Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość klaudyna26
jak tak szybko spadlas tyle z wagi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita24
klaudynko26 nie odp mi?doszła instrukcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka26
no mail doszedl ale nie moge go otworzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka26
wyslalm Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita24
bo to jest w pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
zabka nie wiem czy widzialas ale odp ci na tamtej stronie wczoraj :) karolisia86 moj trwa 2 dni, ale bede miec tylko zele :) ja tez dobrze wiem ze moje tipsy nie sa takie jeszcze jak bym chciala ale juz nie moge sie doczekac kiedy bede robic profesjonalnie i nie bedzie mi to zajmowac za duzo czasu :) mam nadzieje ze po kursie bedize lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
Do ktoś taki jak ja. No właśnie jak to zrobiłaś że tak szybko zleciałaś z wagi?? Też bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
Ja też szukam lampy i nie mogę się zdecydować tyle ich jest!! Też myślałam nad zestawem na allegro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
ja kupilam ta z activ, wszyscy chwala ta firme, a na allegro sprzedaje szefowa tej firmy i wlasnie od niej kupilam za 129 zl jeden minus ze jest biala, bo chcialam niebieska, ale za ta cene juz nie patrze na kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
Dzięki sephi!! Tylko ciekawe czy się sprawdzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
no mam nadzieje :) rozmawialam z ta babka z allegro i okazalo sie ze to jest wlascicielka tej firmy activ, wiec lampa raczej powinna byc dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pytacie jak spadłam z wagi :) odpowiadam: nie jem po godzinie 18, piję dużo wody,soków, staram się ograniczać słodycze bo to mój największy nałóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
Trzeba też mieć silną wole żeby sobie pewnych rzeczy odmówić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
no a lampy emmi nail są dobre?? Wiecie może coś na ich temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
no ja właśnie się zastanawiam nad takim zestawem startowym z allegro zamówić z tą lampą! I mam dylemat!! Co mam zrobić?? Który zestaw wziąć?? Którą lampę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
o rany nie wiem jak ty to robisz ja pije tylko wode mineralna niegazowana 2 litry i herbate zielona,nie uzywam cukru, nie jem nigdy po 18 a przytylam ostatnio 5 kg i nie umie ich zrzucic :( co prawda jadlam slodycze, ale nigdy nie tylam, teraz jakby mi puscilo wszystko no i chyba je calkiem skresle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super zestaw bierz bez zastanowienia, ja kupiłam tzn wylicytowałam za 280 ale tam wchodzila do zestawu lampa,3 żele, pędzelek, tipsy, gilotynka, 1 klej, 1 patyczej, jeden blok i 2 pilniki, 250 wacików. potem dokupywałam praimer, klej z pędzelkiem, duużo bloków i pilników, waciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sephi, nie wiem dlaczego nie umiesz stracić, może więcej ruchu wprowadź w życie, ja kiedyś jadłam wszystko i nawet w nocy, teraz się ograniczam, przestałam brać tabl. antyk. i nie mam tak dużej ochoty na jedzenie, ale mam tłuszczyk spory na brzuchu, ćwicze A6W już 2 raz, myślę że tym razem bede mieć płaski brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
a od dawna robisz tipsy? jestes po jakims kursie czy po szkole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
chodzilam miesiac na silownie i miesiac na body space i nie stracilam ani kilograma, potem ginekolog powiedzial ze to moze z hormonow, bo mialam tez problemy ze skora i teraz jem tablletki znowu, mam nadzieje ze to zrzuce, mam postanowienie zero batonikow, czekolady i innych ale ciezko mi sie przelamac bo zawsze jadlam ile chcialam i nie tylam :( mam nadzieje ze wytrwam :) a nie jesz wogole slodyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kursu ani żadnej szkoły, uczę się sama od jakichś 4 miesięcy czasami zjem ciastko, chałwę, pączka ... itd:O ale potem mam wyrzuty sumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
no to tak jak ja najpierw zjem bo mowie a co tam jeden batonik, a potem patrze i mysle o spodniach do ktorych sie nie mieszcze ;( tragedia czas cos z soba zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia3
sephi czy Ty pisalas cos do mnie?? bo przeczytalam swoj nick i nie wiem czy to do mnie czy do kogos innegoP:) A tak nawiasem to dziewczyny a Wy jak zaczynalyscie odrazu poszlyscie na kur?? wlasnie ....chyba najpier uczylyscie sie od znajomych i takie tam pierdoly....wiec to forum wlasnie jest od tego...:) Szczerze to ja sie zniechecilam i poczulam sie zniechecona do tego by zaczac robic pazury...a naprawde to kocham i mimo ze jeszcze nie robilam sama to wiele razy widzialam jak to sie robi co i jak po kolei i takie tam tylko mam jeszcze problemy z wtapianiem ozdob...ale mysle ze z czasem bedzie dobrze:) ogolnie mam nadzieje ze bede umiala robic pazurki...pozdrawiam buziakuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia3
troche sie poplatalam w tamtej wypowiedzi ale rozbil mnei telefon:) kocham pazurki i wszystko co jest z tym zwiazane:) jeszcze raz buziakuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×