Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linx

jak sie ubrac na WESELE?

Polecane posty

Gość julia16922
A ja kupiłam sobie białą, no może raczej kremową sukienkę typu: bombka... też idę na wesele - 30 sierpnia, a co najśmieszniejsze 18-ste urodziny będę miała w poprawiny :D:D heh.. ale dobra teraz na temat: otóż nie mam pojęcia jakie ubrać buty, a czasu coraz mniej, jestem dość szczupłą brunetką, czy wogóle bombka będzie pasowała - jeny tak się dygam tego wesela, ze nie wiem czy pójdę :D:D Błagam pomóżcie dobrać mi buciki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patucha
hej.. wydaje mi sie że kazdy kolor do bialego pasuje.. skoro masz ciemnie wlosy to mozesz ubrac ciemnie buty.no i oczywiscie torebke pod kolor butow:P Buciki najlepeij na obcasie.. bo jak ubierzesz na plaskim to przy takiej sukience bedzie wydawalo sie ze masz krotkie nóżki.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaa
do kremowego pasuje praktycznie wszytko ;) ja bym wybrala dla kontrastu ciemne buty a torebka? ;) najlepiej wziac kopertowke, niekoniecznie w kolore butow, bo to czasem wyglada sztucznie ;) masz duze pole wyboru ;p pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka11
A jaki strój dla rozmiaru 46? Dajcie linki, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia16922
ja myślę, ze w sumie taka sukieneczka by pasowała: http://allegro.pl/item415994443_super_sexi_duzy_rozmiar_46.html czarna, przecież optycznie wyszczupla, kokardka nadaje takiej "niamiętnośći" :):) jest wiązana pod biustem więc podkreśli napewno jego walory :D I to, zejest później luźno puszczona także napewno zamaskuje ciałko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka17
Pod koniec września idę na wesele wujka.. Mam, 17 latek, 170 cm wzrostu.. Mam mały problem. Wypatrzyłam sobie taką białą sukienkę do kolan w czarne motywy(liście,kwiaty) z kwadratowym dekoltem,do niej bolerko. Ale nie wiem czy ją kupić.. Te motywy są oklepane. Z netu raczej zamawiać nie będe. I czy pasuje iść w takiej sukience pod koniec września?? Na poprawiny już mam spódnicę-też czarno-białą(ładna) i do tego fajną bluzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka17
Jeszcze jedno- jeśli już kupię tą sukienkę, czy mogę do niej ubrać szpilki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ubrac do bialych spodni w kant???????? pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka85tg
Czy pasuje ubrać na wesele siostry (jestem świadkiem) białe eleganckie spodnie i tunika koloru fiolet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka85tg
hmmm no to mam problem :/ zostało jeszce tylko 9 dni a ja w dalszym ciagu nic nie mam :/ co proponujesz?? tylko nie gorsety i typowe sukienki :/......................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to sa typowe sukienki? co do spodni- bylam kilak lat temu na weselu gdzie dzieczyna swiadka byla w spodniach- wygladala koszmarnie bo nie dosc ze biale obcisle to jeszcze gore miala biala :o jak dla mnie to nietakt ubrac sie jak na dyskoteke i to jeszcze cala na bialo jak mloda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka85tg
No w sumie to masz racje.....panna młoda będzie na biało to faktycznie niewypał :/ no nic muszę cos poszukać....tyle tylko ze wiekszość sukienek jest robiona na jedno kopyto :-P A czt twoim zdaniem tunika koloru fiolet moze być?? i co do tego dobrać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch121
Do malenka85tg. Wg mnie nie powinno sie ubierać ekstrawagancko ani krzykliwie na wesele, tym bardziej jeżeli jest się świadkiem. Najlepiej właśnie ubrać się klasycznie żeby po pierwsze nie przyćmić panny młodej, bo to ona powinna rzucać się w oczy, a po drugie nie narobić jej wstydu przychodząc ubraną jak klown. A fiolet raczej będzie "walił" po oczach wszystkich gości. Jak już napisano wcześniej spodnie raczej odpadają, a wiadomo że jak tunika to tylko do spodni. Proponowałabym klasyczną małą czarną, w której będziesz wyglądać elegancko i gustownie - adekwatnie do miejsca i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treelee moreelee
a jak cos to chodzi mi o ten trzeci kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treleee moreelee- śliczna :) ja na wesele idę za parę tygodni ale już mam sukienkę. Podobna do tej którą pokazałaś, ale czarna. Nie wiem tylko jakie buty i dodatki. Zastanawiałam się nad czarnymi butami i białymi dodatkami czyli czarno- białe plastikowe kolczyki i biała plastikowa bransoletka. Albo wszystkie dodatki srebrne. Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a ta
ja wole czerwien jest zywsza no i ja jestem odwazna wiec moge zalozyc:D:D myslisz ze na impreze firmowa narzeczonego moze byc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej będzie pasować :) do tego jakieś srebrne dodatki. Ja bym zaszalała z kolią, ale nie taką przesadzoną i włosy pofalowane, upięte do góry + jakaś srebrna ozdoba do włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a ta
wlosy bede robic na pewno u fryzjera, bo mam dosc rzadkie i sama nic nie wyczaruje:P rok temu mialam brazowa kiecke i wczepila mi w e wlosy pieknego nie za duzego zlotego motyla i zloty brokat. super wygladalo... ja myslalam wlasnie nad kolia ale taka troszke skromniejsza bo mysle ze ta sukienka jest sama w sobie ozdobna mimo ze taka prosta... i do tego czarne chyba buty i torebke i delikatne srebrne wkrecane kolczyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a ta
wlasnie chce wygladac olsniewajaco:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin21
pomozcie!! mam sukienke na wesele ktorw jest z tylu czarna a z przodu zlota i ma jeszcze takie zlote kropki na przodzie!! jest dlugosci do kolan dopasowana!! mozna w takiej isc czy jest wsiowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin21
no jesli ta kest za odważna to ja sie nie wypowiadam na temat swojej:) heh ale sadze ze wcale nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×