Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ULTRASHAPE

ULTRASHAPE

Polecane posty

Gość pytajka... chcąca wiedzieć
dostałam wiadomość od pracowników gabinetu w poznaniu. O tym na jakim obszarze ciała i ile impulsów decyduje lekarz dopiero przed zabiegiem!!! wiec moze się okazac ze zabieg moze byc tańszy ale to bedzie przy naprawdę małej ilosci zbednego tłuszczu wiec od Was za duzo nie zalezy tylko od lekarza. Poza tym nie wiem czy wiecie ale jest trochę przeciwskazan do zabiegu wiec moze sie okazac ze chcesz miec zabieg a tu... lekarz sie nie zgadza... ogólnie jestem szczupła wiec licze ze zapłacę troche mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka... chcąca wiedzieć
ja widziałam osobę która podczas jednego zabiegu straciła 6 cm ale to zalezy od konkretnego pacjęta...na jednych wystarczy mało impulsów i jest efekt a inny potrzebuje wiekszej dawki impulsów.... niektóre z Was myslą dziwnie. zbyt proporcjonalnie a to nie zawsze jest tak ze im wiecej tym lepiej!!!!!!!!!! czego sie spodziewacie Cudów???wiadomo ze jak chce sie byc pieknym to trzeba sie postarać i pomęczyc... nie ma lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erka444
lekarz decyduje o tym, CZY wogóle można poddać się temu zabiegowi, ilość impulsów określana jest dokładnie na miejscu. Określa się newralgiczny obszar, decyduje grubość tkanki tłuszczowej- nie może być mniejsza niż 1,5cm - na taką głębokość pod skórą działają ultradźwięki; więc faktycznie może się np kazać, że chciałaś 500 imp., a tu jest np.700., ale może też być odwrotnie... Ilość impulsów przeliczana jest dosłownie tuż przed zabiegiem przez samo urządzenie na podst obszaru i grubości tłuszczyku. acha, nie należy chorować na wątrobę, bo to ona wydala to co uwalnia się ze zniszczonych komórek, nie należy mieć stymulatora serca, endoprotezy, HIV, łuszczycy w miejscu zabiegu, kłopotów z krzepliwością, zażywać leków rozrzedzających krew no i być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pieknie....
chciałam iśc na zabieg a tu nici bo pewnie mam za mało tłuszczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erka444
Jak masz mniej niż 1,5 cm, to tylko się cieszyć; mniej tłuszczów na codzień, mniej słodyczy, bułek, kluchów- rower, jogging, pływanie, czy co tam lubisz, i łącząc przyjemne z pożytecznym jesteś zgrabna, sprawna i uśmiechnięta - BEZ KOSZTÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta6565
Witam Ja wlasnie wybieram sie w czwartek na pierwsza bezplatna konsultacje z lekarzem. W czasie ciazy bardzo przytylam i niestety pozostal mi zwisajacy brzych i ochydny celulitis. Probowalam kremy, cwiczenia i diety ale mialo to maly skutek. Zdecydowalam sie na Ultrashape. Wiec zobacze czy to naprawde dziala!!! Trzymacjcie kciuki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
dlato to daj znać to znaczy ze ta konsultacja jest od razu przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta6565
Tak. Najpierw oglada cie doktor a pozniej umawiasz sie na sesje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem na diecie
delta daj znac co powiedział lekarz a potem napisz o efektach bo jestem bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8011
Witam. Zapisalam sie na zabiegi ULTRASHAPE 30 Maja w Poznaniu. www.shape.net.pl Zadaja 2800 zl za jeden i 5000 za 3 zabiegi. mozna doplacic do 5000 w razie zdecydowania sie na 3 zabiegi po tym pierwszym. Negocjacje nie wchodza w rachube. Teraz zastanawiam sie czy nie lepiej pojechac do Warszawy do sprawdzonej kliniki Elite gdzie zabiegowi poddalo sie o wiele wiecej osob. Ktos z Poznania moze mi doradzic? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta6565
Ja mam wizyte na czwartek 24.05 - bedzie mnie to kosztowalo 75.00 funtow za jedna sesje.... chyba ceny podobne jak w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos o tym było
ja myslałam o ultrashape w poznaniu własnie bo tu mieszkam ale mam tez faceta w Warszawie wiec elite albo kształtosfera wydaje mi się atrakcyjniejsza..zresztą maja wieksze doswiadczenie na razie jednak z moimi biodrami i udami walczę dietą i cwiczeniami wiec moze ultrashape nie bedzie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 -latka
mam pytanie do erki 444 gdzie w gdańsku robią ultrashape, masz może kontakt, nr telefonu? byłabym wdzieczna bo na necie nic o tym nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
a ile masz w udach???ja tez o tym zabiegu na uda tez myslę ale nie potrafię się zdecydowac bo jeszcze mam nadzieję ze dieta i cwiczenia pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erka444
Nowy gabinet mieści się we Wrzeszczu /okolice dworca i basenu/ przy ul. Wajdeloty 13 - uwaga! nie ma jeszcze szyldu- pomarańczowy odnowiony budynek "Dwór Kuźniczki" z apteką na dole. tel. 058 520 47 81, 0501 236 957; www.ome.kuzniczki.pl /stronka jeszcze niedoskonała, bo w trakcie dopracowywania/; jest też endermologia i złote nici. Codziennie od 10.00-18.00, terminy do ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie przytyć...
mam tendencje do tycia w biodrach i na udach.. ale pilnuje sie by nie tyc ale czy jesli zrobie zabieg na uda i biodra to jest szansa ze w czasie ciazy tam nie przybedzie mi centymetrów? obecnie mam troche tłuszczyku tu i owdzie ale nie przeszkadza mi to jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickii
Z dojazdami do Warszawy wyjdzie Ci duzo drożej, poza tym to nie ma znaczenia, że w Warszawie miało zabieg wiecej osób. Owszem miało, bo gabinet istnieje tam dluzej, ale urzadzenie jest takie samo i to ono samo aplikuje taka ilosc impulsów jaka jest potrzebna danej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
jeśli chodzi o objętość w udach to mam 57 cm objętości w najgorszym miejscu, jadę do Gdańska na pewno. Już się zapisałam:) Dziś jestem na diecie ananasowej, jest super jestem tak najedzona że ho ho:) Trzymajcie się cieplutko, odezwę się jeszcze na pewno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
a swoją drogą to my kobiety jesteśmy jednak biedne no nie:) nie jem wogóle słodyczy. Chodzę na pilates, a moje uda i bioderka nie chcą żeby było ich trochę mniej, dlatego ultrashape moją ostatnią deską ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
dziewczyny a robiłyście sobie jakieś zdjęcia przed i po ultrashape?? ja chyba zrobię to jak b edziecie zainteresowane to wam wyślę, myśle ze dla niejednej będzie to dużą pomocą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
ja mam 50 cm w udzie i teraz cwiczę i trace tłuszcz z bioder ale z ud niestety nie mogę...ale wytrwale trenuję dalej.w Twoim przypadku na pewno efekt bedzie lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
hm no to Ty to chyba nie masz się czym matwić aczykolwiek to zależy ile masz wzrostu ja mam 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
ja niecałe 155 cm wiec dla mnie to duze uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 -latka
wiecie czego się boję? bo ponoc jak sobie zrobie ultrashape to nigdy tluszcz nie powstanie w tym miejscu, ale za to może pojawić się gdzie indziej. Czy ktoś miał taką sytuację??? nie chcę być zdeformowana. Ja tyje tylko w uda i biodra, ale moze po zabiegu to się zmienić??? Dajcie znać doświadczone "ultrashepowiczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie specjalistka
nawet jesli ultrashape działa to na pewno w danym miejscu nie stracisz wszystkich komórek tłuszczowych bo z tego co słyszałam ultradzwieki w tym aparacie działają na głebokosci 1,5 cm ajes jeszcze warstwa naskórka, skóry własciwej i dopiero nizej jest tkanka tłuszczowa. zakładajac ze podczas usg wyjdzie ze tkanka tłuszczowa ma grubość no 3 cm to ultrashale zadziała tylko na połowę tej grubości! poza tym ultradzwieki niszczą komórki tłuszczowe i ich zawartosc wedruje do wtroby ALE moze się zdarzyc ze komórki wtórnie zaczną wchłaniac tłuszcz dlatego po zabiegu tak wazne są drenaze limfatyczne czy masaże by JAK NAJMNIEJ tłuszczu wróciła.. ja widziałam zdjecia przed i po zdjecia osób które poddały się zabiegowi a zdjecia znalazłam w referatach zagranicznych lekarzy przygotowanych na jakas konferencje i wierz mi ze spektakularnych efektów nie było! wejdz na stronę www.shape.net.pl i tam zobacz zdjecia przed i po...owszem widac rezultaty ale takie efekty są zadkościa i widoczne są u osób z naprawdę gruba tkanka tłuszczową!wręcz nadwagą! a osoby szczupłe to tracą srednio 2 cm w obwodzie i w niektórych przypadkach te 2 cm to nic!! nierzadko jest tak ze zabieg trzeba powtórzyć!. mam wrażenie ze za bardzo wierzysz w ten rewelacyjny niby zabieg i wyobrazasz sobie niewiadomo co! a moze Cię spotkac rozczarowanie poza tym zabieg powinien byc wykonany przez lekarza wiec on nad wszystkim czuwa i nie martw się na pewno nie zostaniesz kosciotrupem po tym zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie specjalistka
poza tym ultrasghape niszczy tłuszcz podskórny a w głebszych warstwach tłuszcz zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
Dzięki za podpowiedź! Ja sobie zdaję sprawę że kościotrupem nie będę, a jeśli chodzi o 2 cm w obwodzie to dla mnie jest już bardzo dużo!! Zdaje sobie sprawę, że do tego ważne będzie zdrowa dieta oraz ruch. Nie oczekuje cudów tylko odrobinę pomocy i myśle że będzie troszkę lepiej. Na tej stronce byłam, ale nie wierzę ze takie są rezultaty, to po prostu REKLAMA!!! pozdrawiam i czekam na opinie dziewczyn które ultrashape mają już za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 -latka
ej dziewczyny co sie dzieje?? nikt już nie chce gadać o ultrashape??? mówcie o efektach!! czekam niecierpliwie. Napiszcie czy te 2 cm w uddzie jest wogóle widzoczne, czy nie warto wydawac tej kasy. Czekam na wasze opinie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede miec wieksze piersi
chyba sie nie doczekasz... wczesniej zagladałam w ten temat i nie wypowiadano się za czesto...ale wejdz w wyszukiwarke na forum i wpisz ultrashape i zobaczysz e o ultrashape pisały dziwczyny w dziale zdrowie i uroda i tam wyczytałam ze po kilku zabiegach ultrashape dziewczyny były zadowolone a inne nie generalnie zagladaja tu studentki pewnie które nie maja takiej kasy bo 2800 zł to jednak SPORY wydatek!!!!!!!!wiec nie dziw sie ze chetnych nie ma..ja osobiscie myslałam o ultrashape aale w moim przypadku te min 2 cm to za mały rezultat..zapisałam się na elektrolipolize i masaze i za 2800 zł moge miec 40 zabiegów redukujacych tłuszcz od talii po kolana a bardzo dobre efekty są juz po 10 zabiegach a co bedzie po 40? moze byc lepszy efekt niz po ultrashape bo te 2800 zł płacisz za obszar na ciele wielkosci A5!!! a to jest bardzo mało!!!!!!!!!!wiec gdybym chciała wyszczuplac brzuch, biodra posladki,uda,kolana to wychodzi 5* 2800 14 tys zł!!!!!!!!!!!liczac te propmocyjne 2 pakiety w poznaniu to daje 10 tys zł!!!!!!!!!!!!!!!!za taką kase to miałabym inne przyjemne zabiegi na całe ciało! ja mysle bardziej ekonomicznie i uwazam ze dla mnie ten zabieg sie nie opłaca po prostu. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 - latka
no w Twoim przypadku to może racja, ale ja mam nadmiar tłuszczyku tylko w udach więc myśle że sie wystarczy ultrashape i sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×