Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość kasindiska
Pomocy dziewczyny moge wiedziec jak sie daje na akryle ozdobne koronki ? a jak chce cos fajnego ulozyc na akrylach to mi szybko zastyga.Ktos mi poradzil klejem przyklejac ale gdy tak zrobilam i nalozylam ostania warstwe akrylu odchozilo jak płaty przez ten klej.Moge wiedzieć jaksie to robi.Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z was pracuje na produktach NEOnail, co sądzicie o tych produktach??? Chodzi mi głównie o jakość żeli. Z góry dziekuje za odpowiedzi.Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła101
może jestem juz nudna z tą kolejną prośba o filmik czy jakies zdjecia na temat przedłuzania pazurków, ale.... jezeli ktos ma ten słynny kursik od krwawej mary, to serdecznie prosze o podzielenie sie nim:) pozdrawiam gorąco! moj adres wera_m1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła101
a i gdyby jakas zyczliwa dusza zechciała podac jakies konkrety co do zakupu zestawu do robienia tipsów, to tez bede wdzięczna:) nie to zeby nie chciało mi sie samej czegos szukac, ale po prostu na allegro tyle tego jest ze ja Was krece.... albo z gilotynka albo bez, albo dwa zele, albo trzy, czasami jakies gratisy, dodatkowo patyczki, albo hologramy.... o ja biedna gęś!!!!!! moze któraś z Was rozwiązała juz ten kretyński dylemat i moze mi z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ polecic jakąs solidna firme??? Dla jasności: przygode dopiero rozpoczynam, interesuje sie pazurkami od dawna, ale nigdy nie mialam odwagi spróbować swoich sil tak na serio, z reszta teraz tez mam straszne watpliwości czy podolam... niby to tylko dla siebie, ale pewnie kazda tak na poczatku mowiła:P chyba po prostu za mało w siebie wierzymy:( no ale niewazne, gdyby któraś gwiazda zechciała mi pomóc, na pewno zyska moja wdzięczność!!! ps. czy sama wdzięcznośc w dzisiejszych czasach to nie jest zbyt mało...???? gg2264413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła101
dzięki lizuska, zaraz to przeglądne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki kochane jak
nałoze warstwy akrylu to po wyschnięciu mam pilnikowac cała powierzchnie tipsa???? i co potem??? Prosze napiszcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła101
kruca fix, ale tu tego jest!!!!!! szkoda ze wczesniej dokladnie nie przyjzałam sie temu forum, jest na prawde boskie!!! mam neta tak długo, a jakos nigdy nie miałam wystarczajaco duzo czasu zeby w nim poszperac!!! a diabeł tak wciąga ze ho ho:) zycze miłego wieczoru!!! jeszce tu zajże:P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzxzxz
kobietkii czym robicie linie uśmiechu przy frenchu?korzysta ktoras z Was moze z dłutka,sondy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx-
Perla prosze wyslij mi to na maila -tego linka co ci lizuska wyslala bo juz nie mozna go odczytac jak masz jakies informacje to prosze wyslij dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
hmm no rzeczywiscie nie da sie otworzyc tej strony ja mam ja w ulubionych dodana i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze nie wiem co jest
położe warstwe acrylu ,potem nastepną i po wyschnięciu ten acryl jest matowy...nie błyszczy..:( dlaczego?? powinno tak byc? czy robie coś zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra- FrYzJeRkA
Hej. Kupilam nie dawno na allegro zestaw startowy do zeli. Od dwana sama chodzilam do innych dziewczyn robic tipsy, ale teraz zglupialam w jakiej kolejnosci sie te zela naklada. Mam takie zele jak: WHITE, ROSE MILK- te do francuskiego wiem., ale ROSE KLAR, SUPER BULID, BASE PODKLAD?? JAKI JE LACZYC, POMOZCIE, BO ROBALAM I WYSZLY MI MATOWE I LEPKIE. POMIMO, ZE BYLY POD LAMPA 2 MIN,A LAMPA JEST DOBRA. POZDRAWIAM:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra- FrYzJeRkA
Hej. Kupilam nie dawno na allegro zestaw startowy do zeli. Od dwana sama chodzilam do innych dziewczyn robic tipsy, ale teraz zglupialam w jakiej kolejnosci sie te zela naklada. Mam takie zele jak: WHITE, ROSE MILK- te do francuskiego wiem., ale ROSE KLAR, SUPER BULID, BASE PODKLAD?? JAKI JE LACZYC, POMOZCIE, BO ROBALAM I WYSZLY MI MATOWE I LEPKIE. POMIMO, ZE BYLY POD LAMPA 2 MIN,A LAMPA JEST DOBRA. POZDRAWIAM:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Sandra z tego co wiem to powinno być tak: gruntujący, budujący i nabłyszczający (wykańczający). A z tych Twoich nazw nic nie rozumiem... Ja mam żel jednofazowy i taki podobno jest najlepszy dla początkujących. A paznokcie jak przemyjesz Cleanerem to już nie będą lepkie ;) Po każdym utwardzaniu coś tam zostaje i trzeba przemyć (tzn przemywać, ale niekoniecznie po każdej warstwie). Ja wczoraj zrobiłam sobie nowe pazurki. I...moje dzieła sie podobają! Niektórym dziewczynom podoba sie tak, że...przyjdą do mnie na pazurki! wiem, wiem...miałam robic tylko sobie...ale jak sie podobają, to ja sie podzielę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab
DZXUEWCZYNY jaki zestaw do robienia tipsow akrylowych polecilybyscie mi np z allegro? Jest tego tyle ze nie wiem;/ Gabrielle? Profi nail? Czy moze cos innego? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca jolka
dziewczyny czy matowicie pazurki i o jakiej gradiacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca jolka
dziewczyny czym matowicie pazurki i o jakiej gradiacji i jaki jest lepszy pedzelek do zelu 4 czy 6 jakie formy sa dobre te prostokatne czy te z kragłosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola8888
Witam Was . Bardzo się cieszę że tu trafiłam , bo można sobie tu wiele poczytać przydatnych i ciekawych info. Ciężko jest znależć takie miejsce gdzie można się tyle dowiedzieć od życzliwych ludzi. Mam pytanie. Powiedzcie mi czy dobrze zrobiłam że kupiłam żel jednofazowy firmy NAIL CARE . Nigdy go nie miałam i ciekawa jestem waszej opini .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 22
dziewczyny co myślicie o żelach firmy (I-NAILS )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveelinka
Ja uważam, że o wiele korzystniej jest samemu skompletować zestaw niż kupować gotowy, w którym nie mamy możliwości wyboru, a poza tym brakuje tam czegoś zawsze. Cenowo wychodzi się więc też lepiej. Osobiście skompletowałam sobie takowy od andrew35 (firma Gabrielle), tj. lampa (gratis gilotynka, palec, siatki), zele, tipsy, pilniki.. Sprawują się świetnie! Resztę potrzebnych rzeczy kupiłam od nailsfactory. Może zel i tipsy mają z niższej pólki, ale takie rzeczy, jak aceton, cleaner, primer, bloczki, waciki, patyczki i klej spokojnie mogę polecić. Pędzelek tez na poczatek sie nada :) Pozdrawiam.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelinka...popieram :) również zamawiałam duzo rzeczy od Andrew35.... pozniej skusiłam sie na zel ale jakos nie przypadł do gustu i uzywam sun flower teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca jolka
dziewczyny czym matowicie pazurki i o jakiej gradiacji i jaki jest lepszy pedzelek do zelu 4 czy 6 jakie formy sa dobre te prostokatne czy te z kragłosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca jolka
dziewczyny czym matowicie pazurki i o jakiej gradiacji i jaki jest lepszy pedzelek do zelu 4 czy 6 jakie formy sa dobre te prostokatne czy te z kragłosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx-
dziekuje lizuska,juz otwarlam tego linka-fajna ta stronka po prostu super lepsze nawet niz filmy z kursem na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzajdzien
do pytajacej jolki: ja matuje pazokcie pilnikiem o gradacji 180, a co do pedzelka to sama uzywam 4 i z tego co zauwazylam to wekszosc z nim pracuje. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jesli chodzi o sprzedawce na allegro to polecam andrew35 czyli firma garielle...i tipsy i zel mają super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×