Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linx

jak sie ubrac na WESELE?

Polecane posty

Gość paula83
dzięki za odp. mając na myśli odważna-nie chodziło mi o długość ani o to ile ona odsłania/bo chyba to mialas na mysli;)/ tylko o to,ze np.soczysty kolor rzuca sie w oczy, i te frędzelki w tańcu a nawet przy chodzeniu strasznie falują....nie wiem czy to smieszne nie bedzie ???? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy blyszczaca ok
ehhh dziewczyny doradzcie... kompletnie nie wiem co mam zrobic...kupilam dluuuga suknie na wesele...prawda jest to ze namowili mnie na nia w sklepie...fason bardzo mi sie podoba-taki jak szukalam tylko ze sukienka jest zlota...i tu pojawia sie moj problem....jest blyszczaca....zastanawiam sie czy pasuje w niej isc na wesele czy raczej jest za sylwestrowa.... Prosze o opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smilka32
ostatnio byłam na dwóch weselach i jeśli chodzi o modę co do długości czy koloru sukienki jest bardzo zróżnicowana.Były dziewczyny i w długich sukniach i krótkich,kolr złoty też się trafił.Szczerze mówiąc najważniejsze,zebyś się dobrze bawiła i dobrze w niej czuła.Fakt - większośc sukienek była do kolana w kwiaty tak jak moda teraz nakazuje,ale to w żaden sposób nie wpływało ujemnie na dłuższe sukienki.Musisz sama przekonać się do swojego ubioru.I nigdy więcej nie daj sie namówić sprzedawczyniom dopóki sama nie jestes przekonana ;-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia0901
Czesc dziewczyny. Mam 18 lat, 170cm wzrostu i 50kg wagi, jestem szatynka. Za kilka tyg. w październiku mam wesele swojego kuzyna i kompletnie nie wiem w co mam sie ubrac. Dobrze jest mi w kolorze złotym, czerwonym, ewentualnie w czarnym badz bialym, chociaż wolalabym nie wkladac czarnego gdyz mam raczej jasna karnacje, a bialy to kolor panny mlodej wiec jak cos to te dwa kolory tylko jako dodatki. Poradzcie mi co moglabym zalozyc na siebie ( najchetniej wolalabym sukienke) aaaa i czy buty i torebka to nie w tym kolorze co sukienka, prawda? Włosy bede miec pokrecone i wepne sobie jakiegos kwiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagwiazdeczka
do paula83! powiem Ci ze ta sukienka idealnie sie nadaje na wesele..mysle ze jesli jestes brunetka to wybierz kolor czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagwiazdeczka
do agusia090! wiec ja uważąm ze skoro jetes szatynka, a nie jestes zbytno opalona bedzie Ci pasowała sukienka w kolorze złotym lub w szarosci.. do tego dodatki w kolorze czarnym lub brazie.. co do dlugosci sukienki i jej fasonu to nie umie Ci doradzic gdyz samam mam podobny problem:/ mam za tydzien wesele i sams nie wiem jaka kiecke wlozyc, dluga czy krotka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad jedna rzecza.W zwiazku z tym ,ze 13.09 ide na wesele i zastanawiam sie czy wypada mi isc w tej samej sukience w ktorej bylam 6 lat temu na studniowce.Ide z tym samym chlopakiem i na weselu bedzie mnostwo osob z jego klasy.Nie wiem co mam zrobic? ;/ hehe... sukienka jest prosta,koloru grafitowego,ze sznurówka na plecach,na szerokich ramiaczkach i z kwadratowym dekoltem.Prosta nic udziwnianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia256
kitrii, myśle że nie powinnaś iść w tej sukience, teraz jest naprawde dużo ładnych i w sumie niedrogich sukienek. Powinnaś pokazać sie w czymś świeżym i modnym. Oczywiście nie musi być to jakaś super droga sukienka, ważne jest to żebyś sie w niej dobrze czuła noi co tu dużo mówić... moda sie zmienia, to co było 6 lat temu niekoniecznie teraz pasuje. ale to jest tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga040481
Pomocy mam weselewe wrzesni i nie wiem w co sie ubrac mam 164 wzrostu i jestem pulchna czy w czerni wypada mi isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzieki ;) masz racje. Wlasnie chyba znalazlam cos fajnego ide jutro przymierzyc.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagwiazdka
do aga040481 hej, uważam ze w czerni nie zbyt wypada iscna wesele, lepiej by bylo jakbys zalozyla cos kolorowego, jestes pulchna wiec moze cos z gorsetem , bo ghorset zawsze wyszczupli, porzadnie sie ścisniesz i juz:) polecam, tez tak samo zrobilam na studniowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam ubrac do spodni w kant ??????????????????????? ide na wesele w bialych spodniach w kant ale co do nich??????? pomocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem.
Witam. W październiku mam ważne wesele. Bardzo chciałabym ładnie na nim wyglądać. Zastanawiam się czy krótka sukienka w tym stylu http://www.dresses.com/order/1160.html nadawałaby się. Oczywiście nie biała a np. czerwona. Nie wiem czy nie jest ona zbyt dziecinna i czy na pewno pasuję na przyjęcie weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirenieja
hmm, ta ostatnia jest całkiem fajna, ale ja jednak namawiałabym do klasycznej elegancji, czyli prostoty i umiaru, a jednocześnie seksownej kobiecości. Mi wpadła w oko taka oto sukienka i myślę, żeby ją sobie kupić na wesele w październiku: http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=345 co o niej myślicie? druga opcja, która jest bajeczna (ale niestety o wiele droższa): http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaaaaaaaaaaaaa
pocy co do sukienki żółtej długiej wieczorowej 9nie satynowej) bez pleców... co na ramiona nogi i jaka torebka i w jakim kolorze to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam 18 lat i we wrzesniu (27 dokładnie) idę na wesele z moim tatą do bliskich znajomych. I oczywiście nie wiem w co sie ubrać. Mam 154 cm, około 55 kg. Duży biust i spore biodra. Karnacje mam dość bladą, ciężko mi sie ładnie opalić. Włosy brązowo-rude. Dodam, że nie mam za zgrabnych nóg. Co mi radzicie? http://www.quelle.pl/pl/q4r/home/sonderaktion/abendmode_fuer_jede_gelegenheit/abendkleider/FH_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 Bardzo mi sie spodobała ta sukienka, ale nie wiem, czy bym w niej dobrze wyglądała i czy wypada w takim kolorze. http://www.quelle.pl/pl/q4r/neu_damen/navi_16/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9zZWNvbmRpZD1xdWVsbGVfcGxfMTUwMzc2JmZoX3ZpZXdfc2l6ZT05JmZoX3N0YXJ0X2luZGV4PTE4JmZoX2Vkcz0lYzMlOWYmJmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZnF1ZWxsZV9wbCUyZmRlX0RFJTJmX2FjdGl2ZSUzZSU3YjE5NzAwMTAxJTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF8xODg4X3F1ZWxsZV9wbCU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfcGxfMjI3NF9xdWVsbGVfcGxfMTg4OF9xdWVsbGVfcGwlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3BsXzIzMTFfcXVlbGxlX3BsXzIyNzRfcXVlbGxlX3BsXzE4ODhfcXVlbGxlX3BsJTdkJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/ Co myślicie o tej? http://www.quelle.pl/pl/q4r/home/sonderaktion/abendmode_fuer_jede_gelegenheit/abendkleider/FH_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/ Albo o tej? Bardzo też przypadła mi ta do gustu http://allegro.pl/item421169007_ever_pretty_olsniewajaca_czekoladowa_xs_xxxl.html Pomóżcie, jaką mam wybrać? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to
pierwsza i trzecia najładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kupiłam. Zupełnie inną. Czarną bąbke, z koronką. Tylko zastanawiam sie jakie dodadki. Czy coś kolorowego? Buty będę miała na pewno również czarne, bo inne kolory mi sie żadne nie podobają. Co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svietlana
do czarnego w sumie wszystko pasuje.. ładnie wygląda fiolet, turkus, czerwony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherubine
wszystko ladnie pieknie ale gdzie wy chcecie kupic te wszystke kiecki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafi
hej! mam problem mam wesele też 27 września i zaplanowałam że pójde na nie w czarnej sukience mam taką czarną, prostą ,lekko szerszą na dole, bez ramiaczek i jest do kolan w komplecie ma białą szarfę z takiej jak by satyny która się wiaże na biodrach i robi ona za pasek wszystko ladnie pięknie tylko że teraz moja przyszła tesciowa zrobiła prezent i kupiła mi przesliczne czerwone szpileczki i torebeczkę do tego tez czerwona i dała mi delikatnie do zrozumienia że własnie w tym chciałaby mnie ujzec na weselu.Mi te buciki też sie bardzo podobaja tylko mam teraz problem z sukienka bo tak sobie myślałam żeby tą szarfę z białej zamienic na czerwona i pójśc w czarnej sukieneczce z czerwonym paseczkiem na bioderkach i w czerwonych szpileczkach i torebka też czerwona a bizuteria jakas bardzo delikatna srebrna np. Tylko nie wiem czy to pasuje wiec zwracam się do was ratujcie i coś doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoluha
czarna sukienka i czerwona szarfa w pasie... wspaniałe zestawienie, polecam, ta czerwień przełamie surowość czerni. I teściowa będzie zadowolona :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svietlana
pasuje.. bylam niedawno na weselu i dziewczyna miała podobną sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×