Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość eja1985
nikitanails blog jaki podałaś jest rewelacyjny!!! nie widzialam jeszcze tak ślicznych paznokci. aż mi żal że mieszkam w cze-wie.... bo jakoś nie umiem tu znaleść tak dobrej kosmetyczki.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eja1985
faktycznie śliczne... :) dziękuję. z niecierpliwością czekam na twój blog. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dawno sie nie odzywalam ale tak ten czas leci... Widze ze rozmawiacie o blogach ja jestem troche zielona i to pytanie moze wydac sie smieszne:-) interesuje mnie jak sie podpisuje fotke? Bo zalozylam taki skromny blog z moimi pazurkami i nie wiem co zrobic aby zdjecia byly podpisane.Dziekuje z gory .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żebym to ja wiedziała... mnie jakiś informatyk musi założyć i pokazać wszystko, bo nie mam zielonego pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abecede to musialas zalac skorki albo nie usunelas skorek czase wystarczy jedna malenka albo nie odtluscilas albo nie zmatowilas przy skorkach trudno wszedzie zmatowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecede
no wlasnie na pewno nie zalalam skorek i na 100% dobrze zmatowilam plytke :/ a moze to zalezy od grubosci nalozonego zelu co??? moze przy obrzezach powinnam wypilowac na calkiem cienka warstwe co??? tak gdzies przeczytalalam wlasnie na necie ze jak sie wypiluje przy brzegach cieniej to nie podchodzi powietrze Czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nakladam tak - przy skorkach 1 mm odstepu potem cienko przy reszcie skorem, punkt stresowy grubo, linia wlosa cienko potem piluje przy skorkach tak ze nie widac przejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecede
a czy stosujecie pod zel jednofazowy jeszcze BONDER tak jak zaleca producent??? (przy zelach Sun Flower) bo wlasnie zastanawiam sie nad zakupem ale nie wiem czy warto. I jeszcze jedno - rozumiem ze Bonder naklada sie cieniutka warstwe i nie trzeba juz ani przemywac ani pilowac tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczyl mi sie cleaner
zapomnialam kupic cleanera a musze poprawic na rano pazurki ,gdzies przeczytalam ze moge zamiast tego uzyc spirytusu salicylowego czy to prawda?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak możesz ale podobno pazurki szybka matowieją... ale przemaluj bezbarwnym lakierem i bedzie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunshine76
Witam serdecznie :) Zapisałam się na kurs do LCNu, a pytanie moje brzmi gdzie można nabyć żele ESN?? proszę o informację. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem z kuferkiem, chce jakis zamówic ale nie wiem czy mi sie zmiesci. wymiary mojej lampy to 22.5 na 24 a wys. 12.5. a te kuferki jakies takie... juz nie wiem co robic... moze macie jakiegos linnka na fajny kufer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
nikitanails.....l zajrzyj do OBI tam sa dosc duze kuferki i kosztują około 80 złotych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie na narzędzia tak?? bo ja juz nawet je kiedys ogladałam, ale one nie maja przegrudek... a je bym taki fajny chciała zeby sie wszystko zmiesciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogus
hej kuferki sa na allegro ja kupilam za 125 zl taki otwierany z gory i ma przegrodki i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do eja. koniecznie bo nie bedzie ci trzymał żel. nałoż jak najmniej jak nałoży ci sie zaduzo nadmiar zbierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squsi
Witam mam prosbe jesli macie jakis kurs robienia akrylu czy moglybyscie mi przeslac bede wdzieczna i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Hej dziewczyny.Od kilku dni szukalam jakiej fajnej stronki,na ktorej przecztala bym ciekawe tematy o robieniu tipsow zelowych.Tak,sie milo zlozylo,ze znalazlam dzisiaj wasze forum.I Przeczytalam pare stron i powiem szczeze,ze rozwialyscie mi pare watpliwosci.Za to bardzo jestem wdzieczna i ciesze,sie ze sa takie mile osobki na tym swieci,ktore sobie pomagaja.Od dzisiaj bede czestym bywalcem i bede pisac do was jak bede miec jakies pytanka.A wszystko po to,by powiekszyc swoja wiedze,gdyz kupilam sprzet na allegro i chce,sie tak na powarznie zajac pazurkami. POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitanails w tym kuferku nie zmiesci ci sie lampa wiem bo tez kiedys chcialam kupic walizki w ktorych miesci sie lampa ma grosshandel ale ta firma jest podejrzana nie raz o niej pisalysmy czesto nie przysylaja towaru zapytalam ile sama walizka by kosztowala powiedzieli 100 zl jak powiedzialam ze biore i zeby wystawili aukcje to juz sie nie odezwali niestety ale mozesz sprobowac tutaj link do zestawu z wallizka uwazam ze ta walizka jest fajna tylko szkoda ze tak trudno ja zdobyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaca.....
witam, mam pytanie, jakie lepsze sa tipsy naturane czy przeżroczyste? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki sephi, trudno musze narazie obejsc sie bez niej :) do pytająca. wiesz to zalezy co chcesz zrobic bo jesli paznokiec jest do malowania, to mozesz zrobic na mlecznym, ale wtapianie ozdób wyglada ładniej na clear. a które sa lepsze to nie wiem :) musisz sama wypróbowac by paznokiec był odpowiednio elastyczny, ja bede zamawiała od andrew35, 500clear i 500mlecznych podobno są bardzo fajne. dziewczynki nasz kochane na naszym forum mi doradziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaca.....
dziekuje za odpowiedz...a czy molabys mi powiedziec jak sie wtapia takiekawaleczki pazlotka?? w zel mozna? bo ja tylko zelowe powiedzmy ze umiem robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaca.....
a i jeszcze jedno....jak to jestz tymi zelami...bo jak robilam sobie zele u kosmetyczki to ona mi nakladala tylko jeden i jeden raz okreznymi ruchami..aslyszalam cosze trzeba trzy razy nakladac i to trzema rodzajami...A nie mozna jednym?? i jaki jest najlepszy..dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×