Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość andziuchna
Do mimi05. To moj meil: andziuchna5@wp.pl. Bardzo Ci dziekuje.PoZDRAIAM I ZYCZE MILEGO DZIONKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej przerwie :) ciesze się ze topik tętni zyciem, zajęło mi troche czasu aby poczytać zaległosci. mam pytanko czy któraś ma czas i napisze mi co jest potrzebne do zrobienia pazurków z akrylu? żel już jakoś umie robic a teraz mam chęć sprobować akrylu, ale nie wiem co jest potrzebne do tego, jakiś proszek, coś do tego proszku hihi z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1455
Hej dziewczyny.Wiecie moze gdzie moge zakupic zele Christrio oprocz Euro Fashion,bo tam niestety trzeba miec certyfikat a ja niestety go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka skopiowałam ci: METODA AKRYLOWA Wykorzystujemy do niej 2 podstawowe materiały : Proszek akrylowy o rónych kolorach Liquid (płyn powodujacy polimeryzacje akrylu czyli jego utwardzenie) Metoda ta polega na dokładnym namoczeniu pedzelka w płynie (liquidzie) i zanurzeniu jego koncówki w proszku akrylowym, tak aby powstała niedua kuleczka. Własnie z takich kuleczek, układajac je jedna obok drugiej bedziemy budowac na tipsie lub szablonie paznokiec!!!! Musimy sie podczas tych czynnosci spieszyc poniewa akryl po kilku minutach zastyga, dlatego przedłuanie paznokci metoda akrylowa wymaga duych umiejetnosci od stylistki w zakresie szybkiego opracowywania kształtu paznokci. 19:27 NIEZBEDNE MATERIAŁY 1. Liguid, 2. proszek akrylowy snienobiały, przezroczysty, róowy lub kolorowy 3 cleaner , 4. waciki bezpyłowe, 5. pedzelek do akrylu, 6. tipsy naturalne (mleczne) lub szablony, 7. primer, 8. pilnik 180 i 100, 9. pilnik polerski i wyrównujacy, 10. oliwka do paznokci 11. topcoat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrócony opis nakładania akrylu Przed rozpoczęciem pracy dezynfekujemy ręce - używamy do tego płynu antyseptycznego. Patyczkami z drewna różanego dokładnie odsuwamy skórki. Najlepiej pomaga w tym płyn do zmiękczania naskórka. Następnie dopasowujemy kształt i rozmiar tipsa do paznokcia. Nakładamy kropelkę kleju rozkładając ją równomiernie po wklęsłej powierzchni tipsa. Naklejamy z dołu do góry tak by nie powstały bąbelki powietrza pod tipsem. Resztę kleju usuwamy. Tips zostanie teraz skrócony na odpowiednią długość. Kształtujemy paznokieć używając do tego pilnika. Wyrównujemy przejście między tipsem a paznokciem naturalnym. Staramy się przy tym nie piłować naturalnego paznokcia. Opiłki usuwamy miotełką. Blokiem matujemy wszystkie świecące się części tipsa. Usuwamy pył i oczyszczamy odtłuszczaczem. Czekamy chwilkę aż odtłuszczacz wyparuje. Następnie używamy primera nakładając go na cały paznokieć. Do kieliszka lub dappen dish nalewamy liquid. Moczymy delikatnie pędzelek, zatapiamy w akrylu tak aby powstała kulka. Przenosimy ją na paznokieć i formujemy białą końcówkę. Potem postępujemy tak samo z akrylem różowym lub przezroczystym formując przy tym resztę paznokcia. Czekamy aż wyschnie i piłujemy do uzyskania odpowiedniej formy paznokcia. Jeżeli zakładane były szablony zamiast tipsów, to je odklejamy. Polerką (blokiem niebieskim) polerujemy do uzyskania połysku. Na zakończenie do skórek wcieramy oliwkę pielęgnującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
miimi----dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto iwe czy Lakier UV utwardzalny = Utwardzacz = Nabłyszczacz od andrew35 jest dobrej jakości??? bo zamawiam u niego tipsy i niewiem czy ten nabłyszczacz też zamówić czy lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylki
a jelsi chodzi o wtapiane ozdoby na akrylach to jak to dokladnie wyglada?rozprowadzamy kuleczki na paznokciu,formujemy ksztalt a w ktorym mmencie wtapianie??po spilowaniu czy jeszcze przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylki
a czy bez problemu akryl nalozy sie na tipsy szklane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eja a na jakich zelach pracujesz bo tam pisze ze moze byc użyty ten lakier jako ostatnia watstwa, no to pewnie do ich zeli bo z tego co wiem to sie nie miesza zeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam żeli sun flower. a zastanawiałam się nad kupnem ponieważ jest kusząca cena. Z tym że wiem ze nie miesza się żeli :) ale chyba kupie i wypróbuje na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobre są sun flower?? tzn. po jekim czasie tworza sie zapowietrzenia?? bo wiesz na ibd mi sie nie tworza poki nie zrosną nawet. ale zbieram tez opinie na temat innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlacostex
Witam!Gdzie mogę w Warszawie kupić żele firm np.IBD,NSI,CHRISTRIO itd.Zna ktos jakies hurtownie itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylki
czy ktos mi odpowie na zadane wczesniej pytania?zalezy mi na szybkiej odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1455
do akrylki.........mysle ze tak,robie zele.ale jak chodzilam do kosmetyczki akryle nakladac,to mialam robione na szklanym tipsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitanails dziękuje za wyjasnienie, chce sie skusić i zamowić akryl i liquid, ale nie wiem do czego sluzy ten topcoat? co to jest wogóle? mam film na dvd o metodach żelowej i akrylowej i tam nie ma czegos takiego :( a może możesz mi powiedziec od kogo i jakie nazwy najlepiej zamowić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nikitanails. tak jestem właściwie z okolic czewy. a szczerze mówiąc pod sun flower bardzo żadko zdarza mi się żeby jakaś klientka przyszła z zapowietrzonymi pazurkami. ale nie powiem bo zdarza się to u dwóch na 10. tak mniej więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotka topcoat to preparat zabezpieczający przed żółknięciem paznokci. ale od kogo mozesz zestaw kupic to nie mam pojescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eja ja tez z okolic ale w strone katowic, a ty?? tak pytam z ciekawosci bo z tego co widze to tu juz nie ma nikogo z czewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w strone opola :) czyli mieszkamy w przeciwnym kierunku od czewy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak sie ogłaszacie tzn, jak dajecie światu dac o sobie i o tym ze tipsy robicie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu zel jest jednofazowy, bedzie ci trudno, najlepiej ucz sie na 3fazowym i ten sprzedawca ma troche negatywów, także nie wiem ale ja bym nie brała od niego... ja kupowałam od neonail, jak na poczatek ok, a potem mozesz dokupic sobie np inne zele bo te sa spoko ale trzymaja sie tylko 3 tygodnie, ale do nauki w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nikita....-------------> ja zadnych ogloszen nie daje, tylko oglaszam sie przez zanjomych:)mowie ze robie tipsy i potem jakos chetne sie znajduja:) do lulu84------------>ja kupilam zestaw od ewmi nails shop i jestem zadowolona, polecam tego sprzedawce sa bardzo rzetelni i przesylka byla naprawde bardzo szybko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto jest z moich stron?? ja jestem ze Świnoujścia. Powiedzcie czym sciagacie tipsy, zrobilam mojej siostrze z liceum ale u nich jest zakaz i nauczycielka kazała jej sciagnac, czym je sciagnac aby jak najmniej podziałac inwazyjnie na paznokieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!najlepsze jst pilowanie, mozesz robic to pilnikiem lub jesli umiesz to frezarka. Najpierw obcinasz tipsa a potem pilowanie. No niestety troche pracy ztym jest...nie probujcie odrywac na sile bo wtedy mozna uszkodzic naturalna plytke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×