Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ULTRASHAPE

ULTRASHAPE

Polecane posty

Gość topik top
We wroclawiu jest ultracontour ale podobno efekt zabiegu jest krótkotrwaly. Ciekawe czy prawda? Jeżeli ktoś próbował to dajcie znać. W Warszawie są dwa punkty specjalizujące się w Ultrashape, jeden chyba od roku (Elite) a drugi od miesiaca czy dwóch (kształtosfera). Czy jest Ultrcontour w Warszawie? Zabiegi są tańsze ale czy skuteczne? Zastanawiam się nad Ultrashape i Ultracontour i nie wiem co wybrać? Pomóżcie! Też bym nie chciał aby uczono się na mnie. Chyba przyjadę do Warszawy i wybiorę Ultrashape jezeli efekt ma być długotrwały. Jak mają roczne doświadczenie to chyba wiedzą co mówią i robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowit3
Podobno Ultracontour to fizykoterapia, jeżeli tak to efekt nie może być trwały, bo nie są niszczone komórki tłuszczowe. A szkoda bo jest tańszy. Podobno obydwa punkty ultrashape w W-wie są dobre. Doświadczenie jest ważne, ale do mnie przemawia specjalizacja. Ja jeszcze nie skorzystałam - zbieram kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunny
Jak uzbieram kasę, to zrobię w Poznaniu. Mają najnowocześniejszy aparat, a zabieg wykonuje lekarz. Ćwicze, ale w żaden sposób nie moge pozbyć się "boczków", ufam, że to mi w końcu pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowit3
A co znaczy "najnowocześniejszy" aparat? Czy to znaczy, że jest kilka rodzajów Ultrashapów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunny
Chyba nie, raczej najnowszy. Dziewczyny, które się poddały zabiegowi, piszcie o efektach! Zabieg nie jest tani, ale czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
najnowocześniejszy znaczy ze pewnie ten zabieg ultrashape ma najwiecej plusów i mało minusów jesli chodzi o inne zabiegi jak lipoliza czy liposukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie mnie to nie przekonało.
kazdy organizm jest inny i jedna osoba widzi efekt po pierwszym zabiegu a inna po kilku!!!!!!!!!!!!wiec jesli juz się decydujesz to lepiej miej w zanadrzu te 10 tys moze? bo nie wiadomo ile trzeba powtórzyć zabiegów.. ponizej macie zdjecia przed i po w niektórych przypadkach nie widac spektakularnego efektu wiec nie wiem czy warto... ja obstaje prze diecie i codziennych treninagach efekty mam lepsze niz te osoby na zdjeciach tylko ze moje chudniecie trwało 3 miesiace a nie godzina jednak zaoszczędziłam na jedzeniu na bilatach nie stoduje juz drogich kremów antycelulitowych i mimo ze płace za siłownie to jednak kasa sie zwróciła... http://www.ultrashape.com/photos.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunny
Ale sa miejsca, z ktorych nie da sie usunac tluszczu! I wiedza to nawet szczuple dziewczyny, ktore czesto maja wystajacy brzuszek, ktorego zadnym sposobem nie da sie pozbyc. Dieta + cwiczenia sa konieczne, takze przy tym zabiegu. Raczej sie na niego wybiorę. Denerwuje mnie gadanie, ze dieta i cwiczeniami mozna zadziala cuda! Nie zawsze tak jest!!!! A jesli Ty mialas to szczescie, ze po diecie i cwiczeniach jestes juz idealna, to nic tylko pogratulowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allicjaa
www.shape.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Podzielam opinię Crunny jeż. chodzi o miejsca gdzie trudno jest usunąć tłuszczyk dietą i ćwiczeniami. W moim przypadku, nawet kiedy intensywnie trenowałam przez lata, miałam problem z brzuchem; przy 3x większym nakładzie ćwiczeń , efekty były 3-krotnie mniejsze niż u moich koleżanek:-( Na szczęście dotyczyło to tylko brzuszka. Czy istnieją gabinety/centra odnowy w okolicach Katowic - Krakowa specjalizujące się w zabiegach Ultrashape? Będę wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allicjaa
W Krakowie gdzies robią, poza tym to tylko w Warszawie i w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolala
Pozdrawiam wszystkich! Czy ktoś może zobił sobie ultrashape w Łodzi lub Częstochowie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allicjaa
Jolala chyba nie czytałas poprzednich postów!!! Jak ktokolwiek miał sobie zrobic ultrashape w Łodzi lub Częstochowie skoro w Polsce są tylko 3 miasta, w których wykonuje się te zabiegi! W Warszawie, w Krakowie, a teraz także w Poznaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolala
sorry, czytałam, ale jak widać nieuważnie. a swoją drogą w tej Łodzi jakoś ciężko zrobić cokolwiek, a mnie jest wszędzie daleko uważacie, że ultrashape jest skuteczniejsze od lipolizy iniekcyjnej? czy ktoś ma porównanie? cenowo różnica jest spora, choć jeśli trzeba coś powtarzać, to trudno ocenić na początku pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allicjaa
Hmm. Lipoliza jest zabiegiem chirurgicznym, moga pozostać po tym krwiaki itd. lub może zostać uszkodzone jakieś naczynie itd. Poza tym trzeba powtórzyć ją około 4-5 razy. Ten środek rozpuszczajacy tłuszcz w lipolizie też nie jest zupełnie obojetny dla organizmu, no i tłuszcz może rozpuszczać nierównomiernie, a więc pozostaną grudki na ciele. No nie wiem, ja lipolizy raczej bym się bała. Z Łodzi np. do Warszawy nie jest zbyt daleko, zreszta do Poznania również - samochodem 2 godziny, wiem bo jechałam tydzień temu - przez całą trase jest autostrada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolala
Do Allicjaa Dzięki za odpowiedż. Muszę to sobie wszystko dokładnie przemyśleć. Cena mnie trochę znechęca, ale może lepiej poczekać i zrobić raz a dobrze? Przyznam się,że śledzę forum na temat lipolizy i opinie są niejednoznaczne - od bardzo zadowolonych kobitek, po takie co ciągle czekają na efekt. Są i takie, które zamilkły po zabiegu zupełnie i nie wiadomo, jak to interpretować. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana 23
duzo czytam na temat i ultrashape i lipolizy.. i zalety ultrashape to bezbolesny zabieg, nie ma zadnych opuchnięć, siniaków krwiaków, tłuszcz powinien rozpuszczac się równomiernie i wielu uważa ze jeden zabieg wystarczy by efekt był bardzo widoczny i trwały..cena 2800 zł za obszar ciała wielkosci kartki A-4 lipoliza tańsza zalezy ile poda sie preparatu, zabieg pod znieczuleniem ale potem zaczyna boleć jest spora opuchlizna, mogą wystąpić krwiaki zasinienia cena pewnie mniejsza ale zabieg podobno lepej powtórzyc do 4 razy.czyli jak wydamy na 4 zabiegi po 1500 zł wyjdzie 6 tys! w przypadku obu zabiegów wieksze efekty przyjdą dopiero po kilku tygodniach diety niskotłuszczowej by nie obciązać wątroby przydadzą się cwiczenia i dodatkowe zabiegi np drenaż limfatyczny by pobudzić usuwanie i neutralizację komórek tłuszczowych mnie bardziej przekonuje ultrashape jednak cena odstrasza...ale w warszawie są promocyjne ceny za 5400 zł są 3 zabiegi ultrashape i pakiet zabiegów wspomagających.. ja na razie z bryczesami walczę dietą i cwiczeniami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
czy któras z Was moze pochwalic sie jakimsis rezultatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzak
W zeszłym roku miałam jeden zabieg Ultrashape na brzuchu i później serię tym drugim urządzeniem Ultracontour na udach. Efekt miałam (2-3 cm), jest on trwały na obydwu okolicach. Noszę rozmiar mniejszy spodni i dbam o siebie aby nie utracić efektów. Jestem zadowolona i z Ultrashape i z Ultraconour. Polcecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie kilka tygodni temu lipolizę ( 50ml) i... nic zero efektu. To lipa z tą lipolizą. Teraz zastanawiam się nad liposukcją :( albo nad ultrashape. Tylko nie wiem co będzie gdy wydam 3 lub 5 tys z efektem jak po lipolizie... Dodam tylko ze pieniądze nie spadają mi z nieba. Zna ktoś dobrego chirurga, który nie zostawia nierówności na ciele , z okolic centralnej Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erka444
Teraz mamy nowy gabinet w Gdańsku-Wrzeszczu "Dwór Kuźniczki" koło dworca. Jest ultra shape i endermologia. Nie bałabym się ultrashape'a - to urządzenie działa nie na naczynia krwionośne, nerwy, a wyłącznie na tkankę tłuszczową, 1,5 cm pod skórą i tylko na taką minimum lub większą grubość tkanki tłuszczowej można nim oddziaływać. po wyznaczeniu obszaru, na którym chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczyku urządzenie samo przelicza go na ilość impulsów, które musi wyemitować; tak więc koszt tego zabiegu wcale nie musi być zawrotny /1 impuls kosztuje 3zł./. Jednorazowo nie powinno się przekroczyć 1000 impulsów, bo z taką ilością uwolnionych z komórek tłuszczowych trójglicerydów nasza wątroba jest w stanie sobie poradzić w ciągu 1 miesiąca - i tyle +- trwa oczekiwanie na efekty. człowiek od wieku niemowlęcego do końca swego życia ma taką samą ilość komórek tłuszczowych - zmienia się jedynie ich ROZMIAR! Ultrashape przy pomocy ultradźwięków niszczy te komórki, rozrywa błony komórkowe uwalniając ich zawartość do przestrzeni międzykomórkowych, a dalej jest ona tranportowana przy pomocy krwi i limfy do wątroby, ta zaś radzi sobie z nią tak jak z substancjami tłuszczowymi, które jemy na codzień, czyli stopniowo wydala. Te zniszczone komórki już NIE "ODRASTAJĄ". jeśli dalej będziemy spożywać dużo tłuszczy to odłożą nam się w innym miejscu:)) Wspomaga to wydalanie po zabiegu uwolnionych substancji Endermologia, czyli masaż w podciśnieniu, który wspomaga przemianę materii, wymianę komórkową, wydalanie szkodliwych substancji, gimnastykuje skórę, wyraźnie zmniejsza cellulit - jest po prostu kapitalny jako uzupełnienie ultrashape'a, ale i jako osobny cykl zabiegów trudno go przecenić. Efekty są naprawdę widoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnie to brzmi....
mój maż jest szczupły je dosłownie wszystko w wielkich ilosciach! na kolację je tyle co ja w ciagu całego dnia!!!! tez bym tak chciała no i oczywiscie nie tyć... w sumie jesli to naprawdę działa to mogłabym jesc i jesc i nie tyc w tych miejsach tylko innych... tylko zostaje kwestia ceny...3 tys to sporo....a jesli sie pomysli ze w czasie ciazy za duzo tłuszczu sie nie odłozy i bedzie mozna jesc duzo wiecej i za duzo tez nie utyc do konca zycia to cena nie robi sie az tak duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana0
sumujac:kilka osob stwierdzilo ,ze bylo na ultrashape, ale nikt specjalnie nie zachwalil ..przeczytalam gdzies ze tluszcz sie nie odbuduje jesli sie go odpowiednio wesprze cwiczeniami i dieta..hm ..czyli lepiej isc od razu pocwiczyc i zachowac pieniadze na inne przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka...chcaca wiedziec
moze dieta i cwiczenia to dobrze, ale po zabiegu jest szansa ze nie przytyjesz juz w tym miejscu...bedziesz mogła jesc wiele rzeczy nie przejmując sie ze przybedzie Ci kilka centymetrów.... moja przyjaciółka jest szczupła i naprawdę je duzo i nie zwraca uwagi na kaloryczność.. i tak nie tyje i ja tez bym tak chciała.... moze i zabieg drogi ale jak sie pomysli ile wydaje sie na kosmetyki antycellulit i wyszczuplajace czy srodki odchudzajaće to koszt zabiegu moze okazac się mniejszy...niz na poczatku sie wydaje. na zasadzie raz a dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska123
Biorąc pod uwagę to,że ultrashape ZASTĘPUJE liposukcję to koszt chyba nie aż taki. Tam musisz zapłacić za chirurga, anestezjologa, znieczulenie, itp.( to podobno ok. 6-7 tys.zł!), potem walczyć z krwiakami, obrzękami, rekonwalescencja - widziałam zdjęcia po takim zabiegu, brrr... Zwłaszcza, że te 1000impulsów, to nie musi być "twój rozmiar". 1000 to duży męski brzuch, twój może mieć np. 300-400, a to x3zł. to już zupełnie inna kwota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka... chcąca wiedzieć...
ja mam płaski brzuch raczej zabieg jest mi potrzebny na uda biodra i pośladki zresztą nie są az tak grube no w udach mam 53 cm przy wzroscie 155 cm i wygladają jak parówki mam raczej drobną budowe ciała wiec możliwe ze byłoby potrzebne mniej impulsów ale w wiekszości przypadków za ultrashape jest jednakowa cena 2800 zł i nie widzę wiadomości ze cena uzalezniona jest od ilości impulsów... trzeba zadzwonic do gabinetu i zapytac czy jest taka opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkka.s.
Zadzwoń, tez chetnie sie tego dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka... chcaca wiedziec
napisałam meila do gabinetu w poznaniu nie dostałam odpowiedzi jeszcze moze nigdy nie dostane nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erka444
w gdańsku nowy gabinet od 10.00-17.00 tel. 058 5204751 - w zależności od ilości impulsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkaa
Rozumiem ze erka444 to ktos pracujacy w gabinecie w gdansku. To czyli jak to jest? Przychodze i mowie ze chce tylko 500 impulsow i koniec?a co jesli np. w moj brzuch weszloby duzo wiecej i po polowie nie bedzie efektu? Jesli przy pelnej dawce traci sie srednio 2 cm to ile przy polowie ?1 cm? To gra nie warta zachodu! Co z tego ze mniej zaplace skoro nie bedzie efektu, nonsens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×