Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ULTRASHAPE

ULTRASHAPE

Polecane posty

do KształtoSfera ja nie wierzę w ultrashape, widziałam efekty i słyszałam negatywne opinie Proszę napisać dlaczego to jest tak mało skuteczne ? A co Państwo robicie z pacjentami, u których nie zaobserwowano zmian poza redukcją cellulitu ? Gdybym miała gwarancję sukcesu , pewnie bym się skusiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KształtoSfera
Witam, Trudno jest mi się odnieść do Pani doświadczeń i oceny skuteczności zabiegu UltraShape. U nas około 20% Klientów decyduje się na kolejne pakiety, co jest pewną miarą zadowolenia. Mamy również dwóch Klientów, którzy nie zauważyli u siebie efektu po wykonaniu zabiegu. Kwestię gwarancji z każdym Klientem dyskutujemy indywidualnie - zapraszam na spotkanie, jestem pewna, że znajdziemy satysfakcjonujące obydwie strony rozwiązanie w tym zakresie. Pozdrawiam KształtoSfera P.S. UltraShape nie powoduje redukcji cellulitu. W tym zakresie oferujemy zabiegi V elaSmooth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary.....
jak efekty 23 latko odezwij się jestem ciekawa Twoich wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak się nie skuszę, bo następna znajoma ma 0 rezultatu po ultrashape. od dwóch tygodni się odchudzam , efekty są :) ćwiczę na orbitreku , uda się ciut wysmukliły i pupa wstała :) do tego guam i jest całkiem znośnie kurczę może kiedyś coś innego , skuteczniejszego wymyślą , poza liposukcją oczywiście , bo ultrashape to ... raczej nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
do marry !! a przestań, żadnego rezultau stosuje sie do ich zaleceń i nic, kompletnie nic, jestem załamana. Pójde do nich za dwa tygodnie reklamować ten szajs!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
bo podejrzewam że skoro jeszcze nic nie ruszylo to i za dwa tygodnie nic sie nie zmieni, wydałam 2500 w błoto, to mój interes życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
NIE IDŹDZIE NA ULTRASHAPE DOBRZE WAM RADZĘ, JA MAM NERWA NA MAKSA. WRRRRRRRR. CUDÓW NIE OCZEKIWAŁAM ALE NIE SĄDZIŁAM ŻE WYDAM TYLE KASY NA KOMPLENE NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzucholl
Pytasz gdzie mi to zaproponowano? Wykupilem pakiet Ultrashape w Warszawie w gabinecie na ul. Pereca w Centrum Laseroterapi Elite, wybrałem to miejsce bo mają podobno największe doświadczenie. Wykupiłem pakiet Ultrashape, po 2 Ultrashape nie miałem efektu i zaproponowali mi Ultracontour w zamian za ostatni Ultrashape. Powiedzieli, że najlepsze efekty zauważają jak łączą te dwie metody tj. Ultrashape z Ultracontour i robią zabiegi na zmianę na tą samą okolicę ciała. Ultradźwięki w Ultrashape i Ultracontour rozrywają komórki tłuszczowe, następnie bardzo mocny drenaż z Ultracontour przyspiesza usunięcie zawartości tych komórek. U mnie tak jak pisałem to zadziałało SUPER. Jestem teraz po 2 zabiegach Ultrashape i 2 zabiegach Ultracontour i efekt jeszcze się pogłębił. Efekt końcowy ma być podobno po miesiącu. Podobno możesz od razu zdecydować się na ten pakiet łączony lub zamienić go jeżeli sam Ultrashape na Ciebie nie podziała. Osobiście wydaje mi się że Ultrashape rozerwał te komórki tylko organizm nie mógł sobie z nimi poradzić a mocny drenaż z Ultrcontour mu to umożliwił. Ja z zabiegów jak na razie jestem bardzo zadowolony. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 -latka
to tylko Ci pozazdrościć! gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta6565
Witam Ja wykupilam serie zabiegow. Pierwszy ktory juz mialam trwal 30 minut. Robilam go w londynie. Nazywa sie ACCENT. Nie mam pojecia jaki jest polski odpowiednik. Zabieg polega na rozgrzaniu np brzucha (tak jak w moim przypadku) do 40 stopni przez 30 minute. Jest to cieple, przyjemne uczucie. Zostaja "stopione" pierwsze podskorne grudki tluszczu. Oprocz tego ujedrnia skore i po malu likwiduje obwisla skore ktora zostala mi po ciazy. Niestety mam tego tak duzo takze po pierwszym zabiegu nie bylo rezultatow. Przez ten caly tydzien nie moge jesc chleba, makaronu i takich tam podobnych zbozowych produktow i musze niestety cwiczyc - czego bardzo nie lubie - zeby uwolnic ten stopiony tluszcz. Na drugi poniedzialek mam powtorzyc ten zabieg, a tydzien potem umowiona jestem na ultrashape ktore ma trwac 1.5 godz Dla dziewczyn w Londynie i wybierajacych sie polecam ta klinike www.icareformybody.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
mnie się to wszystko wydawało zbyt piekne by było prawdziwe... gdyby ten ultrashape działa od razu to nie robili by specjalnych pakietów... ja chodzę do kosmetyczki stwierdziła ze z moimi udami nie jest zle poleciła cos podobne do endermologii elektrolipolize i elektrostymulacje miesni...chyba się na cos zdecyduję bo akurat te zabiegi sa duzo tansze moze efekty pojawia się pózniej to łacznie wyjdzie i tak taniej niz nawet 1 zabieg ultrashape.... moze ultrashape jest alternatywa liposukcji ale niestety drozsza...dla mnie az za drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to Ciach w Brzucho
hej - to jak to właściwie jest najpierw "po 2 Ultrashape nie miałem efektu " a potem ale nadal w tym samym tekscie "Ultradźwięki w Ultrashape i Ultracontour rozrywają komórki tłuszczowe"??? - no to rozrywają czy nie to jeżeli tak to obydwa działają!!! a potem ten efekt to dzieki ultracontur bo rozerwał komórki czy może tylko dlatego że usuna efekty zabiegów ultrashape??? myślę, że to bardzo dobra informacja - ultradzwięki działają tylko ważne jest żeby dodatkowo mieć dobry drenaż - w tym coś jest bo koleżnaki po endermocośtam i velicośtam mówią że też jest ich mniej tyle, że na chwilę - zbieram kasę i coś wybiorę ale łączyc nie będę bo jeżeli działają tak samo to nie ma po co a jak nie to czy ktoś przebadał skutki takiego łączenia (ps. czy ktoś słyszał o badaniach klinicznych ultracontur lub ultrashape??? czy były robione - jezeli tak to powinny być dostępne - poszukam) w tym łączeniu ultracontur i ultrashape to ja się gubię - to taki troche chleb z bułką? czy ultracontur to tylko drenaż? ale piszą też ultradzwięki więc nie - troche to brzmi jak mam dużo zabawek i muszę wszystkie sprzedać - bo jeżeli ultracontur jest lepszy to po co klientom wciskać ultrashape - żeby niezadowoleni byli albo co??? może zaczne od jakiegoś endermo lub vela bo to tańsze, obejrzę jak to wygląda - może pokażą mi ultracośie? może spotkam kogoś kompetentnego, kto bedzie miał dla mnie czas żeby pogadać i wytłumaczyć? bo na bazie informacji z forum to wszystko to albo lipa albo panaceum - jakoś tak brakuje szarych kolorów albo białe albo czarne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlot2006
Różnica jest taka jak pomiędzy "kształtem a konturem". UltraShape na trwale niszczy komórki tłuszczowe, podczas gdy Ultracontour, dopuszczony jako urządzenie fizjoterapeutyczne, powoduje odchudzenie (zmniejszenie objętości) komórek tłuszczowych, które z czasem ponownie się wypełnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlot2006
ja robiłam sobie zabieg ultrashape w Gdańsku i jestem zadowolona!!! Podoba mi sie tez forma rozliczenia. Teraz chodzę na zabiegi endermologii i chyba sie od niej uzależnię. Masaż jest bardzo przyjemny a efekty widać ... Cellulit mi sie zmniejszył, a skóra wygładziła... Polecam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalaaaaaaaaaaaaaa
A ja byłam na endermologii i na vela smooth. Nie ma porownania. Teraz to juz tylko vela smooth, na endermologie wiecej nie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 51 cm w udzie
a ile płaciłas z ultrashape i endermologię? jeden zabieg kosztuje jakies 130 zł:-(ja tyle mogę wydac na jedzenie na 2 tygodnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalaaaaaaaaaaaaaa
VelaSmooth jest troche drozsza, ale efekty są lepsze. jeden zabieg ok. 250 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ciach w brzucho 2
hej - miałam troche czasu i pogrzebałam w internecie znalazałam polskiego dystrybutora ulstrashape - SHARPOL - tam jest pdf z informacją o badaniach klinicznych dystrybutora ultracontour nie znalazłam - jest natomiast bardzo fajna strona producenta (po angielsku - ale to francuzji więc język prosty i dałam radę). to co ktoś pisał że dwa ultrashape nie pomogły a potem jeden ultracontour i super efekt to chyba "wypadek przy pracy" - producent pisze, że wyniki są po 3 zabiegach - a może to były wyniki po ultrashape a pokazały sie po drenażu ultracontour??? Na temat badań klinicznych nic nie znalazłam -- poza info na stronach ELITE (mają ultracontour) - badańa w takcie!!!Czyli badań nie ma - i czymś takim wolno handlować!??? Ja tam bym się bała. Skorzystać też się boje - chciałabym byc jak "króliczek" ale nie myśle o doświadczalnym!!! ze strony o ultracontour wyczytałam, że ważne jest żeby po rozbiciu komórek tłuszczowych zrobić drenaż - inaczej podobno tłuszcz potrafi ponownie sie wchłaniać - muszę poszukać kogoś kto ma ultrashape i dobry drenaż - pisałyście, że vela jest lepsza od endermologi? ciekawe czy ceny poza warszawą są niższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaa80
W Poznaniu 3 zabiegi Ultrashape + 3 zabiegi Vela Smooth są w pakiecie za 5 tysięcy zł Efekty podobno super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
chwalic sie efektami!!! co nie ma ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janifun
Robiłam ultrashape i ultracontour i widziałam bardzo niewielkie efekty mimo diety i regularnych cwiczeń. w tym roku mąż zafundował mi na urodziny 10 zabiegów mezoterapii bezigłowej i efekt jest sto razy lepsz od ultrashape i ultracontour.Skóra zrobiła sie napięt, zniknał cellulit i 3 cm w obwodzie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach słoneczka ... nikt się nie będzie chwalił bo nie ma czym... jesienią będę mieć odsysanko i w końcu będę chuda wszędzie...:) teraz ciut schudłam , ale udka jeszcze nie są takie jakie bym chciała... uwaga będę sadzić banały... rozsądna dieta ( tylko nie głodówka ) i ćwiczenia , ćwiczenia , naprawdę działają cuda. jak ma się więcej masy mięśniowej można więcej zjeść... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 -latka
schudłam!! nie jest to rewelka ale sie ciesze po niecałym miesiącu od ultrashape, endermologi i odstawienia słodyczy widzę efekt, spodnie mam luźne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzucholll
do "no to ciach w brzucho" Nie rozumiem twojej irytacji i zdenerwowania. Może jesteś z gabinetu który sprzedaje zabiegi Ultrashape, a może z Sharpol, który wszystkim podobno wmawia że Ultracontour nie działa? do "niezadowolonych z efektu Ultrashape" Ja pisalem swoje spostrzezenia po zabiegu. Zdecydowalem się na pakiet tylko Ultrashape i nie myślalem o Ultracontour, po informacjach jakie przeczytałem w necie. W związku z tym, że nie miałem efektów po Ultrashape, zaproponowano mi Ultracontour zamiast Ultrashape w ramach pakietu. Jak dano mi taki wybór to skorzystałem (po co mialem robic kolejny zabieg Ultrashape jak nie dawał mi efektu) i cieszę się bo straciłem kilka cm i teraz mogę powiedzieć ze jestem zadowolony i szczerze polecam. To oni mi powiedzieli że Ultrashape i Ultracontour rozrywają komórki tłuszczowe a następnie mocny drenaż z Ultrcontour przyspiesza usunięcie zawartosci tych komórek. Jak chcesz isć na endermologie czy inne zabiegi to twoja decyzja. Ja nie karzę ci korzystać z pakietu łączonego. Dlaczego miałbym nie wybrać zabiegów Ultrashape i Ultracontour w pakiecie jak podobno ich połączenie daje bardzo dobry efekt ? Cenowo nie ma dużej różnicy. Szczerze, jak mam wybrać endermologię czy Ultracontour to bez zastanowienia wybiorę Ultracontour. Czy Ultracontour i Ultrashape mają badania kliniczne czy nie to nie mi oceniać. Szczerze, to mnie aż tak nie interesuje. To czy one są czy nie, nie świadczy o tym czy zabiegi są skuteczne czy nie. Moje wypowiedzi skierowane były do tych osób, które nie były zadowolone z zabiegów Ultrashape i miały je podbudować. Może wystarczy zrobić mocny drenaż i efekt będzie, może organizm nie jest w stanie sobie poradzić z tą zawartościa tłuszczu, który został usuniety Ultrashapem??? Ja nie twierdze, że Ultrashape nie zadziałał, szczerze nie wiem co zadziałało ale razem efekt jest super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku fiku
Ja robiłam zabiegi Ultrashape i efekt jest, straciłam oponkę na brzuchu i to bez bólu. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka 123
Ja robiłam zabiegi Velą i endermologią. Pe endermologii efekty miałam fajne, po Veli nic, bez zmian tylko mnie bolało. O Ultrashape zaczynam dopiero myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlot666
do ulalaaaaaaa: jezeli nie jestes zadowolona z zabiegow endermologii i nie widzisz efektow, to prawdopodobnie zabiegi byly niefachowo wykonane... to jest bardzo wazne... Ja jestem bardzo zadowolona z endermologii i moje znajome, ktore chodza na zabiegi rowniez... pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiawal
a ja jestem po serii ultracontour (3 zabiegi ) i efektu żadnego!!! Efekt był zaraz po zabiegu jakies 2 cm mniej, ale to przez drenaż... w drodze do domu wypiłam jakis litr wody i komóreczki juz sie zdążyły napełnić wodą i w domu juz było wszystko po staremu ( w sensie centymetrów w pasie ) tragedia, po prostu wyrzuciłam 2 tyś w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniek
A ja jestem bardzo zadowolony z zabiegu ultracontur, nic mi nie wróciło. Teraz idę na Ultrashape. Dam wam znać co było dla mnie lepsze(mam na myśli efekty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×