Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość buhahahhaha
No to "specjalistka" doradziła hahahah :D od kiedy to sie biały żel na "goły" tips/paznokieć kładzie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka1986
WITAM WSZYSTKICH POTRZEBUJE POMOCY CHCE ZACZAC ROBIC TIPSY ZELOWE ALE NIE WIEM JESZCZE CO MI DOKLADNIE POTRZEBNE JAKIE PRZYBORY ITP.POMOCY!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj sobie
masz tu dziewczyno wszystko!!!! Litosci troche posprawdzac a to problem dla niektorych......a niby myslenie nie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
popieram,dziewczyny czytajcie forum,a nie w kółko powtarzają się te same pytania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze o pomoc
zrobilam sobie tips w salonie kosmetycznym,, wszytsko ladnie pieknie tipsy sliczne... zakladalam tipsy jednorazowo na okazje i nie moglam ich za zdugo nosic bo praca mi na to nie pozwala, sciagalam odklejalam pilowalam te tipsy troche na sile,, na moich paznokciach zauwazaylam jakies zielone plamy!!!troche przypoinaja siniaki.. co to jest i co z tym zrobic!! ratunku!!! wyglada paskudnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinka
współczuje ci załapałaś grzyba,ktoś kiepsko wydezynfekował narzędzia i cie zaraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty taka wielka specjalistka ze wiesz jak sie tipsy robi?? taka madra porownajmy ile sie twoje trzymaja ile moje ile lat Ty sie uczysz ile ja sie uczylam do czego doszlas ty do czego doszlam ja!! jesli wystawiasz takie komentarze to swiadczy tylko i wylacznie o Twojej kulturze a nie o mojej wiedzy moze pochwalisz sie jakie masz kursy jakie szkoly skonczylas i jakie posiadasz certyfikaty powieszone na SWOICH scianach w SWOIM RENOMOWANYM SALONIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusiax
do : butterfly0708 masz racje wszystkie znaczy sie u ktorych ja bylam to klada french na poczatek a ta buhahah to niech sie z siebie smieje .... lol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! :) mam pytanko co do akrylu... co myslicie o firmie fenomen? pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwenecjaaaa
Podczytuje was czasami kiedys pisywalam jak nie bylo ciagle tylu pytan odnosnie jak robic krok po kroku ale czytajac o robieniu frencha przerazilo mnie absolutnie nie kladzie sie pierwszej warstwy jako bialej! Zle zrobisz linie usmiechu i co zaczniesz poprawiac acetonem po golym tipsie?przeciez go oslabisz bo tips rozpuszcza sie w nim-fakt nie rozpuscisz go ale bedzie kiepski juz. Tipsy robie od 5lat skonczylam kurs, doszkalam sie,pracuje na dobrym sprzecie nie z allegro tam kupuje tylko ozdoby nie madrze sie bo nie ma to sensu widze jak dziewczyny bez kursu sie kloca , ze to ich sprawa ok ale kolejnosc musi byc zachowana bo wlosy stanely mi deba.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
no to co jest zle ze to odchodzi to jak to mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim jesli zle zrobisz frencha nie sciagasz go acetonem hieh :) sciagasz go pedzelkiem poprawiasz faldki ktore wyszly jesli zel jest dobry czysty pedzelek go sciagnie bez sladu boze drogi kto tu mowil o acetonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym forum bylo już omowione od A do Z wszystko co tylko dotyczy paznokci i tych profesjonalnych i tych amatorskich. zamiast pisać klejne pytania,które (przepraszam bardzo)ale czasem są okropnie głupie.poczytajcie co już tu pisałyśmy. wg mnie kazdy temat juz był poruszony i to dość szczegółowo. jako szkoleniowiec mam czasem gęsią skórkę,gdy czytam,co robicie z paznokciami.ale kto pyta,nie błądzi.pozdrawiam więc serdecznie i życzę powodzenia w długim procesie nauki metody żelowej (tipsów,zdobień,szablonów itd.) czasem odpowiem na pytania,ale nie na zasadzie \"mam w zestawie tylko przezroczysty zel czy to znaczy ,ze nie bede mogla zrobic nim frencha?\" chyba same uwazacie , ze niektorych pytan nie powinno tu byc. SERDECZNIE POZDRAWIAM KINGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanah
czesc mam takie pytanie czy orientuje sie ktos gdzie w warszawie moge kupic koronke na paznokcie. chcialabym bezposrdnio w sklepie lub w jakiejs hurtowni zakupic a nie zamawiac przez internet bo mi sie niebedzie oplacalo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123dziewczyny...
jakim pedzelkiem robicie frencha?? ja kupilam sobie takie dlutko z taka kuleczka na koncu? czy ktos korzysta z takiego czegos?? prosze o opinie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus_1987
dziewczyny pomóżcie !!! robie tipsy wychodza mi dość fajnie ale mam problem taki iz po tygodniu odpadają co jest tego powodem i co w razie czego robie zle:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus_1987
a powiedz mi jeszcze jedno jak najlepiej przyklejac tipsa zeby powietrze nie podchodziło?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj bedzie ciezko wyjasnic ale sprobuje. nakladasz tipsa od koncowki paznokcia troszke nizej niz jest kieszonka po czym obnizasz tipsa w dol powolutku az klej zacznie sie wylewac na plytce obnizasz tipsa ku plytce poziomo tez bardzo powoli patrzac czy od dolu nie wchodzi powietrze jesli tak sciagasz tipsa puki jeszcze klej nie zalapal a jesli babelki powietrza sa malutkie i pojedyncze probujesz sie ich pozbyc dociskajac mocno tipsa z tym ze uda sie albo sie nie uda lecz zwykle sie udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus_1987
dziekuje ci bardzo moze mi sie uda a mozesz mi powiedziec czy to moze byc np wina kleju bo słyszałam taka opcję od kolezanki. a i jaki ewentualnie jest dobry klej i zel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie moze to byc wina kleju bo uzywalam wielu i nigdy nie mialam z tym problemu chociaz jesli nie masz pod tipsem powietrza moze byc ze klej jest slaby polecam zele i inne produkty z sun flower i perfect lady ostatnio nacielam sie na nail design dlatego staram sie juz od nich nie zamawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanah
Mam takie pytanie na czym polega przedłużanie paznokci za pomocą porcelany?jak i kiedy się tego używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich111
poczytalam troche te forum aczkolwiek nie do konca bo duzo tu tego jest... otoz tak: zrobilam kurs za ktory moim zdaniem wyrzucilam pieniadze m bloto, kurs byl trzy dniowy w sumie 18 godzin,nie konczyl sie zadnym egzaminem dostalismy tylko jakies tam certyfikaty nie wiem czy wogole sa wartosciowe:/ Wiec odrazu posila bym nie odrzucajcie mojego pytanie mowiac zebym poszla na kurs albo zebym przejrzala forum... z góry dzieki.. Napisze wam jak zakladam tipsa i moze ktos wyrazi mi swoja opinie bo juz ktos mi powiedzial ze sa w tym sposobie diametralne błedy:( otoz tak: oczywiscie - dezynfekuje rece przyzady, -nakladam płyn zmiekczajacy na skórki odsuwam usuwam skorki -matowie cala przytke paznokcia -oczyszczam z pyłków , przemywam clenereem -przyklejam tipsa, ucinam -i gubie łaczenie tipsa z paznokciem uzywajac płynu zmiekcajacego tipsa i to pojawia sie moj pierwszy problem (nigdy nie moge zrobic tak ze tego laczeia nie widac wogóle a wiem ze tak powinno byc, nie zalezy to od czasu pilowania bo juz robilam tak ze ten tips sie scierał ale łaczenie i tak bylo widac.. pozniej nawet po nałozeniu zeli widac ta roznice i zawsze musze kombinowac z brokatem albo innymi ozdobami zeby to zasłonic a jak bym chcciala zrobic sam french to juz nieladnie wygląda.. Moze ktos powie mi co jest tego powodem???? kolejne etapy to jak juz tips jest gotowy zatarta jest linia dzielaca tipsa i paznokcia -nakladam pierwsza warstwe zelu (pracuje najednofazowym ok 1 mm od sorek, pozniej druga warstwe, tu przemywam zel clenerem i klade trzecia warstwe.. przemywam poleruje tips oliwka na skórki i tyle, juz pominełam etap zdobienia bo nie w tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich111
odrazu przepraszam za błedy!! a jeszcze jedno co do przyklejania : mi na kursie mowili ze trzeba to zrobic bardzo szybko i sprawnie i ja robiac tak jak tam uczyli zreguły dostaje sie powietrze i tips predzej czy pozniej sam odpada, bo niby dobrze zrobiony tips sam nie odpadnie chyba ze odrosnie.. no nie liczac juz dzialania wody i srodkow chemicznych:-) a jak czytalam i wywnioskowalam co pisala ktoras z dziewczyn ze te przyklejanie wrecz przeciwnie powoli i z wyczuciem,, hmm.. mam takie wrazeie ze ludzie z tego kursu poprostu wyłudzili pieniadze, ehh-prosze napiszcie cos w zwiazku z tym co napisalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus_1987
butterfly0708 dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do witam wszsytkich111 otoz najpierw matowisz plytke przyklejasz tipsa pozniej pracujesz nad skorkami jedyne co mozesz zrobic przed tipsem to je odsunac bez zadnego plynu, po kolejnych warstwach zelu nie przemywasz go aha i przed nalozeniem tipsa plytke paznokcia odtluszczasz, przed nalozeniem zelu na plytke odtluszczasz i wytrawiasz, tak jak mowilam tipsa przyklejamy powoli i przygladamy sie zeby nie bylo powietrza w kleju jesli masz problem z progiem kup tipsy przezroczyste dwa razy mniej pracy bo prog znika po minucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich111
no wlasnie chodzi o to ze to sa tipsy przezroczyste i i tak widac roznice,, a do tego te tipsy nie trzymaja sie dluzej niz 2 tygodnie,, hmm ja sobie dam chyba z tym spokoj tylko szkoda ze poszlo tyle pieniedzy na sprzet i ten kurs:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×