Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linx

jak sie ubrac na WESELE?

Polecane posty

Gość cattti
Hej, mam dylemat. Kupiłam dzisiaj sukienkę na wesele koleżanki. Sukienka wygląda dokładnie tak : http://szafa.pl/c872203-biala-sukienka-z-kokarda.html Góra ( do kokardki ) jest w zasadzie ecru, a dół biały. Mogę iść w takiej sukience na wesele, czy Panna Młoda mogłaby się zle poczuć? Po zakupie sukienki pomyślałam dopiero o tej kwestii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzzzzzzz
Moim zdaniem moze isc w takiej sukience tylko zaloz jakies ciemne dodatki np. buty , bolerko i ciemna bizuteria i mysle ze nie powinna sie obrazic a suknia slubna i tak calkiem inaczej wyglada ja ide do kolezanki na wesele w sukience w kolorze ecru no ale dzwonilam do niej czy nie bedzie jej przeszkadzac. A jesli juz kupilas ja to w niej idz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwik
Dziewczyny 5 września mam wesele. Będę miała taką sukienka http://www.annakara.pl/ pierwsza na stronie głównej (od razu się otworzy) Przy czym całość będzie w kremie, a szarfa pomarańczowa. Czy wypada iśc w tekiej sukience na wesele??? I jak moja osoba towarzysząca powinna się do mnie dopasować? Pomarańczowy krawat? Dziewczyny pomocy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam dokładnie ten sam problem - czyli w co się ubrać na wesele znajomych. Pierwsza wersja to moja mała czarna - z satyny, bardzo elegancka, prosta na grubych ramiączkach. Problem w tym że moje koleżanki stwierdziły że na wesele nie wypada iść na czarno. Sukienka jest naprawdę ekstra i dobrze się w niej czuję - planuję ją rozjaśnić czerwonymi dodatkami ( czerwone sandałki na koturnie, korale, bransoletka, kolczyki i może coś we włosy ) Co o tym myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaqqq
hej mam problem, zamówiłam ta sukienkę na wesele http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.1.52.2.&pr=32753 i bardzo mi się podoba ale teraz sama nie wiem czy powinnam w niej iść..bo na zdjęciu wydaje się byc biała ale w opisie ma kremowo-czarna poradzcie mi proszę szybko bo moze powinnam wycofać się z tego zamówienia.. proszę o pomoc i porady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaqqq
wydaje mi się ze spokojnie mozesz isc w czarnej sukience z czerwonymi dodatkami:) niby tak sie mowi ze w czarnej nie wypada ale duzo dziewczyn tak sie ubiera, bylam w kwietniu na weselu i razem ze mna 3 młode dziewczyny mialy czarne sukienki nikt nie robił z tego problemu ani one nie popelnily gafy. weź tylko pod uwagę jaka moze być pogoda ale jesli to wrzesien to bardziej wypada zalozyc czarna niz w srodku lata kiedy upał 30st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkaaaaaaaaa
A czy tunika do połowy uda, no może tracająca jeszcze trochę kolano ;)) z czarnym paskiem w okolicy talii Nie będzie za krótka i zbyt prosta na wesele? + mega czarne rajstopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna sukienka, niebieskie buty...czy zółta torebka bedzie ok?? jakie dodatki?? zółte, niebieskie czy srebrne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka2222
witam rowniez ide na wesele ale w pazdzierniku i stawaim na satyne w nowej formie-tzn im prostrza tym lepsza, ale z jakims fajnym dodatkiem, a jednoczesnie elegancka, ewentualnie jakis zwiewny material na wiosne-lato.bron boze gorset chyba ze do spodni rurek (rowniez satynowych, najlepiej czarnych). pomysl typu lniane spodnie to chyba na drugi dzien wesela, bo w lnianych chodze na codzien badz do pracy i w ten dzien kazdy chce wygladac wyjatkowo-w koncu to wesele. w tym roku modnym kolorem jest niebieski, wiec zapewne wybiore royal blue, w ktorym do twarzy zarowno brunetka, bladynka i szatynka. polecam strone e-bay uk. tysiace pieknych sukienek w umiarkowanych cenach (nawet w przeliczeniu na zlotowki!- uwaga tylko na ceny dostaw-dobrze jest znac angielski) nie ubralabym na wesele bialej, kremowej badz ecry w pierwszy dzien wesela, chyba ze pani mloda poprosilaby o to, badz nie mialabym skonczonych 17 lat- w ten dzien nie chcialabym zlewac sie z panna mloda-to jej dzien pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj.ż
Doradźcie proszę, jakie dodtaki do niebieskiej sukienki? Sukienkę mam z górą gorsetową, bez ramiączek, góra satyna , dół lekki z organzy mniej więcej do kolan, cała w jednym odcieniu dość jasny niebieski. Proszę o jakieś propozycje dodatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasexi
do niebieskiego najbardziej zloty pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecz_kaa
15maja ide na wesele jako os towarzysząca...i widziałam sukienkę w groszki ciemnoniebieska albo czerwona wyglądam w niej fajnie, tylko nie wiem czy jest odpowiednia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Podobają mi się Wasze opinie, jednak teraz to już sama nie wiem w co mam się ubrać na wesele do Brata. Znalazłam taką kieckę. Co o niej sądzicie?? http://allegro.onet.pl/item1004537869_sexy_sukienka_suknie_sukienki_pretty_women_zanetta.html An. Sukienka jest fajna, a moim zdaniem najważniejsze żeby czuć się swobodnie i wyglądać jakby to było uszyte właśnie na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja nie wiem czy wypada czarna dluga sukienke ubrac? tak wogule to przy mojej "figurce" (mala i okragla ;o) ) ciezko cos wybrac.... macie jakies pomysly? moga byc spodnie i garniturek??? Kruschynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krushynka zawsze możesz spytać Młodą czy nie ma nic przeciwko. Ja w ubiegłym roku byłam na dwóch weselach na obu w czarnej sukience za kolano z jasnym żakietem i torebką. Pytałam i nie miały nic przeciwko. U mnie też były na weselu w czarnych kieckach i dziewczyny wyglądały świetnie. Jednak dobrały kolorowe dodatki i dzięki temu nie wyglądały smutno. Więc dobierz jakiś fajny naszyjnik kolczyki, szal i torebkę w kontrastującym kolorze i efekt będzie dobry. Co do długości, to sama mam problem bo chcę ubrać długą czerwoną (jak link powyżej) no i nie wiem czy może być. Natomiast osobiście uważam, że najważniejsze jest żeby dobrze się czuć w tym co się nosi. Choć ważne jest też żeby dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby mówi się, że czarna sukienka na wesele nie bardzo. Jednak też zapytałam Pannę Młodą i nie była przeciwna. Przy doborze wyrazistych dodatków, może powstać fajny strój. Do wąskiej sukienki za kolana, z szerokimi ramionami, ze średnim dekoltem założyłam długie, czerwone kolczyki, do tego bransoletkę i czerwone buty. Buty zrobiły największą furorę wśród "innych Pań", od których wciąż słyszałam: "ekstra buty". Podpowiadam, że kupiłam je na allegro u MorskieOko_pl - są atłasowe, z kokardą z tyłu zakończone cyrkoniami. Na pewno tam kupię na następne wesele, które niedługo mi się szykuję, bo mają tam ogólnie fajny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby mówi się, że czarna sukienka na wesele nie bardzo. Jednak też zapytałam Pannę Młodą i nie była przeciwna. Przy doborze wyrazistych dodatków, może powstać fajny strój. Do wąskiej sukienki za kolana, z szerokimi ramionami, ze średnim dekoltem założyłam długie, czerwone kolczyki, do tego bransoletkę i czerwone buty. Buty zrobiły największą furorę wśród "innych Pań", od których wciąż słyszałam: "ekstra buty". Podpowiadam, że kupiłam je na allegro u MorskieOko_pl - są atłasowe, z kokardą z tyłu zakończone cyrkoniami. Na pewno tam kupię na następne wesele, które niedługo mi się szykuję, bo mają tam ogólnie fajny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibbbbl
ty powyżej nie rób sobie autoreklamy swojej działalności na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko. Kupiłam sobie białą prostą kiecke na wesele do tego czerwone byty i torebka. Zastanawiam sie nad czerwonym paskiem no i nie wiem jaką biżuterię Dodam że po wakacjach jestem opalona i kolor włosów mam rudy. POMOCY z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaa.
witam. 4 wrzesnia mam wesele. ide sama, mam 16 lat, jestem wysoka 173 cm. doscy postawnej postury, duzy biustm biodra, zaznacozne wciecie w tali. chce isc w bialej spodnicy w 4 kwiaty z niebieskimi elementami. spodnica jest rozkloszowana. spodnica ma wyzszy stan wiec chciala zalozyc do niej gladka biala bluzke w okragly dekold http://moda.allegro.pl/item1165994797_b_medrey_biala_marynarska_bluzka_bufki_l.html o taka. do tego czarne satynowe buty. i zastanawiam sie czy wypada tak pojsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×