Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ULTRASHAPE

ULTRASHAPE

Polecane posty

Gość rudaanka
Na zasadzie ultradziekow dziala tez urzadzenie medicell, rozbija tkanke tluszczowa i jest ona wydalana z przewodem pokarmowym, zabieg przyjemny, ja poszlam za namowa kolezanki ktora stracila 6cm po zabiegach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krysia J
Niestety, jestem bardzo doświadczona... Miałam podawane bardzo duże ilości fosfatydylocholiny . Dla mnie to lipa . Gratuluję Ci w takim razie rezultatów. Liposukcja boli trochę do trzech dni po, potem już mało, ale za to ubytek w centymetrach jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tester
ból jest relatywny oczywiście... Każda lipoliza iniekcyjna bolała mnie bardzo. Brak rezultatu potęgował ból. Zrosty miały prawo się zrobić przy dużych ilościach podanego środka. Zostały mi ciemne miejsca, ale ostatnio są mniej widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na nowe forum profesjonalnej holistycznej kosmetyki i stylizacji twarzy, ciała i paznokci... Szeroka profesjonalna wiedza kosmetyczna, FIT & SPA & WELLNESS, stylizacja paznokci i wieeele innych.... www.innowacje.mojeforum.net Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DermaMed
do do dermamed hmm, prawdopodbnie nie miala Pani robionej lipolizy, albo byla robiona niewlasciwie. Polecam forum "Lipoliza". Mozna z niego wywnioskowac, ze nie tylko ja, jako osoba robiaca ten zabieg, ale rowniez pacjentki sa zadowolone. Warunek. Trzeba to zrobic dobrze. A jesli chodzi o to urzadzenie, to posiadam VelaSmooth, jedyne zaaprobowane przez Food and Drug Administration w tym wskazaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia sus
Co do lipolizy to podzielam zdanie, efekty są fajne po kilku zabiegach, natomiast jak robiłam Vela Smooth to wyrzuciłam tylko pieniądze i straciłam czas. Rezultatów zero. Dużo lepsza jest endermologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zorientowanejj
dzięki .... NIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DermaMed
Miałam 6 razy lipolizę. Tak, zgadzam się że ta dyskusja nic nie wnosi , szczególnie że jest to dział o mocnych ultradźwiękach ... Chyba niepotrzebnie Pan podkreśla ustawiczne szkolenia w zakresie podawania środka w tkankę tłuszczową . Co innego np taka chirurgia plastyczna , albo naczyniowa ... Ale zastrzyki ...? Tak czy owak życzę sukcesów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieeemambrzuszka
Ja jestem bardzo zadowolona z Dermamedu. Miałąm robioną lipolizę kilkukrotnie i nie mam brzuszka. Takze nie spieśzcie się z ocenianiem tego ośrodka nie znając go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usunęłam oponkę
Ja natomiast byłam w prestiżowym gabinecie w Warszawie który specjalizuje się w kompleksowym usuwaniu tkankli tłuszczowej i ma największe w tym doświadczenie. Umówiłam się na konsultację do lekarza o on zaproponował mi połączenie zabiegu Ultrashape z lipolizą. To znaczy na brzuch miałam wykonane zabiegi Ultrashape a na podbróbku lipolizę. Otrzymałam kartę stałego klienta na inne usługi z których planuje skorzystać. Tutaj obsłużono mnie profesjonalnie, wyjaśniono że nie powinnam spodziewać się cudów, co tez miało miejsce. Pozbyłam się 4 centymetrów w pasie co mnie satysfakcjonuje a przy okazji pozbyłam sie podbródka. Wybrałam ten gabinet, bo wiem że ma bardzo duże doswiadczenie w tym co robi. Poza tym do końca stycznia mają promocje 50% na zabieg ultrashape co skusiło mnie na dodatkowy zabieg. Czułam sie tutaj komfoirtowo a nie jak w bloku u ciotki.;-) na piętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik top
ja natomiast robiłam lipolizę w Gdańsku, efekt SUPER. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzielam zdanie
chyba byliśmy na Ultra w tym samym miejscu tzn. w Warszawie www.elite.waw.pl. Informacje o tym gabinecie dostałem od znajomego, z polecenia. Wiem że dostałem to co najlepsze i nie robiła mi zabiegu ta sama osoba która odbiera telefon i sprząta jak to się dzieje w innych miejscach. Ja miałem pakiet Ultrashape i Ultracontour (to polecił mi lekarz). Mogłem wybrac między Ultrashape, Ultracontour a lipolizą. Ważne jest to, że dobrali taki zabieg jaki był dla mnie najbardziej wskazany. Ja natomiast dodatkowo zafundowałem mojej żonie zabiegi na twarz i makijaż trwały. Uwzględnili moją kartę stałego klienta. To nazywa sie profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula la
Chciałam zrobic sobie lipolizę ale nie zakwalifikowano mnie do zabiegu. Co mam teraz zrobic? Jestem z Wrocławia. Czy jest tam Ultrashape? potrzebuje usunąć tłuszczyk z ud i łydek. Poradzcie mi coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona ale zainteresowana
no no to pereca stała się prestiżowa bo nie na pietrze tak jak np. doktor noszczyk - chyba bedzie się musiała bidula przeprowadzić jak to przeczyta a szkoda bo fajnie ma i tak prywatnie i bez tłoku? ale jezeli to nie reklama to znaczy że ultrashape naprawdę działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyy
jestem klientką dr noszczyk, sorry ale ciężko się tam zapisać i zawsze ktoś tam jest niezaleznie kiedy byś nie przyszła. To czy kogoś spotkasz w gabinecie czy jest tam pusto i glucho \"prywatnie \'\' świadczy jedynie o tym czy gabinet ma klientów i czy usługi są na odpowiednim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka pani dr
Też jestem klinetką pani dr i potwierdzam, że nie zawsze łatow sie zapisać - jednak nigdy nie zdarzyło mi sie zderzyć z kimś w wejściu -myśle że jest i prywatnie i wcale nie głucho Z calą pewnościa nie przeszkadza mi to że jest na pietrze - okolica jest fajna i można bezpiecznie zostawić samochód no i mniej ważne jest kto sprząta - ważne że sprzątają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy tam bylaś
Chyba bardzo dawno. Uważam, że nie masz podstaw aby porównywac gabinetu X z gabinetem dr Noszczyk ani pod względem renomy ani doświadczenia ani oferowanych usług ani profesjonalizmu. Ona chociaż ma przegotowanie medyczne do tego co rabi, zatrudnia "ludzi z łapanki" jak to wcześniej pisałaś aby sama nie musiała odbierać tel ani sprzątać. Głucho i prywatnie też tam nie jest, ale to chyba dobrze, że ma klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 110
Słuchajcie, robiłam ultrashape w Wawie w elite. na brzuch ale miałam galaretowaty i to działa tylko na tuszcz a nie na mięście np. ud. Miałąm do stracenia ( po ciązy ) opkoło 20 cm.Po 1 zabiegi traci sie srednio po 2cm. Wydałąm chyba majatek ale zrobiłam na przestrzeni 2 lat około 7 zabiegów przy czy ostatnie 3 w pakiecie, opłaca się. Straciłam w sumie około 10 cm, zostało mi jeszcze około 5-8 do starcenia. Jest kolosalna różnica , ale aby brzuch był zupełnie płaski, bede robiła jeszcze jedna serie - czyli 3 zabiegi. Liposukcja byłaby w sumie tańdsza ale nie chcę , boję sie. Jest to dobry aparat ale naprawde po 1 zabiegu nie spodziewajcie sie, ze zejdzie wszystko do konca. Ale czego nie robi sie dla sylwetki - wole wydac na siebie niz na ciuch , w których i tak bym wygladała grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowana
a! i nie jestem z kształtosfery ale wiem, że tam jest ultrashape :) i też się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczeni
jak to nie jestes z ksztaltosfery? przecież nie jestesmy naiwni i widzimy że sama pisałaś ten artykuł i wszędzie zamieszczasz do niego linki. Przecież na poprzedniej stronie też to robiłaś i na innych forach również. Daj nam odpoczać. Czy ten sposób pozyskiwanie klientów jest odpowiedni? Jezeli nie masz klientów, "nikogo u Ciebie się nie spotka" to może coś jest nie tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie ultrashape
też mi się wydaje że pani z kształtosfery jest bardzo aktywna , to jest widać... rozmawiałam z moją dermatolog estetyczną, która nieustanie jeździ na zloty dermatologów po całym świecie. mówiła ze to zwyczajnie nie działa. gdyby było inaczej reklama i nagonka byłaby zbyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie szczuplutka
a nie myślałyście o endermologi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufla4
czy ktoś ma namiary na dobry gabinet na terenie śląska , bo mój brzuch potrzebuje pomcy -mysle o ultracontur .czy ktoś ma zdanie na temat gabinetu 'MEK MED " w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaawieddzionna
Zgadzam się z "tylko nie ultrashape" To nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba nie tak
ja po 2 zabiegach mam 3 cm mniej w udach - w dzinsach jest luźniej ale czy jakoś bardzo to widać? nie wiem czy warto bo drogo ale nie jest tak że nie działa - przynajmniej na mnie cudów się nie spodziawałam i cudów nie mam - myślę, że jak komuś maobiecują 6 czy 8 centymetrów to faktycznie może być zawiedziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super_megi
Witam, niech ktoś mi wreszcie wytłumaczy, błagam, czym się różni UltraShape od UltraContour i od MedSculpt, bo wybaczcie, ale jak czytam opisy tych metod to są takie same - polegają na rozbijaniu ultradźwiękami błon komórek tłuszczowych!!!! Chcę się na coś wybrać ale w tej sytuacji nei wiem na co !!!! Która jest najskuteczniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wróciła
medsculp to nie wiem - nie słyszałam powiedz co to jest? na ultashape byłam w londynie - robiłam brzuch i jest ok - rozmiar ten sam ale oponka nad paskiem znikneła. teraz na stałe wróciłam do polski i chciałam zrobic uda - też znalazłam ultracountur i sie zastanawiałam bo taniej a tak samo - mąż (który z zasady uważa że jakkolwiek to się nazywa to wyrzucam kasę) znalazł w internecie stronę www.ultracontour.info.pl/ - tam zjechali ultracontur zupełnie ! dla mnie to stronę zrobiła konkurencja (ultrashape?) ale on mówi, że argumentacja trzyma sie "kupy" - jeżeli przetwornik jest płaski to albo nie robi nic albo zrobi ci dzure w nodze - jest fizykiem więc coś tam wie. dla mnie bardziej ciekawe jak to jest z tymi certyfikatami dla fizjoterapii??? no bo dlaczego fizjoterapia??? pytałam koleżanek z londynu - tam ultracontura nigdzie nie sprzedają więc nie wiedzą czy działa czy nie chyba pójdę na ultrashapa bo już znam a dodatkowo jest dużo taniej niż w "cywilizowanym" świecie więc chyba warto - to pewno jedna z ofert tuska żeby nas sciągnąć z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiagi
Od razu na początku uprzedzam, ze moją poniższą wypowiedź na temat ultrashape umieszcze w 2-ch wątkach ( tym i ultrashape) bo chce się podzielić swoimi doświadczeniami, a nie chce by ktoś posądził mnie o reklame. Ultrashape robiłam na brzuszek w Poznaniu pod koniec lutego, przez kolejny miesiąc ( który miałam do pomiaru) byłam na tydzień w SPA - gdzie codziennie pływałam w basenie i wiadomo miałam zabiegi na ciałko- byłam na 5-ciu vellasmooth i ogólnie starałam się w miarę zdrowo odżywiać ( co staram się mieć w nawyku codziennie) Prawie równo po miesiącu poszłam do zmierzenia i wyszło mi, że mam 6.5 cm mniej. Powiem szczerze, że nie posądzam Pani o oszustwo, bo po pierwsze przez czas który z nią spędziłam ( ona robiła mi velle) wydała mi się osobą uczciwą, ponad to do pomiarów używała różnych miarek ( np takiej, którą zaznaczała dokładnie na którym poziomie mierzyła mnie przed zabiegiem i mierzy po) które po prostu wierze, że są gwarancją prawdziwości. Dodatkowo sama sobie zrobiłam po zabiegu pomiar tłuszczyku i faktycznie wyszło mi, że mam go mniej. To na tyle z oceny 'dowodowej' A jeśli idzie o wrażenia to szczerze mówiąc nie zauważyłam by spodnie mi jakoś zrobiły się za duże, nie widzę też innego odbicia w lustrze. I pozostaje tylko pytanie czy fakty są rzeczywiście faktami a ja mam jakieś zaburzenia na punkcie swojej sylwetki i wydaje mi się po prostu że nic się nie zmieniło czy jednak te fakty są naciągane. Wiem, że pewnie taką wypowiedzią nie pomogłam nikomu w podjęciu decyzji, ale chciałam szczerze opisać swoje wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×