Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

E TO SPOKO, ZROB SOBIE LUB JEJ TIPSY I NIECH ONA POWIE CI PO KOLEI CO I JAK. I WTEDY TO JAK NA KURSIE, NIE MASZ CZYMSIE MARTWIC, W TWOIM PRZYPADKU TAKI KURS STRATA KASY, NO CHYBA ZE BYLBY CI POTRZEBNY PAPIEREK NP. DO DZIALALNOSCI CZY COS TAKIEGO TO NA ALLEGRO ZA 100ZL. MASZ ORYGINALNY, A JAK BEDZIESZ W DOMU PO CICHU ROBIA TO SIE CZASEM NIE OGLASZAJ W GAZETACH NECIE ITD, BO SZWAGIERKA OPOWIADALA, ZE ZROBILA TAKIEJ PANI TIPSY, A TA PANI PRZEDSTAWILA SIE ZE JEST Z URZEDU I TERAZ CO 3 TYGODNIE JEJ ROBI ZA DARMO TIPSY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
a powiedzcie mi czy do kupienia dobrych zeli w renomowanych hurtowniach zawsze jest potrzbny certyfikat czy znacie jakies w ktorych nie trzeba pokazywac papierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia20
hej dawno mnie nie bylo. sluchajcie. co zrobic z plaska plytka bo gdy probuje na taka nakleic tipsa to mi sie zapowietrza od dolu i okropnie to wyglada a na pewno sa jakies sposoby tylko ja nie wiem jakie pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezle...nie cos Ty bez papierka nie bede sie oglaszac ;) juz teraz wiem :) ale jak bede niezla to zrobie kurs zeby moc legalnie robic :)) pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
Ja mam troszke wieksze pole do popisu niz babki i ciotki u mnie w pracy pracuje 80 pan i 50 % juz sie pyta kiedy bede sie uczyc wiec jak moje i siostry wyjda ładnnie to moge sie szkolic na ich dłoniach a to jest wazne zeby były rozne rozmiary płytki i oczywiscie gusta bo kazda z nas jest inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierek potrzebny???do czego??????ja ostatnio kupowalam produkty i nic nie trzeba bylo..ale moze w lepszych firmach faktycznie...nie slyszalam jeszcze o czyms takim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
no wiec własnie u mnie jest taki fajny sklepik sprzedawaja wszystkie najlepsze marki nio ale papierek trzeba miec moze to ich wymysł nio i dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a papierek do dzialalnosci nie jest potrzebny, bo stylistka paznokci to nie zawod podobno ale jak komus cos zle zrobisz to w zadnym sadzie bez papierka nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
no faktycznie moze to o działalnosc chodzi musze sie dokładnie opytac bo działalnosc ma moj maz no przeciez kto go bedzie pytał co w budowlance bedzie tymi zelami robił hehe wypełnienia musze to sprawdzic dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka1890 zalezy tam gdzie ja kupuje to tak dlatego ostatnio zalozylam nowy temat czy te zele ibd na allegro sa oryginalne bo sa duzo tansze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
ja tez sie nad tym zastanawiałam i postanowiłam nie ryzykowac narazie kupi mi ta znajoma ona sie zaopatruje w hurtowni w katowicach nio a na allegro nigdy nie masz pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka powaznie dowiedz sie czy maz cie nie moze zatrudnic... a ja tez musze miec te kursy dzialanosc itd, bo moj maz jest policjantem i jakby mnie zlapali to by mial problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
tak samo ozdoby wyczaiłam u mnie na bazarku taki facet ma kosmetyki ostatnio zapytałam o jakies ozdoby do paznokci i poprostu mnie zasypał ma duzy wybor no i ceny przyzwoite i bez dodatkowych kosztow a wszystko widzisz w swietle dziennym a nie na zdjeciu naprawde sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
wiesz co ja mam zatrudnienie pracuje na stałe w duzej firmie ale mogłby w sumie tylko najpierw kursy bo to tez jest potrzebne zeby zaprosic kogos obcego do domku :) wszystko musi miec rece i nogi jak ja to mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kupilam na allgro ozdoby to mi po 100 plasterkow przyslali za 1 zl, daj spokoj, a co do ozdob to u nas na ryneczku 100 cyrkonii kosztuje 2.50 a te same w warszawie na jakiejs hali sa po 1 zl. kolzanka tam jedzie ale trzeba wziac caly komplet to jej dam kase i mi kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kupilam na allgro ozdoby to mi po 100 plasterkow przyslali za 1 zl, daj spokoj, a co do ozdob to u nas na ryneczku 100 cyrkonii kosztuje 2.50 a te same w warszawie na jakiejs hali sa po 1 zl. kolzanka tam jedzie ale trzeba wziac caly komplet to jej dam kase i mi kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
hmmm z tym kursem z allegro to tak na powaznie nio bo jakos mi sie to w głowie nie miesci wiec co całe szkolenie na płytce znacie kogos kto cos takiego sprawdził n sobie czy to nie sciema ta babeczka musi miec jakies papiery na to ze moze wystawic ci certyfikat albo sie myle ide poczytac jeszcze raz dokładnie moze czegos nie doczytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale po co mi odprowadzac 800 do zusu i podatek... a takto mam wierne klientki i one i tak by przychodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ona ma upowaznienie przeprowadza kursy. podobno. ntknelam sie kiedys na to ale w 100% PEWNA NIE JESTEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
wiesz to tak jest robisz cos bez działalnosci to zawsze mozesz wpasc albo jakas zazdrosna kolezanka sie postara zebys wpadła w twojej sytuacji to jeszcze mezowi sie oberwie po uszach tak to nistety jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
w sumie to gdzie sprawdzaja tak dokładnie kto wystawia taki papier i czy te pieczatki sa wazne wies co ja jako klijentka sama wiem ze nie zawsze czytałam te certyfikaty ktore wisiały w salonach u pn nad głowa ale moze sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczatka to nie wszystko , bo jak by pieczatka grala tu role to sama bys sobie wydrukowala a potem podpisala pieczatka i po krzyku, osoba wystawiajaca certyfikat, musi miec uprawnienia do przeprowadzania szkolen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
no zastanawia mnie tylko co na to instytucje ktore prowadza kursy na najmniej 600 zł te 40 godzin czy byliby zadowoleni z takiej pani na allegro widze ze na allegro mozna juz kupic wszystko ale ta pani swoim nazwikim podpisuje sie pod pracami wielu dziewczat a przeciez nie kazda z nich umie to robic jakos mi sie to nie podoba no niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
przytulanka co ty o tym myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam bo musze mojego synka nakarmic bo go wlasnie wykapali, bo mam grype i sie nie zblizam do niego :( to dlatego mam dzisiaj czas i siedze i pisze z wami. pozdeawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie to nie podoba ale jak ktos umie to robic a ten certyfikat bylby prawdziwy to lepiej dac 100 niz 600 no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
jasne masz racje hmm trzeba obserwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×