Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość francuzeczka2
Mam pytanie: co moze byc powodem odpadania zelu z naturalnej plytki paznokcia i jak temu zapobiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
No dobra ;) A wiecie może na ile starczy mi żel 5 ml? Mam nadzieję, że dziś albo jutro dostanę mój zestawik i będę mogła już tworzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki! pamiętacie o moim pytaniu? Pytałam o tipsy firmy EM-NAIL-DESIGN. Dobre są, wytrzymałe itp? Ktoś może wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do francuzeczka2; musisz dokładniej napisać co znaczy że \"odpadają\". Może nie dałaś primera na naturalną płytkę panokcia lub powietrze się dostalo a może nie odtłuściłaś płytki lub żle zmatowiłaś. Napisz coś więcej to będzie łatwiej coś podpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuzeczka2
tzn rozdwajaja sie na koncach i/lub po bokach, odtluscilam i primiera tez uzylam, moze problem jest rzeczywiscie ze zmatowieniem - jak powinno byc to dobrze zrobione? czy moze to byc tez wina zelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyyynki pytanko
czy zamawialyscie cos u uzytkownika z allegro colargola tipsy zele czy sa dobre i dlugo sie trzymaja bo ma atrakcyjne ceny i niezle sie prezentuja ale czy warto oszczedzic i kupic u niego? mam pytanko bo przymierzam sie do kupna liquidu i akrylu mozecie cos mi poradzic mialam z perfet lady i nie byl taki perfetc guma sie robila na paznokciu bynajmiej tego z witaminami a liquid mia taki zapach ze chowalam sie z nim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Dziewczyny ja znów z pytaniem do Was... Co to jest liner? Czy to lakier do zdobień? Czy mogę nim pomalować paznokcie np. w "fazie zdobienie" a potem przeciągnąć po tym żelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do filcie.Cześć!Ja miałam od nich tipsy mleczne i nie narzekałam bo były dobre.Miałam je w zestawie.Sa trwale wiec możesz śmiało na nich pracować.Ja aktualnie kupuje tipsy u andrew35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Dostałam dzisiaj zestaw i chyba Sprzedającemu coś się pomyliło bo dostałam 3 żele, a w zestawie były 2: jednofazowy i biały do frencha, a ja mam teraz: żel budujący róż, żel nabłyszczający, żel french biały. Jak ja mam ich użuwać teraz? Budujący to to samo co jednofazowy...? Czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do francuzeczka2: musisz pamiętać o tym, żeby skórki były dobrze odsunięte a paznkieć musi być dobrze zmatowiony(tips też). Matowić najlepiej blokiem, ale u niektórych klientek muszę użyć pilnika ale bardzo drobnego. Musisz wtedy jednak robić to bardzo ostrożnie. Jeżeli wszystkie czynności robisz dobrze to może rzeczywiście żel jest słabej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim nałożysz zel budującu najpierw musisz położyć żel podkładowy. Zapewnia on dobrą przyczepność następnym warstwom. Ja osobiście używam i wolę żele jednofazowe i wolałabym się nie wymądrzać na temat żeli 3-fazowych. Ale kolejność jest taka: żel podkładowy, budujący i wykańczający(nabłyszczający). Jeśli chodzi o drobne i małe wzorki linerem to możesz ja spokojnie dać pod żel, ale odradzałabym malować dużych powierzchni lakierem i pokrywać ich żelem bo lakier pod żelem też może odprysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzicek hmm... mam pytanko jakiej firmy jest najlepszy żel podkładowy? jakich Wy uzywacie? co robic aby żel nie odpadał przy końcu pazurka? POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Tylko, że ja zamówiłam żel jednofazowy a dostałam budujący, nabłyszczający i french :( Samym budującym nic nie zdziałam...? Bo zanim ja odeślę Im ten żel, zanim przeslą mi ten właściwy to minie trochę czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz niedluggggooo
Emanuela mi to otwarlo sie w wordzie,teraz czytam sobie.znalalzm jeszcze o obgryzionych pazurach,jak je nadbudowywac(chyba-bo doklandie jeszcze nie mialam czasu czytac).Tez sa udostepnione jako paznokcie1.a druga czesc jako paznokcie 2. KUrcze,wiec nie pomozecie rozdysponowac ta kasa ktora mam?? Krurcze...Wiec musze polegac na sobie o dotychczasowych info. No i musze doczytac ten topicto na pewno jeszcze sie czegos dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuzeczka2
Hej dzieki za pomoc, moglabys mi jeszcze napisac jak zrobic odnowe albo jakis link, bo nie orientuje sie czy juz bylo to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena887 dziekuje za wiadomosc :) teraz mam pytanie dziewczyny do was. wlasnie poprzeychodzily mi rzeczy do robienia tipsow i mam pytanie. moja mama chce zebym jej zalozyla, ale ona chce je sobie malowac lakierem. czy moge jej zalozyc normalnie i ona moze sobie ten zel z gory malowac?? czy nie bardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
do betichw mozna malowac paznokcie zelowe tylko jesli bedziesz chciala je zmyc to tylko zmywaczem bez acetonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do francuzeczka2: nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale chyba chodzi ci o uzupełnienie żelu, tak? Jeśli tak to masz dwie możliwości: (piszę w skrócie) 1. jeżeli chcesz pozostawić wzorek to wystarczy jak spiłujesz żel (granicę) przy odroście, tak żeby wyrównać powierzchnię, no i oczywiście musisz zmatowić odrośnięty paznokieć, całą powierzchnię i przemyć cleanerem. Na to nakładasz żel. Pierwszą warstwę możesz położyć na odroście. Następnie wyrównaj powierzchnię, cleaner i połóż kolejną warstwę na całość. 2. jeżeli chcesz zmienić wzorek to najpierw musisz spiłować żel z wcześniejszym wzorkiem, nie musisz piłować do końca wystarczy, że spiłujesz to co chcesz zmienić. Matowisz całość, przemywasz cleanerem, nakładasz żel, ozdabiasz itd. mam nadzieję, że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuzeczka2
Do filcia: tak pomoglas bardzo mam nadzieje ze sie czegos naucze i zacznie mi to powoli wychodzic;) moglabys mi napisac jakiej firmy uzywasz zeli? chodzi mi o jednofazowe, jakie bylyby dobre na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
DZiewczyny, wczoraj dostałam zestaw i instrukcję do robienia tipsów, dzielę się nią z Wami, może się Komuś przyda ;) Idealne paznokcie żelowe w 15 krokach Przy dokładnym zastosowaniu się do tej instrukcji wszystko musi się udać. 1. Na początku przygotowujemy miejsce pracy: Ustawiamy lampę UV, lampkę do pracy, Ŝele UV, pędzelki, dozownik z wacikami, pilniki, bloki, cleaner, tipsy, kleje, patyczki, oliwkę do paznokci i ewentualne ozdobniki, np. płatki kwiatów, cyrkonie itp. oraz płyny takie jak Topcoat, UV-Spezialversiegler czy Sunblocker zapewniające optymalne zakończenie. 2. Następny krok to usunięcie skórki paznokcia za pomocą specjalnego płynu. Po jego nałoŜeniu odczekujemy ok. minuty i ostroŜnie odsuwamy skórkę drewnianym patyczkiem. W razie potrzeby naleŜy równieŜ nieco skrócić paznokieć naturalny. 3. Białym blokiem szlifierskim (240/240) matujemy lekko paznokieć, aby go odtłuścić. WaŜne! – nigdy nie piłujemy płytki paznokcia mocno, a jedynie tak, by była bez połysku! Szczególnie ostroŜnie ścieramy, gdy blok lub pilnik są zupełnie nowe. Następnie oczyszczamy płytkę paznokcia z opiłków. 4. Dezynfekujemy i odtłuszczamy paznokieć cleanerem. Teraz nie wolno juŜ dotykać jego powierzchni palcami (waŜne!). 5. Teraz dopasowujemy tipsy. Lepiej wybrać tips trochę większy, gdyŜ moŜemy go zawsze nieco opiłować, niŜ za mały. Nasz asortyment obejmuje obecnie trzy rodzaje tipsów: naturalne, french oraz przeźroczyste. Nadają się one doskonale do zdobienia paznokci płatkami kwiatów, cyrkoniami lub za pomocą specjalnych pisaków Nail-Art. 6. Pokrywamy paznokieć równomiernie klejem. Świetnie nadaje się do tego nasz klej 7,5g z pędzelkiem. Klej nie moŜe zetknąć się ze skórką paznokcia! Natychmiast po nałoŜeniu kleju przykładamy tipsa, dociskając powoli od przodu do tyłu, tak by nie uciskał paznokcia. WaŜne! – NaleŜy uwaŜać, by pod tipsa nie dostały się pęcherzyki powietrza. Naklejanie tipsów jest jednym z najwaŜniejszych kroków! 7. Tipsa skracamy obcinaczem do odpowiedniej długości, formujemy pilniczkiem i wyrównujemy powierzchnię między paznokciem a tipsem. NaleŜy uwaŜać przy tym, Ŝeby nie ścierać płytki paznokcia naturalnego. Całość polerujemy jeszcze pilniczkiem lub blokiem. MoŜemy równieŜ uŜyć do tego zabiegu elektrycznej frezarki. Pędzelkiem usuwamy pyłek i kolejny raz dezynfekujemy cleanerem. 8. Na paznokieć naturalny nakładamy nieduŜą ilość primera (w sztyfcie lub butelce). Nie stosujemy primera na tipsy! Do paznokci słabych oraz wzmocnienia paznokci naturalnych polecamy Ŝel gruntujący. Ten nakładamy na cały paznokieć, utwardzamy 2 minuty lampą i dopiero wtedy kontynuujemy. 9. Nakładamy wybrany Ŝel – Ŝel będzie modelowany, więc warstwa musi być gruba, ale Ŝel nie moŜe zetknąć się ze skórką paznokcia. Jeśli to nastąpi, oczyszczamy skórkę za pomocą patyczka róŜanego. Uwaga! śel nie jest lakierem do paznokci, dlatego jego warstwa nie moŜe być za cienka! W wypadku zbyt małej ilości Ŝelu nie nastąpi proces utwardzania i Ŝel odpadnie. Wkładamy dłoń do lampy utwardzającej na 2 minuty (W zaleŜności od naszych umiejętności wkładamy albo po kolei po jednym palcu albo całą dłoń. Ostatnim palcem, na który nakładamy Ŝel powinien być kciuk, Ŝeby przez jego poprzeczne ułoŜenie nie spłynął z niego Ŝel) 10. Przy normalnym nakładaniu Ŝelu bez french nie usuwamy klejącej warstwy i nie dotykamy teraz paznokcia. 11. Powtarzamy czynności z punktu 9. Trzeba teraz jednak zwrócić uwagę na ładne uformowanie paznokcia. Po utwardzaniu usuwamy lepką warstwę cleanerem. 12. Nierówności usuwamy pilnikiem. Blokiem polerujemy ślady po ścieraniu, usuwamy pył i oczyszczamy powierzchnię paznokcia cleanerem. Cały czas zwracamy uwagę na to, by Ŝel nie wychodził poza brzeg paznokcia. 13. Na koniec nakładamy cienką warstwę Ŝelu zabezpieczającego lub jednofazowego. Nasza nowa linia Ŝeli Star-line, np. śele Diamond-Dreams lub Finish-rose zapewniają przepiękny wygląd paznokcia. Po ich nałoŜeniu utawrdzamy warstwę w lampie. 14. Usuwamy lepką warstwę i moŜemy teraz uŜyć lakieru do paznokci, ozdobników Nailart itp. MoŜemy teŜ – dla jeszcze większego połysku! – nałoŜyć dodatkowo Sunblocker, TopCoat lub UV- 15. Skórki paznokcia smarujemy oliwką i wmasowujemy ją. Udanej pracy! Instrukcja robienia french-manicure Aby wykonać idealny manicure metodą french, oprócz wybranego juŜ Ŝelu przeźroczystego, potrzebny będzie jeszcze Ŝel french róŜowy oraz biały (French White). W miejsce tego ostatniego moŜna równieŜ uŜyć innych kolorów jak np. pastelowy róŜ czy pastelowy błękit (Ŝele w tych i innych kolorach znaleźć moŜna w naszym nowym sklepie internetowym http://www.em-nail-design.com. Polecamy równieŜ zastosowanie drugiego pędzelka do Ŝelu białego czy kolorowego, Ŝeby uniknąć kolorowych smug w Ŝelu przeźroczystym. Kroki od 1 do 8 naleŜy przeprowadzić jak w instrukcji nakładania zwykłych Ŝeli 9. Teraz zamiast Ŝelu przeźroczystego uŜyjemy Ŝelu kolorowego. Nakładamy cienką warstwę Ŝelu na paznokieć, tak Ŝeby nie stykał się ze skórką. Jeśli Ŝel wypływa poza obręb paznokcia, usuwamy go patyczkiem róŜanym. Uwaga! śel nie jest lakierem do paznokci, dlatego jego warstwa nie moŜe być za cienka! W wypadku zbyt małej ilości Ŝelu nie nastąpi proces utwardzania i Ŝel odpadnie. Wkładamy dłoń do lampy UV i utwardzamy przez 2 minuty. Ostatnim palcem, na który nakładamy Ŝel powinien być kciuk, Ŝeby przez jego poprzeczne ułoŜenie nie spłynął z niego Ŝel. 10. Po utwardzaniu zmywamy lepką warstwę cleanerem. Teraz rozpoczynamy nakładanie białej końcówki, której linia musi przebiegać nieco wyŜej niŜ linia uśmiechu (naturalna linia końcówki paznokcia). Biały lub kolorowy Ŝel french nakładamy pędzelkiem lub poprzez Spot-Swirl (specjalny przyrząd do nakładania frenchu i zdobienia artystycznego) na końcówkę paznokcia. NaleŜy przy tym uwaŜać, by linia była równomierna. Jeśli pracujemy na szablonie, moŜemy spokojnie nałoŜyć na niego większą ilość Ŝelu. Po naŜelowaniu dwóch palców naleŜy utwardzić Ŝel przez 4-5 sekund, Ŝeby nie spływał. Kiedy skończymy nakładanie Ŝelu na palcach całej dłoni, wkładamy dłoń do lampy na 2 minuty. śel french dobrze jest nakładać i utwardzać dwukrotnie (cienkie warstwy, między jedną a drugą lekko polerujemy paznokcie blokiem). 11. Usuwamy lepką warstwę cleanerem. Teraz pokrywamy paznokcie Ŝelem przeźroczystym (zabezpieczającym lub jednofazowym), nadając im ładny kształt. Utwardzamy 2 minuty, później zmywamy lepką warstwę cleanerem. 12. Nierówności usuwamy pilniczkiem. Bardzo ostroŜnie opiłowujemy końcówkę paznokcia, uwaŜając, by biały/kolorowy Ŝel nie odpadł Polerujemy blokiem szlifierskim, usuwamy pył i zmywamy cleanerem. Na brzegach paznokcia nie powinno być Ŝelu. 13. Na koniec nakładamy cienką warstwę Ŝelu zabezpieczającego lub jednofazowego i utwardzamy. MoŜemy równieŜ uŜyć specjalnego płynu zabezpieczającego dla większego połysku paznokcia. 14. Usuwamy lepką warstwę i, jeŜeli chcemy, wmasowujemy oliwkę. Uzupełnianie 1. Na początku spiłowujemy płaszczyznę pośrednią między Ŝelem a paznokciem naturalnym, przy czym naleŜy bardzo uwaŜać, Ŝeby nie piłować paznokcia. 2. Opiłowujemy cały paznokieć nadając mu ładny równomierny kształt. Końcówki moŜna spiłować bardziej niŜ resztę, poniewaŜ po uzupełnianiu warstwa będzie zbyt gruba. Musimy teŜ usunąć te warstwy paznokcia, które się oddzieliły. Trzeba je spiłowywać, nie moŜna ich podwaŜać np. patyczkiem róŜanym, poniewaŜ pęcherzyk powietrza moŜe powędrować dalej i uszkodzić paznokieć naturalny. Nadajemy paznokciowi pilniczkiem odpowiedni kształt i polerujemy powierzchnię 3. Usuwamy pył pędzelkiem i dezynfekujemy paznokieć cleanerem. 4. Nakładamy niewielką ilość primera. 5. Dalej postępujemy jak przy zwykłym modelowaniu paznokci. NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA Pytanie: NałoŜyłam Ŝel i utwardziłam zgodnie z instrukcją. Czy to normalne, Ŝe mimo to Ŝel nie jest suchy, a ma lepką warstwę? Odpowiedź: Tak, to zupełnie normalne. Po utwardzaniu na Ŝelu pozostaje tzw. warstwa polimeryzacji. NaleŜy ją usunąć cleanerem. Pytanie: śel podnosi się na bokach paznokcia. Co jest tego przyczyną? Odpowiedź: śel został nałoŜony na skórkę paznokcia albo nawet dalej. NaleŜy uwaŜać na precyzyjne nakładanie Ŝelu i przed utwardzaniem usunąć resztki Ŝelu poza obrębem paznokcia za pomocą patyczka róŜanego. Po drugiej warstwie Ŝelu wystające poza paznokieć pozostałości Ŝelu usuwamy pilniczkiem. Odpowiedź 2: Paznokieć naturalny nie został wystarczająco zmatowiony na bokach. Odpowiedź 3: Paznokcie były przed rozpoczęciem modelowania wilgotne, zatłuszczone lub nie usunięto z nich pyłu po piłowaniu. Trzeba zawsze zwracać uwagę na to, by powierzchnia paznokcia była sucha. Polecamy czyszczenie paznokcia cleanerem. Dla większej przyczepności naleŜy teŜ zastosować primer. Pytanie: NałoŜyłam Ŝel na moje paznokcie naturalne i teraz odpada. Co mogę zrobić, Ŝeby Ŝel lepiej się trzymał? Odpowiedź: Polecamy nałoŜenie tipsów przy pierwszym modelowaniu. Później naleŜy uzupełniać Ŝel co jakiś czas (co ok. 14 dni) tak długo, aŜ tips wyrośnie. W ten sposób zyskać moŜna optymalną trwałość i dłuŜszą radość z zadbanych paznokci. Pytanie: Dlaczego miejsce przyklejenia tipsa jest widoczne? Odpowiedź: Miejsce to nie zostało wystarczająco opiłowane w trakcie modelowania. Opiłowywanie rozpoczynamy pilnikiem gruboziarnistym, później drobnoziarnistym, a na końcu uŜywamy bloku szlifierskiego. Pytanie: Moje sztuczne paznokcie łamią się szybciej niŜ paznokcie moich koleŜanek. Czy moje naturalne paznokcie w ogóle nadają się do modelowania? Odpowiedź: W zasadzie tak. Jednak przy pierwszym zabiegu nie powinno się zakładać paznokci o wiele dłuŜszych niŜ naturalne. NaleŜy znaleźć odpowiednią dla siebie długość paznokcia, przy której będą one stabilne. KaŜdy paznokieć jest inny. Tak samo jak rozróŜniamy włosy suche i przetłuszczające się, tak i paznokcie posiadają róŜnorakie cechy. Przy trudnościach z przyczepnością, np. Szybko zatłuszczających się paznokciach, polecamy stosowanie primera. Do paznokci problematycznych zalecamy równieŜ stosowanie Ŝelu gruntującego. Mogło się równieŜ zdarzyć, Ŝe zbyt cienko nałoŜono warstwy Ŝelu. Proszę teŜ zwracać uwagę, by paznokcie nie miały kontaktu z chemikaliami, np. domowymi środkami czystości czy płynem do mycia naczyń. Środki te powodują zmniejszenie trwałości paznokcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
wystarczająco opiłowane w trakcie modelowania. Opiłowywanie rozpoczynamy pilnikiem gruboziarnistym, później drobnoziarnistym, a na końcu uŜywamy bloku szlifierskiego. Pytanie: Moje sztuczne paznokcie łamią się szybciej niŜ paznokcie moich koleŜanek. Czy moje naturalne paznokcie w ogóle nadają się do modelowania? Odpowiedź: W zasadzie tak. Jednak przy pierwszym zabiegu nie powinno się zakładać paznokci o wiele dłuŜszych niŜ naturalne. NaleŜy znaleźć odpowiednią dla siebie długość paznokcia, przy której będą one stabilne. KaŜdy paznokieć jest inny. Tak samo jak rozróŜniamy włosy suche i przetłuszczające się, tak i paznokcie posiadają róŜnorakie cechy. Przy trudnościach z przyczepnością, np. Szybko zatłuszczających się paznokciach, polecamy stosowanie primera. Do paznokci problematycznych zalecamy równieŜ stosowanie Ŝelu gruntującego. Mogło się równieŜ zdarzyć, Ŝe zbyt cienko nałoŜono warstwy Ŝelu. Proszę teŜ zwracać uwagę, by paznokcie nie miały kontaktu z chemikaliami, np. domowymi środkami czystości czy płynem do mycia naczyń. Środki te powodują zmniejszenie trwałości paznokcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
dziewczyny co myslicie o firmie Activ jesli chodzi o zele akryle itp? Nie wiem co o niej myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
aha i mam jeszcze takie pytanie: zagubilam sie juz w rodzajach zeli i jak mozecie napiszcie mi jaki mam uzyc zel jak chce sobie zrobic poprostu ladne tipsy z ozdobami. Trafiam na jakies żele nablyszczajace, budujace,modelujacce, jednofazowe dwufazowe...co wybrac?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Karolina ja jestem początkująca, ale chyba coś tam juz wiem ;) Żele jednofazowe to takie, którymi robisz wszystkie trzy warstwy, a trzy fazowe (gruntujący, budujący, nabłyszczający) to te gdzie każdą warstwę robisz innym żelem. Dziewczyny piszą, że dla początkujących najlepsze są żele jednofazowe. Co do firmy to Ci nie pomogę, ja zamówiłam swój zestaw z firmy Emmi Nail, jeszcze nic nim nie robiłam, także nie wiem czy żele są dobre ;) A teraz ja mam pyt :) Dziewczyny czy przyda mi się do czegoś żel budujący? Bo jak już pisałam Sprzedawca pomylił się i zamiast jednofazowego dostałam budujący, dośle mi ten jednofazowy, a budujący mam zatrzymać gratis ;) Przyda się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz niedluggggooo
emanuela jasne ze zatrzymaj,moze keidys bedziesz chciala sprobowac innej metody to juz ejden zel bedziesz miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbv100
witam. Dziewczyny ja kupiłam zestaw z emmi nail i jest super jestem ogromnie zadowolona, w zestawie miałam żel lekko różowy, zabezpieczający i do frenczu. Powiem tak żele są super na moich paznokciach trzymają się tak mocno że ciężko mi je spiłować żeby zmienić wzorek na inny, poza tym nie odchodzą po bokach nie ma zapowietrzeń i nie żółkną nawet po solarium, a muszę powiedzieć że nie jestem po żadnym kursie kupiłam sobie zestaw dla własnego użytku bo sześć lat chodziłam robić tipsy i znudziło mi sie płacić komuś co 3 tygodnie po 90 złotych. A tipsy robie już 4 miesiące, powiem więcej lepiej sie trzymają od tych które robiłam mi pani manicurzystka nie obrażając oczywiście tej pani. Z reguły bywa tak jak idziesz pierwszy raz na tipsy do kogoś nowego to ta osoba stara sie zrobić dobrze żeby pozyskać klienta, natomiast przy następnych razach widzi że zdobyła klientkę robi już na odwal sie aby szybko, oczywiście nie wszystkie panie są takie ale ja akurat na takie trafiałam. pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Mnbv ja też dostałam te trzy żele, a ten różowy u Ciebie to jednofazowy czy budujący? Bo tak się zastanawiam...gdyby dzisiaj nie doszedł do mnie ten jednofazowy, to mogę zrobić paznokcie przy użyciu primera, żelu budującego i nabłyszczającego? Czy koniecznie musi być jeszcze ten gruntujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMI 23 POLSKA
DZIEWCZYNY MAM PYTANIE:CZY ROBIAC PAZNOKCIE METODĄ ŻELOWĄ MOGĘ NAJPIERW UŻYĆ ŻELU BUDUJĄCEGO RÓŻOWEGO A PÓŹNIEJ ŻELU PRZEŻROCZYSTEGO JEDNOFAZOWEGO?I NIE CHODZI MI O FRENCZ. I XZY PO KAŻDYM UTWARDZENIU ŻELU W LAMPIE UV MUSZE ZETRZEĆ KLEJĄCA WARSTWĘ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja do was z kolejnymi pytaniami :( a mianowicie: mam tipsy mleczne i gdy je opiluje i naloze juz zel to sie odznacza gdzie jest naklejony tips a gdzie paznokiec. czy za malo go opilowuje?? ale on jest juz rowny z paznokciem i jak go mozniej bede opilowywac to go calkiem spiluje ;/ co robie zle?? a drugie pytanie : po przeczytaniu tej instrukcji wywnioskowalam, ze po nalozeniu pierwszej warstwy musze ja przemyc cleanerem i dopiero nalozyc biala koncowke, pozniej znow przemyc i nalozyc zel przezroczysty??czy kazda tak robi czy tylko przemywa na koniec?? i powiedzice mi dlaczego trzeba przed ta biala i po przemywac?? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×