Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suuuuu......

czy im ladniejsza kobieta tym wyzsze ma wymagania dotyczące faceta?

Polecane posty

Gość suuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
po za standardowymi wymaganiami jeszcze dodatkowo 1 samochod 2 mieszkanie 3 dobrze platna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuu......
a jakie są standardowe wymagania? a po drugie, to znaczy ze jak dziewczyna nie jest bardzo ladna to nie wymaga domu, samochodu i dobrze platnej pracy od faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
raczej nie bo nie ma w czym wybierac, jest z takim facetem ktory ja chce. standard to inteligentny, przystojny, dowcipny, opiekuńczy, wrażliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niee - brzydkiej
wystarczy jak się ją przeleci raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuu......
to zaczynam rozumiec facetow ktorzy wola brzydkie dziewczyny.....to nie takie glupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
faceci nie wola brzydkich kobiet, chca byc z 7 cudem swiata, ale nie wszyscy maja odpowiednie warunki i spelniaja powyzsze kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kobietach lubia seks
powiedz, ze ty goraca masz sie za ladna:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedziałam tego, uroda nie jest gwarancja powodzenia....dla jednych niestety, dla innych na szczęście:D mam swoje metody:D napisałam tylko, co wg mnie facet musi mieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im piekniejsza tym płytsze ma pojecie o rzeczywistosci... Gdyby nie ładna morda to nigdy by dziewictwa nie ustraciła na tylnym siedzeniu chewroleta... ale pamieta tylko ten kopniak w dupe juz po wszystkim. Piekne kobiety zostawmy facetom bez wyobraźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może morti to dosadnie ujął, ale zgadzam się - często jak laska uważa sie za piękność, to już myśli że się wcale starać nie musi..... kobieta musi być tajemnicza, intrygująca, kusząca, zmysłowa, mieć coś, bedzie miała powodzenie nawet bez olśniewającej urody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kobietach lubia seks
BUUUUUUUHEHEHEH GORĄCA WŁAZI W DUPĘ:p PRAWDA TAKA, ŻE PASZCZURY CZĘSTO SZYBCIEJ TRACĄ DZIEWICTWO NIŻ PIĘKNE LASKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mortifer ujął heheheh no i znów poniedziałek nienawidzę poniedziałków :P nie można tak uogólniać, znam kilka ładnych kobiet nieświadomych swoje urody, fajnych i autentycznych dziewczyn, i odwrotnie: zupełnie przeciętnych z wysokim mniemaniem o sobie, dlatego nie łączyłabym wymagań z urodą ( czyt.obowiązującymi kanonami) wg mnie wymagania rosną z wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kobietach lubia seks
zgadzam się z malutką w stu% PASZTETY MAJĄ CZASEM TAKIE WYMAGANIA, ŻE IDŹ TY W PIZDU, TAK JAK I FACECI BRZYDCY A ŁADNE LASKI ZUPEŁNIE CZĘSTO SIĘ NIE KIERUJĄ TAKIMI KRYTERIAMI, DLATEGO TAK CZĘSTO WIDAĆ OLŚNIEWAJĄCA KOBIETKĘ Z PSZCZAKIIEM:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeelka
no mortifer sie popisał reklama telewizyjna 'Piekne kobiety zostawmy facetom bez wyobraźni...' szkoda bo uwazałam go za madrego faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - masz rację nie wolno uogólniać:D myśałam raczej o tym, są takie kobiety którym si wydaje, że sama uroda do szczęścia wystarczy, sa takie które bez niej dużo więcej moga:) a wymagania to zupełnie inna kwestia, niezależna od urody, a już na pewno z wielkiem wzrastają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
Nie widzę kompletnie związku między urodą a wymaganiami od przeciwnej płci. Zwłaszcza, że - jak ktoś wczesniej słuszniej zauważył - ludzie rózne mają mniemanie na swój temat: są piękni zakompleksieni i nieciekawi z wyglądu, uwazający się za cud natury. Tak czy siak, niezależnie do własnego mniemania na temat swojej urody, nie widzę związku między tym a wymaganiami w związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×