Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Bogusia13
Ja jak zawsze mam nietypowe pytanie i zaraz co druga mi powie ze mam na kurs isc itd chciałabym wiedzieć jak naklejać wszelkie ozdoby chodzi mi głównie o 3D mam np bulion albo kwiatki materiałowe i czasem odpadną i zawsze wystają. Robie tak ze nakładam podkład potem french troszke żelu tam gdzie ozdoby a potem 2 warstwe budującą nie piłuje jej jak są ozdoby bo jak tak robiłam to je spiłowałam bo były odstające. Moze mam po prostu wiecej zelu dać a czy Wam tez nawet cyrkonie nie odstają?a te materiałowe kwiatki nie chca sie trzymac tego zelu i odpadaja a moze moge dac troszke kleju do tipsow i po prostu przykleic je do żelu czy potem odpadnie mi caly tips z zelem albo sam zel?Z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Bogusia13... ja to robię tak ; cienka warstwa zelu , na ta cienką nakładam kwiatki, materiał, brokat lub co tam chcesz - do lampy na 2 minuty. Później nakładam grubą wartswe zelu tak aby przykryc wszystkie ozdoby..... do lampy na 3 minuty ,przemywam clinerem, opracowuje tipsa nadając mu kształt i wtedy to co wystaje zostaje spilowane i masz gładką powierzchnie :) no i 3 wartswa nabłyszczająca i gotowe:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje za odpowiedz czyli jak uzupelniac to nalezy spilowac cala warstwe az do plytki paznokcia i nalozyc 2 warstwy zelu podajcie instrukcje i sorki ze jestem taka tempa ale te kursy to kicha tylko teori ucza a inaczej jest w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
astra32.... różne osoby rożnie robią . Ja zazwyczaj gdy mam cos zatopionego to piłuje dotąd az nie bedzie widac starego wzorku i kładę dwie wartswy jedną troszke grubszą....... jesli chce tylko uzupełnic np. tipsa frenchowego niweluje tylko rożnice miedzy zelem a naturalnym pazurkiem i kładę dwie cienkie warstwy. Nigdy nie piłuje az do naturalnej płytki przy uzupełnianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sylfia slicznie Ci dziekuje ze mi odpisalas bo co niektore osoby mysla ze klamie ze bylam na kursie tam cwiczylysmy na sztucznych rekach jak zakladac ale jak uzupelniac nierobilam a a jak mam dopelnic frencza to lepiej nie pilowac go czy zrobic wszystko od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniAnia
hej dziewczynki jestem świeżo po kursie i muszę zalegalizowac działalnośc, chciała bym zeby to jak najtaniej wyszło bo bede pracowała w domu i tylko 3-5 godzin dziennie bo mam syneczka który ma dopiero 5.i pół miesiąca i nie pozwoli mi dłużej...byłam w zusie i urzedzie pracy a oni wszyscy proponuja mi otwarcie salonu, a ja chce tylko w domu. prosze pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppinka7
A czy ktoś miał może do czynienia z materiałami firmy Emmi Nail? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jestem manicurzystka,skonczylam kurs na Akademii Pieknosci w Islandii,trwal az rok! obejmowal tez pedicure. bardzo duzo trenowalysmy pod okiem nauczycielek-zajecia 4 godzinne raz w tygodniu,za kazdym razem na zywej modelce-tak jest najlepiej,bo jednak prawdzie paznokcie maja rozne niedoskonalosci. sa tutaj tez inne kursy,trwajace kilka tygodni,ale dziewczyny nie sa raczej zadowolone,tak jak ktoras z Was tez pisala,ze jest wtedy wiecej teorii a malo praktyki. narazie zaczynam czytac topik od poczatku,moze sie czegos fajnego dowiem. pozniej wypisze Wam to co ja sobie kupilam na allegro i bylo dobre,a co zle. tu na Islandii dystrybutor Proffesionails jest straaaasznie drogi i czesto wole kupic taniej -szczegolnie pilniki,ozdoby-zadnej roznicy w jakosci! pozdrawiam,odezwe sie jeszcze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
astra32.... ja nie robiłam jesszcze frencha zelem więc i nie uzupełniałam. tez jestem początkująca. Natomiast uzupełniałam tylko tipsy frenchowe.... robiłam tak jak pisałam wyżej czyli piłowałam różnice. Jak Ty robiłaś go żelem to moze spiłuj ta grubszą warstwe i poprostu połóż cienką wartswe białego zelu i znów grubą. Tak mi się bynajmniej wydaje ,ale moze lepiej zapytaj fachowca:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
agais ... jak mozesz napisz od których sprzedawców na allegro kupywałas i co. Chodzi mi dokładniej o tipsy , gdzie sie w nie zaoptarujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tipsy,ktore kupowalam na allegro byly wszystkie o wiele gorsze niz te,ktore kupuje od Proffesionails i przestalam szukac. proffesionails maja naprawde cieniutkie kieszonki i o wiele latwiej jest nie tylko spilowac roznice ale i w ogole przykleic dziewczyny-te,ktore juz zajmuja sie pazokciami od dluzszego czasu: ile Wam zajmuje zalozenie zelowych paznokci z zelowym frenchem? a ile dopelnienie? mnie srednio poltorej godziny,ale dopelnienie czesto troche dluzej niz nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarlinkaa
cześć dziewczyny! powiedzcie mi bo nigdy nie robiłam nikomu szklanych tipsów, nastraszyli mnie że inaczej się je robi, a ja myślę że dużyj róznicy nie ma....powiedzcie mi jaka jest różnica bym błędów nie popełniała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarlinkaa
i jeszcze jedno....muszę kupić sobie żelki na internecie....podpowiedzcie mi jakiegoś dostawcę bo nie chcę wbić się na jakiś szajs...będę wdzięczna:) jak byłam w hurtowni polecano mi żele( tylko nie pamietam nazwy firmy) 90zł 1 szt, a ja chcę 3 fazowe, czyli podkład, budujący i nabłyszczający zakupić....tylko 90zł za 15ml uważam za niesamowite zdzierstwo:) pozdrawiam was gorącutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniAnia
hej dziewczynki jestem świeżo po kursie i muszę zalegalizowac działalnośc, chciała bym zeby to jak najtaniej wyszło bo bede pracowała w domu i tylko 3-5 godzin dziennie bo mam syneczka który ma dopiero 5.i pół miesiąca i nie pozwoli mi dłużej...byłam w zusie i urzedzie pracy a oni wszyscy proponuja mi otwarcie salonu, a ja chce tylko w domu. prosze pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNYHEJHEJ
mam pytanie ile czasu zajmuje wma zakladanie paznokci? acha jestem poczatkujaca i chce sie poradzic jak wtapiacie ozdoby z materjalu typu siateczki itp. acha wytlumaczcie mi jak najladniej ijak najlepiej robi sie french bo mi cos zabardzo niewychodzi ta biala koncowka :( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos kupowal tipsy jesli takto podajcie jakiej firmy czy lepiej kupic z activ ale sa drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o zakupy na allegro i co oznaczaja tipsy ultra form

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laleczki pradzcie mi prosze odnośnie tych żelków,już nie mogę sie doczekać kiedy zamówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Odp. dO KAARLINKAA. Szklane tipsy to inaczej bezbarwne i nie ma ŻADNEJ różnicy między nimi, a tipsami mlecznymi. Całą obróbkę oraz nakładanie żelu robi się tak samo. Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppinka7 ja pracuje na emmi nail i jestem bardzo zadowolona-tylko na emmi nail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dziewczyny! dzięki za odpowiedz.....już dzisiaj zamówiłam sobie żelki z emmi nail ...no i uspokoiłam się co do tych tipsów szklanych....bo sprawdziły się moje pzrypuszczenia:) ja swoją przygodę z pazurkami też już niebawem rozpocznę na dobre;) pozdrawiam was serdecznie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żelka powiedz mi jescze pracujesz na 1 fazowym żelu czy jescze na innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcznyny :) mialam braki w tipsach i musialam szybko dokupic mialam zamowic na allegro od andrew ale mialam klientke i potrzebowalam na gwalt :) wiec skoczylam do activ i powiem wam ze jestem pod wrazeniem kieszonka jest taka cieniutka piluje sie bardzo szybko nawet tipsy z crystal nails nie sa tak dobre ! naprawde polecam jesli chcecie dobre tipsy :) uzupelnienie 25 sztuk tipsow kosztuje 12 zl nie wiem ile cale pudelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Myślisz ze te z activ bardzo sie różnią od tych które sprzedaje andrew na allegro ? hmmm tez musze dokupic i zastanawiam się , andrew ma niezbyt drogie a te z activ troche kosztuja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
dziewczyny do czego służy taki cieki patyczek zakończony szpiczastym metalem z kuleczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
jak powinna m spiłować linie przy biały tipsie żeby nie zatracić lini uśmiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! przepraszam że nie na temat ale skaczę z radości i chciałam się z wami tym podzielić- zdałam dziś prawko!! za 3 razem ale wkońcu się udało:) hurra buziaki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
koti4....biały tips czyli frenchowy tak ?O to Ci chodzi ? Ja jestem początkująca i też próbowałam piłowac zeby zniwelowac próg tipsa...... ale jak się dowiedziałam przy tipsach frenchowych nie piłujemy progu:) Poprostu zostawiamy go tak jak nakleilismy aby nie straić własnie ładnego "Usmiechu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×