Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linx

jak sie ubrac na WESELE?

Polecane posty

Gość aurinko85
czesc Kobietki!!potrzebuje waszej pomocy.Za tydzien ide na wesele i bede miala zderzenie z cala rodziną mojego chopca. moja sukienka jest bialo-czarna albo czarno biala w jakies tam kwiatki.Dla ożywienia stroju chcialam dodac torebkę, opaskę na włoski i kolczyki w innym kolorze,tj żółtym bądz ciemniejszym czerwonym.Który kolor lepiej bedzie wygladal????aha,dodam ze zarowno wlaski jak i skórkę mam ciemne. Bede mega wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwcowka
Cześ, słuchajcie w październiku mam wesele u swojego wujka, bedzie to nieduże kameralne na troszke ponad 100 osób chyba raczej ide sama chociaz jeszcze na 100% się nie zdecydowałam ale no właśnie...mam 18 lat, właściwie niedługo skończe 19 i wybralam sobie jedna taką ladna sukieneczke ale mam bardzo jasą karnacje i nie jestem pewna czy tak jasna bedzie pasowac...pozatym jeśli możecie doradzcie jakie buty, odkryte, zakryte, kolor, sandałki moze jakieś mam 170 cm wzrostu i nigdy nie nosiłam obcasów...przenigdy poprostu bałam się że się w nich zabiję ale też niedługo mam studniówke i mimo że preferuję buty bez obcasów to jednak wypadałoby zebym na bal założyła jednak jakiś obcas. Obejrzałąm sobie czarne na 7 cm, stożkowym obcasie, noski, z leciutkimi marszczeniami po bokach, buciki są z satyny z migdalowym noskiem i z kokardką na czubku zresztą same zobaczcie http://www.butyk.pl/towar.2755.Polbuty_pantofelki_Blink_Blondie_700617.html i link do sukienki tez przesyłam oceńcie i pomóżcie czy buty pasują do sukienki, do mojego wzrostu i czy sukienka pasuje do jasnej karnacji. Z gory dzięki za pomoc. Liczę na nią bardzo:) http://www.quelle.pl/pl/q4r/neu_damen/navi_16/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9zZWNvbmRpZD1xdWVsbGVfcGxfMTU4NjM5JmZoX3JlZnRoZW1lPXByb21vXzgyMjE5NTA3JTJjc2VlYWxsJTJjJTJmJTJmcXVlbGxlX3BsJTJmZGVfREUlMmZfYWN0aXZlJTNlJTdiMTk3MDAxMDElN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3BsXzE4ODhfcXVlbGxlX3BsJTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF8yMjc0X3F1ZWxsZV9wbF8xODg4X3F1ZWxsZV9wbCU3ZCZmaF92aWV3X3NpemU9OSYmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmcXVlbGxlX3BsJTJmZGVfREUlMmZfYWN0aXZlJTNlJTdiMTk3MDAxMDElN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3BsXzE4ODhfcXVlbGxlX3BsJTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF8yMjc0X3F1ZWxsZV9wbF8xODg4X3F1ZWxsZV9wbCU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfcGxfMjMxMl9xdWVsbGVfcGxfMjI3NF9xdWVsbGVfcGxfMTg4OF9xdWVsbGVfcGwlN2QmZmhfZWRzPSVjMyU5ZiZmaF9yZWZ2aWV3PWxpc3Rlcg==/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini mini min
NO fajna ta sukieneczka naprawde...Butki mniej ale tez oki...Ale Ty chociaz masz sie w co kobito ubrac a ja??....Mysle nad strojem i chcialabym isc w eleganckiej tunice fioletowej do tego leginsy i fajne buciki na obcasie oczywiscie do tego bizuteria a kopertowka...Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini mini min
tylko piszcie cos.Ja nie chce sie wlasnie ubrac jak dziewczyna ze wsi ktora chce sie pokazac...Okczywiscie podoba mi sie jak kreacja lenicowki modna i skromna...Nie chce zadnej sukni bo dla mnie liczy sie wygoda a w sukni do ziemi chyba bym sie pochlastala..Chcialam jakas sukineczke krotka ale wydaje mi sie ze do mnie nie pasuje bo bede wygladac katastroficzne...Wolicie zeby panna byla ubrana w sukience chociaz beznadziejnie wyglada czy kogos ubranego z gustem i zeby ladnie figura wygladala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini mini min
tylko piszcie cos.Ja nie chce sie wlasnie ubrac jak dziewczyna ze wsi ktora chce sie pokazac...Okczywiscie podoba mi sie jak kreacja lenicowki modna i skromna...Nie chce zadnej sukni bo dla mnie liczy sie wygoda a w sukni do ziemi chyba bym sie pochlastala..Chcialam jakas sukineczke krotka ale wydaje mi sie ze do mnie nie pasuje bo bede wygladac katastroficzne...Wolicie zeby panna byla ubrana w sukience chociaz beznadziejnie wyglada czy kogos ubranego z gustem i zeby ladnie figura wygladala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwcowka
ozywiscie, że opcja druga, pozatym dochodzi do tego jak ty się czujesz w jakiej kreacji, to jest NAJWAŻNIEJSZE. Jeśli czujemy się w czymś dobrze iw ygodnie to żadko kiedy okazuje się, że to donas nie pasuje. Jednak ja na wesele niestety nigdy nie ubralabym się w leginsy ale kto co lubi i woli, jeśli TY uwazasz że dobrze w tym wyglądasz to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka5
a ja mam fajny czarny gorset z aksamitu a aksamit jest moim zdaniem pieknym materialem.za dwa tyg ide na wesele i chcialabym go wlozyc ale nie wiem co do niego...pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini mini mini
A wydaje mi sie ze to zalezy tez jak jestes zbudowana...Oj ja nieraz widzialam dziewczyny w gorsetach i spodniach rurkacz czarnych albo bialych i super to wyglada aleee nie na wesele tylko imprezke...I sama bym nie wiedziala co wlozyc do gorsetu na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka5
hmm,,,,budowa -mam duzy biust ale ten gorset go ladnie maskuje...chcialam zalozyc prosta spodnice za kolano,,,ale tak czarno wygladam i nie wiem czym to zlamac zeby wygladac elegancko,skromnie:)bo lubie czasem poszalec a tym razem nie chce;)hehe ,szukam do tego jakiegos detalu ktory przyciagnie uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka-konin
a czy biale spodnie, i jakas bluzka z cekinami bedzie pasowac zeby sie pokazac n aweseleu? chodzi mi o to zebym mogla to pozniej jakos wykorzystac, bo kupie sukinke i gdzie ja poiznij zaloze? :/ na wesele ide 15 listopada... a jako swiadek jak sie ubrac? bede nim za rok :P bardzo prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati1744
hej pomóżcie. Za 2 miesiące ide na wesele i nie wiem jak sie ubrac. Jeszcze na dodatek zima :/ Dajce linki do jakichs fajnych sukienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenowo
Rozpacz poprostu... 10 stycznia mam wesele kuzynki, czyli w zimie ... i oczywicie nie mam pojecia co zalozyc ... wszystkie kiecki jakie mam to juz mnie akurat ta rodzina w nich widziala. nie mam pomyslu, zero koncepcji, macie jakies pomysly ?? a i mam 17 lat jasna karnacje i jasny blond wloski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduś16
Witam wszytskich. W kwietniu jadę na wesele. Nie mam pojęcia jak się ubrać! Jako siostra panny młodej powinnam bardzo ładnie wyglądać. Bardzo podobają mi się sukienki bez ramiączek, a zwłaszcza takie do kostek. Nie umiem znaleźć dla siebie takiej sukienki idealnej... :( pomocy! Jak macie jakieś linki to piszcie. PS. jestem dość niska(162) myśle o obcasie 8 cm mojej wymiary 84-66-90 ;) http://www.allegro.pl/item520795764_apart_ekskluzywna_jedwabna_sukienka_bombka_36.html szukam sukienki w tym stylu lecz dłuższej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 236
jakiekolwiek sugestie mile widziane, jestem w rozpaczy, najchętniej ubrałabym czarną i czarne bolerko z dłuższymi rękawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Stokrocia!! Sukienka jest bardzo ładna :) Jak najbardziej się nadaje :) Załóż czerwony żakiet zapinany na jeden guzik i koperówka, srebrna biżuteria, czerwone czułenka i jesteś piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 236
Dziękuję, dzisiaj się dowiedziałam o weselu siedziałam i prawie płakałam bo nie wiedziałam w co się ubrać podniosłaś mnie na duchu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez mam problem, ide na wesele w kwietniu, i 2x w lipcu i zastanawiam sie co ubrac. niestety tym gorsza ze sie sama sobie nie podobam w rzadnej sukni, ani stroju:/. interesuje mnie cos co bedzie mi pasowało, w czym bede wygladac w miare normalnie. powiem tyle: wzrost 170cm, waga 80kg, niestety biustu nie mam:/. wiem ciezko bedzie, ale prosiłabym o jakas rade, co pasuje do takiej figury:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiateczek_3
Dziewczyny mam wesele za 2 tyg. sukienkę mam ale pytanie następujące- do kościoła w kozaczkach i sukience a potem buty przebrac na obcasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiateczek_3
Dziewczyny mam wesele za 2 tyg. sukienkę mam ale pytanie następujące- do kościoła w kozaczkach i sukience a potem buty przebrac na obcasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorga
cześc dziewczyny.ja wybieram się w czarnych spodniach i czarnej bluzce wyszywanej cyrkoniamii,srebrne dodatki.teraz mam małe obawy czy aby nie za sylwestrowo,ale już za póżno.co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobedzietrudne
Czesc! Mam wesele w czerwcu, na dodatek jestem swiadkiem, mam straszny problem z wyborem sukienek, poniewaz caly rok chodze w spodniach, sukienke mialam na sobie ze 4 razy w zyciu. Mam 170cm, krotkie nogi, ale dosc zgrabne lydki, piersi nie za duze i ze 3 kilo nadwagi. Nie mam pojecia co jest teraz modne na wesele. Pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia000311
Mam taką fajną jasno niebieską sukienkę na weselę ale nie mam pojęcia w co się mam uczesać.Pomożecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuchomorzycaSromotnikowa
widzisz tobedzietrudne, mam podobny problem, dokłądnie w czerwcu slub, jestem swiadkiem, pytaja mnie o kolr kreacji, bo chca zamowic kwiatki a ja zielonego pojecia nie mam, na dodatek nie ma mnie w Polsce do konca maja...ech... znalazłam tu coś ładnego, kolor jest na topie:) http://shop.nordstrom.com/S/2870972?refsid=155429&refcat=&SourceID=&SlotID=1&origin=related Jesli na cos natrafie, wkleje. Ty tez wklej jakies linki, jesli znajdziesz coś ładnego:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynkaWserniku
czesc dziewczyny, ja mam 2 wesela w sierpniu, jedno wujka mojego chlopaka, jedno jego przyjaciela, jestesmy razem od 3 mieisiecy, nie poznalam jeszcze nikogo z jego rodziny ( mieszkaja jakies 200 km od miasta w ktorym studiujemy) i tak: Mam jedna sukienke czarna w kamyczki czarne + zlote dodatki - mysle o niej na wesele tego kolegi No i szukam drugiej : Na oku mam: http://www.allegro.pl/item622992981_nowosc_czerwona_mini_sukienka_zakladki_36.html tylko troche krotka na mnie by była, taka hm.. do pol uda. http://www.allegro.pl/item620218399_024_nowosc_mona_boska_sukienka_cudo_36.html i ta w bezowym kolorze - tylko nie wiem czy wypada w takiej jasnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja mam 2 wesela w sierpniu, jedno wujka mojego chlopaka, jedno jego przyjaciela, jestesmy razem od 3 mieisiecy, nie poznalam jeszcze nikogo z jego rodziny ( mieszkaja jakies 200 km od miasta w ktorym studiujemy) i tak: Mam jedna sukienke czarna w kamyczki czarne + zlote dodatki - mysle o niej na wesele tego kolegi No i szukam drugiej : Na oku mam: http://www.allegro.pl/item622992981_nowosc_czerwona_mini_sukienka_zakladki_36.html tylko troche krotka na mnie by była, taka hm.. do pol uda. http://www.allegro.pl/item620218399_024_nowosc_mona_boska_sukienka_cudo_36.html i ta w bezowym kolorze - tylko nie wiem czy wypada w takiej jasnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×