Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ULTRASHAPE

ULTRASHAPE

Polecane posty

Gość delta6565
Witam. No i widzialam sie z lekarzem. No coz, cudow nie ma. Nie bylam nastawiona na to ze z dziewczyny z nadwaga zrobi sie modelka. Wypytalam go dokladnie na czym to polega i jakich rezultatow moge sie spodziewac. Jest prawda ze po pierwszym zabiegu moge stracic do 2.5cm tluszczyku, ale najwiecej co moge stracic bedzie 5 cm, nie wiecej. Oprocz Ultrashap musze zrobic tez inne zabiegi na skore, poniewaz po usunieciu malej ilosci tluszczu skora sie poluzuje i trzeba bedzie ja troszke podniesc. Zeby rezultaty byly widoczne na stale to: 1. Cwiczenia, cwiczenia i cwiczenia 2. Dieta i proby omijania tlustego pozywienia Zarezerwowalam pierwszy zabieg na 11 czerwiec. Wiec zobaczymy co z tego bedzie. Po latach prob w odchudzaniu nie wierze ze to sie moze udac. Ale probowac warto.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede miec wieksze piersi
dla mnie ultrashape to jednak ostateczność.. i na razie próbuje z zabiegami u kosmetyczki...boję sie rozczarowania ultrashape poza tym zabiegi dodatkowe kosztują też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika koc.
Nie jest prawdą, że przy podczas jednego zabiegu Ultrashape można stracić maksymalnie do 5 cm. Mi również powiedziano, że stracę średnio 2 cm, a tu miłe zaskoczenie, bo straciłam 7 cm w obwodzie na brzuchu. Oczywiście stosuję się do ich zaleceń dietetycznych, czyli nie głodzę się, jem co 3 godziny, unikam białego chleba, ziemniaków, słodyczy i piwa, które zastąpiłam czerwonym winem. Wykupiłam pakiet 3 zabiegów, więc czekaja mnie jeszcze 2. A już teraz jestem zadowolona i przekonana, że szczupłym osobom, z jakimś defektem spokojnie wystarczy jeden zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie! Rozmawiałam z doktor , która wykonuje lipolizę. Miała trochę już pacjentek po ultrashape, które poza redukcją skórki pomarańczowej i wydaniu kilku tys zł nie osiągnęły nic. Na pewno n i e s c h u d ł y! Kurde ja też chciałabym schudnąć ale powstrzymuje mnie zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka ma...
a lipoliza nie wszystkim pomaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kurcze jak ja lubie jak wszyscy wychwalają i twierdząze wszystkim pomoże!!!!!!ale zawsze jest jakis odsetek osób na które nie zadziała albo lipoliza albo ultrashape!!!!!!mnie osobiscie szkoda wydac ponad 3 tys zł bo za to moge miec ponad 60 innych zabiegów wyszczuplających... jak ktos ma kase to ją wydaje jak chce.. mojej mamy znajoma robiła sobie ten zabieg ultrashape mówiła ze jest zadowolona z zabiegu i podobno wyglada troche szczuplej.. poza tym z tego co wiem to ultrashape ma WYSZCZUPLAC a nie odchudzac a to róznica!!!odchudza to tylko dieta..a zabiegi tylko modelują ciało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka ma...rację! Ultrashape i tak trzeba połączyc z odpowiednio dobraną dietą. Dziewczyny, nie oszukujmy się, nie ma nic za darmo. Ale jak ktos ma na zbyciu 2 800 zl, zastosuje diete, bo ma silna wolę i chce sobie wyszczuplić np. brzuch, to czemu nie? Dobry wygląd sprzyja dobremu samopoczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka ma...
mnie by przerazało to ze po zabiegu ultrashape pozbywam się tłuszczu a skóra zostaje.... i potem te uda wygladaja na szczuplejsze ale stan skóry jest fatalny... podejrzewam ze zwykłym krem ujedrniajacy by nie zadziałał wiec trzebaby było dodatkowe masaze by skóra obkurczyła się a to kosztuje...w takim razie to nie lepiej wydac tylko na masaze wyszczuplające?? ja teraz chodze do kosmetyczki na masaze...ta pani równiez wykonuje elektrolipolizę..chciałam się zapisac a pani stwierdziła ze jestem młoda tylko w sprawie cwiczen brakuje mi cierpliwości i ze nie potrzebuje jeszcze takih inwazyjnych zabiegów... ultrashape jakby nie patrzec ingeruje bardzo na tkankę i tez moga się zdarzyc wypadek przy pracy... wolę masaże i cwiczę i ciało i cierpliwość... kosmetyczka stwierdziła ze trzeba włozyc w uzyskanie ladnego ciała troche wysiłku... wtedy zadowolenie z ciała jest większe! i ma rację. jestem ciekawa rezultatów po ultrashape..wiec piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 - latka
To znaczy że po ultrashape ciało robi się jak ciasto??? ja ide na ultra ale regularnie ćwicze, tj aerobik + bieganie i rower. Piszcie jak wasze ciało sie zachowało po zabiegu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslałam i się rozmysliłam
wiesz podobno w czasie jednego zabiegu moze z ciała ubyc do 500 ml tłuszczu!!!!! a to jest jak butelka napoju!!! 500 ml to dośc sporo a skóra nie skórczy się tak szybko!!!wiec po tym zabiegu trzeba masaze robic oczywiscie lekka dieta by nie przeciążac watroby... wyczytałam gdzies ze tłuszcz usuniety z martwych komórek moze być wchłoniety przez inne komórki! czyli po zabiegu trzeba jeszcze wiecej wysiłku by tłuszcz się wydalił a nie wchłaniał ponownie... myslałam o tym zabiegu na poczatku bo te 3 tys zł wydało mi się mało jak na całkowite pozbycie się tłuszczu...ale im wiecej znajduje informacji to juz watpie w cudowne pozbycie sie tłuszczu...bo zabiegi dodatkowe moga pochłonąc kolejne pieniadze i mi sie to nie uśmiecha...wole byc bardziej cierpliwa i cwiczyć i racjonalnie jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczkaaaaa
Nie jest prawdą, że po zabiegu stan skóry jest fatalny. Wrecz przeciwnie, jej wyglad duzo sie poprawia. Poza tym ten tłuszcz traci się w przeciągu miesiąca, a więc jest czas by skóra sie ładnie dopasowała. Nie slyszalam o ani jednym przypadku, gdzie stan skóry pozostałby zły. A wy piszecie o swoich subiektywnych odczuciach, a nie o faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
dziewczyny jutro mam zabieg ultrashape, dam znać jak wrażenia, pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kosmetyczkaaaaa jaki jest sens wydawania min. 3 tys zł na lekką poprawę ? taniutko wychodzi masaż odchudzający i naprawdę jest skuteczny, Masażysta przechodząc kolejno różne etapy dochodzi do wciskania/wmasowania tłuszczu do chłonki .... Płacę 50 zł za 40min takiego masażu... Tylko w dalszym ciągu , ilość komórek tłuszczowych pozostaje bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba lepsze efekty daja cwiczenia w domu lekka dieta (tansza niz jedzenie fast foodów)i w sumie po jakims czasie sie troche schudnie a zdorym jedzeniu zaoszczędzi i wychodzi ze jest sie troche bogatyszym i chudszym chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
no i jestem juz po ultrashape!! efektow nie widze, ale sa ponoć widoczne po miesiącu, tłuszczyk musi mi teraz wyjsc z organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czytam sobie o tym ultrashepe i nie wiem czemu sie tak na niego uparlyscie poczytajcie o ultracontour. A roznica jest taka ze rozbijane błony komórek tłuszczowych sa uwalniane ale muszą byc gdzies odprowadzone i najlepiej poprzez drenaż limfayczny odprowadzaajacy je z przestrzeni miedzykomorkowej do układu limfatycznego, czego nie gwarantuje ultrashape Nie odbierzcie mnie zle, nie chce sie wymadrzac sama szukalam róznych sposobów na zwalczenie swojwj oponki.Drazyłam drązylam az w koncu znalazlem co jest 5.lipoliza taz jest jakas alternatywa niestety ja sie nie kwalifikuje.szczerze ja odradzam ultrashape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 23-latki
powiedz czy jestes zadowolona z zabiegu... zadnych zmian kompletnie??? a w reklamie tego zabiegu przeczytałam ze po pierwszym zabiegu ubytek 2 cm jest bzauwazalny... ja jeszcze się wacham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwieram klub
i jak wyniki? 23-latko tak się udzielałas tu ostatnio a wiadomosci od ciebie nie ma:-( sa jakies pozytywne zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
Dziewczyny, efekty ultrashape nie są widoczne po wyjściu z zabiegu!!!! na efekt czeka sie do miesiąca, ja zabieg miałam 4 dni temu. Troszeczkę widzę różnicę, ale naprawde minimalnie, mam nadzieję że efekt będzie, dam wam napewno znać, nie martwcie się:) Narazie dużo się masuję, aby pobudzić metabolizm, no i oczywiście uważam co jem. Pozdrawiam odezwę sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 23latki
ale ja na ulotce informacyjnej przeczytałam ze od razu po zabiegu gubi się sie ok 2 cm od razu! a jesli widzisz efekty to pewnie od masażu i tej diety.... moze?pozdrawiam...jak za miesiac stracisz do 4 cm w udzie to ojde na zabieg... jak mniej to w moim przypadku gra nie warta swieczki... zycze by twobie uda sue wyszczupliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
musiałaś albo coś źle zrozumieć, albo ktoś Ci ściemnia, zabieg ultrashape niszczy komórki na stałe ale są to komórki tuszczowe które muszą wyjśc z twojego organizmu stopniowo bo innaczej wątroba by tego nie wytrzymała, w dodatku trzeba sobie wtym pomóc np. przez masaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchol
Ja wykupiłem pakiet ultrashape i po 2 zabiegach nie widziałam efektu, mierzono mnie i nic, ogólne zmartwienie. Doradzono mi abym zamiast trzeciego zabiegu Ultrashape spróbował Ultracontour, może to mi pomoże. Doznalem szoku, straciłem 4 cm w brzuchu po jednym zabiegu. Nie wiem czy to Ultracontour tak działa czy połączenie tych dwóch zabiegów Ultrashape i Ultracontour, ale doczekałem się efektu. Mam jeszcze jeden pakietowy zabieg Ultracontour. Dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brzuchol Nie chcę Cię martwić ale to na pewno ultracontur... Ultrahsape to wielka lipa, po latach będą to podawać jako ciekawostkę o ludziach z początku stulecia... no co to dali się nabierać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ogromną prośbę , ktoś już testował na sobie Med sculpt ? Czy to ma niszczyć komórki tłuszczowe czy obkurczać ? To podobno ostatnia rewelacja, polecam uwadze i czekam na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam to
cena ok 150 zł ale pewnie trzeba powtarzac zabiegi, napisane ze efekt długotrwały ale niebyło napisane ze utrzymuje sie na zawsze... chyba nie niszczy komórek tłuszczowych tylko usuwa tłuszcz a adipocyty zostają..pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brzuchol
a w jakim gabinecie ci to zaproponowano i czym tlumaczono taka roznice? Pytam gdyz jestem po jednym zabiegu ultrashape , minal miesiac a ja mam nawet kilka cm wiecej. Przyznam, ze ogolnie caly zabieg wykonywany na brzuchu byl nieprzyjemny-bardzo parzylo pomimo dokladania sporych dawek oleju. Moze i ja sie przestawie na ultracontur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franekk
Nie ma mozliwosci przytycia po ultrashape, chyba ze ktos traktuje to jako cudowny zabieg i obzera sie slodyczami itd., bo mysli ze i tak schudnie. Gratuluje podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do widziałam to Gdzie robią Med sculpt za 150 zł ? gdzieś w Warszawie ? Możesz podać adres ? Na Krochmalnej powiedzieli mi 200 zł Poszukuję ewentualnie atrakcyjnie cenowo miejsca w Warszawie lub Łodzi gdzie robią Ultracontour To nic że komórki tłuszczowe mi się obkurczą tylko , lepszy rydz niż nic ( za dużą kasę ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam to
cennik znalazłam w necie po prostu wpisz med sculpt w google i przejrzyj strony i ocen ja nie pamietam ale to było na jednych z pierwszych stron wyszukanych ale chyba kraków jest dobrze sobie przypomnę w wawie ceny sa pewnie straszne! ja myslałam o ultrashape i innych zabiegach odchudzajacych ale poszłam do zielarni i pani poleciła mi czerwoną herbate w kapsułkach i tak sobie od tygodnia lykam jeszcze efektów nie widzę ale jem zdecydowanie mniej i nie czuję głodu ani tez nie mam ochoty na słodkie wiec moze dzieki nim uda mi sie wyszczuplic uda.. nawet gdybym chciała isc na ultrashape czy ultracountor(nie wiem jak sie poprawnie pisze tę nazwę)to nie mog ebo nie mam tyle pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endermologia
a czy ktoś słyszał o zabiegu Endermologi, tj. po jakim czasie są efekty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KształtoSfera
Witaj "do brzucho" jeżeli podczas zabiegu parzyło (bardzo lub nawet trochę) to zabieg powinien być natychmiast przerwany. Taki objaw oznacza, że głowica aparatu pracuje nieprawidłowo (mercedes też czasem się psuje). Krzywdy zrobić w ten sposób się nie da ale uczucie jest niefajne a i efektów najprawdopodobniej żadnych nie będzie. Wiem bo sprzedaję zabiegi ULTRASHAPE - TO DOBRA I SPRAWDZONA TECHNOLOGIA tyle że wymaga PROFESJONALNEJ OBSŁUGI (nowoczesny mercedes podobno także). Zapraszam Cię do KSZTAŁTOSFERY na darmowy zabieg - zobaczysz że to może być całkiem przyjemne doświadczenie. Pozdrawiam KształtoSfera ps. mam nadzieje że mój post nie jest w sprzeczności z regulaminem forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×