Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość kasia1455
dziewczyny a co powiecie o firmie nsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!czy ktoras z was kupowala tipsy od zp-partner?? zastanawiam sie nad ich kupnem ale nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mimi dziewczyny maja juz sprawdzonego sprzedajacego tipsy ja sama od niego zamówiłam wczoraj to andrew35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Notme
witam ! jestem poczatkujaca z zelami i mam pytanie czy pod zele mozna nakladac lakier?? tzn lakier i potem zele? czy zel odpadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieee
mam pytanie. zamówiłam akryl do paznokci ale nie wiem jak się ten proszek rozrabia. czy jest potrzebne coś do rozrobienia tego akrylu? dziekuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
do mimi : jesli chcesz miec dobre tipsy wybierz sprzedawce andrew35. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
pomocy.jutro robie tipsy koleżance,bardzo mi zależy na dobrym efekcie.co robie żle ze po niecalym tygodniu odpada żel.tips sie trzyma.odchodzi nie od strony skórek tylko od początku paznokcia.prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupujcie tipsów od zp-partner są beznadziejne, cienkie bardzo i sie łamią. za to oprocz andrew35 oraz emilia2006. są to tipsy naprawde dpbrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuk
POMOCY!!!. Zaczęłam robić tipsy akrylowe i bardzo często podchodzą mi one powietrzem przy skórkach. Wszystko robię wg. instrukcji (o niczym nie zapominam) jednak coraz częściej zdarza mi się ta przykra niespodzianka. Ratujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny to zamowie u andrew35. Mam jeszcze pytanko co robicie jak plytka jest bardzo plaska i nie zbyt idzie naklei c tipsa?? Dzis robilam kolezance i ma bardzo plaska plytke na kciuku i strasznie sie przyklejalo, wycielam literke V ale nie wiem czy cos to da. Boje sie ze wkrotce jej odpadnie:-/ Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
koti4..... jesli Ci odchodzi zel od wolnego brzegu paznokcia tzn ze nie kladziez tam zelu...... musisz polozyc zel az po sam wolny brzeg paznokcia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
sylfia-muszę położyć żel tak jak by pod paznokieć?bo staram się kłaść do samego końca żel,tylko potem piłuję,wyrównuję ,modeluję płytkę i może wtedy to spiłowywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AanJaA
Hej dziewczyny! Jaki polecacie klej do tipsów? Bo kupilam zestaw na allegro do żeli ale klej jest beznadziejny... Tipsy szybko odpadaja na nim :/ Potrzebuje jakiegoś mocnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda23
Ja mam pytanko.Czy ,ktoras z was zamawiala mega uzupelnienie do tipsow zelowych ? Jak tak to dajcie znac czy jest jakas dobra firma.Chyba,ze preferujecie kupowac wszystko osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pozamawiałam ozdoby od andrew35 i od stylistka, zobaczymy... wiecie co nie zamawiajcie nic id slaydi, bo to oszustka i złodziejka. przykładowo u andrew muszla kosztuje 5zł 7 gr. w pudełeczku a u slaydi 4gr. 7.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i od LadyD21 zamówiłam kiedys własnie od niej i od slaydi. nie warto. ta cała ladyD21, sprzedaje po 100szt. plasterków za 1 zł. żałosna jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm myślę, że nie można nazywać oszustem kogoś kto ma wysokie ceny. poza tym slaydi może i ma drogo ale za to są to ozdoby z najwyższej półki. a czasem naprawde warto wydać troszkę więcej i być zadowoloną. przykładowo cyrkonie.... od slaydi nigdy, nawet jedna sztuka cyrkoni nie zrobia mi sie matowa pod żelem. czego niestety nie można powiedzieć o innych sprzedawcach. poza tym jako jedyna daje naprawde dużo gratisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
dziewczyny.czy primer nakłada się na całego paznokcia?chodzi mi czy nakłada sie go na tips?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koti4--------> primer nakladasz na plytke paznokcia naturalna, a nie na tipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
mimi---to jak w połowie paznokcia jest naklejony tips to mam omijac tipsa zeby naloztc tylko na paznokcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogus
witam was dziewczynki przeczytalam wczesniej ze ktoras w was nie otrzymala paczki czy tez nie jest zadowolona ze sprzedawcy grosshandel ja czesto robie u nich zakupy ale odbieram je osobiscie i musze wam powiedziec ze tam maja strasznie duzo pracy i o wielu rzeczach zapominaja bo non stop sa w biegu a to klienci a to allegro a to przesylki, odbior towaru, takze sama jak tam ide sie denerwuje bo czasami musze dosyc dlugo czekac ale poza tym nie moge o nich powiedziec nic zlego procz tego ze bialy zel mam jakis metny... ale tak to moge wam polecic superbuild zel ten jest gesty (ja akurat takie lubie) a do nablyszczenia mozecie z tej firmy uzyc future bo do komplentego zrobienia paznokcia dla mnie sie nie nadaje, ładnie się błyszczy ale jest rzadki, ale co kto lubi... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koti--------->jak naklejasz tipsa to on nie zajmuje calej powierzchni paznokcia tylko tak ok 50%, to primer nakładasz na paznokcia gdzie nie ma tipsa (na ta pozostala czesc)Nakładasz go pospilowaniu granicy miedzy tipsem a paznokciam.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koti--------->jak naklejasz tipsa to on nie zajmuje calej powierzchni paznokcia tylko tak ok 50%, to primer nakładasz na paznokcia gdzie nie ma tipsa (na ta pozostala czesc)Nakładasz go pospilowaniu granicy miedzy tipsem a paznokciam.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do frogus--------->co prawda nic nie kupowalam od grosshandel ale ich liczb anegatywow mnie odstrasza,gdyby to byla porzadna firma i szanowala swoich klijentow to rozsylali zamowienia na czas, moze potrzeba im wiecej ludzi,albo poprostu sa nie kompetentni w tym co robia i nie nadarzaja z zamowieniami. Na allegro jest dosc duzo firm, ktore ciesza sie dobra opinia i tez pewnie maja duzo zamowien,ale jednak nadarzaja wyslac zamowienie na czas. Wiadomo kazdy zamawia tam gdzie chce. Chetnie bym cos u nich zamowila, z zeli ktore polecasz, no ale nie mam mozliwosc odbioru osobistego, a czekac miesiac na przesylke to w zupelnosci odpada. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do eja... zalezy co bo np. folie ma okropne i byle jakie... ale to wszystkoz zalezy ja nie lubie jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nikita.... każdy ma swoich sprzedawców. ja zresztą też mam ich wielu. teraz podoba mi się oferta styliskti, szkoda tylko, że sama ona nie wie jakie sprzedaje produkty bo jak napisałam do niej email z pytaniem o cyrkonie czy nie zmatowieją pod wpływem żelu to napisała że nie ma pojęcia :). hehe . Pozdrawiam Cię i Wszystkiego Najlepszego dla twojego Skarba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Witam wszytskie dziewczynki :-)Pozdrawiam wszytskie gorao i serdecznie.iem ze nie powinnam tutaj pisac o tym o co chce zapytac,poprosic.A wiec .....w tym roku mam mature...dokladnie chodzi mi tutaj o mature z polskiego...ustna.Mam do napisania prace na temat: Diabel,duch,aniol goscie z zaswiatow omow ich funkcje w literaturze na wybranych przykladch.Prosze was o jakies pomoce...linki...jakie lektury moge wykorzystac do tego temtu...a moze koas z was byla by tak mila i napisala mi taprace.N a prawde bardzo prosze o pomoc.W zamian odwdziecze sie pomoca o pazurkach zelowych.Brdzo prosze o jakies pomoce.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do andziucha---------->mozesz wykorzystac takie lektury; dziady (ta pierwsza czesc) nie boska komedia Dantego makbet hamlet jak cos mi sie jeszcze przypomni to napisze. Najlepiej daj mi swojego mejla. Nie bedziemy zasmiecac forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×