłyszeć opinie koleżanek co do jakości tych produktów. Jeśli Ty coś wiesz na ten temat to napisz , bardzo Cie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy cleaner
moze sluzyc jako liquid??? nie znam sie ;/;;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a primer moge zastąpic
cleanerem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia****
nie absolutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem specjalistką od paznokci, ale moge sie podzielić tym co wiem.Moj nr gg: 1922735:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz niedluggggooo
Nie mam pojecia ktory zestaw lepszy,ale wydaje mi sie ze z Ewmishop jest ok. Ja juz nie moge doczekac sie mojej paczki,a dojdzie dopiero za ok 2 tyg:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzajdzien
do babelekkk...ja mam zestaw z ewmi shop i jak narazie jest ok, lampa dobrze utwardza wiec moge polecic:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×