Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość emanuella84
A ja dzisiaj znów "tworzyłam" :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43a353c173c53bf7.html Zrobiłam paznokietki Siostrze, z tych samych ozdób co sobie, bo dopiero zamówiłam z allegro i czekam na przesyłkę ;) Staram się zrobić tą krzywą C, ale mi nie wychodzi :/ ! Nie mam porównania do innych żeli, ale na tych z Emmi Nail bardzo dobrze mi się "pracuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelii
mialam pazurki akrylowe i chyba za bardzo przy sciagniu spilowalam spbie plytke paznokcia, paznokcie sa slabe i strasznie sie lamia, nie wiem co z nimi zrobic, maluje odzywka jest niewielka poprawa, nie wiem kiedy moge zalozyc nastepne pazurki, boje sie zeby nie wdala sie czasem grzybica, albo zeby akryl nie uszkodzil bardziej plytki paznokcia bo slyszalam ze czesto tak bywa, moze cos doradzicie? co do grosshandel przesylke dostawalam zawsze w ciagu tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzzzz niedlugo
Dziewczyny poradzcie. ktory zestaw wybrac?Patrze na lampe nie na akcesoria lub zele,bo zele dokupuje z Sun Flower. Alno ten: http://www.allegro.pl/item240586001_emmi_p5ws_zestaw_do_tipsow_lampa_uv_zele_tipsy.html Albo taki: http://www.allegro.pl/item230226285_ens5_zestaw_do_paznokci_lampa_uv_5_zele_uv_tipsy.html Jestem zdecydowana na tego sprzedawce. Zele juz tez mam upatrzone na stronce z Sun Flower.Sa moze drozsze ale ppodobno jakosc to wynagradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ci wynagrodzą...Juz pisałam ze sun flower to syf...Ładnie wyglada na poczatku a po tygodniu sie kruszy, zapowietrza , a po 2 tygodniach jest masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Już nieeedluugo - ja zamowiłam zestaw od sprzedawcy Em Nail Design - zapłaciłam za niego 180 zl i jestem zadowolona :-) Szwagierka mówi, że paznokcie się trzymają, a robi wszystko co tylko można ;) Na innych forach Dziewczyny piszą, że żele Emmi Nail są dobre, prawie wszystkie je chwalą. Mi też pasują :D Też maiałam kupić Sun Flower, ale zrezygnowałam i nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbek..... sun flower to syf ? jak dla kogo :) Widocznie opinia zależy od tego jak kto obsługuje się z zelem. Ja uzywam jednofazówki sun flower i uwazam ze jest rewelacyjny. Nic sie nie zapowietrza jak to napisałas , pięknie się błyszczy przez 4 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonetta
Który klej polecacie, bo ja mam teraz z gabielle i czasami tipsy odpadają. Może to moja wina, ale klej tez chyba nie jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywałam kiedys kleju z gabrielle nic w nim złego nie widziałam:) a teraz uzywam sun flower i jakos róznicy nie widze oprócz ceny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywałam kiedys kleju z gabrielle nic w nim złego nie widziałam:) a teraz uzywam sun flower i jakos róznicy nie widze oprócz ceny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesesczki zel na formie
robilyscie zelem jednofazowym na formie ? bo jestem ciekawa cy sie nie kruszy czy lepiej uzyc budujacego mam jednofazowy zamowiony i nie wiem co dokupic formy czy tipsy wczesniej robilam na tipsach :) mlecznych kusza mnie tez clear dlatego sie zastanawiam kupic tipsy clear czy szablony POMOCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCYYYYYYYYYYYYYyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzz niedlugoooo
No to w sumie jaki zel lepszy.. Bo widze wlansie dwie sprzeczne informacje. Ze niby Sun Flower dobry,teraZ ZNOW ZE ZLY.. Poslucham chyba Emanueli i kupie zestaw od Em Nail Design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Juzzz nieedluugo mi naprawdę odpowiada ten zestaw, żel nie jest ani za rzadki, ani za gęsty, jak dla mnie w sam raz :-) I dużo dziewczyn pisało mi, że to dobra firma. no i w dwa dni mialam swoja paczuszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy03
Cześć dziewczyny,mam do was pytanko,co sądzicie o akrylach z Perfect Lady,oraz innych produktach tej marki??Oraz żelach z Nal Desing,i także innych produktach tej fimry??.Licze na was,i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enniss
Hej mam pytanie, od jakiegos czasu robie paznokcie zelowe i mam pytanie Co moze byc powodem ze zel odchodzi...niby sie nie zapowietrza ale odchodzi...staram sie nie zalewac skorek bo nawet do nich nie dojezdzam a przed przyklejeniem tipsa dokladnier matowie paznokiec i czyszcze szczoteczka i przemywam cleanerem.Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marleny- czy miałaś już ten nowy żel jednofazowy od emmi nail: http://www.allegro.pl/item242184320_wielka_promocja_studio_zel_uv_1_fazowy.html chciałam zamówić ale nie wiem czy jest taki sam jak poprzedni :) jeśli możesz to napisz mi też czy miałaś od niej żel rózowy, bo do frencha ten przezroczysty jest troche za blady. Zapisałam się na kurs w zielonej do Gobisa, za tydzień się rozpoczyna kurs. narazie czekam na kolejną chętną, bo Pani organizuje zajęcia po 2 osoby. Może masz ochote? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxscd
dziewczyny macie moze jakies fimiki na necie do robienia pazurkow jak tak do czy mozecie podac linki bardzo bym prosila pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect lady niieee polecam
akryl z perfect lady jest do dupy gumowaty sie robi nie polecam bynajmniej ja mialam ten z witaminami a liquidy straszne jebia bo nawet smierdzenie to piekny zapach przy tym badziewiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzz niedlugoooo
Ok juz mam zakupione. Teraz musze czekac az mama wysle mi wszystko co do niej powoli naplywa bo zamowilam tego duzooooo:) mam pytanie:Jak uzywa sie tych folii na paznokciach. Oraz jak uzywacie nitek?maczacie w palec czy nakadacie taka kupke nitek na pazurka??? Za niedlugo to ja bede udzielala porad:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia-2
Witam!! Jestem zainteresowana robieniem tipsów zelowych oraz akrylowych chciałabym kupić zestaw. Doradzcie mi jaki najlepiej i co jest do tego wszytskiego potrzebne. Równiez chciałabym jakąś instrukcje od kogoś kto już sie tym zajmuje. Z góry dzieki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Agusia ja mogę Ci polecić firmę Emmi Nail i jakbyś kupowała na allegro to sprzedawcę Em Nail Design Ja kupiłam taki zestaw: http://www.allegro.pl/item230469585_hit_zestaw_do_tipsow_tun_lampa_uv_2x_zel_uv_.html tylko dokupiłam jeszcze do tego primer. Jak chodziłam do kosmetyczki, to już po kilku dniach żel odchodził po bokach, a jak zrobiłam sama to jak narazie wszystko jest ok ;) Nic się nie odkleja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemartunia
Witam, powiedzice mi dlaczego zel odchodzi? na pewo nie zalewam skorek.Na plytke uzywam primera dobrze matowie paznokic a mimo to po czasie odlazi...i od gory...dla czego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz niedługo...... jakiej \" foli\"? jakich \"niktek \" ? hehe nie słysząłam takich pojęć jeszcze :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovemartunia....hmm ztego co piszesz wszystko robisz dobrze, zel odchodzi własnie wtedy gdfy ; albo źle zmatowimy pazurka,albo zalejmy skórki albo nie uzyjemy primera i własnie odchodzi od góry jak to napisałaś. Jakiego zelu uzywasz ?moze to w nim tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemartunia
Uzywam zelu sun flower i reni nail...moze jednak cos robie zle...tylko nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ma problem z odpryskujacym sie zelem na naturalnych paznokciach;./ nie wiem czemu on odpryskuje mam zel jednofazowy sun flower... moze cos zle robie??? napisze teraz w jakiej kolejnosci co robie: 1. matowie blokiem plytke paznokcia 2 przemywam odtluszczaczem 3 smaruje primerem 4 nakladam 1 warstwe(cieka) zelu i klade ozdoby i do lampy 5 odtluszczam klade nastepna warstwe(do lampy) 6 znow odtluszcam i klade 3 ostatnia warstwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
z tego co ja wiem ze swojego ze swojego doswiadczenia to radze ci nie przemywaj kazdej warstwy po wyjeciu z lampy dopiero przedostatnia. matuje ja bloczkiem i wtedy ostatnia warstwe zelu :) nie wiem czy dobrze ale ja tez kiedys kazda warstwe przemywalam i zel odpadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzz niedlugoooo
Sylia to sa jakies takie pierdolki do ozdabiania paznokcia. Chcesz to pokaze linka: to do folii http://www.allegro.pl/item239752039__ekimma%5D_folia_holograficzna_nowosc_suepr_efekt.html to do brokatu bo tez nie wiem jak uzyc: http://www.allegro.pl/item241307772__ekimma%5D_brokat_2_g_saszetka_kolory_najtaniej.html nitki laserowe: http://www.allegro.pl/item241654922__ekimma%5D_nitki_laserowe_nowe_ponad_metr_zdobienia.html i tutaj takie normalne nitki: http://www.allegro.pl/item243526885_nitki_ozdoby_do_zelu_i_akrylu_.html Nie mam pojecia jak tego uzywac... Nie wiem czy mam posarowac klejem najpierw i pospac paznokiec tym, czy jak...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia****
dziewczynki tkaniny czy koronki to przyklejamy klejem do pazurka dokladnie i potem wycinamy odstajace resztki tak zeby nie wychodzily poza krawedz paznokcia, a co do tych innych ozdobek typu brokat czy jakies hologramy to nakladamy cieniutka warstwe zelu tam gdzie maja byc te ozdobki i albo zamaczamy pazurka w brokacie albo pedzelkiem suchym go nakladamy a hologramy mozna wykalaczka umiescic we wlasciwym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiunia_***
hej mam pytanko na ile starczają żele 5ml???? pozdrawiam a i jeszcze jedno nie orjentujecie się czy w okolicy Wrocka są organizowane jakieś kursy robienia paznokci żelowych papapapapappa:-);-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxx
czesc dziewczyny ,mam pytanie do tych ktore maja zestaw do robienia zelkow z Emmi nail.Slyszlaam ze zarowki do lampy z Emminial maja inne wejscia i trzeba potem inne drogie dokupywac,ze kupno tej lampy sie nie oplaca ,bo po dokupieniu takich zarowe zwraca sie zakup lampy nowej innej,nie wiem czy to prawda-zarowki maja inne wejsie sa szscikotne a nie czterokatne jak inne-nie wim co robic, zastanawiea mnie jeszcze czy inny zesta z Ewmi shop ktory oni tam sparzeadaj i na tej lampie tam jest napisame DNm i ze firma niemiecka t czy ta lampa ma zwykle wejscia na tanie zarowki?czy ktos ma ten zetaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×