Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maluśka

wizażystka - Wa-wa

Polecane posty

Gość Agata Olber
Zapraszam na makijaż okazjonalny.(ślubny, wieczorowy, dzienny, fotograficzny) Makijaż jest moją pasją, ciągle się uczę i szukam inspiracji. Chętnie Cię wymaluje, ceny konkurencyjne. Pisz, dzwoń jestem do dyspozycji (Warszawa dojazd gratis), otwarty grafik ślubny na 2011 rok. A w tym roku zapraszam jeszcze na makijaż andrzejkowy i szalony wieczorowy na sylwestra. Olber Agata 507160698 lub mail agataolber@op.pl zapraszam do galerii zdjęć makijaży http://www.maxmodels.pl/oliwkowa029.html są to makijaże w większości fotograficzne i wieczorowe. Jeżeli interesują cię inne proszę o wysłanie prośby na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl1
Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług, oferuję makijaż na każdą okazję:dzienny, wieczorowy, okolicznościowy Dojazd do klienta na terenie Warszawy - Gratis!!! Zapraszam tel.783-378-592

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni-1983
A ja polecam p. Joannę Abram. Malowała mnie na slub, 2 mamy i świadkową. Wyszło bosko, choc pierwotnie chciaŁam nieco inny makijaż, p. Joanna doradzila mi nieco inny i naprawdę mogę polecić bo rónież na zdjęciach wyszedł pięknie, a przede wszytskim makijaże wszytskich nas malowanych utrzymały się całą noc!:) Ma stronke w necie także można przegooglować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamari266
A co sadzicie o tym www.twojslub.com? Jest mozliwe by cena byla az tak wysoka?: PAKIET SLUBNY 1490zł - Stylizacja próbna ( pielęgnacja, makijaż, fryzura) - Stylizacja w dniu Ślubu - Koloryzacja włosów/ Zabieg pielęgnacyjny na twarz - Florystyka wiązanka ślubna, bukiet dla druhny , butonierki, ozdoby do włosów PAKIET SLUBNY 1190-1290zł - Stylizacja próbna ( pielęgnacja, makijaż, fryzura) - Stylizacja w dniu Ślubu - Florystyka wiązanka ślubna, bukiet dla druhny , butonierki, ozdoby do włosów W prezencie dobrany kolorystycznie błyszczyk oraz bibułki matujące do odświeżania cery. - Makijaż z pielęgnacją - Fryzura - Ozdoby do włosów - Bibułki matujące - Błyszczyk do ust Koszt od 390zł (delikatny makijaż, fryzura włosy krótkie) zależy od rodzaju fryzury i długości włosów, rodzaju i zakresu makijażu oraz dodatków. Jest to uśredniony koszt obu usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camanda
polecam swoją wizażystkę: Paulina, tel 513-216-990 Makijaż utrzymuje się idealnie całą noc a w dodatku jest REWELACYJNY !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemunieprzejscmetamorfozy?
HEj , JESTEM STUDENTKA II ROKU NA UW , MOIM HOBBY JEST WIZAŻ I STYLIZACJA. MOGĘ PRZEJRZEC TWOJĄ SZAFĘ , KOSMETYKI, IŚĆ Z TOBĄ NA ZAKUPY , MOGĘ TEZ POKAZAC CI JAK SIĘ MALOWAĆ , ZEBYŚ MOGŁA PIĘKNIE WYGLĄDAC BEZ MOJEJ POMOCY. WYKORZYSTUJĄC PEWNE KOSMETYKI Z TWOJEJ ŁAZIENKI NP . PODKŁAD CZY PUDER ITP POKAŻE CI JAK WAŻNA JEST TECHNIKA MAKIJAŻU. DOJEZDZAM DO KLIENTEK NA TERENIE WARSZAWY , CENA : TANIO I DO UZGODNIENIA ;)) BO CZEMU MIALABYM NIE PODZiELIC SIE Z TOBĄ SWOJĄ WIEDZĄ ? ;) 517 754 762 powazne i zdecydowane oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaka
a ja polecam p. Anię :) malowała mnie na ślub i wyszło bosko! Oczywiście wcześniej umówiłam się na makijaż próbny i uzgodniłyśmy RAZEM (bez narzucania jej wizji) co będzie mi najlepiej pasować, co ja lubię, jak na codzień się maluję. Efekt końcowy wszystkich zachwycił, szczególnie narzeczonego :) A i jemu p. Ania pomogła ukryć zmiany trądzikowe, tak, żeby wylądał naturalnie, a nie jak z tapetą. Dojeżdża do klientki, a za usługę bierze standardowo ok. 100 zł za makijaż, ale warto było! mail do niej: missmakeup.anna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.k wawa
Ja polecam Panią Martę Kuśmierek, jej strona www.martakusmierek.pl. Niezwykle profesjonalna i sympatyczna osoba. Po próbnym makijażu ślubnym wiedziałam już że w dniu ślubu bedę się czuła wyjątkowo. Makijaż utrzymał się całą noc tak że mogłam nawet w nim iść na poprawiny ; ). Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja-nowak.pl
www.alicja-nowak.pl Serdecznie zapraszam przyszłe Panny Młode do skorzystania z moich usług w zakresie profesjonalnego wizażu i stylizacji fryzur. W tym najważniejszym dniu w życiu każda z nas chce wyglądać pięknie i świeżo nie tylko na ślubie gdy łzy wzruszenia i szczęścia cisną się do oczu i spływają po policzkach, ale również przez całą weselną noc gdzie tańce nie mają końca. Profesjonalnie wykonany makijaż, utrwalony specjalnymi kosmetykami oraz trwała fryzura pozwoli Ci oddać się w pełni emocjom tego wyjątkowego dnia. Proponuję również wykonanie makijażu i fryzury osobom najbliższym Pannie Młodej, które w tym dniu również chcą wyglądać pięknie przez całą noc. Dojazd do klienta na terenie Warszawy i okolic GRATIS !!! www.alicja-nowak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z.
Hej, ja mogę polecić swoją wizażystkę. Malowała mnie do ślubu, potem na sesję fotograficzną i na imprezę. Byłam bardzo zadowolona. Maluje bardzo fajnie i wie co modne. Za każdym razem wszyscy przeżywali że super makijaż :) A i co ważne jest po szkole a nie po kursie. Za ślubny płaciłam w zeszłym roku 150 zł ale trzymał się do rana.Jak coś to mogę podać telefon do niej na maila. Nie wiem tylko jak z dojazdami- ja mieszkam na Białołęce więc skoro do mnie dojechała to chyba wszędzie :)) Mój adres oluchna.86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alia4444
Witam, szukam sprawdzonej wizażystki w rozsądnej cenie, która w dniu ślubu dojedzie do mnie do domu (22.10.2011) byłabym wdzieczna za pomoc. z gory dziekuje dziekuje za informacje;-) alicjavocal@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam...
witam, również poszukuje sprawdzonej i doświadczonej wizażystki, która pomaluje mnie, moją świadkową i dwie mamy -u mnie w domu, tj. Pruszków k/Warszawy. przed ślubem chciałabym mieć próbę makijazu, potem jeszcze makjaż w dniu sesji foto. ślub biorę 23.06.2011 - jesli któraś z wizażystek to czyta i w tym terminie jeszcze ma wolne, bardzo chętnie się z nią skontaktuje drogą e-mail i umowie na spotkanie. proszę też mi kogoś polecić, jeśli na prawdę warto. deedee_kg@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota J.
Zapraszam wszystkie Panie do kontaktu mailowego: dorotajarosz@interia.eu Jestem wizażystką z ponad 5letnim doświadczeniem przy sesjach zdjęciowych, filmach, pracy z klientem idnywidualnym jak i z doświadczeniem przy prowadzeniu kursów makijażu i kosmetyki. Wszelkich informacji niezbędnych, tj. wolne terminy, portfolio, nr kontaktowy i cennik, udzielam drogą mailową. Jeśli chcecie błyszczeć na ślubie, imprezie, sesji zdjęciowej bądź w innym ważnym dla Was dniu, zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra wizażystka jest warta polecenia. Sama długo szukałam osoby dla której zaufam. wizaz.waw.pl - Pani Iza została mi także polecona i był to najlepszy wybór - nie żałuję ani jednego spotkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka poleca:)
Witam, polecam wizażystkę Beate. Wykonuje makijaże na każdą okazję w przystępnej cenie. Nr tel 606 434 804,mail: beata-bartkiewicz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata LaskoWIK
Z czystym sumieniem moge polecić wizażystkę Anię Szymala !! Bardzo miła , punktualna i ciepła osoba. Umalowała też moją mamę , ciocię i świadkową i one również były zachwycone :) Makijaż trzymał się cała noc i każdy pytał , kto mnie malował bo wyglądałam tak promiennie :) Podobno Ania jeszcze czesze więc dwa w jednym :) Polecam gorąco dziewczyny , a i cena też przystępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylizacja ślubna
Zdjęcia do przejrzenia makijaże i fryzury ślubne www.lejdisstudio.pl lub stylizacja-ślubna.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senega
Witam, polecam wizażystkę www.agatasasin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilo Sz.
Ja skorzystałam z namiarów od Oli Z. i jestem po makijażu próbnym. Muszę przyznać że bałam się że wyrzucę kasę i będę niezadowolona. Ale teraz mogę szczerze polecić innym. P. Beata jest bardzo dokładna, świetnie maluje i potrafi doradzić. Zrobiła mi nawet fryzurę próbną gratis :) Same zobaczcie: www.makeupbeauty.pl Teraz tylko jeszcze buty... wciąż nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wizażystkę Anie Mazurek - www.annamazurek.com.Trafiłam do niej po nieudanej próbie u innej wizażystki. Poleciła mi ja koleżanka, która sama wykonywała u niej makijaż ślubny. Makijaż w dniu ślubu był jeszcze piękniejszy niż na próbie i bez problemu przetrwał łzy radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ile ja szukałam dobrej wizażystki to szkoda słów...miałam przed swoim ślubem chyba 3 próbne makijaże i wszystkie były pomyłką...albo wyglądałam jak drag queen, albo po dwóch godzinach makijażu już nie było widać ...i dopiero ktoś mi podał namiary na Mikę Tomaszewska...świetna, mega utalentowana dziewczyna, która ma doświadczenie i wie co robi...bardzo sympatyczna, no i makijaż był bez zarzutu, świetnie dobrany, nie czułam co ważne,że mam maskę na twarzy....polecam ją teraz każdemu, bo wszyscy byli zachwyceni tym jak wyglądałam....Mówię wam dziewczyny, że na makijażu, zwłaszcza w dniu ślubu nie warto oszczędzać:) Jej strona to www.mika.iportfolio.pl tam jest telefon do niej i cała reszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Mice płaciłam 200zł za ślubny, tyle samo próba-fajne jest to,że na próbie pokazuje dwie wersje makijażu:)...każda kolejna osoba to 150zł-u mnie malowała jeszcze mamę i siostrę i tez były zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_2012
Ja mogę polecić każdemu bardzo dobrą wizażystkę i wspaniałą kobietę, tu http://wizaz.waw.pl/ jest salon tej Pani. Sama korzystałam z jej usług i byłam mega zadowolona i zachwycona. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le ile ile ile ileeeeee
http://wizaz.waw.pl/ UWAGA NA TEN ADRES I POLECANIE!!!! Ta osoba ciagle sie reklamuje po roznymi nickami, jako to nie wspaniala wisazystka! Kobieto opamietaj sie, bo po zdjeciach widac ze talentu jednak troche ci brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lerrrros
czy malowala kogos Iza Adamczewska?? ktos powie cos na jej temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadina
Polecam rewelacją wizażystkę pianą Anne Żurawską, więcej informacji znajdziecie tutaj http://metamorfozastudio.pl/ Malowała mnie do ślubu i jestem z niej bardzo zadowolona. Widać, że zna się na tym zajęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żurawska? hahahahaha z zamkniętymi oczami potrafię się lepiej umalować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×