Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linx

jak sie ubrac na WESELE?

Polecane posty

Gość Oleczk
Hej, potrzebuje pomocy. nie mam zielonego pojęcia jak sie ubrac na wesele;/ moja figura nie jest najlepsza (162cm. wzrostu i 57 kg. i do tego widoczny spory brzuszek i raczej małe piersi ;/) jestem blondynka o jasnej karnacji. Mam być swiadkiem na ślubie i chcialabym wygladać nienagannie lecz nie wiem w czym isc. na pewno nie chce czarnej sukienki bo wydaje mi sie dość smutna. nie wiem jakiej dlugości pasuje do mnie sukienka( czy dluga czy do kolana)? zawsze chodzilam w takich sukienkach w okolicach kolan ale chcialabymcos zmienic. może mogłybyście mi polecić jakies sukienki. wszystkie jakie sie dalo obejrzeć z tych stron sukienki juz obejrzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzz
http://www.mojeciuchy.pl/dane/319000/Zjawiskowa_sukienka_-_LAURA_SCOTT_FOR_APART_36_NEW.html ja mam sukienke podobna do tej ale w kolorze ecru i zlote ododtaki i bede druchna. Ale dzwonilam do panny mlodej czy nie bedzie jej przeszladzac, na szczecie jest szczera. A ja mam zawsze problem z kupieniem sukienki bo jestem strasznie drobna i szczupla i to byla w sumie jedyna sukienka na mnie dobra. Bo jeszcze byla czarna taka ale wygladaalm w niej jak smierc bo jestem strasznie blada. I mam nadzieje ze reszta gosci nie bedize na mnie patrzec krzywo. I moja mama byla kiedys na weselu gdzie panna mloda jej siostra i matka mialy biale sukienki i nikt nie patrzyl dzwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellonek
hej, ja też mam wesele w sierpniu i nie mam w czym isc ;/ problem jest taki ze mam 180 cm wzrostu, nosze rozmiar 42-44, co u mnie za tym idzie mam szerokie biodra i nogi no i biust mam ;) zero wystajacego brzucha i talie. Jakby ktos moglby mi cos doradzic, co moglabym kupic za przyzwoite pieniadze w polskich sklepach (zwlaszcza w warszawie) to bylabym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellonek
a, chcialabym dodac jeszze, ze wolalbym cos dlugiego, na pewno za kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka7777
witam. mam taki dylemat co do sukienki na wesele. mam śliczna czarna kiecke przed kolana a słyszałam że nie powinno sie iść w czarnej sukience bo sie niby żle życzy młodej parze. czy to prawda? czy ktoś z was o takim czymś słyszał? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
paulinko, załóż do niej kontrastowe dodatki - np czerwone buty i torebkę i możesz lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy się zalogować na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary . codziennie minimum 25 reklam do obejrzenia . zarobek gwarantowany a na stary dostajesz 6zł. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulineczka019
czesc dziewczyny;) doradzcie mi, czy na wesele kuzynki mojego chlopaka moge zalozyc czarne spodnie, ale nie z lnu, atlasu czy satyny tylko z takiego "normalnego" materialu?:) a do tego bardzo elegancko gore, makijaz fryz i sandalki na obcasie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftujrsmyjk
no pewnie, w dzinsach tez mozesz isc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulineczka019
nieno, bez jaj... nie mowmy o dzinsach bo nie wchodza w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftujrsmyjk
przeciez nikt cie nie wygodni :o ja w takich ciuchach to chodze do cioci na imienimy no ale moze w innych rejonach tak sie chodzi tylko od wielkiego swieta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulineczka019
szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moschino1985
A ja kiedyś tutaj dorwałam taką niesamowitą czerwoną, długą sukienkę z wykonaną z lekko prześwitującego materiału (na podszewce oczywiście) ;) wyglądała super! Delikatnie a zarazem zmysłowo :) http://vintageshop.pl/index.php?page=produkt_lista&id_kat=12 poszukajcie, czasami trafiają się takie perełki! Nawet w tym dziale z nową odzieżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja takze jadę 8 sierpnia na wesele, to juz tuż tuż,(wesele mojego chłopaka) i ja nie wiem w co się ubrać. Może opisze swój wygląd ;p mam ok.170 cm wzrostu,57 kg, jestem troszkę opalona, rude włosy.. Mam aktualnie czerwoną sukienkę-bombkę, lecz po ostatnim balu jest pozaciągana, (z satyny) chyba nie da sie tego naprawic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ide za 3 dni
i mam kiecke za 350 zł - a identyczna kosztowała 2000zł w innym sklepie. Długa czarna z przeswitującym pasem na brzuchu i plecach i reszta pleców odkryta, z lekkim trenem. Na szyje z pieknymi ozdobami srebrnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyto
dla ciebie pasowala by kremowa sukienka, lecz nie wiem czy wypada iśc w jasnych odcieniach, wy jak uwazacie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAjShA.P
Kurcze mam taki sam problem jak wy... Mam 25 sierpnia wesele a nic jeszcze nie mam... chciałabym coś w stylu emo. czyli jakąś sukienke różowo czarną średnio w klosz... pomocy.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce teściowa
Dużo piszecie Wy młode osoby o strojach na wesele. Ja mimo wieku i 85 kg też chciałabym ładnie wyglądać, toż to żenię syna! Poradźcie mi co na siebie włożyć? Na codzień chodzę w spodniach, ale na taki Wielki dzień może długą sukienkę? Na pewno potraficie mi doradzić. Jak byście chciały żeby ubrała sie Wasza Mama na wasz ślub i wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce teściowa
Witam. Mam nadzieję, że mi coś doradzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha_s...
Hmm... Ja bym chciała żeby moja mama lub moja przyszła teściowa były ubrane prosto,z klasą i elegancją. Z tego co obecnie widać na weselach,młode osoby,jak i ich rodzice odchodzą od strojów tzw."postaw się a zastaw się". Ja bym proponowała Pani sukienkę za kolano,np. w kolorze perłowym lub łososiowym i do tego żakiecik z rękawem 3/4,najlepiej w kolorze białym,lekki kremik. Sukienka oczywićie może mieć jakieś delikatne falbanki. I rajstopki bądź pończochy,wg. uznania-cieliste bądź o pół tonu ciemniejsze niż kolor skórki. Chodzi mi ocos podobnego,z tym że napewno nie biała i nie taka dłougość,jak już wcześniej wspominałam: http://www.yulla-shop.pl/Sukienka_Aneta-39.html Pozdrawiam i życzę udanych łowów:) I oczywiście szampańskiej zabawy na weselu syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecho
Chciałam zapytać o zdanie na temat takiej sukienki jak wyżej pokazałam. Jest długa, spódnica z klinów dołem lekko rozszerzana taki tulipan. Pod spodem falbana doszyta do podszewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce teściowa
Pomyliłam Agniecho i wpisałam w pseudonim Twój nick .Sorry. 2 wpisy powyżej to moje. Co sądzisz o tej sukience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsha
a mi to kto pomoże.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkrótce teściowa -> ja od dłuższego czasu walczę z moją mamą żeby nie postarzałą się strojem. kto powiedział że kobieta po 50 z dużym rozmiarem nie może wyglądać modnie, świeżo i stylowo? moja mama czasem doprowadza mnie do załamania gdy kupuje coś błyszczącego z falbankami a na dodatek wzorem. ma jeden komplet który odejmuje jej 10 lat. wełnianą prostą śliwkową spódnice z marynarką do kompletu plus liliową bluzkę z dekoltem łódką i rękawami 3/4. wygląda genialnie i ciągle jej powtarzam że tak ma się ubierać. prosto, bez przesady, klasycznie w ciekawych kolorach. często słyszę od niej takie wytłumaczenie jak coś jej pokazuje "stara baba nie będzie się ubierać w najmodniejsze ciuchy. to dla was młodych." NIE PRAWDA. przeglądnij sobie tą stronę: http://www.igigi.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie12
ja też wybieram się na wesele i mam mały problem. mam już sukienkę taką białą w czarne kółeczka zawiązywaną na szyi ale mam też inną którą kupiłam rok temu na inne wesele i w niej lepiej wyglądam tylko problem jest w tym że ona jest czerwona w białe groszki a groszki to już niemodne no nie. więc nie wiem czy mam iść w sukience w której lepiej wyglądam ale jest już niemodna czy w sukience która jest w sezonie ale średnio (nie to że nieładnie ale tak no wiecie bez szalu) się na mnie prezentuje. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka_23
Cześć! Za 2 tygodnie idę na wesele. Czy mogę iść w takiej sukience http://images43.fotosik.pl/177/3232a493da619 517med.jpg ? jest ona że tak powiem bardziej letnia niż weselna jest do kolan, wiązana z tyłu, z cienkiego i lekko połyskującego materiału na podszewce. Pasuje iść w czymś takim czy mam się jeszcze rozglądać za czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×