Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie musisz

KRADNE NICKI zakladam dla Ciebie ten topic!

Polecane posty

Gość nie musisz

Bo bardzo bardzo cie lubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz
Chyba wczoraj straciles wiare w kobiety,co?Ale nie wszystkie jestesmy takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiste ciasteczko
takie do schrupania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ten topick moje ego uroslo do nie wyobrazalnych wielkosci :P nie powiem jest mi bardzo milo :P buziaki dla autorki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wiary w kobiety to nie stracilem :) akurat w czaraj ktos taki byl potrzebny zeby polechtac wasze ambicje nie wiem samo ocene:) i to dobrze ale nie powiem ze sie troche nie rozczarowalem bo \'sprzedalyscie sie\' taki w sumie tanimi tekstami ale jak kazda promocja i to bylo potrzebne :P a co do w czoraj to nie moglem nic napisac bo mnie wywalalo chyba sie komus narazilem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradnę przecież nikt nie bierze tego poważnie jakiś niezbyt kontaktowy, jak zapytałam o film nawet nie zauważył, potem za obronę dostałam bana lubię tego z małymi literkami od jasyru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos mnie wzielo na zalozenie tego topicu bo sobie na niego zasluzyles!Nie badz taki skromny,wiesz ze masz cale grono wielbicielek,ze mna na czele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz hehehe nie mow tak bo jeszcze uwierze w to co mowisz a pozniej jak ktos sie pojawi na choryzacie to mna rzucicie w kat jak stara nie modna bluzka :P malutka wiem ze nie bralysie tego na powaznie ale co by nie bylo znizylem sie do poziomu typowego samca i bronilem swojego terenu :P a twoja obrona zostala zauwaznona :P i nie buj sie plusy lapiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradnę:) nie zależy mi na plusach, lubię gdy mężczyźni znają chińskie przysłowia fakt, ale nie qrcze fikcja ma mieć sens, to że sie czasami podszyję nie znaczy, że jestem wielbicielką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadaj glupot,nikt nie bedzie Cie rzucal w kat!A moda co jakis czas wraca,nie?Ty nie jestes glupi chlopak,to widac po Twoich postach. Sam rozumiesz ze kobiety sa zmienne,czasami potrzebne im jest takie\'\'cieple slowko\'\'od faceta,moze jak Ty bys sie postaral to jakas by za Toba w ogien skoczyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'MISIE....\'\'.Facet ma byc facetem i ma miec samcze instynkty!To przeciez na nas TAK dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misie zlosnisie przyznam sie z bolem ze owszem niskie pobodki mna kierowaly ale co poradzic natura :P malutka jesli chodzi o moja znajomosc chinskich przyslow to nie stety nie mozesz na mnie liczyc:P bo na ten temat moja wiedza jest ograniczona jesli wogole istnieje hehehe a co do tego podszywania to mam odebrac to doslownie w stosunku do mojej osoby bo juz nie wiem sam co myslec :) nie musisz czuje sie oniesmielony caly czas lechczesz moje ego :P a co do milych slow to owszem obdarowywuje nimi w takim momecie kiedy jest to porzebnye i adekwatne do sytuacji a nie takie bez sesu slodzenie na sile to od razu mi sie nasuwa ze to jest nie szczere a tego nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam na mysli ze samcze instynkty niezle dzialaja na kobiety!Mnie osobiscie tylko tacy co sa prawdziwymi samcami sie podobaja,grzeczne chlopczyki jakos nie dzialaja na moja wyobraznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moze dlatego ten KRADNE NICKI tak na mnie dziala...Szostym zmyslem wyczuwam jego instynkt(trudno to ukryc).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest trudne do okreslenia.To jest ten impuls ktory pcha cie w jego strone.Kazdy facet ma cos co pociaga kobiety,moze to byc zapach jego potu kiedy robimy te rzeczy,a moze to byc jakas wypowiedz na forum,ktora powoduje ze zaczynasz o nim myslec.Generalnie nie podobaja mi sie bezmozgowcy z kupa miesni,wole erotomana gawedziarza co ma wyobraznie i umie ja wykorzystac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz zdradz mi mala tajemnice pod jakim nickie tu ogolnie funkcjonujesz bo ten zostal zalozony na obecne potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezle pytanko,moze poczekamy z tym:).Jezeli Ci to nie przeszkadza naturalnie.To jedno jest pewne jestem kobieta i podobno niezla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pewnie ze mi nie przeszkadza z reszta bylem naiwny ze mi powiesz przeciez musi byc ta otoczka tajemnicy zapomnialem przepraszam :) a to ze jestes nie zla kobitka to w to nie watpie :) to chociaz mi moze zdradzisz swoj wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze cos.......obserwowalam od dluzszego czasu Twoje zmagania na tym forum i czasami musze przyznac,ze jestem pod wrazeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze cos.......obserwowalam od dluzszego czasu Twoje zmagania na tym forum i czasami musze przyznac,ze jestem pod wrazeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twojego zmagania sie z damskim swiatem,dajesz sobie niezle rade!Co do mojego wieku to mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×